Autor Tema: theta iscjeljivanje  (Posjeta: 14343 )

0 Članova i 26 Gostiju pregledava ovu temu.

spinewarrior

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 64
    • Profil
theta iscjeljivanje
« : Ožujak 23, 2010, 10:36:29 prijepodne »
zanima me da li netko ima iskustva s ovom metodom iscjeljivanja i da li je netko bio na seminarima koji se održavaju većinom u zg ? navodno prema dostupnim člancima iscjeljitelji koji rade s ovom metodom mogu raditi doslovno čuda !!!  ??? to me malkice zaintrigiralo pa bih molio vaša iskustva !!!! hvala !!!

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: theta iscjeljivanje
« Odgovori #1 : Ožujak 23, 2010, 13:18:15 poslijepodne »
bais, da li si isprobao thetu pa pricas iz iskustva???
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Bais

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 113
    • Profil
Odg: theta iscjeljivanje
« Odgovori #2 : Ožujak 23, 2010, 13:22:42 poslijepodne »
ne, ali imam u familiji jednog naivca koji je isprobao tako da govorim iz iskustva

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: theta iscjeljivanje
« Odgovori #3 : Ožujak 23, 2010, 13:23:44 poslijepodne »
pa, bilo bi lijepo kad bi to iskustvo podijelio ovdje. thx
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Bais

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 113
    • Profil
Odg: theta iscjeljivanje
« Odgovori #4 : Ožujak 23, 2010, 17:19:17 poslijepodne »
Evo da podijelim iskustvo s theta liječenjem koje u stvari prenosim od svog rođaka. Dakle, dotični je ljetos bio na nekom seminaru u New Yorku i prilikom kupnje u supermarketu "osvojio" bon za tečaj theta healinga. Da smo u HR vjerojatno bi ga bio bacio u smeće, ali na je na njemu pisala vrijednost od 450 dolara pa ga odluči iskoristiti. Uglavnom predavanja se svode na priču o nevidljivoj energiji mozga, upoznavanje višeg ja, razvijanje empatije, prepoznavanje štetnih energija u prostoru pa sve do kontaktiranja anđela čuvara i sl. E sad, kako je moj rođo naših gena upita on predavačicu koja je mjerna jedinica za energiju. Na to se ona zbuni i počne pričati o tome kako energija ne može djelovati ako u to ne vjerujemo.

I tu bi sva mudrost ove priče: treba vjerovati. Vjera je svakako važan dio čovjekove prirode, ali eksploatirati vjeru na takav način uistinu je svetogrđe. Pogledajte malo bolje pristup tih predavača: sve je itekako upakirano u jedan fini marketinški paket s vrlo jasnim ciljanim tržištem - ljudima koji su u takvoj situaciji da su spremni prihvatiti bila što, što bi nudilo makar i teoretsku šansu poboljšanja. Mislite li da je slučajno ovu temu postavio baš spinewarrior? Ne znam za vas, ali meni se srce steglo kad sam pročitao njegov prvi post iz prosinca. I zato mrzim kad se na takav način ljudima hoće izbit šoldi iz džepa

zgubired

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • iscjeljivanje bioenergijom
    • Email
Odg: theta iscjeljivanje
« Odgovori #5 : Ožujak 24, 2010, 09:57:18 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
zanima me da li netko ima iskustva s ovom metodom iscjeljivanja i da li je netko bio na seminarima koji se održavaju većinom u zg ? navodno prema dostupnim člancima iscjeljitelji koji rade s ovom metodom mogu raditi doslovno čuda !!!  ??? to me malkice zaintrigiralo pa bih molio vaša iskustva !!!! hvala !!!
Čuda ne postoje, to je notorna činjenica. Postoje terapije koje su manje ili više efikasne. Ja radim metodom Zdenka Domančića i doista imam izvrsne rezultate, ali se oni ne postižu odjednom i iz čistog mira. To je proces i odvija se postupno tokom tretmana koji traju četiri uzastopna dana. Kroz to vrijeme se aktiviraju mehanizmi u organizmu koji su zaduženi za regeneraciju, i popravak oštećenja. Tu se koristi termin "imunitet" u onom širem smislu, dakle naš "unutrašnji liječnik".
Dakle nikakva mistifikacija, već jedan prirodni proces, koji se u slučajevima zdravstvenih tegoba mora potaknuti da radi svoj posao koji je tijelo iz nekog razloga "zaboravilo" raditi.
I sam sam bio u iskušenju da odem na jedan njihov seminar, ali kad sam odvagnuo ono što nude i način na koji to nude, shvatio sam da vjerojatno u mnogočemu pretjeruju. Ne mogu tvrditi da neće pomoći, samo mi se čini pretjerano da se to može u trenutku. Nekako mi se ne slaže s fiziologijom. Ili "aktivacija DNK". O tome je nešto pisao i David Icke. To mi onda malo smrdi i na mogućnost (zlonamjerne ili ne) manipulacije. Ja osobno ne želim da itko sa mnom manipulira, a drugi, kako hoće....
Ovo je moje i samo moje mišljenje, ne moram biti u pravu i nadam se da nisam. Ali što ako jesam?

 

Nagradne igre