Autor Tema: Oporavak poslije fuzije Th11-L2  (Posjeta: 20188 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Oporavak poslije fuzije Th11-L2
« Odgovori #36 : Lipanj 28, 2016, 02:27:31 prijepodne »
Meni je danas (jučer) bio najlošiji dan nakon povratka kući. I to zbog kišurine! Bolovi prestrašni! Ja to posve ne razumijem kako je moguće? Bi bi trebali imati kontinentalnu umjerenu klimu, a imamo kišne šume. Sve više vjerujem frendu koji tvrdi da netko manipulira s vremenom jer je ovo apsurdno. Stvarno nikad nije bilo tako da je jedan dan super vruće, onda je kišurina pa opet vrućina. U 3 su me probudili bolovi sa svih strana, suze su počele teći same, a nemam ni volje ni snage za plakanje. Očito je samom tijelu dosta, a tko zna di je moj duh.

Danas je sunce, moram opet u PM na fizikalnu terapiju, ali još dva dana i ajde bok. Iako mi nude da nastavim u drugoj smjeni, ali ne mogu više putovati toliko okolo. Kao da sam ministar vanjskih poslova. OK je da sam aktivan cijeli dan, no ako sam doma ili u kvartu, ali bus mi fakat više šteti nego koristi.

Jučer se za vrijeme lasera nekaj tak mrdnulo i zabolilo me, uopće ne znam objasniti što. Bole me (svinjska) rebrica s desne strane, oni mišići koje jedemo kad napravimo suha rebrica u grahu i oni bole najjače. Fizikalna tvrdi da je zato jer su prekratki mišići i tetive. A do proteina ne mogu, jer su ih naručili i poništili mi recept u apoteci, tj. iskoristili ga i naplatili si, a mene više ne povezuje da mi trebaju izdati. Mislim da bum se danas opet deral kao životinja!
« Zadnja izmjena: Lipanj 28, 2016, 07:59:38 prijepodne Henrik VIII »
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Kraljeznica.com forum

Odg: Oporavak poslije fuzije Th11-L2
« Odgovori #36 : Lipanj 28, 2016, 02:27:31 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com