Autor Tema: Skala boli  (Posjeta: 2613 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

ladyanita

• Hero Member
  • Žena si !!! Možeš sve....
Odg: Skala boli
« Odgovori #36 : Ožujak 24, 2017, 19:22:23 poslijepodne »
Maa ja sam od jučer opet na tramalima ( ali na kapsulama,sad sam znala ponekad popit ovaj tramal s produženim djelovanjem) i mislila sam da me bude roknul onak pošteno...međutim ništa. Tri dnevno popijem,plus normabelčeki i već se u tri po noći dopisujem s Henrikom.
Užassss.....mislim da sam danas između 6 -7....s bolovima. Noga lijeva još bolje boli nego desna. Sad sam se namazala uzduž i popreko sa vražjom kandžom i evo ludim lagano.
anita

9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza i još svašta toga
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1 lat.dex.
                       Adhesiolyisis radicis S1 dex

Henrik VIII

• Hero Member
« Odgovori #37 : Ožujak 24, 2017, 20:44:49 poslijepodne »
Upravo sam dobio tužnu obavijest da je prošli vikend moja draga prijateljica umrla. Bili smo iste dobi. Imala je jaki artritis u zglobovima na nogama, plus tešku neuralgiju, mučila ju je i kičma, a s obzirom da je ranije bila psihijatrijski pacijent nitko od liječnika joj nije vjerovao da ima bolove, LOM joj se ismijavala i zadnje o čemu smo razgovarali je bilo o tome da se žali Pučkoj pravobraniteljici radi mučenja jer nije ni Ibuprofen mogla dobiti! Na dan smrti dva puta je citirala Bukowskog: "Možda ću biti anđeo neki drugi put..." i "Čovjek se jebeno umori od patnje." Pretpostavljam da je odlučila jedino što je u neljudskom hrvatskom sustavu mogla i počinila suicid. I barem se riješila muke. Tako da svima koji trpite užasne bolove, a pritom se i psihijatrijski liječite, upozorenje: mogu vas toliko izignorirati pa makar na kraju umrli!
Mors in obs. (3.11.1982 - )
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr

i još nešto?

Da, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom.

vrhhy

• Forumas
    • Email
« Odgovori #38 : Ožujak 25, 2017, 08:17:20 prijepodne »
Henrik, primi moje iskreno saučešće.
Nažalost i ovo se događa u našem zdravstvenom sustavu  :'(
« Zadnja izmjena: Ožujak 25, 2017, 15:36:58 poslijepodne vrhhy »
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

Kraljeznica.com forum

« Odgovori #38 : Ožujak 25, 2017, 08:17:20 prijepodne »

ljiljana252

• Sr. Member
    • Email
« Odgovori #39 : Ožujak 25, 2017, 09:36:31 prijepodne »
Moja sučut Henrik...
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1

Mak

• Jr. Member
  • **
« Odgovori #40 : Ožujak 25, 2017, 14:32:33 poslijepodne »
Pridružujem se saučešču Henriče svih Tvojih prijatelja, forumaša, a na postupke liječnika u ovom času ne vrijedi trošiti riječi - nisu vrijedni toga.!!! Osim toga,  dragi Bog sve vidi, " nagradi i naplati", i svatko će kad tad morati polagati račune za svoja nedjela... a Njoj,  neka joj mir i spokoj bude vječan...

buhtlica

• Forumas
« Odgovori #41 : Ožujak 25, 2017, 14:33:44 poslijepodne »
Tuzno:( moje saucesce.....

marginalac

• Full Member
    • Email
« Odgovori #42 : Ožujak 25, 2017, 14:35:01 poslijepodne »
Također, Henrik moja sućut!

Henrik VIII

• Hero Member
« Odgovori #43 : Ožujak 25, 2017, 20:38:23 poslijepodne »
Hvala Vam svima! Kad se vratim sa Cipra, provest ću vlastitu istragu među njenim prijateljima tko je što znao i kome se sve žalila i onda podnijeti protiv njene LOM kaznenu prijavu radi nesavjesnog liječenja i uskrate prava iz socijalnog osiguranja. Ona je imala mišljenje neurologa da joj treba onaj odvratni gabapentin (koji ipak djeluje na neuralgije), a LOM joj nije dala jer ona ima "pravo na svoje mišljenje". Pa neka si ga ima. Ne mora završiti u zatvoru, ali vjerujem da joj neće biti svejedno kad joj dođe kriminalistička policija na vrata. Pa nek mirno spava do kraja života, koza jedna neetična i zla!
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr

i još nešto?

Da, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom.

Kreso B

• Sr. Member
    • Email
« Odgovori #44 : Ožujak 25, 2017, 21:43:05 poslijepodne »
ne razumin tko je Lom da uskrati pravo na lijek koji je pripisao specijalist???  Jednom riječju užas, zao mi je  :-\

Henrik VIII

• Hero Member
« Odgovori #45 : Ožujak 25, 2017, 21:55:35 poslijepodne »
LOM to može zato što specijalist ne određuje nego preporučuje liječenje. No, LOM onda da kaže "imam pravo na svoje mišljenje" mora biti sigurna da je to mišljenje ispravno. U ovom slučaju imalo je smrtnu posljedicu, e pa sada bude vidjela baba vraga. I to vraga iz Njemačke!
Scoliosis THL
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr

i još nešto?

Kraljeznica.com forum

« Odgovori #45 : Ožujak 25, 2017, 21:55:35 poslijepodne »

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com