Autor Tema: Alternativna medicina  (Posjeta: 48006 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #36 : Ožujak 08, 2010, 17:24:34 poslijepodne »
Ma zgubired bionergija pomaže samo u manjim oblicima nekih oboljenja,da će riješiti neke druge teže oblike ne moj se zanositi sa tim,ujedno evo ja bi te nešto pitao,a to je da me ti preko telefona iskriviš do poda kao što radi Zdenko Domančić ;)

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #37 : Ožujak 08, 2010, 22:07:07 poslijepodne »
 Koliko ja znam preko telefona može doći samo do iskrivljenja glasa  :D
frenk

zgubired

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • iscjeljivanje bioenergijom
    • Email
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #38 : Ožujak 09, 2010, 01:36:37 prijepodne »
Vidim da ima dosta pitanja. Idemo redom.
Uriel: Nije teorija zavjere, već PRAKSA! farmaceutska ind. živi od prodaje lijekova i kao i svi koji nešto prodaju, logično žele što veće tržište i što veći profit. Znači nije im cilj što više zdravih, već što više bolesnih. A svinjska gripa? Ptičja gripa? SIDA(AIDS)? itd..
Jopan: Svako živo biće zrači energiju (dokazano). Astrofizičari iznose dokaze da je cijeli svemir ispunjen tzv."tamnom energijom", dakle nije prazan prostor kao što se prije mislilo. Svi smo mi u Zemljinom magnetnom polju. Ima toga još, ali najbitnije je da se zapravo nalazimo u moru energije, čijeg postojanja nismo svjesni, ali ona je tu. Zemljino magnetno polje ima frekvenciju 7,83 Hz(ili približno 8 HZ). Ljudski mozak u alfa stanju titra u rasponu 7-14 Hz(preko 14 je beta stanje, a 4-7 theta). Terapeut mora doći u alfa stanje i tada se sinkronizira s Zem.mag.poljem, te kroz njega šalje informacije (otprilike tako funkcionira i telepatija). Da bi informacija stigla tamo gdje treba potreban je kontakt (telefonski). Ako terapeut ima fotografiju pacijenta, ne treba biti u stalnom kontaktu, zato je dovoljan i sms, da ovaj zna kad počinjemo. Bioenergija je upravo to - energija i ide tamo gdje je potrebna, možemo reći od višeg ka nižem potencijalu, pa tako nema opasnosti da "promaši". Komplikacije dosad nisu zabilježene. Denis: Ne zanosim se, znam što može i to je ono fascinantno. Ako ti je slab imunitet "iskrivit" ću te ne do poda nego do podruma, a ako imaš dobar imunitet stajat ćeš kao svijeća. U tome je štos, nije svatko jednako podložan psihokinezi ("iskrivljavanju" iliti "savijanju"). Ni Domančić ne savija svakog, itekako bira koga će.
Na frenky-evu primjedbu neću trošiti riječi.
Ovo je bilo najkraće što sam mogao napisati. Imalo bi se jako puno toga za reći, ali možda drugom prilikom.
L P svima

Kraljeznica.com forum

Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #38 : Ožujak 09, 2010, 01:36:37 prijepodne »

uriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 254
  • ko drugom jamu kopa fizicki je radnik
    • Profil
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #39 : Ožujak 09, 2010, 17:34:30 poslijepodne »
Ma dajte molim vas,pa nismo djeca.
Sve što ste nabrojali nemože se mjeriti sa povjesnim epidemijama kuge,lepre ili španjolske gripe.A da ne govorimo da se čovječanstvo od tada udeseterostučilo,pa je normalno da se i virusi brže šire.
Bez farmaceutske industrije milijuni ljudi bi umirali od tetanusa,dječje paralize,malih boginja...
Baš me zanima koji je to nadrilječnik koji  nije vlastito djete  cjepio  ,recimo, trivalentnim cjepivom!!!
.Interesantno je kako bioenergičari koriste terminologiju kvantne fizike.Valjda time stvaraju auru svetosti i stručnosti.Ljudi moji kanite se ćorava posla i prestanite se igrati doktora.
I za kraj.U povjesti ljudske civilizacije čovjek, generalno,  nikada nije bio zdraviji i duže živio.
.
Dijagnoza prije operacije proturzija L4-L5 i ekstruzija L5-S1 diska
19.5.2009 operirao ekstruziju diska L5-S1
Rehabilitacija i bolovanje od šest mjeseci.
Vratio se na posao 26.10.2009.
Još manje tegobe prisutne u vidu  povremenog trnjenja lijeve noge.Stvari polako idu na bolje.

