Autor Tema: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja  (Posjeta: 77446 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Atleticar

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 155
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #18 : Siječanj 08, 2010, 21:48:14 poslijepodne »
Ne bi da idem u off...ali koja je razlika izmedu ovog što piše meni ovdje

MR L-S kralješnice pokazuje izravnanu lordozu.
Održana visina,oblik i struktura trupova kralješaka.
Nema značajnije degenracije i.v.diska.
Održana širina spinalnog kanala.
Conusi cauda primjereni.javascript:void(0);
Na transverzalnim presjecima u T1- I Z2 slici kroz sve i.v. prostore lumbalnog segmenta uočava se u visini L4-L5 cirkularni bulging anulus fibrozusa uz umjereno UŽA foramina.
u visini L5-S1 također umjereni cirkularni bulging i anulus fibrozusa.
U ostalim visininama nalaz primjeren.
Evidentne hernije se ne uočava.

znači disk je mozda ipak skocio ali ne jako ? ALI JE IPAK SKOCIO ne ? tako si to ja tumačim kao herniju,protruziju isti drek ne ? ...ne znam šta bi osim protruzije moglo stvarati neki ozbiljni pritisak na zivac koji bi mene mogao tolko kočiti...

Btw...možeš me zvati Pero da ne bude uvijek atletičar,ovo je službeno  :o

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #19 : Siječanj 08, 2010, 21:57:38 poslijepodne »
Pero ako se nevidi na slici a nalaz pokazuje da je disk ipak iskoćio,nevjerujem da neurokirurg nijedan nezna koje je daljnja procedura.Recimo da se sad ne petljam u neurokirurgove stvari  jel nisam stručan , iz sveg ovog što ti kažeš ,ja da sam sad doktor bubnio bi ti injekciju blokade na taj nivo di je oštećenje pa da se vidi reakcija ako neide to ima još pregleda po kojima se može sigurno utvrditi da li je zrok boli baš taj nivo.Napominjem ovo je moje razmišljanje a ipak Neurokirurg zna bolje i bolje bi protumačio sve ovo jer je najmjerodavniji .

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #20 : Siječanj 08, 2010, 22:07:29 poslijepodne »
Imaš temu bulging diska i tamo pogledaj o tome, dosta toga piše, čak je GSM postavio i sliku bulginga

Kraljeznica.com forum

Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #20 : Siječanj 08, 2010, 22:07:29 poslijepodne »

petra

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 53
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #21 : Ožujak 02, 2010, 23:15:53 poslijepodne »
Denis, imaš li možda neki kontakt broj kako je moguće doći do Domančića?

Ja sam za tog gospodina čula sve najbolje. Moja mama je bila kod njega davno, dok je još radio na Ugljanu. Bila je zbog nekog skroz drugog problema i puno joj je pomogao. Njezin liječnik nakon toga nije mogao vjerovati kad je vidio rezultate.
Inače u bioenergiju vjerujem i meni su isto jednom pomogli kada liječnik više nije znao što sa mnom. Zato sam i sada pokušala svoj problem ekstruzije diska liječiti i putem bioenergije. Na žalost, nije mi pomoglo. Osjećala se jesam bolje, izbalansiralo mi je energiju, bila sam možda smirenija, ali disk je gnjavio jednako kao i do tada.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #22 : Ožujak 02, 2010, 23:33:35 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Denis, imaš li možda neki kontakt broj kako je moguće doći do Domančića?

Ja sam za tog gospodina čula sve najbolje. Moja mama je bila kod njega davno, dok je još radio na Ugljanu. Bila je zbog nekog skroz drugog problema i puno joj je pomogao. Njezin liječnik nakon toga nije mogao vjerovati kad je vidio rezultate.
Inače u bioenergiju vjerujem i meni su isto jednom pomogli kada liječnik više nije znao što sa mnom. Zato sam i sada pokušala svoj problem ekstruzije diska liječiti i putem bioenergije. Na žalost, nije mi pomoglo. Osjećala se jesam bolje, izbalansiralo mi je energiju, bila sam možda smirenija, ali disk je gnjavio jednako kao i do tada.

