Autor Tema: Preporuku molim  (Posjeta: 13079 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

sashan

  • Newbie
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Preporuku molim
« : Svibanj 16, 2010, 14:31:57 poslijepodne »
Veliki vam pozdrav !
Ugl ko i svi i ja imam problem sa kralježnicom :) a taj je da me rastura i to donji dio i sve mi kvrcka i ukoceno mi je ?wtf?
ugl isao sam kod fizijatrice u medicol i ona pojma nije imala ni kaj mi je ni nis neg ko iz topa mi je dala terapiju ultrazvuk i ostale đinđe minđe , nije mi bilo niš bolje.
nakon nje sam išo kod kiroprkatičara bolkovca koji mi je uspio sj. vrat i zda me boli več godinu dana i vrat : (
Onda sam išao u dr polikliniku isto tako mi je preporučila ultrazvuk i đinđe minđe pa bu mo vidli tj. plati ti bnama 2000 kn oa će mo vidid kako napredujemo . lol
Oćajan i jadan od svih prevaranata koji pojma nemaju o poslu otišao sam i kod osteopate u medicol 350 kn pregled da bi mi rekao da je sve u redu i da ujutro radim viježbu "mačka"
i tako pomalo ali sigurno odem ja još kod fizijatra u makarsku Bikovka tamo su navodno jako dobri , doktor me nije ni pogledo sam je cekiro slike stare 4 godine i rekoa je kak je  sve to ok i pričao mi je o nogometu 34 min.
nadalje kad sam zamolio svoju doktoricu da si slikam leđa ona je rekla da je to nepotreno jer to kaj krcka su tetive koje su kao zice na gitari + previse stresa i godine i tako vam je to trpite i bit ce sve ok ..

Ugl potrošio sam cca 5000 na razno razne šarlatane i nesposobne doktore ja bi vas molio za preporuku nekog doktora normalnog da mi objasni koji mi se k.. dešava sa leđima i da si to nekako riješim

i molim vas da nije neki šarlatan jer nemam više ni para ni živaca za ljude koji lažu u facu a u nama vide samo kasicu prasicu ! Hvala vam puno 

GSM

  • Gost
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #1 : Svibanj 16, 2010, 14:58:28 poslijepodne »
Potrosio si tako puno novaca na preglede kod privatnika, bolje da si platio MRI vrata i ledja kao sto ti je doktor ovdje vec rekao...

sashan

  • Newbie
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #2 : Svibanj 16, 2010, 15:16:28 poslijepodne »
napravio sa  mr vrata i sve je uredu na nalazima i kad se pokazuju slike ljecnicima drugima oni pogledaju samo kaj ej napisano za mr brata sam isto tako platio 1800 kn i sad kad sam pitao dokroricu da mi da uputnicu za mr donjih leđa ona kaže da sam si to zabrijo i da bu sve ok iz tog razloga pitam za savjet nekog doktora koji ce mi pogledat detaljno te slike isto tako po mogučnosti savjetoivat moju doktoricu da mi da uptnicu za mr leđa ili neznam kaj ..

ugl nisam stavio ovdje temu šta mi je ? nego tražim preporuku ,.
kaj se tiče mr moraš priznat da svaki doktor će to malo drugačije pogledat npr kiropraktičar mi je rekao da mi nije uredu donji dio na slici s druge strane doktor nije ni gledao sliku neg samo pismeni nalaz .

zato još jednom ..

molim vas da mi preporučite nekog doktora koji nije šarlatan i koji če me normalno pregledat uputit isto tako dijagnosticirat kaj mi je ,  platio bi za to naravno jer mi je više pun kufer ljudi u ovoj zemlji koji neznaju radit svoj posao :)

Kraljeznica.com forum

Odg: Preporuku molim
« Odgovori #2 : Svibanj 16, 2010, 15:16:28 poslijepodne »

GSM

  • Gost
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #3 : Svibanj 16, 2010, 15:22:06 poslijepodne »
Normalan doktor nece puno citati, nego ce pogledati slike i reci svoje misljenje...

Osobno izrazito pozitivno iskustvo imam s dr. Safticem. Ne samo ja, već 10-ak mojih prijatelja koje sam poslao kod njega sto na pregled, sto na operaciju. Ovdje naravno govorim o pristupu radu i pacijentu, a ne o uspjehu kod operacije. Do njega mozes doci na dva nacina, na uputnicu u KB Sestre Milosrdnice te privatno u poliklinici Vertebralis.

Naravno ima i drugih doktora, no iz moga iskustva on se izdvaja.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #4 : Svibanj 16, 2010, 15:35:03 poslijepodne »
Bože dragi......

jel moguće da si sve krivo radio....?

Da ne duljim.....napravi MRI odmah...ako ide privatno bolje privatno, ako se nema para onda traži veze ili čekaj par mjeseci.....isto vrijedi za pretragu EMNG....

kad skupiš te nalaze....pravac KB Sestre Milosrdnice....neurokirurgija.....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

sashan

  • Newbie
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #5 : Svibanj 16, 2010, 16:44:24 poslijepodne »
Hvala vam na iskrenom ikonkretnom odgvoru eto drago mi je jedini je problem kaj cu morat platiti mr slike jerbo mi doltorica nebu dala uputnicu .. jbga,

hvala jos jednom do tada cu raditit vijezbe ali koliko sam potrosio na kiropraktike, osteopate , hiropraktike sva sreca zaobiso sam bioenergicare da sam se prije javio za 5000 kn mogo sam sve to obavit :( sve jedno puno hvala ! na preporuci