zgubired

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • iscjeljivanje bioenergijom
    • Email
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #40 : Ožujak 09, 2010, 20:12:21 poslijepodne »
Na svakom forumu se nađe neki miner koji nastoji razvodniti diskusiju i skrenuti je od teme.
A kako tumačite činjenicu da je Baxter, glavni proizvođač cjepiva protiv svinjske gripe (inače hrvatskoj javnosti poznat po aferi s neispravnim dijalizatorima) predao zahtjev za patent za navedeno cjepivo GOTOVO CIJELU GODINU DANA PRIJE POJAVE PRVOG SLUČAJA U SVIJETU? Podaci o tome se mogu vrlo lako naći na internetu. Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Točnije, zahtjev je predan 28.08.2008. patent objavljen 05.03.2009. a prvi se slučaj u Meksiku pojavio u travnju 2009. Toliko o "dobroj" i "humanoj" farmaceutskoj industriji.
"Nadriliječnik" koji svoju djecu nije cijepio je upravo Zdenko Domančić, kao i svi članovi njegove ekipe. A što se tiče "dobrobiti" cijepljenja : Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Još malo "dobrobiti": Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se pa dalje: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se  A već pomalo zaboravljene afere s "Talidomidom" (djeca rođena s deformacijama)? itd, itd.. mogao bih beskonačno dugo nabrajati. Ovo je samo sažetak onog što se događalo zadnjih par mjeseci i što je izišlo u javnost. A što je s nebrojenim aferama koje su uspješno zataškane između "talidomidne djece" i ovog danas?
A kako rastumačiti činjenicu da zemlje koje se i danas koriste svojom tradicionalnom medicinom (starom tisuće godina!!) imaju gotovo polovicu ukupnog broja svjetskog stanovništva (Kina i Indija)?
Još nešto. Tko je spomenuo kvantnu fiziku i bilo koji termin vezan uz nju? Meni za ono što radim nije potrebna nikakva aureola (aura je nešto sasvim drugo). Ja samo pomažem ljudima tamo gdje je medicina stala ili zapela i ne igram se nikakvog doktora. Oni rade svoj posao a ja svoj. I tu je kraj priče.. U (nama poznatoj) povijesti ljudske civilizacije nikad nije zabilježeno više bolesti nego što je to danas. Kako rastumačiti činjenicu da plemena koja žive izolirano od današnje civilizacije ne poznaju najveći broj bolesti modernog čovjeka? Što se tiče dužine života dovoljno je malo prelistati Bibliju.
Pozdrav

uriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 254
  • ko drugom jamu kopa fizicki je radnik
    • Profil
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #41 : Ožujak 09, 2010, 21:52:25 poslijepodne »
Dakle,ja sam miner?!
Ako je iznošenje vlastiitog mišljenja i činjenica razvodnjavanje teme,onda dobro.

1. O trovalentnom cjepivu najbolje govori njegova najljuća protivnica Fiona Scott.Toliko je bila sigurna da cjepivo  uzrokuje autizam da je dala cijepiti vlastito dijete.                                                                                         2. Kina i Indija imaju najveću svjetsku populaciju zbog povoljnog klimatskog pojasa i plodne zemlje u kojoj su smještene.Sve su to drevne civilizacije koje stoljećima uživaju u tri godišnje žetve,pa je i to bio značajan faktor demografske eksplozije.Isto je redom sa svim najnapučenijim svjetskim područjima: dolina Nila, Mezapotamija,indonezijsko otočje...
3.afere u farmaceutskoj industiji se iznose kao pravilo,a zanemariju milijarde ljudi koji koriste uspješno lijekove
4.grešaka i propusta je uvjek bilo i biće,a veća je vjerojatnost da će vas udariti avion nego da ćete od cjepiva imati nus pojave                                                                                                                                        6.izolirana plemena ne poznaju bolesti modernog čovjeka zato što ne žive u svijetu modernog čovjek
5.I na kraju.Pozivanje na Bibliju!?Biblija se ne tumači doslovno.Pogotovo ne Stari Zavjet.
Po Bibliji Zemlja je stara oko 5000 godina i bila je ravna ploča.E pa nije. Stara je  4,6 milijardi godina i okrugla je.Najstariji čovijek po Bibliji je bio Metuzalem i živio je 969 godina.Moš mislit.


