Autor Tema: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....  (Posjeta: 29612 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #18 : Ožujak 28, 2010, 23:21:26 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pa što se nisi prije pohvalio s tim xanaxom. Inače i taj lijek stvara ovisnost, a i oko njegove učinkovitosti se vode stručne rasprave. Dakle, legalno se drogiraš...;D
:D :D pa što si mislio kako bi inače izdržo sve ove godine,eto jedino mi nije mozak ispralo hihiihi ;)
« Zadnja izmjena: Ožujak 30, 2010, 01:28:16 prijepodne bojan »

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #19 : Ožujak 29, 2010, 08:55:22 prijepodne »
Kakav kralj.....  ;D  propovijeda nešto o THC-u a on sam tuče po xanaxu... ;D ;D ;D ;D

Šalu na stranu, ali prirodno je uvijek prirodno.....to bi trebao biti neki osnovni postulat.....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

melica

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #20 : Ožujak 29, 2010, 20:59:55 poslijepodne »
Davore,
da si kojim slučajem žensko, pitam se
da li bi ti živio s braniteljem koji umjesto 5 tableta popije 5 piva.
 Vidjela sam ti ja to uživo, i nakon 5 piva prijeđe na nekoliko litara vina, pa litru žestice na noć i nakon godinu dana imaš takvog alkoholičara i oprosti na izrazu luđaka, da i ti poludiš s njim. A on nezna dali je na nebu ili na zemlji...

Tako da nebi to prepuručila nikako, jer oni oko njega tada su nadrapali..... i vjeruj mi cijela obitelj tada nije dobro.. >:(
Njemu je to možda bez kemije ali onima oko njega je živa LUDNICA. Neznam dali bi onda svi trebali početi istom terapijom ili ???
30.08.2007. stvaranje Schmorlove hernije donje pokrovne plohe trupa L5 kralješka, uz diskretno reduciran i.v.prostor L5 S1, masivniji poprečni nastavak na L5 kralješku desno uz suspektno stvaranje pseudoartroze
MR 11.02.2010 diskopatija i dorzomedijalna protruzija i.v.diska L4-L5, L5-S1 ekstruzija i.v.diska prema spinalnom kanalu, u visini kralješka S1 perineuralna Tarlowljeva cista.

Kraljeznica.com forum

Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #20 : Ožujak 29, 2010, 20:59:55 poslijepodne »

Bais

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 113
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #21 : Ožujak 29, 2010, 21:18:05 poslijepodne »
Bilo bi zanimljivo vidjeti studiju u kojoj bi se agresivci tretirali travom...nisam još čuo da je netko naduvan i nasilan istovremeno

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #22 : Ožujak 29, 2010, 22:27:45 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Davore,
da si kojim slučajem žensko, pitam se
da li bi ti živio s braniteljem koji umjesto 5 tableta popije 5 piva.
 Vidjela sam ti ja to uživo, i nakon 5 piva prijeđe na nekoliko litara vina, pa litru žestice na noć i nakon godinu dana imaš takvog alkoholičara i oprosti na izrazu luđaka, da i ti poludiš s njim. A on nezna dali je na nebu ili na zemlji...

Tako da nebi to prepuručila nikako, jer oni oko njega tada su nadrapali..... i vjeruj mi cijela obitelj tada nije dobro.. >:(
Njemu je to možda bez kemije ali onima oko njega je živa LUDNICA. Neznam dali bi onda svi trebali početi istom terapijom ili ???
Melica baš si lipo to opisala,mene osobno alkohol može dignuti u pozitivu,al neznam do kad bi ta pozitiva trajala,zato se od istog mičem,također i od ostalih poroka,ipak vjerujem kemiji bar za sad. :)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #23 : Ožujak 31, 2010, 08:04:26 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Davore,
da si kojim slučajem žensko, pitam se
da li bi ti živio s braniteljem koji umjesto 5 tableta popije 5 piva.
 Vidjela sam ti ja to uživo, i nakon 5 piva prijeđe na nekoliko litara vina, pa litru žestice na noć i nakon godinu dana imaš takvog alkoholičara i oprosti na izrazu luđaka, da i ti poludiš s njim. A on nezna dali je na nebu ili na zemlji...

Tako da nebi to prepuručila nikako, jer oni oko njega tada su nadrapali..... i vjeruj mi cijela obitelj tada nije dobro.. >:(
Njemu je to možda bez kemije ali onima oko njega je živa LUDNICA. Neznam dali bi onda svi trebali početi istom terapijom ili ???

