Autor Tema: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije  (Posjeta: 16894 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« : Ožujak 30, 2012, 09:27:08 prijepodne »
Candida Albicans je gljivica koja, između ostalog, stvara vaginalne infekcije, no prema talijanskom onkologu Dr. Tulliju Simonciniju, autoru knjige „Cancer is a Fungus“ ili „Rak je gljivica“ – Candida je glavni uzročnik i stvaratelj raka.
Naletio sam na zanimljivu stranicu "Matrix world" s puno zanimljivih članaka o svemu i svačemu,a naročitu pažnju mi je privukao gornji naslov.
Isto tako i lijek protiv raka za siromašne? Uostalom,da se ne pravim pametan ;D stavit ću linkove,pa sami prosudite?
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #1 : Ožujak 30, 2012, 17:33:58 poslijepodne »
Eh jako bi voljela znati kako se rjesiti ove gljivice, sve sam probala al jednostavno NISTA ne pomaze. Narucena sam kod privatnog ginekologa pa cemo vidjeti, mada vise se ni ne nadam. Meni su gljivicne infekcije pocele bas jako kad je poceo i problem sa ledjima, ne kazem da je povezano al eto ko ce znati Worfe, ti svasta iskopas a ovo da soda bikarbona ubija candidu, ma nista, to je laz, probala, sve probala, i prirodno i neprirodno Ne ide  :)
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #2 : Ožujak 30, 2012, 17:38:48 poslijepodne »
Senainter,probaj kombinaciju koju preporuča dr.Sinoceli,ujutro vitamin C,a uveče pola žličice sode bikarbone ??? Ali i on kaže nikako miješat ovu terapiju s konvencionalnim ljekovima,a preporuča i probiotike u kapsulama ili kefir ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Kraljeznica.com forum

Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #2 : Ožujak 30, 2012, 17:38:48 poslijepodne »

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #3 : Ožujak 30, 2012, 19:40:22 poslijepodne »
Ma worfe, iskreno vise ne znam sta da probam jer sta god probam ne uspijeva i to me obeshrabri. Nije on ovde bas objasnio najbolje u clanku sta on konkretno predlaze za vaginalne infekcije, on prica o raku, pa eto ne znam vise dal uopste vjerujem u to iskreno. Ja nekako samo vjerujem u lijekove, a kad oni ne pomazu onda jednostavno nema nekog drugog lijeka. Mene nikad nista nije uspjelo izlijeciti osim doktora i bolnice za sve sto sam prebolovala, tako da mi je tesko i povjerovati u ovo, a probala sam 2 sedmice sam bila s.bikarbonu, 0 secera, puno limuna, 0 bijelog hljeba al nisam vidjela nikakve rezultate. Prema tome, malo tesko povjerovati u sve to, obeshrabri se covjek nekako ... A ta candida, da je belaj, belaj je pravi, u to nema sumnje...
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

lacroma

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 74
    • Profil
Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #4 : Travanj 03, 2012, 12:26:01 poslijepodne »
Od prirodnih sredstava za kandidu imam dobro iskustvo s eteričnim uljem od čajevca u kantarionu. treba biti uporan s mazanjem i nakon prestanka tegoba.
2010. hemilaminektomija s foraminotomijom L4-L5

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #5 : Travanj 03, 2012, 19:27:55 poslijepodne »
Daj elaboriraj malo lacroma, etericno ulje u cajevcu, sta je to, i gdje se to maze, tacno jer hm nemam ja problema s vana vec sa glupim iscjetkom koji ne prestaje i ne nestaje uopste nikako vec 3 god. To sta ja imam, ne moze se izljeciti cini mi se. Probavam evo sad ce skoro godinu dana ...
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #6 : Travanj 03, 2012, 23:12:48 poslijepodne »
Sena, curke s jednog foruma su preko noći stavile u rodnicu režanj češnjaka.
Kažu da im je to jako puno pomoglo u rješavanju kandide.
Jedino je problematičan način vađenja, no trebao bi se napraviti neki končić, pa češnjak ujutro izvaditi poput tampona

lacroma

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 74
    • Profil
Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #7 : Travanj 04, 2012, 10:23:33 prijepodne »
Imam ja iskustva i s češnjakom. Ja bih ga stavila u gazu namočenu u ulje kantariona s čajevcem. I stvarno je učinkovito- češnjak djeluje antibiotski, a čajevac protugljivično protuvirusno (a mislim i protuupalno). Koristila sam čajevac i za gljivice na noktima i nisam morala posezat za proizvodima farmaceutske industrije.

Senainter, kantarion ili ulje od gospine trave meni pravi mama (mislim da cvijet gospine trave stavi u maslinovo ulje 40tak dana na sunce???), ali može se kupiti valjda u svim apotekama. A eterična ulja nabavljam ili u Bio-bio ili češće naručujem preko web-shopa koji ima certificirana i kemotipizirana ulja uglednih proizvođača.


Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
2010. hemilaminektomija s foraminotomijom L4-L5

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #8 : Travanj 04, 2012, 20:28:58 poslijepodne »
Aha da znaci postoji ulje cajevca i kantariona, pa mogu probati sa cajevcem jer kantarion je fulao kod mene. Bijeli luk jedem jako puno u ishrani al nisam ga stavljala u rodnicu iz razloga jer ja ne mogu da podnesem tampone, niti bilo sta drugo, al jedan cesanj bijelog luka to je malo mislim da bi to mogla staviti jer je sitno. Ispirala sam sodom bikarbonom - 0 bodova. Eh probat cu sve ovo, osim toga pijem ulje curokota (navodno dobro), i ponovo sam izbacila secer. Pa eto vidjet cu. Puno vam hvala na savjetima, bas ste drage. Hvala  :-*
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

lacroma

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 74
    • Profil
Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #9 : Travanj 05, 2012, 09:57:45 prijepodne »
Sami čajevac je previše iritantan, moraš ga "razrijediti" a kantarion je odličan za to, a usput pridonosi pozitivnom efektu.

Ispiranje sodom-bikarbonnom može samo pogoršati situaciju jer povisi pH rodnice i time pogoduje razvoju baja u njoj. Dapača, trebalo bi sniziti pH, a to se postiže kiselinom (ne znam koja bi i u kojoj koncentraciji došla u obzir, mislim da je bolje ispiranje izbjegavati).

2010. hemilaminektomija s foraminotomijom L4-L5

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #10 : Travanj 05, 2012, 22:50:39 poslijepodne »
Lacroma odlični savjeti, sjajna si   :-*

lacroma

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 74
    • Profil
Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #11 : Travanj 10, 2012, 10:40:12 prijepodne »
 :)
2010. hemilaminektomija s foraminotomijom L4-L5

Kraljeznica.com forum

Odg: Previđene i neotkrivene gljivične infekcije
« Odgovori #11 : Travanj 10, 2012, 10:40:12 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com