Autor Tema: Fizio pojas Doktora Ho-a  (Posjeta: 37885 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Atleticar

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 155
    • Profil
Fizio pojas Doktora Ho-a
« : Siječanj 14, 2011, 19:01:16 poslijepodne »
Evo mene da se malo javim,neću odugovlačiti osim da što ću reći da sa tim svojim bulgingom i dalje imam iste probleme kao i kad je pocelo i da mi je nakon sto sam prestao biti aktivan an forumu jos dosta doktora i neurokirurga reklo da se mene ne treba operirati i neka samo guram fizikalne terapije.

E onda sam eto prije par dana u 24sata pročitao o ovom proizvodu i zanima me što vi mislite o tome,jel to prodavanje magle ili stvarno moze pomoci u rijesavanju problema,ako ne kod teskih hernija onda barem u mom slucaju,pitam to jer razmisljam da to kupim ,a pogledoa sam detaljno stranicu tog doktora i razne ostale reportaze o tome i izgleda mi kao dosta ozbiljna sprava ,a bogami i cijena to pokazuje.

Evo o čemu se radi,pogledajte sve video klipove i ostale informacije

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Da čujem vaša mišljenja,pa i ponekih doktora ako ih ima ovdje.

Iskreno nikada u zivotu nisam vjerovao u te spike sa TV reklama i ostalih stvari iako ovog jos nije bilo na reklama u HR ako se ne varam,dakle stvari tipa kosmodisk i ostale priče i pričice,međutim ovaj žučo mi nekako uljeva povjerenje i brijem da nije baš neki muljator nego da i ima nečeg što drži vodu u vezi ovog proizvoda.

fireman

  • Newbie
  • *
  • Postova: 17
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #1 : Siječanj 14, 2011, 21:30:05 poslijepodne »
Jednom prilikom u nekom postu, postavio sam isto pitanje (prije otprilike 2 mjeseca) i nisam dobio odgovor od nikoga.Ajmo ljudi da čujemo šta mislite o tome.
Nekad sam imao tumor u vratnoj kralježnici

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #2 : Siječanj 14, 2011, 21:58:59 poslijepodne »
Nemam iskustvo sa ovim ali bi napisao nešto vođen nekom logikom i izrazio svoje mišljenje.
Bilo kakav pojas vodi tome da mišći tj. glavni nosač kralježnice gube na funkciji a to onda mora biti dugoročnije negativno.
Možda on trenutno može pomoći ali dugoročnije sigurno ne.
Posebno obratite pozornost na reklamni filmić na ovoj link stranici kako se kraljesci razdvajaju i disk oslobađa komprecije, slično kao na filmićoma minimalno invazivnih zahvata, čisti marketing film koji je jako nerealan.
Po meni će taj pojas malo protisnuti leđne mišiće i stomak a napraviti obakvu dekompresiju  hi ih hi...

Sa druge strane razmišljam opet bez ikakvog iskustva da bi terapija na stolu za extenziju mogla imati više smisla.
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2011, 22:03:30 poslijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Kraljeznica.com forum

Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #2 : Siječanj 14, 2011, 21:58:59 poslijepodne »

aladin

  • Newbie
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #3 : Siječanj 14, 2011, 22:34:21 poslijepodne »
Slažem se s Jopanom.

Ovaj pojas pomaže tako da rastegne i imobolizira kralježnicu. posljedica je da mišići ne rade i onda vremenom atrofiraju što mora dovesti do još većih problema s kralježnicom.

Moje iskustvo kaže da se sa jačanjem i istezanjem kralježnice može puno postić.

Atletičar koliko se sjećam upisao si KF pa kako ide kolega.

Atleticar

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 155
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #4 : Siječanj 15, 2011, 16:14:30 poslijepodne »
To što vi kazete vjerovatno pije vodu,medutim zasto ne uraditi kombinaciju ? nošenje tog pojasa odredeno vrijeme,a u drugo vrijeme raditi vjezbe za leđne i trbušne mišiće ? meni kao laiku to zvuči dobro.Ja brijem da ću ja kupiti taj pojas.

Aladin,pročitaj moj novi post na temi o donjem dijelu kraljeznice

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

pa ces cuti sve o meni i bit ce ti jasnije.Mozda i jesam slucaj kojem bi taj pojas mogao pomoc ako vec ne bi mogao kod teskih protruzija i tako to.Ne znam.
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2011, 17:29:42 poslijepodne Atleticar »

dolac

  • Newbie
  • *
  • Postova: 7
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #5 : Studeni 19, 2011, 13:16:01 poslijepodne »
i?? da li je itko ovo isprobao? ja bi to koristio samo onda kada vjezbam odnosno visim na onoj spravi, stol za inverziju.....

