Autor Tema: Injekcije matičnih stanica  (Posjeta: 6732 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

bakaana

  • Newbie
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Injekcije matičnih stanica
« : Lipanj 06, 2016, 23:06:37 poslijepodne »
Pokrećem temu o jednoj relativno novoj terapijskoj metodi o kojoj se počelo pisati - injekcijama matičnim stanicama ili regeneraciji hrskavice primjenom vlastite krvne plazme.

Obzirom da mi mama ima artrozu koljena (pored ostalih tegoba) koja je izgledno najzaslužnija za njeno šepanje, došle smo do informacije o ovoj terapijskoj metodi. Malo liječnika i klinika se time bavi, pa me zanima da li je netko imao iskustva, koje su cijene, koji liječnici su stručni u primjeni injekcija, itd.


Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Injekcije matičnih stanica
« Odgovori #1 : Lipanj 07, 2016, 02:04:04 prijepodne »
A jeste sigurni da metoda nije eksperimentalna? Probajte provjeriti na internetu, pogotovo ako se služite engleskim jezikom.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

bakaana

  • Newbie
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Odg: Injekcije matičnih stanica
« Odgovori #2 : Lipanj 07, 2016, 15:44:48 poslijepodne »
Mislim da nije više eksperimentalna, kod nas je primjenjuje sve više klinika, počeli su najprije u Sv. Katarini, nama ju je nudio i dr. Saftić, vidim da ih ima još desetak ako ne i više koji to nude kao standardne usluge.

Progglat ću je na engleskom, barem da čujem iskustva ljudi koji su prošli terapiju.

Cijena za 5 injekcija je oko 1000 EUR, a to je i cijena hijaluronskih koji se isto daju u tu svrhu.

Pitanje je koja je učinkovitija i koliko.

Kraljeznica.com forum

Odg: Injekcije matičnih stanica
« Odgovori #2 : Lipanj 07, 2016, 15:44:48 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com