Autor Tema: Preporuka fizijatra u Zagrebu u sustavu HZZO-a  (Posjeta: 14870 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Preporuka fizijatra u Zagrebu u sustavu HZZO-a
« : Svibanj 28, 2015, 10:56:44 prijepodne »
Trebam kod fizijatra pa ako netko može preporučiti nekoga.
Zadnji put kad sam bio kod nekoga u Mihanovićevoj čovjek se skoro pa počeo derati na mene i to bi htio izbjeći.
Trebam fizijatra koji je voljan pomoći, a ne samo odraditi pregled.
Hvala
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Preporuka fizijatra u Zagrebu u sustavu HZZO-a
« Odgovori #1 : Srpanj 15, 2015, 18:49:37 poslijepodne »
Moja je dr. Višnja Serdar u DZ Zapad i meni je jako dobra, ljubazna, pristupačna i ne odustaje od pacijenta.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Preporuka fizijatra u Zagrebu u sustavu HZZO-a
« Odgovori #2 : Srpanj 16, 2015, 00:05:57 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moja je dr. Višnja Serdar u DZ Zapad i meni je jako dobra, ljubazna, pristupačna i ne odustaje od pacijenta.

Puno ti hvala. Još mi je aktualno i definitivno trebam nekoga tko ne radi samo administrativni posao.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Kraljeznica.com forum

Odg: Preporuka fizijatra u Zagrebu u sustavu HZZO-a
« Odgovori #2 : Srpanj 16, 2015, 00:05:57 prijepodne »

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Preporuka fizijatra u Zagrebu u sustavu HZZO-a
« Odgovori #3 : Srpanj 18, 2015, 15:22:40 poslijepodne »
Jedino se mora dosta čekati na prvi pregled i sad preko ljeta je na godišnjem. No, ja sam sveukupno na pregledu kod nje bio već pet puta unutar godine dana jer mi je stanje prilično loše. I pregled traje oko 20 minuta, prvo sasluša, onda pregleda i vodi računa i o lijekovima, krvnim nalazima. Tako da se dobije cjelokupan tretman u da imam dojam da sam kod liječnika. A znam da ima i užasnih kod kojih je ljude ili strah ići ili nemaju od njih nikakve koristi.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

p-e-r-o

  • Newbie
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Odg: Preporuka fizijatra u Zagrebu u sustavu HZZO-a
« Odgovori #4 : Prosinac 02, 2015, 10:24:41 prijepodne »
Nakon sto sam se predstavila sa svojim nalazom i opisom problema, evo c/p onog dijela koji se odnosi na ovu temu:

Dobila sam  uputnicu za fizijatra, pa molim prijedlog gdje ici, tj. gdje naci doktora koji nece samo baciti pogled na nalaz i poslati me na struju/magnet/vjezbe...nego ce si dati malo vise truda i poslati me i na EMNG, a zasigurno bi bilo dobro napraviti i MR. (nemam mogucnosti ici kod privatnog) Simptomi koje osjecam dosta odgovaraju onome sto sam procitala za Iliopsoas sindrom (desna noga) i sindrom piriformisa (guza/lijeva noga). Nije da sama sebi postavljam internet dijagnozu, to je na lijecnicima, ali moj je dojam da ne postoji probem samo sa kraljeznicom, vec i neki drugi, zbog toga bih rado da ovaj puta pregled bude obavljen malo detaljnije.

Provjerila sam na listi HZZO-a gdje bih mogla ici, najprakticnije bi mi bilo u Polikliniku Nova u Zvonimirovoj, ima li tko iskustava s njima?
« Zadnja izmjena: Prosinac 02, 2015, 10:40:35 prijepodne p-e-r-o »

Kraljeznica.com forum

Odg: Preporuka fizijatra u Zagrebu u sustavu HZZO-a
« Odgovori #4 : Prosinac 02, 2015, 10:24:41 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com