Autor Tema: Varazdinske toplice  (Posjeta: 25314 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

petra

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 53
    • Profil
Varazdinske toplice
« : Travanj 29, 2010, 20:57:21 poslijepodne »
Tek sam se vratila iz Varaždinskih toplica pa da prenesem svoja iskustva.
Bila sam smještena u Minervi i skroz sam zadovoljna. Bila sam u dvokrevetnoj sobi uz nadoplatu od 110 kn, a za jednokrevetnu je 190 kn.
Smještaj je korektan.
Na početku slijedi pregled fizijatra koji odredi terapije, a ako je bilo što potrebno, možete mu se obratiti tijekom boravka. Neki su imali zakazane preglede i tijekom boravka, a ja sam kod fizijatra bila samo još na kontrolnom pregledu prije odlaska.
Za sve terapije imate točno određen termin tako da nema nepotrebnog čekanja, a svi terapeuti i terapije su vrlo točne i prema rasporedu. Navodno imamo pravo na max 7 terapija. Ja sam im imala 6, a neki 5... valjda prema potrebama.
U hotelu postoji bazen od 25 metara koji je na raspolaganju cijeli dan, a postoji i terapeutski bazen s lijekovitom vodom u kojem se ujutro održavaju grupne vježbe, a može se koristiti i popodne.
S hranom sam bila jako zadovoljna. Švedski stol je za sva tri obroka i nikada nisam ostala gladna... svi smo uvijek mogli pronaći nešto za sebe uključujući i vegetarijance i one na dijeti.
I samo par napomena koje bi meni bile koristile: u sobama nema fena; uz recepciju su dva računala s pristupom internetu koji se plaća, ali ako imate laptop, možete se spojiti, ali signala ima samo u prizemlju. Terapije počinju ujutro u 7 s tim da se može s njima dogovoriti ako vam neko vrijeme ne paše da vam pomaknu terapije.
Toliko od mene :)


melica

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
Varazdinske toplice
« Odgovori #1 : Travanj 29, 2010, 21:13:38 poslijepodne »
Pozdrav Petri!

Drago mi je da ti je bilo dobro sve u svemu.
Zanima me kako se sad osjećaš s obzirom da baš i nije prošlo puno od tvoje operacije.

Puno dobrog zdravlja :D
30.08.2007. stvaranje Schmorlove hernije donje pokrovne plohe trupa L5 kralješka, uz diskretno reduciran i.v.prostor L5 S1, masivniji poprečni nastavak na L5 kralješku desno uz suspektno stvaranje pseudoartroze
MR 11.02.2010 diskopatija i dorzomedijalna protruzija i.v.diska L4-L5, L5-S1 ekstruzija i.v.diska prema spinalnom kanalu, u visini kralješka S1 perineuralna Tarlowljeva cista.

NikolaST

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 69
    • Profil
Odg: Varazdinske toplice
« Odgovori #2 : Studeni 03, 2010, 18:00:08 poslijepodne »
Imam par pitanja I jednu veliku dvojbu pa ako ko ima volje/info:
1)Vjecno pitanje kad tj koliko nakon op u toplice? Ja op na Rebru I moj operater kaze 30 dana.
2)Idem u VZ:kako susite kupace? Znam da zvuci smjesno al zima je kad sam tamo.
3) Ima li praonica robe?
4)Treba li ponijeti sugamane (rucnike) za bazen? A za Minervu (ako je hotel onda moraju ih imat u sobama)
5)Treba li ona kapica za u bazen?
Inace termin ponudjen je 24.11 a ja ciljam I na raniji 15.11 (op 14.10)
Thx!

Kraljeznica.com forum

Odg: Varazdinske toplice
« Odgovori #2 : Studeni 03, 2010, 18:00:08 poslijepodne »

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Varazdinske toplice
« Odgovori #3 : Studeni 03, 2010, 19:07:34 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Imam par pitanja I jednu veliku dvojbu pa ako ko ima volje/info:
1)Vjecno pitanje kad tj koliko nakon op u toplice? Ja op na Rebru I moj operater kaze 30 dana.
2)Idem u VZ:kako susite kupace? Znam da zvuci smjesno al zima je kad sam tamo.
3) Ima li praonica robe?
4)Treba li ponijeti sugamane (rucnike) za bazen? A za Minervu (ako je hotel onda moraju ih imat u sobama)
5)Treba li ona kapica za u bazen?
Inace termin ponudjen je 24.11 a ja ciljam I na raniji 15.11 (op 14.10)
Thx!

1. odlučuje operater - ne idu svi u toplice, ovisi o zahvatu, a ako idu, idu u različito vrijeme ali koliko sam čula od drugih najranije 1 mjesec nakon operacije
2. radijator
3. nema
4. da - ručnike koje dobiješ u sobi u Minervi ne bi smio nositi na bazen
5. OBAVEZNO jer te otjeraju iz bazena (iako u njemu pliva puno "raznih stvari", a i neki korisnici imaju više dlaka na tijelu na glavi, pa ne vidim poantu tih kapicu niti nakon višegodišnjih boravaka u toplicama).
Što se tiče termina, što kasnije to bolje. Nek rana zacijeli kako treba - mislim da je to i forumski Neuro spomenuo na nekoliko mjesta.

Pozdrav i sretno!
2006. interlaminectomia L4-L5

NikolaST

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 69
    • Profil
Odg: Varazdinske toplice
« Odgovori #4 : Studeni 03, 2010, 20:25:09 poslijepodne »
Odlicno-hvala!
U sub imam kontrolu kod doktora pa cu vidit za ranu.

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Varazdinske toplice
« Odgovori #5 : Studeni 04, 2010, 16:01:00 poslijepodne »
Termin 24.11 čini se ok.

Kraljeznica.com forum

Odg: Varazdinske toplice
« Odgovori #5 : Studeni 04, 2010, 16:01:00 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com