Autor Tema: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja  (Posjeta: 77453 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #54 : Siječanj 21, 2011, 12:48:46 poslijepodne »
Pozdrav svima.
Ja imam jedno praktično pitanje.Inače podržavam bioenergiju iako meni prošli put nije pomogla,al to vjerojatno i ovisi o onom koji je radi.A što ako čovjek nema novaca uopće,kako to onda funkcionira,taj dio sa nagrađivanjem.Ja sam inače bila svojedobno zvala gospodina Bajića koji je jako poznat i tražio je 6 000 kn  ??? Mislim da to baš i nije u redu i da ako imaš takvu sposobnost da treba pomoći bez obzira na novac.
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

Ice

  • Newbie
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #55 : Siječanj 21, 2011, 15:37:25 poslijepodne »
Za 6000 kn si radije plati negde nekakav odmor, imal bude isti ak ne i bolji ucinak od bilo kakvog bioenergeticara.

Oni koji i dalje ideju bioenergeticarima itd zasluzuju da ih se "opelješi".  Prodaja magle je jako unosan posel kad se ima kupaca.

NE POSTOJE ljudi sa sposobnostima koje cudotvorno ljece ljude.  Budite pozitivni i ne na sve crno gledati... eto  to vam je jedan jednostavan i BESPLATAN ljek.
« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2011, 15:42:19 poslijepodne Ice »

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #56 : Siječanj 21, 2011, 19:11:58 poslijepodne »
alyna tko god naplačuje nešto takvo je prodavač magle. Ja sam besplatno dobijala tretmane bioenergijom i to je doista samo energija i pomaže i podiže na neko krače vrijeme, mene je terapeut nazvao i pitao dal se bolje osjećam a ja nisam ni znala da sam dobila tretman na daljinu i da mi se zato raspoloženje znatno popravilo ali o liječenju naših problema na taj način nema ni govora.

Kraljeznica.com forum

Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #56 : Siječanj 21, 2011, 19:11:58 poslijepodne »

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #57 : Siječanj 21, 2011, 23:01:14 poslijepodne »
Alyna probaj kod nekog Domančićevog učenika, ništa te ne košta, naplaćuju po tvojoj volji koliko ćeš dati a ako ne daš ništa opet dobro.

Bila je neki dan na HRT-u emisija, ima tu video Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

I ako je samo autosugestija pomaže, Madagaskar, oni ne lijeće oni pokreću vlastiti mehanizam koji ti imaš i dolazi do samoizlječenja.

To što kažeš da je kratkotrajno je baš zato što očekujemo da bude kao rukom  odneseno, (kao tabletom tj. drogom), prije svega čovjek mora imati veliku volju, pozitivno misliti itd.

Ko ima problem iz glave a manifestira se na kralježnici ja bi mu savjetovao bioenergiju a tko ima mehanički problem onda Peharca i uz svoju veliku volju i želju može uspjeti.

Razmislite samo -jedan dan na poslu, stresan, frka, problemi i normalno je da se loše osjećamo i jedan dan u prirodi, prolječe, cvijeće okolo, osjećat ćemo se

sasvim različito a ista smo osoba sa istim problemima.
« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2011, 23:03:04 poslijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #58 : Siječanj 22, 2011, 12:59:54 poslijepodne »
Hvala puno na odgovorima.Gledala sam ovu emisiju sa gdinom Domančićem.Meni je i ovaj bioenergetičar gdje sam prvi puta bila rekao da mi stres lupa na kičmu,a na akupunkturi su mi rekli da skoro uopće nemam energije.Mislim sve u svemu da definitivno ne može odmoći i da doista pomaže da se barem bolje osječaš.Onda je sve lakše.
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #59 : Siječanj 22, 2011, 20:02:48 poslijepodne »
Potpuno se slažem s Jopanom, ovi tretmani koje sam ja dobijala i jesu bili od Domančićevog učenika
« Zadnja izmjena: Siječanj 22, 2011, 20:10:56 poslijepodne madagaskar »

kleopatra

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 34
    • Profil
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #60 : Siječanj 25, 2012, 09:51:18 prijepodne »
Koliko sam shvatila, glavni rezultat bioenergetskih tretmana (Domančić) je bolje raspoloženje. Je li to kratkotrajni efekt, koliko je značajan u sveukupnoj problematici? Pitam se ima li smisla radi toga otići do Bleda..?
I još me nešto zanima, većina kontaktiranih bioterapeuta radi psihokinezu, tj. savijanje, bez obzira na probleme s kralježnicom. Meni to ne dolazi u obzir; kakva su vaša iskustva?

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #61 : Siječanj 25, 2012, 15:54:26 poslijepodne »
Bio sam od 19.1. kod Domanćićevog učenika na 4 tretmana,inače sam skeptik što se toga tiče i nemogu si umislit da mi nešto pomaže,ali ovo mi je pomoglo barem malo,dok se kod medicine nemogu pohvalit  sa nekim napretkom.Osječam se bolje,i svaki dan se stanje poboljšava sa mišjim koracima,iako je logično da me nemože izliječiti totalno,kao da mi ništa nije bilo.Nema se šta umislit da djeluje,bio sam u patikama kada je rukama izvodio neke pokrete 30 cm od stopala,a ja sam imao osječaj kao da mi valjak prolazi preko nogu.Za 6 mj. ponavljam opet,troškovi su neznatni kada ukupno zbrojiš koliko samo za gorivo daš kad ideš na pregled,a o ostalim troškovima da i nepričam.Meni je pomoglo,ali neznači da nekom drugom pomogne na isti način.Treba se pazit kod koga se ide,jer po meni 80 % "bioenergetičara" su obične lopine koje treba 250 km vuči s autom po cesti.
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

laiknikola

  • Newbie
  • *
  • Postova: 6
    • Profil
    • laik-a-skeptik
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #62 : Veljača 16, 2012, 14:30:50 poslijepodne »
Dragi moji, nemojte trošiti vrijeme i novac na bioenergetske šarlatane, bili oni Domančići, Bušelići, Kljake...
Primjer: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #63 : Veljača 17, 2012, 16:32:17 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Koliko sam shvatila, glavni rezultat bioenergetskih tretmana (Domančić) je bolje raspoloženje. Je li to kratkotrajni efekt, koliko je značajan u sveukupnoj problematici? Pitam se ima li smisla radi toga otići do Bleda..?
I još me nešto zanima, većina kontaktiranih bioterapeuta radi psihokinezu, tj. savijanje, bez obzira na probleme s kralježnicom. Meni to ne dolazi u obzir; kakva su vaša iskustva?

Ne znam za psihokinezu ali mogu pitati kolegicu bioterapeuta po ZD
Meni je uvijek radila samo tretman bez psihokineze.
Bila sam veliki skeptik a bioterapija me toliko puta spasila da ne odem na hitnu.
Svaka čast tim ljudima

Kraljeznica.com forum

Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #63 : Veljača 17, 2012, 16:32:17 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com