Autor Tema: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku  (Posjeta: 198239 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #288 : Siječanj 26, 2009, 21:38:48 poslijepodne »
Kokolina koliko i ja znam nije operiran al jedno je sad upitno kao štzo kažeš da je rukomet grub sport tu si u pravu al samo se sad pitam kako uopće može igrat jel sad po njegovim tegobama ispada da on igra pod nekim dopingom ,jer i najmanji problem kralješnice se u sportu odražava s puno više tegoba,kažem bojim se da ne radi pod nekim injekcijama,al ako je to istina onda opet taj konzilij nije ispravno postupio zašto  da se čovjek pati,iskreno bolje da su ga onda operirali ;)

herni

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #289 : Siječanj 27, 2009, 10:13:44 prijepodne »
predlažem svim članovima foruma da se javno izjasnimo da operacija nije rješenje.
čak i oni koji idu na operaciju jer ne mogu hodati neka kažu da su svjesni da operacija nije rješenje ali da ipak idu na operaciju.
molim i stručnjake uključujući neurokirurga da kažu da su svjesni da operacija nije rješenje ali da ipak operiraju.
na taj način ovaj forum ćemo poštedjeti tona postova koji se toliko ponavljaju da zagade svaki topic koji time postaje nepregledan.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #290 : Siječanj 27, 2009, 18:51:53 poslijepodne »
Herni jel ovaj post upućen meni  ;) ne morate se izjašnjavat al znaj samo jedno j,a znam da nije rješenje, i znaj još nešto većina na forumu je operirana , neka je ,meni je drago samo sad jedno znaj onom kome je dobro sigurno nebi gubio vrijeme na forumu u potrazi za boljim rješenjima ,eto toliko, a vi sad glasajte ako mislite da će te me na taj način uvjerit,i da naglasim ja ću imat svoj stav do kraja jedino me bojan može maknit s ovog foruma :D :D :D a u tom slućaju ću to smatrat diskriminacijom te privatnim forumom,al mislim da Bojan nije takva osoba pa će valjda uvažit moj negativni stav prema operaciji :D :D :D :D

Kraljeznica.com forum

Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #290 : Siječanj 27, 2009, 18:51:53 poslijepodne »

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #291 : Siječanj 27, 2009, 18:53:41 poslijepodne »
Eh ad zaboravih reći moj naklon svima koji uvažavaju moje mišljenje :D ;)

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #292 : Siječanj 27, 2009, 18:59:44 poslijepodne »
Denise, opet imaš krivo. Ja konkretno, a vjerujem i dosta drugih članova, dolazimo ovdje jer možemo pomoći sa svojim iskustvom i eventualnim savjetima. Uvijek, naravno, možemo i nešto naučiti, zlu ne trebalo. Zato ne možeš reći da dolazimo na forum jer i dalje tražimo pomoć. Ne znam što ti mi operirani toliko smetamo? Možda zbog toga što je nekima ipak dobro? Nadam se da nije tako, jer vjerujem da nisi zločest čovjek, nego da i dalje tražiš izgovor što ne želiš na operaciju  :) ;)
Operacija L4/L5 2007. godine

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #293 : Siječanj 27, 2009, 19:07:01 poslijepodne »
KOja je onda vaša alternativa za prolaps diskusa sa pritiskom na korjen živca ili medulu spinalis, situaciji kad trpe užasne bolove koji nisu prošli na nikakvu konzervativnu terapiju? Nemojte ljudima davati krive ideje. Postoje protruzije i protruzije, prolapsi i prolapsi. Nisu svi isti i ne može se stvar generalizirati da ama baš nitko nije za operaciju, da nikome operacija nije pomogla i nikome nije uspjela?!Netko ima veliki nalaz na MRI a nikakvu kliničkui sliku. Svakako da ako taj ne radi fizički posao neće žuriti na operaciju već će sve poduzeti da očuva postojeće stanje, a ako može promijeniti radno mjesto još i bolje, ali... Ali je danas vrlo veliki u RH. U našoj zemlji promjena radnog mjesta je nemoguća misija, danas si sretan ako posla imaš, što znači. Tko trpi bolove i ima veliki MRI nalaz nema drugog izlaza nego OPERACIJA!!!

