Autor Tema: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku  (Posjeta: 144468 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

herni

• Full Member
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #270 : Siječanj 19, 2009, 16:14:14 poslijepodne »
židove,
isprike na tikanju. :-[
vidim da ste svi s dr. na Vi pa ću i ja tako nastaviti....

luna

• Sr. Member
    • Email
« Odgovori #271 : Siječanj 19, 2009, 20:09:20 poslijepodne »
Dobre vijesti da ste se vratili,Ja sam operisana 22.oktobra (koblacija)Nisam došla na zakazani pregled. Zanima me koje se vježbe preporučuju, ja nisam ništa dobila od vježbi. Bolova nemam ili su sasvim mali, ponekad kao da me neko štipa, tamo gdj bi trebao biti kao rez.
Hvala Vam na svakom savjetu.

worf

• Hero Member
« Odgovori #272 : Siječanj 19, 2009, 22:19:34 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Bog društvo. Evo me malo opet sa vama. Ispričavam se na duljoj pauzi ali nadam se da ću opet biti redovit. Pročitao sam postove od kada me nije bilo ali ima ih puno pa mi je još mala zbrka, ai sad je 6 ujutro pa nisam baš najsvježiji. Bojane, hvala na lijepim željama u Novoj. Ja vama svima želim manje aspirina i više smijeha. Čujemo se.

Zidove,velkom bek ;D
Kao što sam jednom u nekom postu napisao,nedostaju mi tvoji lucidni i konkretni postovi ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Kraljeznica.com forum

« Odgovori #272 : Siječanj 19, 2009, 22:19:34 poslijepodne »

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #273 : Siječanj 20, 2009, 00:18:28 prijepodne »
Također zidove želim dobrodošlicu ;)

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #274 : Siječanj 22, 2009, 23:11:38 poslijepodne »
evo ispravljena i ova tema ;)

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #275 : Siječanj 25, 2009, 21:25:05 poslijepodne »
Ma evo gledam dali da otvorim temu ili ne al bolje pitam neznam dali sam na pravom mjestu to otvorio pitanje ali zanima me jedno gdje se Ivan Balić operirao na kraju ,gledam TV kako trći svaka čast ;)

GSM

• Gost
« Odgovori #276 : Siječanj 25, 2009, 22:20:40 poslijepodne »
Nije nigdje. Bio je na Rebru, tamo su mu dali neke vjezbe (ili ih je tamo i radio) i to je to. Barem je tako pisalo u novinama.

worf

• Hero Member
« Odgovori #277 : Siječanj 25, 2009, 22:24:20 poslijepodne »
Nije nigdje. Bio je na Rebru, tamo su mu dali neke vjezbe (ili ih je tamo i radio) i to je to. Barem je tako pisalo u novinama.

Bio je na Rebru na pretragama i liječničkom tretmanu,a terapije je provodio kod nekog,hm zaboravio sam kako se zove,al mislim da radi ili surađuje s dr Šučurom ???
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #278 : Siječanj 25, 2009, 22:34:04 poslijepodne »
Ma worf ja sam u toku tog samo imam podatak da je operiran a nisam taj podatak vidio da je bio objavljen na TV  zato me zanima gdje se operirao

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #279 : Siječanj 25, 2009, 22:36:47 poslijepodne »
GSM znam da je bio na Rebru znam da mu je preporučio lječnički konzilij terapije al evo kopam po netu jel imam podatak da je operiran pa me sad zanima gdje i zašto to nije objavljeno na Tv il u dnevnoj štampi;))

worf

• Hero Member
« Odgovori #280 : Siječanj 25, 2009, 22:40:08 poslijepodne »
Balić NIJE OPERIRAN ::)
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #281 : Siječanj 25, 2009, 22:45:48 poslijepodne »
Nije :D hm bogami dobro trći svaka čast neznam kako na koji način al eto izgleda da se lječnički konzilij na Rebru ipak nije dogovorio,al zanimljivo je to da nastavak Balićeve priće jednostavno je nestao te se naglo zaboravio

worf

• Hero Member
« Odgovori #282 : Siječanj 25, 2009, 22:55:01 poslijepodne »
Nije :D hm bogami dobro trći svaka čast neznam kako na koji način al eto izgleda da se lječnički konzilij na Rebru ipak nije dogovorio,al zanimljivo je to da nastavak Balićeve priće jednostavno je nestao te se naglo zaboravio

NJegova priča nije nestala,samo je malo odgođena,pa zar ne vidiš da funkcionira na 50% ;D
Oko njega se trse svi eminentni stručnjaci,MR i tretmani idu odmah bez ikakve odgode i liste čekanja +njegove godine,kad sve to zbrojiš,moči će funkcionirat još neko vrijeme ;D
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #283 : Siječanj 25, 2009, 23:00:46 poslijepodne »
hahah Worf sam se ti tješi al meni je sve jasno da se znalo što je rješenje budi siguran da bi ga operirali al to je ono što ja kažem i uvjek ču reć ma kom bilo pravo il ne OPERACIJA NIJE RJEŠENJE KOJE JE DOKAZANO ;)Ja i Balić će mo neko vrijeme odgađat jel nam je tako rekao ljećnički konzilij;)))

