Autor Tema: Fizikalna terapija u Zagrebu  (Posjeta: 10453 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Fizikalna terapija u Zagrebu
« : Travanj 06, 2017, 19:08:42 poslijepodne »
Evo ja cu opisati svoje iskustvo u Bozidarevicevoj  ( ako tko ne zna to je u Maksimiru).
Od svoje fizijatrice trazila sam samo vjezbe I dobila individual an pristup. Prvi dan sam mislila mos mislit oak CE biti invidualan ali stvarno je.
Teta radi sea mnom 1 na 1 pol data i stalno me ispravlja kako ispravno raditi, disati.... Sok totalni.
Idem vec 4 dana i imam takav muskofiber osjetim svaki misic u nogama, trbuhu, ledjima, rukama....
Vjezbe su razlicite od onih u toplicama i strogo kontroliraju svaki moj pokret.
Same pohvale imam i vjezbe su pol sata :-)

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Fizikalna terapija u Zagrebu
« Odgovori #1 : Travanj 09, 2017, 22:08:27 poslijepodne »
To tako treba i biti, s time da je terapeutkinja trebala prvo napraviti niz testova opterećenja i onda donijeti odluku o vježbama, jer ovako se radi isto na pamet. Ali, bolje je od grupnih vježbi jer ako Ti bude lošije onda to ona može odmah prilagoditi. Pazi da ne pomiješaš bolove mišića u leđima sa bolovima od kičme, jer ako boli kičma onda se ne smije vježbati.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Fizikalna terapija u Zagrebu
« Odgovori #2 : Travanj 09, 2017, 23:28:31 poslijepodne »
Svaki dan me pita kak si, dal me kaj boli I onda ja njoj velim da, ne, gdje, kakva je bol...
Mene ti kriza ne bole, samo kad se u klececem ono tipa yoga polozaj onda se bas nemrem rastegnuti ko prije ono koci me. To nije bol, to je da ti tijelo ne da se rastezes kako bi ti htio.
Cak sam joj u petak rekla da mozemo usporiti I bas mi je prilagodila kak meni pase.

Kraljeznica.com forum

Odg: Fizikalna terapija u Zagrebu
« Odgovori #2 : Travanj 09, 2017, 23:28:31 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com