                       

Dijagnoza prije operacije proturzija L4-L5 i ekstruzija L5-S1 diska
19.5.2009 operirao ekstruziju diska L5-S1
Rehabilitacija i bolovanje od šest mjeseci.
Vratio se na posao 26.10.2009.
Još manje tegobe prisutne u vidu  povremenog trnjenja lijeve noge.Stvari polako idu na bolje.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #42 : Ožujak 10, 2010, 16:00:06 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Vidim da ima dosta pitanja. Idemo redom.
Uriel: Nije teorija zavjere, već PRAKSA! farmaceutska ind. živi od prodaje lijekova i kao i svi koji nešto prodaju, logično žele što veće tržište i što veći profit. Znači nije im cilj što više zdravih, već što više bolesnih. A svinjska gripa? Ptičja gripa? SIDA(AIDS)? itd..
Jopan: Svako živo biće zrači energiju (dokazano). Astrofizičari iznose dokaze da je cijeli svemir ispunjen tzv."tamnom energijom", dakle nije prazan prostor kao što se prije mislilo. Svi smo mi u Zemljinom magnetnom polju. Ima toga još, ali najbitnije je da se zapravo nalazimo u moru energije, čijeg postojanja nismo svjesni, ali ona je tu. Zemljino magnetno polje ima frekvenciju 7,83 Hz(ili približno 8 HZ). Ljudski mozak u alfa stanju titra u rasponu 7-14 Hz(preko 14 je beta stanje, a 4-7 theta). Terapeut mora doći u alfa stanje i tada se sinkronizira s Zem.mag.poljem, te kroz njega šalje informacije (otprilike tako funkcionira i telepatija). Da bi informacija stigla tamo gdje treba potreban je kontakt (telefonski). Ako terapeut ima fotografiju pacijenta, ne treba biti u stalnom kontaktu, zato je dovoljan i sms, da ovaj zna kad počinjemo. Bioenergija je upravo to - energija i ide tamo gdje je potrebna, možemo reći od višeg ka nižem potencijalu, pa tako nema opasnosti da "promaši". Komplikacije dosad nisu zabilježene. Denis: Ne zanosim se, znam što može i to je ono fascinantno. Ako ti je slab imunitet "iskrivit" ću te ne do poda nego do podruma, a ako imaš dobar imunitet stajat ćeš kao svijeća. U tome je štos, nije svatko jednako podložan psihokinezi ("iskrivljavanju" iliti "savijanju"). Ni Domančić ne savija svakog, itekako bira koga će.
Na frenky-evu primjedbu neću trošiti riječi.
Ovo je bilo najkraće što sam mogao napisati. Imalo bi se jako puno toga za reći, ali možda drugom prilikom.
L P svima
E bome ja imam super imunitet al me Alan Gregov krivio ko prut,e pa sad mi nije ništa jasno ;)u svakom slučaju otiću ja kod njega ovo ljeto na jednu dozu smirenja i duhovne obnove ,te da svoju energiju prenese na mene da bi s istom mogao otjerati sve budale koje se nalazu u mojoj neposrednoj blizini ;)Naravno nemislim na tebe Zgubi ;)

kleopatra

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 34
    • Profil
    • Email
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #43 : Ožujak 25, 2010, 15:25:41 poslijepodne »
Nemam ni vremena ni želje upuštati se u rasprave oko alternativne medicine, ali konkretno - akupunktura nije alternativna metoda, u svijetu je priznata odavno, a čak i kod nas nekih 30-tak godina. Oduševljena sam učincima i šteta da je ne prakticira više stručnjaka, ali nadam se da će se kroz neko (duže) vrijeme i to promijeniti.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #44 : Ožujak 25, 2010, 21:48:45 poslijepodne »
Kleopetra već se promjenilo, radi je svak sa 15 do mjesec dana edukacije ,te zgrču veliku lovu,a pacjenti psihićki budu dobro neko vrijeme a poslije opet isti problemi :D

kleopatra

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 34
    • Profil
    • Email
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #45 : Ožujak 29, 2010, 08:51:23 prijepodne »
Ma da, to i jest problem. Susrela sam se prvi put sa akupunkturom u Centru za bol gdje je dr terapije dijelio na kapaljku, i naručivao za vrijeme dežurstva, napravio gotovo ništa, a dobro naplatio.
Isto tako, na terapiji kod dr gdje idem sada na akupunkturu, bila neka mlada dr i pita ona njega nakon koliko vikend-tečajeva će se moći baviti akupunkturom?   :o
A on se time bavi preko 30 godina, 10-tak ima ordinaciju, i dalje radi na svom znanju ::)