Ovu adresu gosp. Domančića je meni sestra pribavila još prije godinu dana. Mislila je da će mi on pomoći ali ja nisam htjela ići.
Hotel " Larix " Kranjska Gora, R Slovenija
+386-4-588-44-96
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #23 : Ožujak 03, 2010, 18:14:47 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Denis, imaš li možda neki kontakt broj kako je moguće doći do Domančića?

Ja sam za tog gospodina čula sve najbolje. Moja mama je bila kod njega davno, dok je još radio na Ugljanu. Bila je zbog nekog skroz drugog problema i puno joj je pomogao. Njezin liječnik nakon toga nije mogao vjerovati kad je vidio rezultate.
Inače u bioenergiju vjerujem i meni su isto jednom pomogli kada liječnik više nije znao što sa mnom. Zato sam i sada pokušala svoj problem ekstruzije diska liječiti i putem bioenergije. Na žalost, nije mi pomoglo. Osjećala se jesam bolje, izbalansiralo mi je energiju, bila sam možda smirenija, ali disk je gnjavio jednako kao i do tada.
Petra imam kontakt broj al od njegovog pomoćnika koji sa njim radi Gosp.Alana Gregova, ne znam da li bi smio davati  broj ,al eto možeš me kontaktirat na PP pa ti detaljnije sve objasnim

zgubired

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • iscjeljivanje bioenergijom
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #24 : Ožujak 04, 2010, 15:01:05 poslijepodne »
Pozdrav svima :)
Vidim da ima puno različitih mišljenja o bioenergiji, a puno forumaša spominje upravo Zdenka Domančića.
On je JEDINI za kojeg znam da ima svoju školu!!! To ne bi učinio onaj tko je šarlatan. Takvima je bitno samo kako zgrnuti što više novaca od ljudi u nevolji. G.Domančić (a isto tako i svi njegovi učenici) NEMA TARIFU. To znači da će svatko nakon završenog tretmana nagraditi terapeuta onoliko koliko smatra da to vrijedi,odnosno prema svojim mogućnostima. Šarlatani tako ne rade i u tome je razlika između pravih terapeuta i ovih drugih koji samo glume da pomažu.
Petra: g. Domančić se preselio iz Kranjske gore na Bled, a sve informacije o terapijama i terminima možeš pogledati na njegovoj službenoj stranici Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Btw. i sam sam njegov učenik i kroz svoju praksu sam se itekako uvjerio koliko je ta metoda učinkovita. Ako kažem da svoju djecu tretiram kad je potrebno i na taj način izbjegavamo trovanje raznim lijekovima, onome tko zna razmišljati ovo je više nego dovoljno.
Kako ne bi ispalo da se reklamiram, od mene toliko. Ako netko ima kakvih pitanja, neka ih postavi ovdje na forumu, sigurno će i drugima biti zanimljivo...
Pozdravček

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #25 : Ožujak 04, 2010, 18:47:41 poslijepodne »
Zgubired lipo si sve ti to objasnio al znaj jedno da Zdenko Domančić ne radi sam ,radi mu i sin a i njegov prijatelj kojeg ja osobno poznam kao i Zdenka Domanćića,ujedno kao što kažeš imaju na info stranicama brojevi da li se na njih može dobiti to je već nešto drugo.Ja sam Petri objasnio da joj mogu dati taj broj Gosp.Alana Gregova al javno ga iznosit ne mogu,ujedno dobiti Alana Gregova ili Zdenka Domančića tako je sve jedno jel imaju isti sistem rada  i zajedno radu i u ničem se ne razlikuju.Eto ja ti vjerujem da se ti ne reklamiraš,al ja te u potpunosti razumjem jer oba dvojcu znam dobro,a još nešto Petra ako je zainteresirana može dolazit u Zadar jer kad dođu u svoj rodni grad, radu u istom ,a manji su troškovi ,tako da mislim da bi joj bilo pametnije doći do Zadra naravno u dogovoru sa njima, nego ići na Bled , jer tamo ima lista ćekanja,bar je bila ,kako je sad nebih znao reći,jer zainteresiranost je jako velika. ;)

