Autor Tema: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja  (Posjeta: 77423 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« : Veljača 21, 2009, 22:44:09 poslijepodne »
Molim vaša iskustva u svezi lječenja kralješnice i svih drugih organa Bioenergiskim tretmanima

plavooki

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 75
    • MSN Messenger - zlaja_ha@hotmail.com
    • Profil
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #1 : Veljača 23, 2009, 09:24:09 prijepodne »
Isprobavam trenutno Reiki i ako nista drugo čovjek sebi posveti vrijeme ali samo sebi i opusti se. Sto se tiče bolova pomaže dok si opušten ali za ostalo lijekovi i fizikalna su zaslužni.
Postoje priče o nekom Slovencu u kranjskoj gori kojeg su stranci istraživali ali ja lično nisam išao kod njega.
Nada postoji...

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #2 : Veljača 23, 2009, 14:15:07 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Isprobavam trenutno Reiki i ako nista drugo čovjek sebi posveti vrijeme ali samo sebi i opusti se. Sto se tiče bolova pomaže dok si opušten ali za ostalo lijekovi i fizikalna su zaslužni.
Postoje priče o nekom Slovencu u kranjskoj gori kojeg su stranci istraživali ali ja lično nisam išao kod njega.
Plavooki nisam vas razumio koga proučavaju il slovenac koji se bavi Bionergijom ako mislite na onog što radi u Sloveniji Bioenergiju je gop.Zdenko Domanćić inaće iz mojih krajeva gdje su mu davnih mislim 90 god.zbranili rad u RH te sad radi u Sloveniji sa sinom i još par ljudi

Kraljeznica.com forum

Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #2 : Veljača 23, 2009, 14:15:07 poslijepodne »

plavooki

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 75
    • MSN Messenger - zlaja_ha@hotmail.com
    • Profil
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #3 : Veljača 23, 2009, 23:36:31 poslijepodne »
Eh taj gospodin a ja mislio da je slovenac :D :D :D :D :D. Stranci pišu neke knjige o njemu i njegovoj bioenergiji
Nada postoji...

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #4 : Veljača 24, 2009, 22:19:26 poslijepodne »
Plavooki što da vam kažem isti mi je udaljen od kuće iz grada do najbližeg otoka 15 minuta vožnjom brodom prije rata cjelo mjesto je živjelo njegovim radom A inaće to mjesto je na otoku Ugljanu mjesto Poljana,te su mu zabranili rad bar sam ja tako čuo te je isti otišao englesku radio te specializirao tamo ,te odselio u Sloveniju.Ne znam puno o bioenergiji nikad nisam išao nit znam kako oni to izvodu dali stvarno imaju Božiju moć,al jedno što sam se uvjerio je da sam neki dan kad me ukoćilo nazavao jednu Gospođu neznam jeli joj smijem stavljat ima na net koja se isto bavi Bioenergijom u Varaždinu,te sam s istom prićao .Navedena gospođa mi je preko tel.razgovora rekla sve moje probleme iskreno mi je rekla da ih neće u cjelosti zljećiti da mi diskove neće vratit ali prilikom izjednačavanja te negativne i pozitivne energije da će mi se organizam izbalansirati te da će bit manje stresa koji je povezan s cjelokupnim organizmom,da li je to istin  namam pojma jako slabo znam  iz iskustva za Bioenergiju,a ujedno da vam rećem da sam prilikom razgovora s istom gospođom osjetio jako preznojavanje te sam se u pola sata razgovora cjeli preznojio te mi je ista rekla bez mog otkrića što me boli u čemu imam sve problem ,kažem kaoje to moguća dali je to istina ili sam umislio pojma nemam al neznam neka struja je prolazila kroz mene te znoj  molio sam Boga da prestanem s razgovorom ne radi iste već sam se iskerno malo pripao ;)

plavooki

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 75
    • MSN Messenger - zlaja_ha@hotmail.com
    • Profil
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #5 : Veljača 26, 2009, 00:51:50 prijepodne »
O vjerujem ti o tome da si se pripao i ja sam imao slicnu situaciju ali sad sam ipak malo bolje i to sto radm prihvatio i moram ti priznati da je pouzdanije od pojedinih liječnika  ;) ;)
Danas me jedna doktorica tako naljutila da sam je htio isamarati ali srecom po nju nalaze mi nije urucila direktno ona. Srecom ima i drugih misljenja a vecina ih se ne podudara sa njenim  ;)
Neuroradiolog koji ima problem sa brojanjem kralježaka pa sad i kostolomci su pouzdaniji od toga zar ne :D :D :D :D :D :D
Nada postoji...