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #294 : Siječanj 27, 2009, 22:21:43 poslijepodne »
Jasna i Kokolina,kao da ste meni riječi iz usta izvukle ;D 
Uz moj naklon potpisujem sve izrečeno od ovih dviju Dama :-*
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #295 : Siječanj 27, 2009, 22:54:52 poslijepodne »
Maj ja stvarno neznam o čemu cjelo vrjeme prićam kokolina,možda moj tekst ide u obrnutom snmjeru na vašim monitorima ja samo upravo to cjelo vrijeme i govorim da je svak slućaj za sebe neko može trpi neko nemože ,neko mora zbog posla neko nemora,puno je tu stvari bitno ja samo u svojim postovima ne želim da mi iko kaže da je jedino rješenje operacija je ako je to nužno, jel ja to ne priznajem ,ujedno da budem iskren neću više nikog uvjeravat ne želim nikom namećat svoje stavove,nek svak radi po želji ,jer izgleda ovako iz postova da sam jedini ja taj pobornik koji nije za operaciju te da pravi bunt na forumu,ako je takvo mišljenje prisutno kod forumaša ja iz ovih stopa odlazim s foruma pa onda nek bude forum za sveznajuće.Ja stvarno neznam cjelo vrijeme ja u kupe pojedini u špade a u biti svi isto govorimo neznam dokle ovakva prepucavanja zar nije ljepo ćut nekog ko se operirao i da mu je dobro,a isto tako i nekog ko nije a može živjeti s određenim tegobama.Mislim da svi koji dođu na forum imaju pravo znati i za one operirane i neoperirane pa nek se odluću što im je raditi.Kokolina molio bih te da proćitaš moj nalaz te mi iskreno kažeš dali je moguće da ja uz tu dijagnozu funkcioniram,imam iste simptome bolova ko što su neki opisali koji su bili na operaciji i bez analgetika isto funkcioniram,molim iskren odgovor ja se ljutit nemam što jel ja i dalje ovako živim i nadam se da ću živjeti još 10000 godina ;)

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #296 : Siječanj 27, 2009, 22:58:38 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Denise, opet imaš krivo. Ja konkretno, a vjerujem i dosta drugih članova, dolazimo ovdje jer možemo pomoći sa svojim iskustvom i eventualnim savjetima. Uvijek, naravno, možemo i nešto naučiti, zlu ne trebalo. Zato ne možeš reći da dolazimo na forum jer i dalje tražimo pomoć. Ne znam što ti mi operirani toliko smetamo? Možda zbog toga što je nekima ipak dobro? Nadam se da nije tako, jer vjerujem da nisi zločest čovjek, nego da i dalje tražiš izgovor što ne želiš na operaciju  :) ;)
Jsana ja nemam ništa protiv da vi i svi drugi koji ste operirani imate svoje mišljenje a ujedno da pomognete drugima,al isto bih molio sve da bude razumjevanja i tolerancije jer i ja imam pravo reći svoje mišljenje ,a to je da se može živjeti i bez operacije ,a ujedno s tim mogu pomoći nekima koji stvarno nisu za operaciju,jer ako to nesmijem reći,pitam se što ja onda ovdje radim  ??? Da i ujedno da vam odmah kažem zloććest nisam ,a i što se tiće vašeg zdravlja i svih drugih dao vam Bog još više,i za kraj ovog posta operacije se ne bojim jer sam na kirurgiji bio više nego što imam kose na glavi tako da me taj čin ne užasava samo trenutno mislim da ne želim još riskirat jel mogu ovako,a akom ikad budem možda to bude   danas sutra il ko zna kad onda ću i ja morat,a strah me nije bilo ni kad su mi granate padale oko glave a kamo li jedne injekcije poslje koje ni neznaš što se radi :D :D :D Moja draga Jasna činjenica je samo jedna a to je da svak brani svakog na forumu jel kao i u stvarnom životu klanovi se stvaraju istomišljenici se grupiraju i u toplicama i na svim drugim mjestima  i zbog tog i dolazi do nesuglasica,izgleda da sam ja jedinka koja nemam prava glasa a ujedno me nema ko branit jer nemam istomišljenika  :o
« Zadnja izmjena: Siječanj 27, 2009, 23:11:21 poslijepodne denis 68 »