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #6 : Studeni 20, 2011, 11:39:33 prijepodne »
Reklama o tom fizio pojasu pokazuje kako je bolestan čovijek spreman dat sve na svijetu kako bi povratio izgubljeno zdravlje,pa makar kupio balon na napuhavanje od fizijatra koji ima 20 godina radnog iskustva iako je čovijek star oko 35 godina,što znači da je postao fizijatar sa 15 godina,znači totalno čudo od djeteta,a kao što znamo velika većina genijalne djece se školuje upravo za fizijatra.Dakle po tome trebamo zaključuti da nam je potrebna još nekoliko ovakvih psihopatskih budala na televiziji i država će uštedjeti ogromne novce otpustivši 80 posto nepotrebnih neurokirurga koji su nepotrebno potratili vrijeme na godine specijalizacije,a odlično bi bilo da uduplaju cijenu tom fiziopojasu pa bi logično bilo zaključiti da je taj balon toliko dobar da bi bilo preglupo da ga nekupimo.Evo ja sada suze lijem što sam izgubio 2 i pol godine na liječenje i 2 operacije čupanja diskova na 2 nivoa jer ta reklama o balonu sa nožnom pumpom još nije bila na tv-u u to vrijeme.Molim sve potencijalne kupce da nakon 6 mjeseci korištenja napuhala da nam jave za koliko im se pojačala bol i koliko manje mogu normalno funkcionirati prije nego su počeli koristiti FIZIOPOJAS od dr.Hoa.Hvala.
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

Neurokirurg

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 330
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #7 : Studeni 20, 2011, 16:55:52 poslijepodne »
....uze mi čovjek misao....


Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Reklama o tom fizio pojasu pokazuje kako je bolestan čovijek spreman dat sve na svijetu kako bi povratio izgubljeno zdravlje,pa makar kupio balon na napuhavanje od fizijatra koji ima 20 godina radnog iskustva iako je čovijek star oko 35 godina,što znači da je postao fizijatar sa 15 godina,znači totalno čudo od djeteta,a kao što znamo velika većina genijalne djece se školuje upravo za fizijatra.Dakle po tome trebamo zaključuti da nam je potrebna još nekoliko ovakvih psihopatskih budala na televiziji i država će uštedjeti ogromne novce otpustivši 80 posto nepotrebnih neurokirurga koji su nepotrebno potratili vrijeme na godine specijalizacije,a odlično bi bilo da uduplaju cijenu tom fiziopojasu pa bi logično bilo zaključiti da je taj balon toliko dobar da bi bilo preglupo da ga nekupimo.Evo ja sada suze lijem što sam izgubio 2 i pol godine na liječenje i 2 operacije čupanja diskova na 2 nivoa jer ta reklama o balonu sa nožnom pumpom još nije bila na tv-u u to vrijeme.Molim sve potencijalne kupce da nakon 6 mjeseci korištenja napuhala da nam jave za koliko im se pojačala bol i koliko manje mogu normalno funkcionirati prije nego su počeli koristiti FIZIOPOJAS od dr.Hoa.Hvala.

mat2be

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 142
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #8 : Studeni 20, 2011, 19:46:24 poslijepodne »
Kladim se da će se dogodine prodavati novi tj. napredniji fizio pojas, npr. dodat će umjesto nožne pumpe mali kompresor ili tako nešto.

Između redaka čitate moje mišljenje o tome.
interlaminectomia L4-L5 03/2011

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #9 : Studeni 20, 2011, 20:52:57 poslijepodne »
Neznam jel tko vidio novi pojas od dr.Hoa za vratnu kralježnicu,jednostavno nemam što reći,,kad vidite komentirajte.Neurokirurg i Mat2b,vi imate dosta staža na forumu pa ako bi mi možda mogli pojasnit nalaz od emng-a,imate već postavljeno pitanje na forumu.
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

dolac

  • Newbie
  • *
  • Postova: 7
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #10 : Studeni 21, 2011, 01:06:13 prijepodne »
i moje mišljenje je gotovo isto ko vaše, samo me zanimalo da li taj pojas doista može bar malo rasteretiti diskove među kralješcima.. jer kao što rekoh, kada visim na stolu za inverziju, nedostaje mi nešto da me "povuće prema dole" (ipak visim naopako).. pa mi je pao na pamet taj pojas da ga koristim samo kada je kralježnica već rasterećena i naravno ako on doista uspije malo rasteretiti kičmu....

samo sam od jedne osobe čuo da mu taj pojas pomaže..  ::)