Bais

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 113
    • Profil
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #46 : Ožujak 29, 2010, 14:50:30 poslijepodne »
Citat:
Vidim da ima dosta pitanja. Idemo redom.
Uriel: Nije teorija zavjere, već PRAKSA! farmaceutska ind. živi od prodaje lijekova i kao i svi koji nešto prodaju, logično žele što veće tržište i što veći profit. Znači nije im cilj što više zdravih, već što više bolesnih. A svinjska gripa? Ptičja gripa? SIDA(AIDS)? itd..
Jopan: Svako živo biće zrači energiju (dokazano). Astrofizičari iznose dokaze da je cijeli svemir ispunjen tzv."tamnom energijom", dakle nije prazan prostor kao što se prije mislilo. Svi smo mi u Zemljinom magnetnom polju. Ima toga još, ali najbitnije je da se zapravo nalazimo u moru energije, čijeg postojanja nismo svjesni, ali ona je tu. Zemljino magnetno polje ima frekvenciju 7,83 Hz(ili približno 8 HZ). Ljudski mozak u alfa stanju titra u rasponu 7-14 Hz(preko 14 je beta stanje, a 4-7 theta). Terapeut mora doći u alfa stanje i tada se sinkronizira s Zem.mag.poljem, te kroz njega šalje informacije (otprilike tako funkcionira i telepatija). Da bi informacija stigla tamo gdje treba potreban je kontakt (telefonski). Ako terapeut ima fotografiju pacijenta, ne treba biti u stalnom kontaktu, zato je dovoljan i sms, da ovaj zna kad počinjemo. Bioenergija je upravo to - energija i ide tamo gdje je potrebna, možemo reći od višeg ka nižem potencijalu, pa tako nema opasnosti da "promaši". Komplikacije dosad nisu zabilježene. Denis: Ne zanosim se, znam što može i to je ono fascinantno. Ako ti je slab imunitet "iskrivit" ću te ne do poda nego do podruma, a ako imaš dobar imunitet stajat ćeš kao svijeća. U tome je štos, nije svatko jednako podložan psihokinezi ("iskrivljavanju" iliti "savijanju"). Ni Domančić ne savija svakog, itekako bira koga će.
Na frenky-evu primjedbu neću trošiti riječi.
Ovo je bilo najkraće što sam mogao napisati. Imalo bi se jako puno toga za reći, ali možda drugom prilikom.
L P svima


Momak, ti si se očito odlučio vrlo grubo našaliti sa našom inteligencijom ili ti nisu baš sve ovce na broju. Pa zar ti stvarno misliš da su ljudi toliki naivci? Očito da, jer prodavanje magle i počiva na neznanju i naivnosti. Razbacuješ se pojmovima kojima očito ne znaš značenje, ali si eto nešto pročitao pa sada svima koji očito znaju još manje držiš predavanja. Znaš li ti što je uopće elektromagnetsko zračenje? Možeš li pojmiti frekvenciju od 8Hz EM zračenja? Kako se ona izračunava? Pri kojoj snazi?
Naš mozak je uistinu električki aktivan, ali riječ je vrlo malim vrijednostima. Kažeš frekvencija mu je u alfa stanju slična Zemljinoj. Izjednačiti dvije frekvencije nije nikakav problem. Par klikova mišem i podesim radni takt bilo čega u kompjuteru. Pitam se kako terapeuti dovode mozak u stanje "Zemljine frekvencije". Čak i kada bi to na neki način i uspio rezultat bi bio jedno veliko ništa jer je uz Zemljinu frekvenciju vezana daleko veća snaga (pojednostavljeno). Priča o tome kako se energija šalje kud god je potrebno uistinu je na granici zdrave pameti. Ali gle čuda, ide to bez problema telefonom ili sms-om što je zapravo druga riječ za naplatu. Nema veze što se frekvencija stotinu puta promijeni u prijenosu, bitno je da se čovjeku pomogne...koje li blasfemije...Komplikacija sigurno nema, to ti vjerujem, jer se ništa niti ne događa, a ako se i dogodi, siguran sam da ćeš to pripisati nečem drugom.

