Autor Tema: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!  (Posjeta: 230988 )

0 Članova i 28 Gostiju pregledava ovu temu.

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #18 : Listopad 09, 2008, 17:04:02 poslijepodne »
Je, to s bazenima u Varaždinskim je bolje nego Krapinskim, ali im je nadoplata stvarno opaka.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #19 : Listopad 09, 2008, 17:34:18 poslijepodne »
Kokolino pantaganice!
 Sad sam zvao u Topusko i tamo mi je gospođa na recepciji rekla da moraju glasit na iste u koje dolazim te da isto moram ovjerit najmanje 15 do 1 mjeseca prije.A što se Makarske kolokolino ovako  nisu ni prošlu godinu platili putne troškove e sad  sam ljut ,odoh proćitat zakon o HRVI da ja vidim ko koga u mom slućaju zafrkavaju a ujedno zakon HZZO.Stvarno mi se neide ponovno u makarsku jel nemaju nikakve uvjete a rekao sam bazen mi je naj bitniji da mi ispuni cjeli dan.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #20 : Listopad 09, 2008, 17:38:14 poslijepodne »
Kokolino ćuo sam da je tamo ko u kući strave neznam ne tvrdim al tako prićaju ljudi koji su dolazili iz Vele LUke u Makarsku da ti navodno i tv u sobu naplaćuju,a što se tiće Makarske stvarno šteta kapacitet hotela je baš pristojan samo kažem voda im je ledena radi sve do 15 sati poslije gubiš dane jedino što ti preostaje je šetnja uz more ato imam i doma :D

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #21 : Listopad 09, 2008, 17:50:31 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Kokolino pantaganice!
 Sad sam zvao u Topusko i tamo mi je gospođa na recepciji rekla da moraju glasit na iste u koje dolazim te da isto moram ovjerit najmanje 15 do 1 mjeseca prije.A što se Makarske kolokolino ovako  nisu ni prošlu godinu platili putne troškove e sad  sam ljut ,odoh proćitat zakon o HRVI da ja vidim ko koga u mom slućaju zafrkavaju a ujedno zakon HZZO.Stvarno mi se neide ponovno u makarsku jel nemaju nikakve uvjete a rekao sam bazen mi je naj bitniji da mi ispuni cjeli dan.

Ne znam, ja u VZ toplicama nisam imala problema sto su pisale Stubicke na odobrenju.
Nazovi Topusko kroz jutro, i to ne recepciju nego neki ured za rezervacije ili sl. Ja sam isto dobijala kontradiktorne izjave kad sam vise puta zvala nesto pitati u VZ toplice.
A odobrenje ne smije biti starije od mjesec dana, to je istina, tako da ukoliko je starije, prije nego li odes u toplice, odes na komisiju da ti ga ovjere, to nije problem.
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Marinac

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 22
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #22 : Prosinac 11, 2008, 20:06:28 poslijepodne »
...da se nadovežem na ovu temu o toplicama...

...naime je sam u vlastitom aranžmanu bio 2 tjedna oko Uskrsa 2005 godine u Biokovci, platio sam polupansion u sobi koju sam djelio s operiranim kolegom s pogledom na Biokovo  ;D što je i njjeftinija opcija, oko mislim 150 kn/dan...

...svu ostalu terapiju dobio sam na uputnicu a pošto sam oslobođen participacije nisam ništa dodatno platio...

...od terapija imao sam magnet, pa prostorija do neko masiranje 3 min (mogu potražit knjižicu rasporeda tamo piše točno što !?)...

...pa 2 struje po 10 ili 15 min, nakon toga vježbe na podu pa vježbe u bazenu

...imao sam sreću jer su mi se skladno poklopili termini terapija...