Pa eto da ne duljim imam baš prava iskustva jer se čak i ovdje družim sa takvim ljudima.....zato i navodim primjere, a i rakurs gledanja treba postaviti drugačije. Elem, 5 piva na većinu ljudi (uključujući mene) djeluje izuzetno smirujuće i uspavljujuće.....tako i na gospodina koji se druži ovdje sa mnom...u zadnjih godinu dana kolko ga poznam, nije nikad popio više od 5 piva ili gemišta prije spavanja.....a tretira sam sebe tako već godinama......i moram ti reći da je savršeno psihički i fizički zdrav i stabilan, ima prekrasnu obitelj i svi se obožavaju.

Jedno je kada se uzima alkohol za bijeg od stvarnosti, a sasvim drugo je kad se uzima sa ciljem opuštanja....

I više te fame o ovisnostima i slično mi idu na onu stvar.......
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Bais

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 113
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #24 : Ožujak 31, 2010, 10:19:51 prijepodne »
Trava je 100% prirodna, a alkohol je kemija (bilo industrijska ili još gore domaća), ...tu je sav problem  ;D ;D ;D ;D
« Zadnja izmjena: Ožujak 31, 2010, 14:01:39 poslijepodne Bais »

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #25 : Ožujak 31, 2010, 23:47:36 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Davore,
da si kojim slučajem žensko, pitam se
da li bi ti živio s braniteljem koji umjesto 5 tableta popije 5 piva.
 Vidjela sam ti ja to uživo, i nakon 5 piva prijeđe na nekoliko litara vina, pa litru žestice na noć i nakon godinu dana imaš takvog alkoholičara i oprosti na izrazu luđaka, da i ti poludiš s njim. A on nezna dali je na nebu ili na zemlji...

Tako da nebi to prepuručila nikako, jer oni oko njega tada su nadrapali..... i vjeruj mi cijela obitelj tada nije dobro.. >:(
Njemu je to možda bez kemije ali onima oko njega je živa LUDNICA. Neznam dali bi onda svi trebali početi istom terapijom ili ???

Pa eto da ne duljim imam baš prava iskustva jer se čak i ovdje družim sa takvim ljudima.....zato i navodim primjere, a i rakurs gledanja treba postaviti drugačije. Elem, 5 piva na većinu ljudi (uključujući mene) djeluje izuzetno smirujuće i uspavljujuće.....tako i na gospodina koji se druži ovdje sa mnom...u zadnjih godinu dana kolko ga poznam, nije nikad popio više od 5 piva ili gemišta prije spavanja.....a tretira sam sebe tako već godinama......i moram ti reći da je savršeno psihički i fizički zdrav i stabilan, ima prekrasnu obitelj i svi se obožavaju.

Jedno je kada se uzima alkohol za bijeg od stvarnosti, a sasvim drugo je kad se uzima sa ciljem opuštanja....

I više te fame o ovisnostima i slično mi idu na onu stvar.......
Davore mislim da je Melica napomenila Branitelja koji sigurno ima probleme veće psihićke naravi PTSP-a ,te uz to ne ide alkohol.O tom gospodinu kojeg spominješ neznam da li je branitelj sa tim tegobama a ako i je branitelj mislim da on uopće nema tegobe ako konzumira alkohol.Do sad sam upoznao na 1.00000 branitelja koji konzumiraju alkohol,a zbog istog njihove probleme osjetu najviše djeca i supruga,a i okolina oko njih,također za iste nije nego samo održavati se na kemiji bez nekih THC-a ili alkohola jer to u kombinaciji dovodi do odlaska u Vrapče .To što kažeš da alkohol djeluje na tebe smirujuće ja vjerujem jer tvoja psiha nije toliko oštećena ,al vjeruj mi da onaj kji ima pravi problem sa psihom alkohol ga nemože smiriti već dovesti nakon nekog vremena do ludila.

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #26 : Travanj 01, 2010, 00:26:18 prijepodne »
Da mi je dostupna marihuana ili bilo koja trava identičnog djelovanja bez razmišljanja bih uz parenje elektronskom cigaretom pušio istu a odbacio sve medikamente kojima se trujem godinama.Mislim da bih,da sam mlađi odselio u Amsterdam.Zašto,npr.ne bih mogao umjesto 5-6 recepata mogao dobiti samo jedan sa kojim u ljekarni uzmem mjesećno sledovanje travice,a na meni je dali ću to izdimiti za 2,20 ili 30 dana ali pod tim da na nikakve lijekove nemam prava,meni dobro,državi pogotovo/manji trošak/ a ako i kihnem od trave,državi opet dobro,kruh će pojeftiniti
frenk

