Autor Tema: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku  (Posjeta: 198200 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« : Rujan 15, 2008, 14:07:28 poslijepodne »
Što mislite o operaciskom ljećenju u dubrovniku molim komentare i mišljenja  :o
« Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2009, 22:43:29 poslijepodne GSM »

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #1 : Rujan 15, 2008, 23:10:03 poslijepodne »
Nije za svakog i nije dugog vijeka. Neurokirurg bi nam mogao malo detaljnije to objasniti ,ja nisam toliko kompetentna.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #2 : Rujan 16, 2008, 12:29:31 poslijepodne »
Neznam probao sam sve al ništa od navedenog nije pomagalo  jedino mi možda ostaje operacisko lječenje mada čisto sumljam da će i poslje toga bit ok jel pravila su ista nesmiš ništa radit moraš vježbat tako da nevidim kraj ovim problemima u biti po meni nerješivi ne podcjenjujem medicinu al mislim da još nije dosta napredovala u nekim segmentima ;)

Kraljeznica.com forum

Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #2 : Rujan 16, 2008, 12:29:31 poslijepodne »

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #3 : Rujan 16, 2008, 14:04:53 poslijepodne »
Pusti Židove i Andra V. u Dubrovniku. Pođi kod naših neurokirurga.

Neurokirurg

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 330
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #4 : Rujan 16, 2008, 15:41:40 poslijepodne »
E pa krasno da se netko sjetio otvoriti temu Dubrovnika.
Neurokirurzi su prošli tjhedan imali neurokirurški kongres i tom prilikom sam posjetio dubrovačku bolnicu da naprosto vidim sta se tamo radi, a zatekao sam: [PRIVREMENO IZMJENJENO OD STRANE ADMINISTRATORA FORUMA]
Ali da ne mislite da su metode, tj. neke od metoda koje oni upotrebljavaju loše, to naprosto nije istina no međutim istina je da su tamo maksimalno nekritično primjenjene i kod onih bolesnika kod kojih to nije indicirano. Uspjeh tih metoda je upitan ali u principu Zidovi koji zamo rade svakom bolesniku daju jednu kombinaciju lijeka u operirano mjesto tako da je svima bolje, bar dok traje djelovanje lijeka a to može biti i nekoliko mjeseci.
A da ne govorim da oni nemaju radnu dozvolu za operacije u hrvatskoj, da nisu nostrificirali licencu, da je to sva na crnjaka i ono što je najvažnije mi operiramo njihove neuspjehe jer oni više neće imati posla s operirnim bolesnicima. A u svakoj kirurgiji ima komplikacija.
To sve spada u područje MINIMALNO INVAZIVNE KIRURGIJE kralješnice o kojoj možemo diskutirati ako bude zainteresiranih.
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2008, 15:53:12 poslijepodne AdminBojan »

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #5 : Rujan 16, 2008, 15:58:51 poslijepodne »
Pozdrav, ja sam malo "cenzurirao" poruku predhodnu poruku. Nadam se da nitko nece zamjeriti pogotovo ne Neurokirurg. Ne bi volio da bilo tko od nas na forumu, a i citav forum dodje u probleme. Zbog toga takav nepopularan potez. Mozemo naravno raspraviti o tome. Ne bi htio da netko ima mogucnost podizanja tuzbe i slicno.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #6 : Rujan 16, 2008, 16:38:50 poslijepodne »
Bojane,

