Autor Tema: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI  (Posjeta: 22621 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« : Prosinac 17, 2011, 10:52:19 prijepodne »
KO JE SINOĆ GLEDAO EMISIJU O NAMJEŠTANJU ATLASA,MNOGE SAM PITAO ŠTA JE TO ALI NITKO MI NIJE USPIO REĆI.KOMENTARE MLIM,KOMENTARE.VJERUJETE LI DA TA JEDNA KOST IGRA TAKO VELIKE PROBLEME,DA SU LJUDI PREPOROÐENI,DA POČNU VIKAT IZ SVEG GLASA OD OLSKŠALJA I DA TO IMA VEZE SA PSIHIČKIM BOLESTIMA........
 ??? ???
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

vlado

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 43
  • doktore pomagaj boooli a deda reko da ne boli...
    • Profil
    • Email
Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #1 : Prosinac 17, 2011, 11:25:58 prijepodne »
pa ti ljudi koji se time bave govore da je puno problema vezano za atlas i da se namještanjem riješava hrpa toga a sad iskustva i teorije su drugo...
operiran 8.2. sad lagano sljedi oporavak pa...

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #2 : Prosinac 17, 2011, 11:41:42 prijepodne »
Kaže sinoć u emisiji da su imali istraživanje na 104 čovjeka i na 102 čovjeka je uspjelo.Dobio sam ime nekog doktora iz varaždinskih toplica pa ću nazvat za poneki savjet
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

Kraljeznica.com forum

Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #2 : Prosinac 17, 2011, 11:41:42 prijepodne »

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #3 : Prosinac 19, 2011, 11:27:06 prijepodne »
Jedan koristan link o atlasu i iskustvima ???

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #4 : Prosinac 20, 2011, 13:11:02 poslijepodne »
Još jedan link o atlasu s 3D prikazom atlasa

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

A nađoh i nešto kontraindiktorno,a to bi vas moglo odvratit od kiropraktike i namještanja atlasa ;D

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
« Zadnja izmjena: Prosinac 20, 2011, 13:43:06 poslijepodne worf »
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #5 : Prosinac 21, 2011, 18:32:06 poslijepodne »
Imamo tu na forumu cijelu temu o namještanju Atlasa, Panthagana ju je otvorila i ja sam tamo pisala o svom iskustvu pa koga zanima neka pogleda.
Meni je namještanje Atlasa ublažilo bolove oko 20 do 30 posto i to kroz 6 mjeseci.
To je ujedno i jedina metoda koja mi je pomogla, kraj svih medicinskih koje mi niti malo nisu pomogle.

Vitalogie metoda namještanja Atlasa koju radi  Maruševac u blizini varaždinskih toplica, nema apsolutno nikakve veze s kiropraktikom.
Ja sam na namještanje Atlasa išla sa implatantima u vratnoj kralježnici, godinu i pol nakon operacije.
« Zadnja izmjena: Prosinac 21, 2011, 18:42:56 poslijepodne madagaskar »

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #6 : Ožujak 27, 2012, 13:26:29 poslijepodne »
Madagaskar, ja mislim da si fulala u metodi, ta metoda kojom si radila ne namjesti trajno atlas na svoje mjesto.
Pozorno pogledaj emisiju i uradi ponovo po atlasprofilax metodi i preporodit ćeš se.
I sam sam lutao i poslije podebljeg uveska bespotrebnih nalaza, kilograma popijenih tableta, bačenih novaca, ali i strašne patnje  samriješio problem..
Forum je u biti promašen gdje se potrošilo hiljade postova na traženje rješenja a on je jednostavan i lako riješiv.
Atletičar, Denis, ti ...  osobito oni koji su imali i probleme sa vratom (bol) , bol u zatiljku,  trnjenje ruku, bol u stomaku ..    bol nestaje odmah, nakon određenog vremena 3-9 mjeseci nestaju hernije i spondiloza. Najduže traje oporavak kod onih koje boli noga što konvencionalna medicina pokušava rješiti na krivom mjestu uz obvezni recidiv jer problem nije riješen u srži.
 Uz to pilates lopta, magnezij klorid koji će razgraditi nakupljeni kalcij u organizmu. Nije loš ni jonizator zraka koji će vam smanjiti neprilike promjenama vremena.
magnezij klorid:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Zvuči stvarno nevjerojatno pored propagandne mašinerije koju plasira konvencionalna medicina, sjetite se samo reklame za najobičniji -neofen.
Pored toliko varalica i obmane konvencionalne medicine kojoj očito paše da se ne nađe rješenje jer tako crpe svaki atom neše snage  energije i novaca je stvarno teško povjerovati ali si dajte za truda i nađite nekoga ko je bio i raspitajte se za iskustva. Možete početi sa drugim forumime gdje se  ne možete naići na negativno iskustvo.
 
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #7 : Ožujak 31, 2012, 17:49:39 poslijepodne »
Jopan čula sam ja i za negativna iskustva sa Atlasprofilax metodom ali isto tako sam čula i da se nakon namještanja Vitalogie metodom bolovi znaju vratiti nakon nekog vremena.
Ne može se tu biti siguran koja je metoda zaista ispravna.
A to što se Atlasprofilax na njihovim stranicama reklamira kao jedina ispravna metoda koja Atlas vrača u cjelosti na njegovo mjesto može ipak biti samo reklama.

Ja osobno sam se odlučila za nježnu Vitalogie metodu jer sam za namještanje Atlasa saznala nakon operacije i ugradnje implatanata u vratnu kralježnicu a i cijenom mi je metoda bila prihvatljiva, radi se o 365 kn.
Ne bih ti znala reći je li meni Atlas u cjelosti vračen na svoje mjesto ali znam da sam imala vrlo burnu i bolnu reakciju dan, dva nakon namještanja.
Meni je vitalogie metoda  ublažila bolove oko 20 do 30 posto.

Što se tiče konvencionalne medicine o tome sam več pisala kako mi baš niti malo nije pomogla, naprotiv samo sam izgubila mnogo novca i svaku nadu u ozdravljenje.

 

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #8 : Ožujak 31, 2012, 21:08:37 poslijepodne »
Zao mi je cuti kad neko kaze da operacija nije pomogla, jos se itekako dobro sjecam tih bolova. Zelim ti sve najbolje i da budes sretna koliko je to moguce kad te nesto konstantno boli, jel tesko je i pretesko, al drzi se nekako ...
O ovoj metodi ne bih dalje komentirala, jer za ono sto ja imam znam 100 posto da ne moze pomoci. Bilo bi dobro da se javi neko kome je ovo u potpunosti pomoglo ...
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

hemligt

  • Newbie
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #9 : Travanj 19, 2013, 10:46:55 prijepodne »
Bio na namještanju atlasa, nije mi pomoglo ništa  :-\
L4/5 bulging
L5S1 hernija diska
Lumboišijalgija

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #10 : Travanj 22, 2013, 19:28:23 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Bio na namještanju atlasa, nije mi pomoglo ništa  :-\

čini se da onda ova metoda ipak ne pomaže kod problema s LS dijelom kralježnice,
no kada je vratna u pitanju rezultati su potpuno drugačiji, ipak je u pitanju prvi vratni kralježak

Kraljeznica.com forum

Odg: namještanje atlasa u emisiji NA RUBU ZNANOSTI
« Odgovori #10 : Travanj 22, 2013, 19:28:23 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com