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #297 : Siječanj 27, 2009, 23:01:49 poslijepodne »
 :D :D :D :D :D pokvarena ploča,pokvarena ploča..... ;D :D :D :D :D :D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

herni

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #298 : Siječanj 27, 2009, 23:10:18 poslijepodne »
poštujem svako mišljenje ali ako se na svakoj temi ponavlja jedno te isto, to ubija preglednost tema i smisao foruma.
ako bi ja na topicu koji nazovem društveni život napisao da sam jučer razmišljao o operaciji i pogledao odličan film, ti bi se javio da izraziš svoje mišljenje da operacija nije rješenje.....
moj stav uopće nije da te uvjerim u suprotno niti sam to ijednom pokušao nego samo da ne ponavljaš jedno te isto po svim postovima jer je to mučno čitati.
otvori topic "operacija nije rješenje", svi ćemo poslati kratki "potpisujem" i da to stavim ad acta za sva vremena....

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #299 : Siječanj 27, 2009, 23:19:37 poslijepodne »
herni a da počmem vikati da je operacija rješenje onda nebi imao ništa protiv postovi bi bili zanimljivi hahhahaha pa čemu onda forum zašto ga nebi onda privatizirali,ako je to tako ja ću od sutra počet radit na tome gdje ću otvorit forum po nazivom OPERACIJA NIJE RJEŠENJE OSIM AKO JE KRAJNJA NUŽDA :D :D :D :D ;ma moj herni razumi tebe Denis samo znaj da sam za stolom  u toplicama više bio s neoperiranima ne zato što ja nisam čovjek od razumjevanja nego zato što su me pojedinci neki uvjeravali da im je super a po 3 put su se operirali ma što kome da ja to povjerujem da padnem na te priće hahahahha koje nebuloze ok ok ;)znam da ti je mućno ćitati rjeć Operacija al iskreno moram je izgovorit jel je forum vezan uz tu rijeć a ja je ne mogu izbjeći jedino da idem u koktel bar pa da ne sudjelujem u drugim temama :D :D

herni

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #300 : Siječanj 27, 2009, 23:23:02 poslijepodne »
 ??? ??? ???

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #301 : Siječanj 27, 2009, 23:25:27 poslijepodne »
Ne brigaj se Herni sad ću ja pokušavat ,izbjegavat ,izgovarat rijeć O............... ;)

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #302 : Siječanj 28, 2009, 06:48:09 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ne brigaj se Herni sad ću ja pokušavat ,izbjegavat ,izgovarat rijeć O............... ;)



Nemoguča Misija ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

darko09

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 72
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #303 : Siječanj 28, 2009, 13:34:59 poslijepodne »
Otvorite novu temu jer ovako više nema smisla.
U Dubrovniku sam obavio koblaciju , osjećam se odlično i preporučio bih svakome.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #304 : Siječanj 28, 2009, 19:02:45 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ne brigaj se Herni sad ću ja pokušavat ,izbjegavat ,izgovarat rijeć O............... ;)



Nemoguča Misija ;D
Dobar film nemoguća misija hehehehh Worfino :D :D :D :D ;)

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #305 : Siječanj 30, 2009, 15:58:58 poslijepodne »
Mislim da ipak gubim vrijeme...

Kraljeznica.com forum

Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #305 : Siječanj 30, 2009, 15:58:58 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com