Autor Tema: Centar Samson  (Posjeta: 7754 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

eufemi

  • Newbie
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Centar Samson
« : Prosinac 05, 2011, 20:06:14 poslijepodne »
Evo jedno moje iskustvo. Imam problema sa diskus herniom L5-S1, i imala sam strašne bolove. Neurokirurg mi je predložio operaciju, ali ja sam htijela probati sve prije operacije. Bila sam na razlicitim terapijama u bolnici ali mi nije bas pomoglo. Probala sam i u privatnim ordinacijama razne stuje, magnete, ultrazvuk, vježbe od kojih mi je bilo malo bolje, međutim, bol se ponovno vratila. Cula sam od prijatelja da se u Rovinju otvorio jedan novi centar koji se bavi tim problemima. Otišla sam kod njih na konzultacije gdje su mi stručno objasnili moj problem i kako mi mogu pomoći. Pristala sam probati njihov program koji se bazira na posebnim vježbama jednog ruskog doktora koje se izvode na posebnim spravama i vec nakon par puta bilo mi je puno bolje. Nakon mjesec dana bolovi su skoro nestali. Odlučila sam nastaviti vježbati kod njih.

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Centar Samson
« Odgovori #1 : Prosinac 05, 2011, 20:40:17 poslijepodne »
Vjerojatno si imala malo manje iskliznuće diska pa se to uspjelo rješiti,nadam se ne samo zalječiti,ali ako pomaže nemoj na rezanje jer možeš imati više štete nego koristi.Nisi napisala koliko je disk izašao van,možda bi dobila još savjeta šta bi mogla raditi i kako se ponašati.A gdje radi taj doktor koji te htjeo operirat¨i
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

eufemi

  • Newbie
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Odg: Centar Samson
« Odgovori #2 : Prosinac 05, 2011, 21:18:28 poslijepodne »
Bila sam kod neurokirurga u Puli. Ja se bas nerazumijem koliko mi je disk izašao van, ali u nalazu magnetske rezonance piše: u razini diska L5-S1 vidi se dorzocentralna hernia sa kompresiom duralne vreće sprijeda i neuralnih radiksa desno. Trenutno niti ne pomišljam na operaciju jer mi je sad odlično. U tom centru su mi rekli da jedino sa vježbama mogu postići da mi bude bolje i za sad sam jako zadovoljna.

Kraljeznica.com forum

Odg: Centar Samson
« Odgovori #2 : Prosinac 05, 2011, 21:18:28 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com