Autor Tema: Operacija kukova  (Posjeta: 17647 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

cvijetna

  • Newbie
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Operacija kukova
« : Srpanj 26, 2009, 22:44:14 poslijepodne »
   molim za pomoć. ovako otac mi treba ici na operaciju lijevog kuka, i sad čovjek nije pametan šta napraviti dali ići privatno riješiti ili u bolnicu da mu stave socijalni kuk s kojim navodno ništa baš ništa neče moči raditi , a ko zna kako če završiti. i sad ja imam pitanje dali je bolje izvršiti operaciju u privatnoj klinici jer su reki da košta 50,000 kuna i da će moći raditi bar nešto ili u bolnici ? da li se itko susreo sa ovakvom situacijom ?  i što bi bilo najbolje ! hvala vam .......... 

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: operacija kukova
« Odgovori #1 : Srpanj 26, 2009, 22:45:50 poslijepodne »
Joj, draga, stvarno bi ti volio pomoći ali ovaj forum je više nekako za kralježnicu. Ipak vjerujem da će se naći neko sa foruma da malo rastumači situaciju.....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

cvijetna

  • Newbie
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Odg: operacija kukova
« Odgovori #2 : Srpanj 26, 2009, 22:56:52 poslijepodne »
ipak hvala, možda se ipak netko nađe

Kraljeznica.com forum

Odg: operacija kukova
« Odgovori #2 : Srpanj 26, 2009, 22:56:52 poslijepodne »

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: operacija kukova
« Odgovori #3 : Srpanj 26, 2009, 23:16:44 poslijepodne »
Jedan poznanik od mog tate je prije 3mj operirao kuk u traumatološkoj u zg,neka doktorica ga je operirala,oper.je trajala 3sata a on se danas osjeća odlično,ali držao se njihovih uputa u potpunosti.Mislim da je jedina moguća komplikacija upala nakon operacije,ali to je rijetko i mislim da je bio budan tijekom operacije.Ali ne znam ništa o vrstama i materijalima za umjetni kuk,sory

Katarina A.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 207
    • Profil
    • Email
Odg: Operacija kukova
« Odgovori #4 : Srpanj 27, 2009, 10:02:21 prijepodne »
Ne znam ništa o materijalima za kukove ali znam dosta primjera koji su nakon operacije u Lovranskoj bolnici jako dobro, moj barba na primjer koji je operiran u dobi od 60 godina ide u lov i ribolov i izvrsno je, ali je i prije bio u odličnoj fizičkoj kondiciji...Također dr. Nemec koji je radio u Lovranskoj bolnici ima svoju privatnu ortopedsku kliniku i odlične rezultate...Pretpostavljam da dosta ovisi o samom pacijentu, dobi i fizičkom stanju, ali čini mi se da je rezultat tih operacija dosta dobar.
L5/S1 ekstruzija

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Operacija kukova
« Odgovori #5 : Srpanj 27, 2009, 11:20:56 prijepodne »
Evo ja se raspitala za taj kuk.Čovjek nije ništa dodatno platio za operaciju kuka u traumatološkoj bolnici u Zagrebu,valjda je onda to taj preko socijalnog,on ima 55 god.a danas ide u ribolov,radi po vrtu i često putuje i što je najbitnije više ga ne boli.Za šta god da se odlučite želim vam sve najbolje.

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Operacija kukova
« Odgovori #6 : Srpanj 27, 2009, 11:38:48 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
   molim za pomoć. ovako otac mi treba ici na operaciju lijevog kuka, i sad čovjek nije pametan šta napraviti dali ići privatno riješiti ili u bolnicu da mu stave socijalni kuk s kojim navodno ništa baš ništa neče moči raditi , a ko zna kako če završiti. i sad ja imam pitanje dali je bolje izvršiti operaciju u privatnoj klinici jer su reki da košta 50,000 kuna i da će moći raditi bar nešto ili u bolnici ? da li se itko susreo sa ovakvom situacijom ?  i što bi bilo najbolje ! hvala vam .......... 

Znam puno ljudi kojima su ugrađene endoproteze u državnim bolnicama i nemaju nikakvih problema. Mislim da je to kriva informacija, "da se ništa neće moći raditi." I meni je u dogledno vrijeme preporučena operacija i uopće se neću dvoumiti.

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Operacija kukova
« Odgovori #7 : Rujan 01, 2009, 20:11:50 poslijepodne »
i ja sam cula dosta pozitivnih iskustava o operaciji kuka u Lovranu (od ljudi koje sam upoznala u toplicama)
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Operacija kukova
« Odgovori #8 : Rujan 04, 2009, 12:59:31 poslijepodne »
Mile da li ste se raspitali za ortopedsku bolnicu Biograd gdje također radu po pitanju kukova,ako budete zvali najbolji su vam doktori Dr.Zubak ,Dr.Antić također i Dr,Poropat.meni osobno najdraži Dr.Zubak .Da napomenem u istoj nema naplaćivanja operacije jedino ako niste osigurani koliko ja znam
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Operacija kukova
« Odgovori #9 : Rujan 05, 2009, 07:23:49 prijepodne »
Hvala na informaciji, raspitat ću se.

goga

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 242
    • Profil
Odg: Operacija kukova
« Odgovori #10 : Rujan 06, 2009, 23:41:43 poslijepodne »
Dosta je dobar i dr Bojanić na Šalati.

Kraljeznica.com forum

Odg: Operacija kukova
« Odgovori #10 : Rujan 06, 2009, 23:41:43 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com