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #6 : Veljača 26, 2009, 14:54:54 poslijepodne »
Domančić intrigira svojim radom i ne možemo reći kako tu ipak stvar ne šljaka. Amerikanci i englezi su ga proučavali, evaluirali su i materijalizirali energetske promjene koje izaziva tretmanom čak i miljama udaljenog pacijenta jedino farmakokarteli koji vuku svu lovu ovoga svijeta navodno blokiraju daljnja proučavanja. Bilo nedavno na TV.
Zašto su ga istjerali s Ugljana i RH?

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #7 : Veljača 26, 2009, 15:02:10 poslijepodne »
I ja sam razmišljala o gosp. Dumančiću! Vidjela sam emisiju na tv i pročitala par članaka u novinama i na internetu Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Zna možda netko kako doći do njega?
2006. interlaminectomia L4-L5

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #8 : Ožujak 10, 2009, 22:26:47 poslijepodne »
Kokolina Domančiča nisu istjerali nego zabranili mu rad te je bio prinuđen otići dalje koliko znam iz prića za vrijeme njegovog rada bilo je naravno puno bolesnih ljudi koji su dolazili s ciljem poboljšanja zudravlja te se s vremenom počelo prikupljati raznih ljudi i kojima nije bilo ništa a ujedno su se počele događati i razna otuđenja stvari tj poćelo se krasti,jel među bolesnima dolazili su i oni koji su otuđivali navodno njihove stvari novce itd.Da li je isti udaljen da bi se spriječio kriminal,ili je isti udaljen jer je stvarao nekom konkurenciju u bivšem sistemu nebih znao to je ostao upitnik svim mještanima.

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #9 : Kolovoz 24, 2009, 15:15:56 poslijepodne »
Eto što da vam kažem pokrenuo sam ovu temu što se tiće Bioenergije dok sam ajmo reći bio laik po tom pitanju a ujedno i skeptićan prema tim stvarima.Moje junačko srce mi nije dalo mira pa sam otišao kod prijatelja koji radi s Gosp Domančićem te mi je isti odradio 4 terapije po 20 minuta,mislim 4 terapije se odnose na 4 dana.Što da vam kažem vratne tegobe su mi nestale,smireniji sam puno i flegmatičniji,lumbalni dio me ne boli toliko ko prije al mislim da tu neče baš Bioenergija puno pomoči,al eto krenulo je na bolje probat ću odraditi još koji tretman pa ču vidjeti rezultate ,inače rezultati prvi se vidu tek nakon 20 dana.Ne znam nisam mogao vjerovati da je to može pomagati,al vjerujte mi dok mi isti prijatelj putem energije sagnuo do poda te pomica naprijed nazad tek sam onda shvatio da to nioje nikakva laž jer sam osobno to na svojoj koži osjetio;da li je ta ioenergija riješenje problema ja i dalje baš toliko ne vjerujem ,al sigurno neke stvari riješi počevši od psihe od koje kreće sve pa i smanjenje bolova kralješnice.Eto ako koga zanima nek pita ja ću mu bolje objasniti
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #10 : Kolovoz 26, 2009, 00:22:58 prijepodne »
I meni je poslije tretmana bioenergijom bilo bolje.   
Bolovi su se vratili , sada sam na tabletama.

Ali od tretmana sam pokretljiviji, i sada mogu dodirnuti pod prstima ruku a da ne savijam koljena. To nisam mogao ni blizu napraviti 4 godine.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #11 : Kolovoz 26, 2009, 00:37:41 prijepodne »
Jopane eto neznam ni sam uvjero sam se da to nije laž i to na svojoj koži,koliko če to trajati pojma nemam u svakom slučaju vijerujem da ima nešto u tome ikako sam prije bio jako skeptićan na te stvari.Eto mene ne boli ujutro vrat prilikom dizanja iz kreveta,puno više sam smireniji,a što se tićelumbalnog dijela nije mi baš puno pomoglo al ipak mi je stopalo puno bolje u funkciji.
Ovo mi je prvi tretman od kojeg ne očekujem baš previše eto 03.09 imam opet zakazano kod tog prijatelja koji radi sa Gosp.Domančićem jer isti odlati poslije toga u Sloveniju.Eto krajnji komentar o Bioenergiji ću dati poslije par terapija za sad sam još ko pokusni kunić,dali će pomoći i koliko dugo stvarno nemam pojma al isplati se probati
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #12 : Rujan 03, 2009, 21:42:31 poslijepodne »
Evo ljudi moji od danas sam opet počeo ići na tretmane Bioenergije,neznam što reći,smirenije se osjećam,vrat me ujutro ne boli,a što se tiće lumbalnog dijela ni malo pomaka,te sam i sam uvjeren da to neće ići tim putem,no dobro vidjet će mo kako će se odvijati dalje.Eto danas sam poslije prve terapije kod prijatelja osjetio neke trnce po leđima,sljede još tri dana,a nakon toga kad se isti vrati iz slovenije otiću još jedan tretman pa ću onda donjeti konačno mišljenje.Eto danas je kod Gosp.Alena G.koji radi sa Domančićem došao i R.Prosinećki,nisam uspio razgovarati sa njim da vidim kako mu ide što se tiće poboljšanja.Eto nastavak sljedi.
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #13 : Rujan 06, 2009, 22:28:58 poslijepodne »
Eto danas mi je bio zadnji dan odlaska na Bionergiju,neznam što reći dalje situacija što se tiće vratne kralješnice bolja ne boli me i nema ukočenosti,na psihićkoj bazi sam smireniji neznam nekako ko da me nije briga za ništa tako se osjećam,dok lumbalni dio nema pomaka.Eto i ovaj put mi je promaklo da pitam R.Prosinećkog kako mu je sad jer se bolje osjeća,al eto nisam imao priliku po vizualnom dojmu izgleda mi bolje.Mislim da ću sad malo odmoriti koji mjesec pa ću viditi promjene da li će opet biti isto :)
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

