Autor Tema: Varazdinske toplice rehabilitacija  (Posjeta: 48220 )

0 Članova i 68 Gostiju pregledava ovu temu.

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Varazdinske toplice rehabilitacija
« Odgovori #90 : Siječanj 30, 2017, 12:53:22 poslijepodne »
Vrhhy zato ja nisam htjela ici u vz jer tamo terapije dijele na kapaljku, a o produzenju da I ne govorim.... U daruvarskim te pitaju dal bi produzenje, I svi su ga dobili.... Terapije samo trazis I dobit ces. Na pocetku sam ih imala 5 zavrsila sa 7.....
I plivanje je obavezno ledjno....

marginalac

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
    • Email
Odg: Varazdinske toplice rehabilitacija
« Odgovori #91 : Siječanj 30, 2017, 12:59:20 poslijepodne »
Ja sam dobio 4 terapije...magnet, tens, vježbe u bazenu i vježbe u dvorani.
Vidim da su svi oko mene dobili 4 ili 5. Mislim se i ja otići zamolit još bar jednu terapiju, ali ne znam koju. Šta mislite da bi bilo dobro za umanjiti bol u živcu?
Čemu služi laser, čemu uzv, blato...nemam pojma.
Prije oper.sam u splitu imao neki parafin, vruće gaze bi mi stavili na križa i tako bi ležao na trbuhu 15 min s tim. To sad ne bi htio jer još ne ležim na trbuhu. A mislim da to ovdje ni nema, bar nisam čuo da itko spominje.

vrhhy

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 202
    • Profil
    • Email
Odg: Varazdinske toplice rehabilitacija
« Odgovori #92 : Siječanj 30, 2017, 13:36:05 poslijepodne »
Ultrazvuk djeluje na smanjenje upale, to mi je pomagalo prije operacije, a ostalo ne znam, možda bi i laser mogao tako djelovati.
Pitao sam sada na šalteru mogu li si sam platiti kadu i hidromasažu, pa mi je gospođa rekla da za oboje moram imati preporuku liječnika i da trebam biti više dosadan kod liječnika pa ću dobiti i besplatno. Ja sam već obavio kontrolni pregled i ne idem se više gore slikati, jer sutra odlazim.
Eto za mene povučenijeg nema ništa, previše sam pasivan, trebate biti asertivni i borite se rukama i nogama za više terapija, neka vas ne bude sram, jer očiti tako sustav funkcionira, nitko se za vas neće izboriti ako sami ne budete grebatori.

Žalosno nažalost ali istinito :(
Čak ni asertivnost nije dovoljna, već treba naginjati agresiji.
« Zadnja izmjena: Siječanj 30, 2017, 14:33:45 poslijepodne vrhhy »
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Varazdinske toplice rehabilitacija
« Odgovori #93 : Siječanj 30, 2017, 13:51:36 poslijepodne »
i mene boli dok sam na trbuhu, taj glupi zivac. ja sam imao magnet, dds, vjezbe u bazenu isao svojevoljno i vjezbe na suhom. ambulantno tens i galvanizaciju. tesko mi je rec sto od tih struja pomaze jer je uvik to kombinacija sa vjezbama i bazenom.

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre