Autor Tema: pohvale liječnicima  (Posjeta: 18982 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
pohvale liječnicima
« : Travanj 29, 2011, 18:41:54 poslijepodne »
Prenosim poruku naše stare forumašice koja više nije aktivna.

Sve pohvale dr. Nenadu Kudeliću iz Varaždina koji joj je previjao ranu od opercije LS dijela kralježnice u bolnici Kb sestre milosrdnice iako ona nije bila njegov pacijent.
Taj liječnik je pored svojih operiranih pacijenata previjao još i tuđe, svaka čast

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #1 : Travanj 29, 2011, 23:13:57 poslijepodne »
Ja pohvaljujem sve, ali baš sve fizioterapeute u SB Kalos u Vela Luci!!!! Također pohvaljujem dr. Franulović i dr. Visković.
Posebno pohvaljujem sve nemedicinsko osoblje, poslužitelje jela, konobare i sobarice. Svatko je ljubazan i iznad prosjeka!!!! Svi imaju osmjeh na licu i svi se trude oko pacijenata. I svi rado pomažu!!!! I to je sve preko HZZO-a. Pa tko ima uši, neka čuje. :)
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #2 : Svibanj 05, 2011, 10:37:03 prijepodne »
Madagaskar, sretan sam što si i ti pronašla liječnika za pohvalu iz sustava HZZO, a ne samo da se hvale skupo plaćeni liječnici u privatnim klinikama. Lako je za veliki novac imati osmjeh, a treba biti velik Čovjek, pa osmjeh imati i u sustavu HZZO.
Ja pohvaljujem sve niže medicinsko osoblje s Neurokirugije u KBC Firule i dr. Božidara Bulovića. Također i moju liječnicu opće prakse kojoj osmijeh i spremnost na uslugu ne silaze s lica. Toliko sam sreo divnih, nesebičnih osoba u sustavu HZZO, a toliko bahatih u privatnim praksama...
Junakom se postaje u teškim uvijetima u kojima unatoč nedostatku opreme, umoru, npreopterećenosti, svojim srcem doprineseš uspijehu oporavka. takvih ima unutar HZZO sustava mnogo, o kojima nitko ne piše.
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Kraljeznica.com forum

Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #2 : Svibanj 05, 2011, 10:37:03 prijepodne »

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #3 : Svibanj 05, 2011, 12:52:09 poslijepodne »
I ja pohvaljujem dr.Kudelića.Nije me on operirao,ali sam kasnije prešla k njemu i čovjek je stvarno jako srdačan,pristupačan i strpljiv.Sada radi u Varaždinu tako da blago nama  :) A kad već pohvaljujemo,pošto sam ja počela svoje "putešestvije" od ortopeda,pohvalila bi dr.Božidara Novosela i fenomenalne sestre iz njegove ambulante jer su me uvijek odma primili na blokade bez obzira na to što mi na uputnici nije pisalo hitno bez vikanja i dramatiziranja za razliku od nekih ;)
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #4 : Svibanj 05, 2011, 15:08:58 poslijepodne »
 :) :) :) :)
Sretan sam što ste se ohrabrili iznositi pohvale i onima o kojima se do sada šutilo, ili smo olako previdjeli njihovu ljubaznost i dobrotu. Samo naprijed! Neka ljudi čuju i znaju za dobre primjere!  :) :) :)
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

vedran

  • Newbie
  • *
  • Postova: 17
    • Profil
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #5 : Svibanj 06, 2011, 18:25:29 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
I ja pohvaljujem dr.Kudelića.Nije me on operirao,ali sam kasnije prešla k njemu i čovjek je stvarno jako srdačan,pristupačan i strpljiv.Sada radi u Varaždinu tako da blago nama  :)

Ja sam svoju pohvalu dr. Kudeliću već napisao u svom postu predstavljanja, ali s obzirom da je ovo tema za to, evo ponavljam to i ovdje. Mene je baš on operirao i apsolutno se slažem što se tiče srdačnosti, pristupačnosti i strpljivosti, a iste sam pohvale čuo i od drugih ljudi izvan ovog foruma, još prije moje operacije.
Osim toga moram pohvaliti i sve medicinske sestre i osoblje Odjela za neurokirurgiju Opće bolnice u Varaždinu. Stvarno sam se ugodno osjećao tih 5 dana koje sam proveo tamo.
OP: interlaminectomia L4-L5 i L5-S1, microdiscectomia L4-L5 i L5-S1; travanj 2011.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #6 : Lipanj 12, 2011, 08:17:12 prijepodne »
Dr. Robert Saftić, neurokirurg.....ultimativni Bog među svim neurima u regiji......samo toliko.

Dr. Stanislav Peharec, ultimativni Bog za fizijatriju u Evropi....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

mat2be

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 142
    • Profil
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #7 : Lipanj 12, 2011, 12:11:21 poslijepodne »
Pohvala osoblju spinalne neurokirurgije na KB sestre milosrdnice.
Prvi put da sam tretiran kao pravi pacijent, a ne kao smetnja na odijelu.
Osoblje i doktori su uvijek bili na usluzi, nisam znao da takav tretman postoji u Hrvatskoj preko hzzo-a.
interlaminectomia L4-L5 03/2011

Bronx

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 125
    • Profil
    • Email
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #8 : Lipanj 14, 2011, 22:32:53 poslijepodne »
mat2be, potpisujem svaku tvoju rijec.
nisam ni ja znala da takvo osoblje postoji u hrvatskoj.
kao u nekoj privatnoj klinici.

ja moram iako vec jesam jos jednom posebno pohvaliti i zahvaliti dr. skori.
danas sam se uvjerila da osim nas ima punu cekaonu zadovoljnih pacijenata.

Bronx

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 125
    • Profil
    • Email
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #9 : Lipanj 16, 2011, 14:28:41 poslijepodne »
Mislim da i nema losih operatera, ima previse onih koji ne znaju pristupiti pacijentu. Ne samo u neurokirurgiji nego u svim podrucjima medicine pa i u svemu ostalome.
Onda ima previse onih koji se ne paze poslije operacije a puno tu i igraju druge stvari. Svacega se covjek naslusa po cekaonama kod doktora. Mene je posebno dirnula prica jedna gospođe, jedva da je prosla 30-tu. Tri operacije u 4 god. Drzala se svih pravila. Druga operacija je napravljena privatno, laserski za velike novce da bi ubrzo zavrsila na trecoj koja joj nije previse pomogla jer je od prije zaribano. Ne moze hodati ni sjediti duze od par min. od bolova....

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #10 : Lipanj 20, 2011, 14:30:21 poslijepodne »
Iako sam več više puta napisala ali ne škodi ponoviti.
Svaka čast neuru Saftiću i našoj Kokolino koji nam nesebično pomažu   :-*   :-*

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #11 : Lipanj 20, 2011, 15:27:26 poslijepodne »
Pomažete i vi nama povratnom informacijom koja je zlata vrijedna. Hvala u svakom slučaju na lijepim riječima. :)

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #12 : Lipanj 27, 2011, 22:05:16 poslijepodne »
Davore, zbog Vas sam već nekoliko puta razmišljala da više ne sudjelujem u ovom Forumu, ali me svaki put neka od novih, bolnih priča iz problema kralješnice vratila nazad. Ako nastavite na ovaj način izgubit ću strpljenje i napustit ovaj Forum.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #13 : Srpanj 14, 2011, 23:01:18 poslijepodne »
Nije me bilo neko vrijeme na forumu i sada vidim da su od teme koja se zove Pohvale lijecnicima nastala prepucavanja.
Stoga zakljucavam temu.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #14 : Srpanj 23, 2011, 17:22:59 poslijepodne »
Nasa Kokolino je najavila da ce otici s foruma ako prepucavanja ne prestanu, naravno tko bi joj mogao i zamjeriti.
Bez obzira na to sto je ona mozda vec otisla zelim joj se ponovno zahvaliti za sav njezin nesebican trud na ovom forumu i na njezinom bezgranicnom strpljenju.
Ovime niposto nemam namjeru umanjiti neurov trud ili napisano iskustvo bilo kojeg pacijenta, zelim samo istaknuti da se Kokolinin doprinos ovom forumu premalo istice.

Kokolino VELIKO TI HVALA   :-*

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #15 : Srpanj 23, 2011, 23:20:25 poslijepodne »
A ja se slažem s tobom i također kažem veliko HVALA!  :)
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Bronx

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 125
    • Profil
    • Email
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #16 : Srpanj 24, 2011, 21:34:25 poslijepodne »
Hvala kokolini jer je strpljivo odgovorila na svako moje pitanje. Nadam se da ce se vratiti jer operiranima je fizijatar najbolji saveznik  :)

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #17 : Srpanj 25, 2011, 17:08:47 poslijepodne »
Kokolino vrati se,trebamo te.... :( :( :(
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

Kraljeznica.com forum

Odg: pohvale liječnicima
« Odgovori #17 : Srpanj 25, 2011, 17:08:47 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com