FilipJ72

  • Newbie
  • *
  • Postova: 8
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #14 : Listopad 22, 2009, 00:20:23 prijepodne »
ne znam, meni nije pomoglo to.
pomoglo mi je pozitivno mišljenje, a to je placebo-efekt, ne bioenergija.

goga

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 242
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #15 : Listopad 25, 2009, 19:08:31 poslijepodne »
Vjerujem da bioenergija može liječiti, samo oni koji to mogu su vrlo rijetki i teško je znati pogoditi pravome. Na žalost mnogi ovu vrstu liječenja zlouporabljuju jer znaju da će bolesni ljudi sve dati za zdravlje pa za dobrom zaradom i dobro glume da iz njih izvire bioenergija. Tako sam i sama odvela dijete nebi li joj pomogao ali nije bilo nikakvih rezultata.

Atleticar

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 155
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #16 : Siječanj 07, 2010, 23:51:51 poslijepodne »
Mach...najedeš se graha i eto ti bioenergije ,kekeke...nego šta se ozbilje tiče...ma ništa to ne vjerujem u te naddoktore itd...neće tebi stari moj nikakva bioenergija vratiti diskove i kičmu na mjesto...to ako ti i nesto pomogne pomogne mozda 1 mjesec ili manje pa da se osjecas opustenije i to je sve,opet si na starom...i taj 1 mjesec se osjecaj opusteno zato sto tu igru igra PSIHOLOGIJA,kao cuo si price pomaze i onda umislis pomoglo je,a zapravo 0 bodova,kao kad je na filmu asterix i obelix onaj čarobnjak vikinzima davao tkz čarobni napitak pa su svi postali snazni ,a zapravo običan čaj heh...tako vam je to odprilike...
« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2010, 23:55:14 poslijepodne Atleticar »

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #17 : Siječanj 08, 2010, 11:35:48 prijepodne »
Atletičar ovi moji postovi su pisani prije moje operacije,eto ja osobno kažem da mi nije pomagala Bioenergija što se tiće lumbalnog dijela,a što se tiće vratne kralješnice i te kako mi je pomogla,naravno uz to sam bio skroz skuliran nekako sam baš bio ko da me nije briga za ništa savršeno bez ikakve napetosti,uz to smanjile su mi se vrtoglavice,e sad da li to sve na psihičkoj bazi ili ne ,znam da je ipak bolje,nego ić kod psihijatra i pit tablete.Kao što si i sam reko vratit diskove neće i to sam ja vidio odmah na početku,al kod tebe je slućaj drukčiji,tebi nije problem u protruzijama i kažeš da ti niko nemože pomoć,e pa probaj ovo ne košta te nišaa možeš doć do uspjeha.Da bioenergija glupost i na kom principu se radi nebi se složio,jer ako si gledo link o Domančiću kako diže ljude iz kolica te ih savija do poda to ti je živa istina,ako sumljaš probaj ,spojit ću te sa istim pa kad te putem tel iskrivi pitat ću te jel tona psihićkoj bazi hahahha :D :D,uvjeri se sam pa ćeš vidit da nije laž,ja sam osobno probao.Za vrijeme mojih terapija koje su se sastojale od 4 dana bio je tamo Robert Prosinećki te je neki dan imo intervju gdje je naglasio da mu se zdravstveno stanje poboljšalo,sigurno sam sebe nije moggao uvjerit u tom periodu psihićki  da mu je bolje :D ;)

Kraljeznica.com forum

Odg: Što mislite o Bioenergiji - vaša iskustva ili mišljenja
« Odgovori #17 : Siječanj 08, 2010, 11:35:48 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com