Joško

• Forumas
    • Email
« Odgovori #284 : Siječanj 26, 2009, 11:24:14 prijepodne »
ne spada u ovu temu (Operacijsko liječenje u Dbv) al se moram osvrnuti na denisov post.
Mi ne znamo Balićevu dijagnozu pa ne možemo ni suditi o preporučenom mu liječenju!
Ali je činjenica da je operacija rješenje koje je dokazano, i to kad postoje preduvjeti i indikacije za operaciju.
Mnogo je ljudi koji cijeli život fonkcioniraju s manjim ili većim tegobama s leđima uzrokovanim hernijom diska. Pomažu si terapijama, vježbama i sl.
Ali postoje situacije kod  mnogih kad se više ne može funkcionirati, kad više ni terapije ne pokazuju učinak i kad se stanje pogoršava.
Ja sam isto tako odbio prvu preporuku za operaciju, u stvari dvije preporuke! A onda sam nakon samo 4 mjeseca molio da me operiraju jer mi je bilo sve lošije, bilo je bolno svakodnevno, nisam mogao nodati niti 200 metara, imao sam parezu stopala!
Što sam trebao čekati u takvoj situaciji? Probleme s kontrolom mokrenja ili stolicom!
A upoznao sam i takve u bolnici i onda je pitanje kad i kako povratiti kontrolu nad tim.
I mi laici možemo pročitati da se treba liječiti konzervativno dok to liječenje pokazuje rezultate, ali  postoji trenutak kad odgađanje neizbježnog odnosno operacije može napraviti samo više štete.
Možemo se samo nadati da će nam liječnik  prepoznati taj trenutak.                 
2007. povremena bol u desnom boku
01/2008. dijagnoza: protruzija L5/S1   01-07/2008. širenje boli u desnu nogu
07/2008. mikrodiscektomija u Vinogradskoj   Zadovoljan oporavkom. Bez bolovova.

rea

• Newbie
  • *
« Odgovori #285 : Siječanj 26, 2009, 13:27:56 poslijepodne »
worfe jel mozda dr. kuvalja sto surađuje sa dr. šućurom?
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2009, 13:44:26 poslijepodne rea »

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #286 : Siječanj 26, 2009, 20:52:03 poslijepodne »
ne spada u ovu temu (Operacijsko liječenje u Dbv) al se moram osvrnuti na denisov post.
Mi ne znamo Balićevu dijagnozu pa ne možemo ni suditi o preporučenom mu liječenju!
Ali je činjenica da je operacija rješenje koje je dokazano, i to kad postoje preduvjeti i indikacije za operaciju.
Mnogo je ljudi koji cijeli život fonkcioniraju s manjim ili većim tegobama s leđima uzrokovanim hernijom diska. Pomažu si terapijama, vježbama i sl.
Ali postoje situacije kod  mnogih kad se više ne može funkcionirati, kad više ni terapije ne pokazuju učinak i kad se stanje pogoršava.
Ja sam isto tako odbio prvu preporuku za operaciju, u stvari dvije preporuke! A onda sam nakon samo 4 mjeseca molio da me operiraju jer mi je bilo sve lošije, bilo je bolno svakodnevno, nisam mogao nodati niti 200 metara, imao sam parezu stopala!
Što sam trebao čekati u takvoj situaciji? Probleme s kontrolom mokrenja ili stolicom!
A upoznao sam i takve u bolnici i onda je pitanje kad i kako povratiti kontrolu nad tim.
I mi laici možemo pročitati da se treba liječiti konzervativno dok to liječenje pokazuje rezultate, ali  postoji trenutak kad odgađanje neizbježnog odnosno operacije može napraviti samo više štete.
Možemo se samo nadati da će nam liječnik  prepoznati taj trenutak.                 
Joško ja sam se potrudio pa se raspitao za Balićevu dijagnozu i mogu ti reć da mu nije baš nešto laka istu nebih iznosio,a ujedno daj mi samo jedan članak u kojem je opisano i dokazano da je operacija riješenje ,operacija je trenutno  riješenje kao što su i vježbe i sve ostalo,samo jedno je bitno ko se gdje nađe u čemu nekom pomogne operacija nekom terapije,ljudi se nalazu u svemu i kad im pomogne tupe po svom.Što se tiće pareze stopala čim ti je pritisnut živac doktori ti stavljaju tu dijagnozu a isto tako posli par godina trpljenja stavu ti kronično oboljenje.Eto ti misliš da si ti u pravu ja mislim da sam ja u pravu a ko je u pravu dr misle da su oni u pravu a po meni samo dragi bog zna ko je u pravu ;)

kokolino

• Guru
  • Hero Member
« Odgovori #287 : Siječanj 26, 2009, 21:12:57 poslijepodne »
Koliko imam inform. Ivano nije još operiran. Imperativ je bio Svjetsko prvenstvo, a potom kako bude. Za svo ovo vrijeme koriste se sve moguće konzervativne metode, a on trpi vrlo jake tegobe i svatko tko zna kako je ranije igrao Ivano može zamjetiti da je njegovo stanje sada prilično složeno da ne kažem lošije. Rukomet je izuzetno grub sport, vrhunski sportaši plaćaju cijenu i ostare sa 35 godina. Sjetimo se samo naše Janice čija su koljena i križa kao u starice od 80 godina.

Kraljeznica.com forum

« Odgovori #287 : Siječanj 26, 2009, 21:12:57 poslijepodne »

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com