zgubired

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • iscjeljivanje bioenergijom
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #26 : Ožujak 05, 2010, 10:54:58 prijepodne »
Denis, sve si lijepo rekao. Lakše je ovdje u HR nego putovati u SLO i plaćati skupi hotel. Ali ima još jedna stvar. Ovom metodom se može raditi i na daljinu. Svatko koga muče bolovi, ukočenost i sl. može mi se javiti i pomoćiću odmah i bez postavljanja bilo kakvih uvjeta. Dovoljan je samo telefonski kontakt i stvar funkcionira.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #27 : Ožujak 05, 2010, 12:12:26 poslijepodne »
Koliko košta jedan takav tretman? Sestra mi stalno ima migrene

zgubired

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • iscjeljivanje bioenergijom
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #28 : Ožujak 05, 2010, 13:57:20 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Koliko košta jedan takav tretman? Sestra mi stalno ima migrene
Madagaskar, pogledaj moj prethodni post. Po kodeksu Zdenka Domančića, NEMAM TARIFU !!
To znači pomoći ću svakome, bez postavljanja uvjeta.
Terapija se radi četiri dana za redom, a svaki tretman traje 15-20 minuta, ovisi što se tretira.
Ako me sestra nazove u trenutku kad ima napad migrene, isti ću prekinuti u roku par minuta. Zvuči možda nevjerojatno ali to doista tako funkcionira.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #29 : Ožujak 05, 2010, 18:48:01 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Koliko košta jedan takav tretman? Sestra mi stalno ima migrene
Madagaskar virujem da bi ti sestri to pomoglo,al iskreno neznam počelo se sve više ljudi baviti tim tako da sam malo skeptičan da svi koji su počeli rdaiti mogu napravitiisti tretman kao Zdenko Domančić

zgubired

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • iscjeljivanje bioenergijom
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #30 : Ožujak 07, 2010, 00:48:13 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Koliko košta jedan takav tretman? Sestra mi stalno ima migrene
Madagaskar virujem da bi ti sestri to pomoglo,al iskreno neznam počelo se sve više ljudi baviti tim tako da sam malo skeptičan da svi koji su počeli rdaiti mogu napravitiisti tretman kao Zdenko Domančić
U redu je biti skeptik dok se ne uvjeriš u suprotno. Ali ako sam Zdenko Domančić tvrdi da svaki njegov učenik može naprviti isto što i on, nešto znači. Osim toga, tko još osim njega ima svoju školu?! Da tu nešto ne štima, jako brzo bi se pročulo, a on bi imao direktne štete, jer bi mu ljudi prestali dolaziti.
Predlažem svakome tko sumnja neka se osobno uvjeri ili razuvjeri, a ja mu stojim na raspolaganju, ponavljam bez ikakvih uvjeta s moje strane.
Ako to nije dovoljno, ne znam što bi moglo biti...

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #31 : Ožujak 08, 2010, 17:30:02 poslijepodne »
Eto ja vjerrujem al da baš mogu baš svi raditi i imati moć kao Zdenko Domančić u to nevjerujem.Samo me zanima jedno a to je što sam neki dan upoznao jednu ženu koja radi suprotno od onog kako to radi Zdenko,e sad se pitam koliko će se ljudi počet bavit Bioenergijom. ;)