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #11 : Studeni 21, 2011, 16:22:49 poslijepodne »
Pričekajte dok budu s pojasom dijelili i komplet noževa-Tako da kad budete sjeckali luk a cure vam suze ni na kraj pameti vam neće pasti da je to ipak od bolova u kralježnici jer ipak imate pojas.Dakle sve je u crvenom luku....
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #12 : Studeni 21, 2011, 18:33:49 poslijepodne »
Vjerujem da taj čovjek kaže da mu pojas pomaže jer ne želi bit ismijan od drugih kad kaže kolike je novce bacio na glupostÿ{sjetite se reklame za kozmodisk gdje čovjek na bradi nosi bicikl,a kako kaže godinama nije mogo iz kreveta} ,mislim reći da ljudi naivno padaju na glupe fore.Ja sam nakon obje operacije dobio rastezljivi pojas od hzzo-a uz napomenu doktora da ga nosim mksimalno 6 mjeseci dok malo neojačam mišiće,te ga onda prestanem nositi jer će mi mišići ostati slabi i neće vršit svoju ulogu, a to je držati muskaturu.Stoga je moj zaključak i savjet svuma koji su u nedoumici,ili možda nisu ;D,da nenasjedaju na lijepe rijeći i lažne kompjuterske simulacije i neka počnu vježbati jer samo će trudom i mukom postići željeni rezultat.Primjera radi,ja sam od prve operacije skinio 10 kg u godinu dana i to samo pažljivom prehranpm i umjerenim vježbanjem.Nadam se da sam bio kratak. ;)
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

mat2be

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 142
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #13 : Studeni 21, 2011, 20:38:13 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Neznam jel tko vidio novi pojas od dr.Hoa za vratnu kralježnicu,jednostavno nemam što reći,,kad vidite komentirajte.Neurokirurg i Mat2b,vi imate dosta staža na forumu pa ako bi mi možda mogli pojasnit nalaz od emng-a,imate već postavljeno pitanje na forumu.

ddario nemam običaj pojašnjavati nalaze na forumu jer jednostavno nisam stručna osoba za to, pogotovo emng-a jer ga ni sam nisam nikad radio.
Vjerujem da će naš neurokirurg rado dati komentar na nalaz.
interlaminectomia L4-L5 03/2011

mat2be

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 142
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #14 : Studeni 21, 2011, 20:40:15 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pričekajte dok budu s pojasom dijelili i komplet noževa-Tako da kad budete sjeckali luk a cure vam suze ni na kraj pameti vam neće pasti da je to ipak od bolova u kralježnici jer ipak imate pojas.Dakle sve je u crvenom luku....

Uvijerljivo najjači komentar  ;D ;D ;D
interlaminectomia L4-L5 03/2011

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #15 : Studeni 21, 2011, 21:28:30 poslijepodne »
Istina,kratko i jasno,mene skroz zovu na telefon i nude nekih 70 posto popusta kao samo za mene i gomilu drugih proizvoda koji nemaju veze jedno s drugim
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

dugavski

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 90
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #16 : Siječanj 19, 2012, 12:49:27 poslijepodne »
Imao sam par dana taj pojas na probi (posudio mi nezadovoljan kolega) - uglavnom, ne pomaže, ne rasterećuje kralježnicu i sl.
Samo jako i agresivno steže, a čim se čovjek sjedne pojas se pomakne i rukom možete doprijeti ispod do kralježaka - dakle ima lufta.
Kako onda može bilo što držati, širiti i sl.

DDD L4/L5
Hernija diska L4/L5

Veronika

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 116
    • Profil
Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #17 : Siječanj 19, 2012, 14:25:55 poslijepodne »
sva sreća da ga nisi platio.. ;)

ma isto ko i ona reklama za kosmodisk gdje žena priča kak je imala probleme s diskovima, da su joj oslabili i onda kad nosi kosmodisk osjeća se čvršćom i stabilnom ???
svatko ko je stavio kosmodisk na sebe zna da se s tim čovjek ne može osjećati čvršćim i stabilnim jer ga praktički niti ne osjetiš na sebi -komad plastike na koncu  ;D
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2012, 14:29:41 poslijepodne Veronika »
početkom 2012. dijagnosticiran HLA B-27 pozitivni spondiloartritis

19.10.2011. SED s RF anuloplastikom L5-S1, Vertebris
2009. PLDD L5-S1 Vinogradska
..........................................................................
MR: DDD L5-S1, annular tear, ekstruzija diska
diskogena bol
EMNG: kronična neuralna lezija radiksa S1 obostrano
skolioza

Kraljeznica.com forum

Odg: Fizio pojas Doktora Ho-a
« Odgovori #17 : Siječanj 19, 2012, 14:25:55 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com