Molim Vas da dvaput razmislite prije nego brišete postove neurokirurga, jer mislim da ga trebamo držati kao kap vode na dlanu, pošto gdin ima strpljenja odgovarati na naša pitanja, a u samo nekoliko postova razjasnio je mnoge stvari koje su neke od nas mučile godinama ali nismo mogli doći do  pravih odgovora.
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #7 : Rujan 16, 2008, 16:50:45 poslijepodne »
Razmislio sam jako dobro i nije mi svejedno zbog tog brisanja. Bilo kakvo brisanje je nepopularan potez. Pogtovo u ovom slucaju. Radi se o tome da se bojim da bi neke stvari mogle potaknuti podizanje pravnih radnji. To je jedini razlog. Budemo sve dogovorili.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #8 : Rujan 16, 2008, 21:22:17 poslijepodne »
POtpisujem u cijelosti post kolege neurokirurga. Upoznata sam sa prilikama u Dbk bolnici, poznam i vrh Uprave, te način njihovog razmišljanja te kako razvijaju zdravstvo dolje na Jugu, znam što  i kome su ti strani liječnici radili. Sramotno je kako netko pa makar bio vrhunski stručnjak, može doći u našu zemlju i bez dozvola raditi što radi. Neki su sebi dozvolili da državne bolnice pretvaraju u "privatne prćije" i od njih stvaraju hotele i privatne novčane aranžmane dok običan puk ne može ni blizu, a kad bude upućen od strane svog obiteljslog liječnika pod sumnjom na akutni infarkt miokarda ili moždani udar buide vraćen brzinom svjetlosti pod izlikom da "nema mjesta". Pitam vas ja da li bi kolega neurokirurg i ja mogli tako upasti u Izrael i  usred Tel Aviva u državnoj bolnici raditi makar to bila samo mikroinvazivna kirurgija ili rehabilitacija. Zapamtimo, cijenit će nas u svijetu onoliko koliko se mi sami cijenimo.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #9 : Rujan 16, 2008, 23:00:43 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
POtpisujem u cijelosti post kolege neurokirurga. Upoznata sam sa prilikama u Dbk bolnici, poznam i vrh Uprave, te način njihovog razmišljanja te kako razvijaju zdravstvo dolje na Jugu, znam što  i kome su ti strani liječnici radili. Sramotno je kako netko pa makar bio vrhunski stručnjak, može doći u našu zemlju i bez dozvola raditi što radi. Neki su sebi dozvolili da državne bolnice pretvaraju u "privatne prćije" i od njih stvaraju hotele i privatne novčane aranžmane dok običan puk ne može ni blizu, a kad bude upućen od strane svog obiteljslog liječnika pod sumnjom na akutni infarkt miokarda ili moždani udar buide vraćen brzinom svjetlosti pod izlikom da "nema mjesta". Pitam vas ja da li bi kolega neurokirurg i ja mogli tako upasti u Izrael i  usred Tel Aviva u državnoj bolnici raditi makar to bila samo mikroinvazivna kirurgija ili rehabilitacija. Zapamtimo, cijenit će nas u svijetu onoliko koliko se mi sami cijenimo.

Potpisujem!!!
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #10 : Rujan 17, 2008, 00:00:24 prijepodne »
Premda sam jako zahvalna što su Neurokirug i Kokolina iznijeli svoje mišljenje, moram reći  da razumijem i Bojana. Naime, radim u medijima i jako dobro znam kako se začas zna nakalemiti nekakva tužba, pa makar to bilo i samo pisanje po forumu. Pretpostavljam da ste čuli za slučaj jednog Vukovarca koji je jadan nastradao jer se na forumu koji je on pokrenuo s najboljim namjerama, nešto pisalo protiv bivšeg gradonačelnika. Čovjek je ostao bez posla, blokirali su mu čak i račune u bankama tako da ne može legalno primati novac čak i ako honorarno radi, mora platiti silne kazne i doslovce je preko noći sa ženom i dvoje djece ostao gotovo bez ičega. Ne vjerujem da je ravnatelj Vlahušić takav da bi odmah pokretao tužbe zbog drukčijeg mišljenja, ali nažalost živimo u zemlji gdje je sve moguće, pa i to da netko bude kažnjen zbog drukčijeg mišljenja. Vjerujem da je Bojan ovdje više intervenirao da zaštiti neurokiruga, pogotovo što bi se krivo moglo shvatiti ono sa Židovima.
Da se razumijemo, ja sam uvijek za to da se kaže istina, ma kakva bila. No, drugo je kad sam samo ja u pitanju jer onda sama odlučujem dokle ću ići i nemam straha ni pred kim. Međutim, kad je ovakva situacija gdje može nastradati više osoba, pretpostavljam da bi i ja bila oprezna. Bojane, ispravi me ako griješim  :)   
Operacija L4/L5 2007. godine

