Autor Tema: izbor fizijatra u sustavu HZZO-a  (Posjeta: 9673 )

0 Članova i 52 Gostiju pregledava ovu temu.

DadoZg

  • Newbie
  • *
  • Postova: 1
    • Profil
    • Email
izbor fizijatra u sustavu HZZO-a
« : Rujan 21, 2011, 14:49:43 poslijepodne »
Pozdrav,

Imam početne degenerativne promjene vratnog djela kralježnice i hiperlordozu (bio sam na magnetskoj koja je više manje uredna) koji se (u kombinaciji sa stresom) manifestiraju u ukočenosti i bolovima mišića leđa i vrata (uz to ide i smanjeni osjet u dlanovima).

Do sad sam bio kod tri doktora (privatnika) i svi su me samo "odradili" i poslali me na fizikalnu terapiju. Ove godine me žele poslati već treći put, a meni fizikalna uopće ne pomaže. Struja, magnet, laser su potpuno beskorisni u mom slučaju.
Lagano gubim vjeru u lječnike (u ovom slučaju) i imam dojam da mi se nitko od navedenih doktora nije stvarno posvetio svom poslu.

Kako god bilo htio bi savjet ili informaciju ako netko od vas ima iskustva s temeljitim i predanim doktorom (fizjatrom) u sustavu HZZO-a koji bi me pratio (na duži rok).

Ako nikome ne pada na pamet netko od doktora iz HZZO dajte mi preporuku za fizijatra iz privatne prakse s kojim imate pozitivnih iskustava.     

Hvala.

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: izbor fizijatra u sustavu HZZO-a
« Odgovori #1 : Rujan 21, 2011, 20:24:09 poslijepodne »
Ekstenzije kraljesnice (stol za trakciju)...
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

mat2be

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 142
    • Profil
Odg: izbor fizijatra u sustavu HZZO-a
« Odgovori #2 : Rujan 24, 2011, 12:38:54 poslijepodne »
Dado volio bih da ti mogu pomoći, ali svakako sretno u traženju fizijatra.
Ako nađeš zadovoljavajućeg svakako nam javi, bez obzira o kojem dijelu RH se radilo. :D
interlaminectomia L4-L5 03/2011

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: izbor fizijatra u sustavu HZZO-a
« Odgovori #3 : Rujan 30, 2011, 21:26:34 poslijepodne »
Dado nipošto ne idi na stol za trakciju niti kiropraktičaru kada je vratna kralježnica u pitanju.
Meni osobno je u sedam godina svakakvih terapija i dvije operacije donekle pomoglo jedino namještanje Atlasa vitalogie metodom.
Pogledaj video


Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

 

Nagradne igre