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #32 : Ožujak 08, 2010, 22:30:58 poslijepodne »
 Sad je već bioenergija zaslužila i početno veliko slovo!
Jedno vrijeme me lijevo rame toliko boljelo da sam već bio siguran da se rak uvukao u njega.Toliko je boljelo da sam jedva držeći volan otišao do bioenergetičarke poznate Bolić Nade.Prvi dan , prvi tretman-držanje šake na ramenu 10-ak minuta-100kn.Drugi dan,drugi tretman,sve isto stim da drugu šaku drži na drugom bolesniku-radi uštede vremena a i ima prekoviše viška energije,da bar imam tuce ruku,vjerojatno je razmišljala, dok nam je prenosila nevidljivi melem.I taj drugi dan,naravno,opet 100kn.Sutradan ,preksutradan,dan za danom,sto po sto kuna,svaki naredni dan sve mi teže izvadit stotku a rame,tamo 6-i,7-i dan popušta i nakon svih 10 dana rame ozdravilo.Niti dan danas neznam dali je prestalo od muke odlaženja i plaćanja ili tu stvarno ima nešto.Ipak,najviše vjerujem da bi me rame prestalo boljeti i da nisam išao,e da se čovjek ne hvata za salmku kad zagusti slabo bi ka.... bioprevaranti.
frenk

zgubired

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • iscjeljivanje bioenergijom
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #33 : Ožujak 09, 2010, 01:53:58 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Sad je već bioenergija zaslužila i početno veliko slovo!
Jedno vrijeme me lijevo rame toliko boljelo da sam već bio siguran da se rak uvukao u njega.Toliko je boljelo da sam jedva držeći volan otišao do bioenergetičarke poznate Bolić Nade.Prvi dan , prvi tretman-držanje šake na ramenu 10-ak minuta-100kn.Drugi dan,drugi tretman,sve isto stim da drugu šaku drži na drugom bolesniku-radi uštede vremena a i ima prekoviše viška energije,da bar imam tuce ruku,vjerojatno je razmišljala, dok nam je prenosila nevidljivi melem.I taj drugi dan,naravno,opet 100kn.Sutradan ,preksutradan,dan za danom,sto po sto kuna,svaki naredni dan sve mi teže izvadit stotku a rame,tamo 6-i,7-i dan popušta i nakon svih 10 dana rame ozdravilo.Niti dan danas neznam dali je prestalo od muke odlaženja i plaćanja ili tu stvarno ima nešto.Ipak,najviše vjerujem da bi me rame prestalo boljeti i da nisam išao,e da se čovjek ne hvata za salmku kad zagusti slabo bi ka.... bioprevaranti.
Jasno mi je da si ogorčen jer ti je Bolićka uzela novce, ali te rame ipak na kraju prošlo. A zašto nisi išao doktorima? Koliko bi ti tek oni uzeli i pitanje je jel bi prošlo (ili bi prošlo od muke). Ja ne radim na takav način i to sam sve lijepo napisao i ovdje i na mojoj web stranici. Garantiram da bi osjetio olakšanje (u ramenu, ne u novčaniku) već nakon prvog tretmana. A ti i dalje pljuj....

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #34 : Ožujak 09, 2010, 09:07:32 prijepodne »
U zadnje vrijeme se ne osjećam dobro, (stigao sam do tramala).  Odlučio sam se za tretman na daljinu kod gsp. "zgubired-a" sa

foruma. Iskustvo je sljedeće: Juče sam jedva izdržao dan na poslu (leđa, vrat   ???), nisam htjeo uzeti tabletu, uveče sam imao

tretman na daljinu prilikom kojeg sam osjetio blagu jezu po vratu i žiganje u kuku nakon toga su bolovi bili umanjeni za 90%.

Evo jutros ne pomišljam na tabletu.  I meni je smiješno to na daljinu, ali ko me zna sa foruma , zna da sam nepopravljivi kritičar, ali

ovo stvarno djeluje. Večeras ću imati opet tretman pa ću javiti kako je prošlo. I ja sam mišljenja da je ljudski organizam mnogo

kompliciraniji nego što to današnja materijalistička zapadna medicina može pojasniti. Za ovo neću tražiti pojašnjena nego ću biti

presretan ako izdržim  mjesec bez trovanja tabletama.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

GSM

  • Gost
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #35 : Ožujak 09, 2010, 17:17:10 poslijepodne »
Bome...ako je tebi dobro i ako ih hvalis, to im je dobra referenca!!

 ;D

Kraljeznica.com forum

Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #35 : Ožujak 09, 2010, 17:17:10 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com