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #6 : Svibanj 16, 2010, 17:57:25 poslijepodne »
promijeni doktoricu  ;)
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #7 : Svibanj 16, 2010, 19:13:48 poslijepodne »
Slažem se da je dr. Saftić iz Vinogradske dobar izbor, iskreno će ti, stručno i bez uvijanja reći što ti je, treba li ti operacija ili ne. MR slike i ako platiš traži povrat poreza, bez njih ne možeš neurokirurgu. Dobar MR aparat ti ima Medikol u ZG-u ili Splitu (tamo se brzo dođe na red) ali sam i ja stekla dojam da su im lijećnici loši, iako vjerujem da ima iznimki. Žao mi je što si kao i ja morao na vlastitoj koži osjetiti koliko su Kiropraktičari veliko ZLO za vratnu kralježnicu, ja ni neprijatelja ne bih poslala kiropraktičaru da mu dira vrat. SRETNO

GSM

  • Gost
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #8 : Svibanj 16, 2010, 19:38:02 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Hvala vam na iskrenom ikonkretnom odgvoru eto drago mi je jedini je problem kaj cu morat platiti mr slike jerbo mi doltorica nebu dala uputnicu .. jbga,

hvala jos jednom do tada cu raditit vijezbe ali koliko sam potrosio na kiropraktike, osteopate , hiropraktike sva sreca zaobiso sam bioenergicare da sam se prije javio za 5000 kn mogo sam sve to obavit :( sve jedno puno hvala ! na preporuci

Mora dati ako ju specijalista indicira. Znaci, ako poznas neurologa, fizijatra, kirurga i slicno, samo rijesi indikaciju...

sashan

  • Newbie
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #9 : Svibanj 17, 2010, 17:38:56 poslijepodne »
Evo ovako zvao sam medikol za mr ali oni preko hzzo imaju tek za 8 mjesec pošto radim 8 i 9 nemrem bez uputnice je 1800 kn to mi je malo puno jer sam svorc !
zanima me ako znate mozda neku drugu polikliniku koja prima na hzzo ili kliniku a gdje se čeka max 2 mj. ako to postoji uopče . :)
čekiro sam polikliniku gdje radi dr. Saftić , kažu da je pregled 500 kn ( aj nema veza ako je doktor na mjestu platio bi ) ali ako se odlučite na operaciju onda je pregled free :) scary .
ugl pošto su me danas razbijala leđa odlučio sam krenut malo u teretanu radit na leđnim mišićima i pošto ima puno ogledala shvatio sam dok se negledam direktno da je moje držanje katastrofa ! užasno tak da nije ni čudo da me toliko boli i shvatio sam da se neznam držat ili nemogu uspravno ! zato vas molim da mi date savjet + gdje i kako i pomoću čega popravitit držanje ako je to moguče ..

eto sry na davljenju i hvala vam na odgovorima  !

GSM

  • Gost
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #10 : Svibanj 17, 2010, 17:48:37 poslijepodne »
Steta, ja sam bas neki dan otkazao svoj termin u Medikolu. Zvao sam ih sada, ubacili su neku gospodju na taj termin.

sashan

  • Newbie
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #11 : Svibanj 17, 2010, 18:01:10 poslijepodne »
e vis nii mi to trebo rec :) ali hvala ti svejedno,Nego znas li mozda neku dr polikliniku ili kliniku da probam nazvat

GSM

  • Gost
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #12 : Svibanj 17, 2010, 18:11:49 poslijepodne »
Imas negdje na forumu temu gdje su nabrojane ustanove u kojima mozes obaviti MRI na uputnicu.

Joško

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 176
    • Profil
    • Email
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #13 : Svibanj 17, 2010, 19:57:50 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
ugl pošto su me danas razbijala leđa odlučio sam krenut malo u teretanu radit na leđnim mišićima i pošto ima puno ogledala shvatio sam dok se negledam direktno da je moje držanje katastrofa ! užasno tak da nije ni čudo da me toliko boli i shvatio sam da se neznam držat ili nemogu uspravno ! zato vas molim da mi date savjet + gdje i kako i pomoću čega popravitit držanje ako je to moguče ..

Nemoj se igrati s teretanom i vježbama za leđa u teretani. Većinu vježbi i  najbolje vježbe za leđne i trbušne mišiće možeš odraditi i doma. Pogledaj negdje na forumu  neke od vježbi koje se rade kod Peharca (LBS2),  a također  i Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Naravno da ne trebaš pretjerivati, bitna je radovitost i ustrajnost.
2007. povremena bol u desnom boku
01/2008. dijagnoza: protruzija L5/S1   01-07/2008. širenje boli u desnu nogu
07/2008. mikrodiscektomija u Vinogradskoj   Zadovoljan oporavkom. Bez bolovova.

sashan

  • Newbie
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #14 : Svibanj 17, 2010, 22:42:06 poslijepodne »
ok hvala na preporuci i prpipazit cu , jos jedno pitanje dali se može viježbom poboljšat držanje i gdje bi se mogao naučit pravilno držat ili neka pomagala ako postoje :) thnx

Bezec

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 27
    • Profil
    • Email
Odg: Preporuku molim
« Odgovori #15 : Svibanj 27, 2010, 16:36:57 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
ok hvala na preporuci i prpipazit cu , jos jedno pitanje dali se može viježbom poboljšat držanje i gdje bi se mogao naučit pravilno držat ili neka pomagala ako postoje :) thnx

po svojoj prilici ja se nebi silio sa teretanom i vjezbama za pravilno držanje. obavezno MR, probaj nac neku vezu ili nekako da ne čekaš predugo, to je najbitnije za daljni rad.

je sam nakon operacije dobio ortozu, (steznik), i moram  ga nosit mjesec dana. mogu rec da sam popravio držanje s njim, jer i kad ga skinem nekako se držim ravnije i uspravnije....

Kraljeznica.com forum

Odg: Preporuku molim
« Odgovori #15 : Svibanj 27, 2010, 16:36:57 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com