Zaključno, alternativa da, vrijeđanje zdrave pameti ne

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #47 : Ožujak 29, 2010, 22:13:30 poslijepodne »
  Bais , svaka ti čast , potpisujem
frenk

dolores

  • Newbie
  • *
  • Postova: 8
    • AOL Instant Messenger - dolores
    • Profil
    • Email
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #48 : Travanj 02, 2010, 18:33:58 poslijepodne »
mogu reci da mi je kiroprakticar mnogo pomogao, kad su mi lijecnici preporucivali operaciju on je rekao ako se slazem da do operacije nece doci. i tako je i bilo. u pocetku, prva dva mjeseca isla sam na tretmane svaki vikend da bih nakon toga isla jednom u dva mjeseca uz vjezbe koje mi je kiroprakticar dao. cetiri godine nisam znala sto je grozna bol. i kako to vec biva, skupili su se razni problemi koji su najvjerojatnije utjecali na stanje moje psihe i na vracanje boli prije 15 dana. no i dalje idem kiroprakticaru, s time da sam primila 5 injekcija da bih mogla hodati, naravno cekam kod fizijatra, bar sam brzo rijesila upis na magnetsku tako da cekam to snimanje pa cu vidjeti sto dalje.
28.06.2010.  Operacija PLDD na nivou  L5-S1

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #49 : Travanj 02, 2010, 21:49:39 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
mogu reci da mi je kiroprakticar mnogo pomogao, kad su mi lijecnici preporucivali operaciju on je rekao ako se slazem da do operacije nece doci. i tako je i bilo. u pocetku, prva dva mjeseca isla sam na tretmane svaki vikend da bih nakon toga isla jednom u dva mjeseca uz vjezbe koje mi je kiroprakticar dao. cetiri godine nisam znala sto je grozna bol. i kako to vec biva, skupili su se razni problemi koji su najvjerojatnije utjecali na stanje moje psihe i na vracanje boli prije 15 dana. no i dalje idem kiroprakticaru, s time da sam primila 5 injekcija da bih mogla hodati, naravno cekam kod fizijatra, bar sam brzo rijesila upis na magnetsku tako da cekam to snimanje pa cu vidjeti sto dalje.
Dolores čitam ovo što ti je u potpisu predpostavljam da ti je to neki od nalaza,al kako stavri stoju nije ti baš najboji taj nalaz i nemoj se puno igrati kiropraktikom ,da nebi došlo do neželjenog još većeg oštećenja,ujedno pametno ti je napraviti MR,al osobno mislim da nećeš izbjeći operaciju ,a dao Bog da ti upali  i da izbjegneš operaciju ;)

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #50 : Travanj 02, 2010, 22:05:25 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
mogu reci da mi je kiroprakticar mnogo pomogao, kad su mi lijecnici preporucivali operaciju on je rekao ako se slazem da do operacije nece doci. i tako je i bilo. u pocetku, prva dva mjeseca isla sam na tretmane svaki vikend da bih nakon toga isla jednom u dva mjeseca uz vjezbe koje mi je kiroprakticar dao. cetiri godine nisam znala sto je grozna bol. i kako to vec biva, skupili su se razni problemi koji su najvjerojatnije utjecali na stanje moje psihe i na vracanje boli prije 15 dana. no i dalje idem kiroprakticaru, s time da sam primila 5 injekcija da bih mogla hodati, naravno cekam kod fizijatra, bar sam brzo rijesila upis na magnetsku tako da cekam to snimanje pa cu vidjeti sto dalje.
Pokaži kiropraktičaru MR nalaz.
frenk

dolores

  • Newbie
  • *
  • Postova: 8
    • AOL Instant Messenger - dolores
    • Profil
    • Email
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #51 : Travanj 03, 2010, 09:31:36 prijepodne »
kiroprakticar mi je i savjetovao MR. Takoder mi je savjetovao da bi bilo dobro otici malo do Biograda primiti infuzije koktela. Ima li netko iskustva sa istima?
28.06.2010.  Operacija PLDD na nivou  L5-S1

Bais

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 113
    • Profil
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #52 : Travanj 03, 2010, 11:35:24 prijepodne »
Postoji jasan algoritam liječenja: pročitaj postove Neurokirurga i sigurno ćeš ih naći.
« Zadnja izmjena: Travanj 03, 2010, 19:19:32 poslijepodne Bais »

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #53 : Travanj 03, 2010, 23:43:32 poslijepodne »
@ koktele u vidu infuzije sam primao u bolnici prije i poslije operacija ili ambulantno u guzu , oba načina samo privremeno odlažu rješavanje problema
frenk

Kraljeznica.com forum

Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #53 : Travanj 03, 2010, 23:43:32 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com