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #11 : Rujan 17, 2008, 00:22:12 prijepodne »
To je sve točno. Odmah sam poceo razmisljati da može napraviti velike probleme. Na srecu znam nekoga tko se jako dobro razumije u pravo i internet pa sam se raspitao o svemu. U principu brisanje je vise zastita osobe koja je napisala poruku. Forum je smjesten na serveru u Americi tako da netko tesko moze bilo kome raditi probleme. Mislim da je korektno preduhitriti moguce probleme i otvoreno popricati i dogovoriti sto objaviti.
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2008, 00:56:04 prijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

darko09

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 72
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #12 : Rujan 17, 2008, 11:28:39 prijepodne »
Sramota je šta ste sve napisali. Zloba , jal , semitizam , neupućenost , glupost itd . Mogu shvatiti da vas boli , da ste nervozni , ali to ne opravdava vaše gluposti koje pišete . U ožujku sam bio na koblaciji u Dubrovniku i prezadovoljan sam . To sam već odavno napisao na forumu . Nakon zahvata nisam bio na fizikalnoj terapiji , iz osobnih razloga , već sam odmah počeo raditi . Osjećam se odlično . Kada se sjetim svih jadnih ljudi koji su se mjesecima vukli po fizikalnim terapijama nakon klasičnih operacija discus hernije dođe mi zlo . Sramite se .

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #13 : Rujan 17, 2008, 12:21:45 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Sramota je šta ste sve napisali. Zloba , jal , semitizam , neupućenost , glupost itd . Mogu shvatiti da vas boli , da ste nervozni , ali to ne opravdava vaše gluposti koje pišete . U ožujku sam bio na koblaciji u Dubrovniku i prezadovoljan sam . To sam već odavno napisao na forumu . Nakon zahvata nisam bio na fizikalnoj terapiji , iz osobnih razloga , već sam odmah počeo raditi . Osjećam se odlično . Kada se sjetim svih jadnih ljudi koji su se mjesecima vukli po fizikalnim terapijama nakon klasičnih operacija discus hernije dođe mi zlo . Sramite se .

Evo sramim se ???  Al ne za ono šta je napisano,već zato šta živim u BANANA državi,u kojoj neki mogu sve i to na trošak naroda,a neki ne mogu dobiti ni recept za spasonosni lijek ???
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

darko09

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 72
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #14 : Rujan 17, 2008, 13:51:48 poslijepodne »
Worfe , ako sam dobro shvatio ti misliš da sam ja liječen na trošak naroda . Zahvat sam platio 12500 kuna . Ne komentiraj ono što ne znaš. Hrvatska nije banana država ,nego država sa dosta korupcije , ali za koju su krivi jednako oni koji daju kao i oni koji primaju. U dubrovačkoj bolnici sam primljen sa toliko ljubaznosti da sam bio zaprepašten. Dosta vremena sam proveo po hrvatskim bolnicama , a odnos u Dubrovniku je bio bolji od odnosa u nekim privatnim ustanovama.

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #15 : Rujan 17, 2008, 14:22:25 poslijepodne »
Uh, a da malo smirimo loptu? Mislim da nema potrebe za ovakvim svađama.
Operacija L4/L5 2007. godine

darko09

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 72
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #16 : Rujan 17, 2008, 14:44:31 poslijepodne »
Jasna ja se sa nikim ne svađam , samo pišem o onome što znam.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #17 : Rujan 17, 2008, 14:58:53 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Uh, a da malo smirimo loptu? Mislim da nema potrebe za ovakvim svađama.

Ye,treba da malo živne forum ;D
Šta se tiče 12500 kuna,nimalo ne sumnjam u to da li si platio,ali u ovoj  našoj državi ima onih koji se liječe s extra tretmanima,kako u Dubrovniku,tako i diljem lijepe naše,a i vani na trošak naroda,a da istovremeno neki ne mogu dobit niti recept za životno važan lijek ???
Ili misliš da si glede politike iznad mene,pa kažeš ne mješaj se u ono šta ne razumiješ?Šta se ima tu razumjeti,osim da beje lud  zbunjenog,a račune plača narod iliti građanstvo,a ponajviše radništvo,a penzioneri su ionako već zombiji.
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Kraljeznica.com forum

Odg: Operacijsko lijecenje u Dubrovniku
« Odgovori #17 : Rujan 17, 2008, 14:58:53 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com