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #27 : Travanj 01, 2010, 11:38:37 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Da mi je dostupna marihuana ili bilo koja trava identičnog djelovanja bez razmišljanja bih uz parenje elektronskom cigaretom pušio istu a odbacio sve medikamente kojima se trujem godinama.Mislim da bih,da sam mlađi odselio u Amsterdam.Zašto,npr.ne bih mogao umjesto 5-6 recepata mogao dobiti samo jedan sa kojim u ljekarni uzmem mjesećno sledovanje travice,a na meni je dali ću to izdimiti za 2,20 ili 30 dana ali pod tim da na nikakve lijekove nemam prava,meni dobro,državi pogotovo/manji trošak/ a ako i kihnem od trave,državi opet dobro,kruh će pojeftiniti

jaz tudi - bi rekla brinetka :) Bila sam u Nizozemskoj - raj na zemlji!
2006. interlaminectomia L4-L5

Bais

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 113
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #28 : Travanj 01, 2010, 15:15:58 poslijepodne »
grozno mjesto..previše Nizozemaca, preskupa žika..

Frenk, trava je dostupna bilo kome tko do nje želi doći. To su riječi jedne saborske zastupnice koja se protivi legalizaciji. S obzirom što su tebi uradili mislim da bi ti trebali ne samo dati na uputnicu već i debele poticaje za sadnju...

melica

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #29 : Travanj 01, 2010, 20:33:24 poslijepodne »
Hvala ti Denise na razumijevanju i podršci! :D
Ja znam da ima branitelja i "branitelja" i da nemaju svi iste probleme ni poteškoće.
Samo sam iznjela jedno iskustvo - koje je također počelo je s opravdanjem da je to za opuštanje i za spavanje a završilo uhuhu... >:( za sve bližnje i za njega samog.

No,znam to nije tema ovog foruma i ne želim više o tome. Hvala na razumijevanju.

Zato vas sve lijepo pozdravljam i budite mi SMIRENI. :D :D :D
30.08.2007. stvaranje Schmorlove hernije donje pokrovne plohe trupa L5 kralješka, uz diskretno reduciran i.v.prostor L5 S1, masivniji poprečni nastavak na L5 kralješku desno uz suspektno stvaranje pseudoartroze
MR 11.02.2010 diskopatija i dorzomedijalna protruzija i.v.diska L4-L5, L5-S1 ekstruzija i.v.diska prema spinalnom kanalu, u visini kralješka S1 perineuralna Tarlowljeva cista.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #30 : Travanj 01, 2010, 22:55:58 poslijepodne »
Također ni ja dalje ne želim o ovoj temi ,svoj stav imam a ne osporavm tuđi ;)

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #31 : Travanj 02, 2010, 01:18:12 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
grozno mjesto..previše Nizozemaca, preskupa žika..

Frenk, trava je dostupna bilo kome tko do nje želi doći. To su riječi jedne saborske zastupnice koja se protivi legalizaciji. S obzirom što su tebi uradili mislim da bi ti trebali ne samo dati na uputnicu već i debele poticaje za sadnju...
Da,ali u tom slućaju bi praktički priznali da su me iskasapili a to neće nikada pa ni onda učiniti imam ja teren za te stvari samo što bih onda morao u to uvući i sina a to ne želim mada je i on RVI ranjen u Bosni itd,itd........
frenk

Bais

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 113
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #32 : Travanj 03, 2010, 11:39:20 prijepodne »
pa šta ti misliš izvozit? Par tegli na balkonu u vrh glave..

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #33 : Travanj 03, 2010, 23:39:19 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
pa šta ti misliš izvozit? Par tegli na balkonu u vrh glave..
Nemam balkon al imam ...pardon
frenk

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #34 : Studeni 16, 2011, 08:11:47 prijepodne »
O THC-u si možete pogledat ovaj filmić s titlovima,a isto tako razgovor s autorom u emisiji "Na rubu znanosti" pod naslovom "Konoplja"
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Ukratko ulje od marihuane je dokazani lijek za rak i još neke boleštine,ali farmaceutskoj industriji to nije u interesu,a pošto živimo u DEMO(N)KRACIJI,normalno da su to zabranili,a u USA i običnu konoplju jer obična konoplja u svemu može zamjeniti naftu ???
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Kraljeznica.com forum

Odg: THC aka cannabis, marihuana, indijska konoplja, trava,....
« Odgovori #34 : Studeni 16, 2011, 08:11:47 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com