Autor Tema: Alternativna medicina  (Posjeta: 48002 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #54 : Travanj 04, 2010, 14:26:51 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
kiroprakticar mi je i savjetovao MR. Takoder mi je savjetovao da bi bilo dobro otici malo do Biograda primiti infuzije koktela. Ima li netko iskustva sa istima?

Dolores ako imaš akutne bolove preporučio bi ti Biograd,ukoliko ih nemaš vjeruj mi ne isplati se dobijati tolike količine infuzija,jr iste djeluju štetno na nadbubrežnu žljezdu.Što se tiće Biograda ako te što zanima obrati se na PP jel to je meni drugi dom,pa ti mogu pobližnje opisati ;)

dolores

  • Newbie
  • *
  • Postova: 8
    • AOL Instant Messenger - dolores
    • Profil
    • Email
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #55 : Travanj 04, 2010, 19:37:36 poslijepodne »
Hvala Denis! malo sam procitala ostale postove na tu temu, malo me muce nuspojave buduci imam i ulcerozni kolitis i povecu netolerantnost na vise namirnica pa cu se morati posavjetovati i sa lijecnicom. A bolove nakon 15 dana mogu podnositi, ovo mi je dosad bilo najgore i najdulje razdoblje patnje. SRETAN USKRS!!!!
28.06.2010.  Operacija PLDD na nivou  L5-S1

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #56 : Travanj 04, 2010, 21:05:32 poslijepodne »
Dolores što se tiće colinitisa  mogu ti dati ruku :D :D a što se tiče te druge dijagnote e o tom ti nebi znao ništa reći .Znam da su te infuzije u bocama u koje se stavljaju krtikosteroidi.Terapija istih nije ista na svakom odjelu,tj na odjelu fizijatrije fizijatri daju par boca maksimum 7 i odma idu sa terapijama,dok na odjelu ortopedije koji je smješten u istoj bolnici u Biogradu daju 10 do 15 a čak i više boca ???.Kažem koliko ja znam iz svog iskustva boraveći u 10 godina 6 puta po ,mjesec ipol dobijao sam te infuzije,naravno nije mi se ništa dogodilo,ali sam poslije saznao koje nus pojave mogu izazvati.Mojemišljenje akoideš tamo da rađe odeš na odjel fizijatrije ipak manje boca infuzija dobiješ i puno bolje terapije fizikalne.Na kojem ćeš odjelu biti to ovisi dali će te pregledati fizijatar ili ortoped.Eto da ne dužim ukliko se odlučiš za pobližnje informacije kontaktiraj me na PP pa ti preporučim doktora :) U svakom slučaju prije nego se odlučiš malo se posavjetuj sa dr.opće medicine.
Sretno ;)

Kraljeznica.com forum

Odg: Alternativna medicina
« Odgovori #56 : Travanj 04, 2010, 21:05:32 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com