Autor Tema: Alphaklinik Muenchen  (Posjeta: 10718 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Alphaklinik Muenchen
« : Rujan 17, 2008, 09:59:39 prijepodne »
Evo, vidim da nitko na forumu nije napisao ništa o ovoj klinici, pa da ja nešto probam. Čuo sam preko stranih foruma za tu kliniku koja je specijalizirana za kraklježnicu i rade operacije hernije endoskopskom metodom. Web stranica postoji čak i na hrvatskom. Da li itko zna išta o ovoj klinici i nekoj reputaciji pa da napiše nešto vie o tome, pogotovo bih volio čuti mišljenje neurokirurga. Vidio sam da se elementarna operacija DH naplaćuje oko 7000 EUR. Na to još treba dodati troškove specijalnog korzeta poslije operacije koji košta oko 1550 EUR. Na to još dodati troškove smještaja, hrane i prijevoza i možemo se vrtiti oko 9-10 000 ojra. Meni bi to bila cijela ušteđevina i ako se fakat ikad odlučim na operaciju, gledat ću da odem tamo, samo bih volio znati više informacija iz prve ruke.
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Alphaklinik Muenchen
« Odgovori #1 : Rujan 18, 2008, 17:00:45 poslijepodne »
Meni to ne bi bila ušteđevina jer toliko niti nemam. Za tolike pare nakon operacije trebali bi svi trčati bietlon.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Alphaklinik Muenchen
« Odgovori #2 : Rujan 19, 2008, 09:19:47 prijepodne »
Evo link na njihovu stranicu na Hr. jeziku
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Molio bih Kokolinu i Neura da mi kažu dal je to istovjetno onom liječenju u Dubrovniku ili ima značajnih razlika, te vaše mišljenje o svemu tome? Na stranici imaju i 3D animaciju njihove operacije ;D  Sve je jako ljiepo opisano i slikovito prikazano,mogu samo konstatirat da sam ostao zapanjen njihovom opremom,nisam ni znao da takve stvari postoje ;D
Btw,ja kao veliki skeptik,već razmišljam o tome da ih posjetim ;D
Bilo kuda,kredit nas prati svuda ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Kraljeznica.com forum

Odg: Alphaklinik Muenchen
« Odgovori #2 : Rujan 19, 2008, 09:19:47 prijepodne »

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Alphaklinik Muenchen
« Odgovori #3 : Rujan 20, 2008, 23:24:31 poslijepodne »
Jioš čekam odgovor?????
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Alphaklinik Muenchen
« Odgovori #4 : Rujan 21, 2008, 12:42:31 poslijepodne »
Koliko čitam  vidim to nije kao ono u Dubrovniku, ali za to je ipak kompetentniji kolega Neurokirurg. Pred nekoliko dana sam vam postala dasmo mi nekoliko desetaka godina iza u pojedinim segmentima.Osobno mi je vrlo interesantno ono vezano za stenoze kanala.

Neurokirurg

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 330
    • Profil
Odg: Alphaklinik Muenchen
« Odgovori #5 : Rujan 24, 2008, 07:45:55 prijepodne »
Ja sam prošao edukaciju kod dr Hooglanda u AlphaKlinik u Minhenu. Sta da vam kažem, ljudi znaju raditi svoj posao. Onaj tko se hoće ozbiljno baviti kralješnicom mora u svijetu proći nekoliko mjesta gdje se to radi najbolje. Minhen je svakako jedno od tih mjesta. Tu je izmišljena minimalno invazivna neurokirurgija kralješnice i svi njeni principi.
Stoga mi je nevjerojatno kada se na ovom forumu pojavljuju ljudi koji mi nastoje objasniti šta je minimalno invazivna kirurgija kralješnice i zašto i kako se to radi. No međutim  tako je....
Pozdrav

zidov

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 38
    • Profil
    • Email
Odg: Alphaklinik Muenchen
« Odgovori #6 : Rujan 24, 2008, 10:28:05 prijepodne »
Dragi neurokirurg, vidim da ste bili na edukaciji u Munchenu i sad mi stvarno nije jasno zašto to još nitko u Hrvatskoj nije započeo osim ako ne mislite da ti zahvati nisu dobri a što po vašem pisanju ne bih mogao zaključiti. Ja bih bio najsretniji da se to počne raditi u Hrvatskoj kao standardna procedura u nekoj našoj klinici te da svi naši pacijenti profitiraju. Iskreno vam želim uspjeh u tome i držim vam palce da uspijete.

Kraljeznica.com forum

Odg: Alphaklinik Muenchen
« Odgovori #6 : Rujan 24, 2008, 10:28:05 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com