Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 14411 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Filmovi
« : Siječanj 14, 2010, 06:51:04 prijepodne »
Sinoć sam pogledao izvrstan film "Ink" ,doduše film djeluje malo bolesno i nerazumljivo,ali kad poloviš sve konce i skužiš radnju,film je prva liga ;D
Evo i jedan citat iz filma,nad kojim bismo se mi križoboljci mogli malo zamislit ;D 
"Ponekad je potrebno malo oštetit tijelo,da bismo ozdravili dušu" ;D

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Filmovi
« Odgovori #1 : Siječanj 14, 2010, 07:00:08 prijepodne »
Također preporučam za pogledat i film "Avatar",radnja filma je malo debilna,tj.kaubojci i indijanci u dalekoj budučnosti na nekom dalekom planetu,ali je zato scenografija za 10!Pošto film trenutno igra u kinima u 3d tehnici,svakako pogledajte film :)

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Filmovi
« Odgovori #2 : Siječanj 14, 2010, 16:15:47 poslijepodne »
I ja sam pogledala Avatar prije neki dan, skinula ga s neta. Film je tako-tako, sviđa mi se ljubavna tematika  kao i svakoj ženi :D, film je dosta dorađen na računalu, ali me je o.k.
2006. interlaminectomia L4-L5

Kraljeznica.com forum

Odg: Filmovi
« Odgovori #2 : Siječanj 14, 2010, 16:15:47 poslijepodne »

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Filmovi
« Odgovori #3 : Siječanj 14, 2010, 16:34:26 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
I ja sam pogledala Avatar prije neki dan, skinula ga s neta. Film je tako-tako, sviđa mi se ljubavna tematika  kao i svakoj ženi :D, film je dosta dorađen na računalu, ali me je o.k.

Nije samo dorađen na računalu ;D  praktički je cijeli napravljen u kompjutorskoj animaciji i radio se skoro 10 godina,jer komjuterska tehnologija nije mogla pratiti zahtjeve filma ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Filmovi
« Odgovori #4 : Veljača 01, 2010, 22:04:50 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
I ja sam pogledala Avatar prije neki dan, skinula ga s neta. Film je tako-tako, sviđa mi se ljubavna tematika  kao i svakoj ženi :D, film je dosta dorađen na računalu, ali me je o.k.

Nije samo dorađen na računalu ;D  praktički je cijeli napravljen u kompjutorskoj animaciji i radio se skoro 10 godina,jer komjuterska tehnologija nije mogla pratiti zahtjeve filma ;D
Film je zakon gledo sam ga par puta i to sa naočalama 3d,stvarno je super a mogo bi ga i sad pogledat  Worf dobra preporuka

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Filmovi
« Odgovori #5 : Veljača 01, 2010, 22:21:35 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
I ja sam pogledala Avatar prije neki dan, skinula ga s neta. Film je tako-tako, sviđa mi se ljubavna tematika  kao i svakoj ženi :D, film je dosta dorađen na računalu, ali me je o.k.

mislim da se o Avataru ne moze suditi na osnovu gledanja neke lose snimke s neta. kao sto je worf rekao, teziste tog filma nije u radnji, koliko u svim efektima i tehnologiji kojom je to napravljeno, a to nikako ne mozes dozivjeti iz snimke trenutno skinute s neta. ja nisam ljubitelj filmova takve tematike, ali Avatar me odusevio. praznik za oci. a i usi, jer je i glazba izvrsna. gledala sam 3d verziju, pa mi je dozivljaj bio jos i veci, ali kazu oni sto su gledali 2d i 3d da su boje jos intenzivnije u 2d. svaka verzija ima svoju car i svoje posebnosti.
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Filmovi
« Odgovori #6 : Veljača 01, 2010, 22:29:09 poslijepodne »
Klinac je gledao u 3D u kinu u Zagrebu i oduševljen je. Kaže da se na nekim mjestima kao izmicao jer je mislio da će mu npr. prašina doći u oči. Ja nažalost više ne mogu do ZG samo tako zbog zabave (rasklenula bi se! - rekli bi u mojem kraju). Inače, pogledala sam ga još 2 puta (imam viška vremena) i sve više i više mi je o.k.
Ja si uz pomoć torrenta skidam filmove i klincu crtiće i zadovoljna sam. Nikad ne skidam kino verziju, nego uvijek što bolju sliku, po mogućnosti DVD.
I znam da nije to kao u kinu - inače obožavam ići sa klincem u kino gledati crtiće - Madagaskar 1-2, Ledeno doba 1-3 i slični. Samo ne znam koliko će to potrajati da se izvlačim na njega jer je već rekao da su ga počeli kolege čudno gledati jer dolazi sa mamom u kino. Iako su i neki mislili da sam mu sestra!  ;D Da se odmah pohvalim!  ;D
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Filmovi
« Odgovori #7 : Veljača 02, 2010, 11:11:30 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
I ja sam pogledala Avatar prije neki dan, skinula ga s neta. Film je tako-tako, sviđa mi se ljubavna tematika  kao i svakoj ženi :D, film je dosta dorađen na računalu, ali me je o.k.

mislim da se o Avataru ne moze suditi na osnovu gledanja neke lose snimke s neta. kao sto je worf rekao, teziste tog filma nije u radnji, koliko u svim efektima i tehnologiji kojom je to napravljeno, a to nikako ne mozes dozivjeti iz snimke trenutno skinute s neta. ja nisam ljubitelj filmova takve tematike, ali Avatar me odusevio. praznik za oci. a i usi, jer je i glazba izvrsna. gledala sam 3d verziju, pa mi je dozivljaj bio jos i veci, ali kazu oni sto su gledali 2d i 3d da su boje jos intenzivnije u 2d. svaka verzija ima svoju car i svoje posebnosti.
Da film je super al doživljaj 3d je još bolji nisam ga gledo u 2d al ne sumljam u to ,ma film je inaće dobar i za pogledat u net verziji al efekti se ne mogu doživiti,evo danas sam nabavio i naočale 3d pa ču ga još jednom pogledati jer je jako uloženo truda i novaca.

Bais

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 113
    • Profil
Odg: Filmovi
« Odgovori #8 : Ožujak 27, 2010, 14:34:17 poslijepodne »
The english surgeon

evo jedan film za kojeg smatram da bi ga trebao pogledati svatko tko je imao bilo kakvog posla s bolnicama. Mislim bi mnogi mogli smanjiti zahtjeve u smislu dužine čekanja i kvalitete operativnih zahvata.
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

P.S. priča se da je film dostupan i na torrentima  ;)

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Filmovi
« Odgovori #9 : Ožujak 27, 2010, 14:47:57 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
The english surgeon

evo jedan film za kojeg smatram da bi ga trebao pogledati svatko tko je imao bilo kakvog posla s bolnicama. Mislim bi mnogi mogli smanjiti zahtjeve u smislu dužine čekanja i kvalitete operativnih zahvata.
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

P.S. priča se da je film dostupan i na torrentima  ;)

"Tko smo mi ako ne pokušamo pomoći jedni drugima?" - ovaj citat iz filma mi je ostao u glavi kao poveznica sa ovim forumom!  :)
2006. interlaminectomia L4-L5

Kraljeznica.com forum

Odg: Filmovi
« Odgovori #9 : Ožujak 27, 2010, 14:47:57 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com