...veliki bazen sam koristio 3X na dan i plivao po 2-3 km dnevno što me izuzetno oporavilo

...denis 68 je rekao da bazen nije mogao koristiti iza 15h što je i točno tako je i onda bilo, popodne su dolazila djeca i razne škole plivanja pa se nije ni moglo, ali pošto sam ja bio kao gost hotela, ja sam "nanjušio" da za doplatu od 50 kn/mj mogu koristiti bazene kad god je slobodno i nisam bio sam jer i mnogi drugi tada od komisije poslani u toplice koristili su isto uz predočenje uplatnice sa recepcije, pa bi gospođa koja je prala i održavala oko bazena već znala ko ima nadoplačen bazen,m u kojem smo se znali zadržati i do 22h

...sobe nisu bile baš naj, ali lift je zakon jer mi je soba bila blizu, osim tv-a, mogao sam koristit i telefon na kojeg su me mogli i zvati direktno izvana, hrana je bila ok (nisam izbirljiv) ali me živciralo što su branili donositi piće pa sam jednoj što mi je prigovorila skresao da sam u hotelu o svom trošku i šta više hoće  ::) (glupost da brane bilo kome donosit sok sa strane)  >:(

...u bazenu je mislim klorirana morska voda, u velikom 26 stupnjeva a u malom 35, iskreno veliki hladniji mi je više godio jer sam probleme manje osjećao, a imo sam i sreću jer ta 2 tjedna oba bazena su radila bez problema koji je prije bilo jako puno pa su znali biti zatvoreni i po 2-3 dana kako kažu !?

...žalim samo što nisam uspio nadoplatiti masažu od 50 kn/pola sata jer svi su termini bili popunjeni,a i kasno sam saznao za to  :(

...taj boravak mnogo mi je pomogao i evo do sada nisam imao ozbiljnije probleme !

Zdravi i veseli bili !
...po kuvana, po pečena ............nerasičena !

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #23 : Prosinac 18, 2008, 23:08:49 poslijepodne »
Evo i ja sam bila 3 tjedna u Biokovci ,duduse nisam noćila tamo jer imam vikendicu u blizini.
Šta se tiće terapija, a nemam pojma, ja sam dobila blato, struje i vježbe na suvo i u bazenu i ekstenzomat. Blato je ok ugodno al nemam pojma koliko ucinkovito obzirom da mi je upala bila vec skoro gotova kad sam dosla. Nakon struje me bolila noga pa sam nakon par dana prestala ic na preporuku fizijatrice. šta se tiče vježbi...E to je priča za sebe.Po rasporedu traju 20 minuta i onda ih "požrtvovni terapeuti" skrate na 15 minuta. A da ne pricam sa kakvim žarom ih drže...Zijevaju i gledaju u strop dok biflaju napamet naučene vježbe. Svi rade različito, pola ljudi krivo a niko ništa ne ispravlja niti je koga brige... Isto tako su vježbe u bazenu, oko bazena su velike staklene stijene pa se terapeutkinje najčešće gledaju u njih jesu li počupale obrve i slično...Tip je držao vježbe u bazenu, došla mu je kolegica i zagrlila ga i češkala po drobu...Pa sad zamislite kolika mu je bila koncentracija pogotovo u donjoj glavi  :D ;D Ma prestrašno...JEDNA JEDINA od 10-ak šta sam ih imala priliku vidit je bila zainteresirana, trudila se maksimalno, ispravljala je i najmanje pogreske ne samo ljudi koji su u njenoj gruipi nego i ostalih koje bi vidila po bazenu...Ma super zenska, Marina se zove.Tako da preporucujem svima koji idu tamo da traze nju, pogotovo za individualne vježbe...
Bazen je opet priča za sebe...Kako su stropovi u raspadu i glet otpada direkt u bazen, tako je dno kompletno prekriveno gletom.U tri tjedna se to nije maklo s poda tako da ko zna otkad to tako stoji..Leđno se ne preporučuje plivat i disat na usta jer vam u usta može upast komad stropa i pritom se možete udavit ;D Mali bazen isto ogavan, po pdu puno nekih crnih govana, ma gadarija...Al bitno da tip dođe svaki dan pregledat razinu tih govana i da zakljuci da je sve ok jer da još nisu do grla...
Šta se tiče temperature, i meni se činilo da je malo hladan bazen al onda me ovaj tip šta mjeri razinu govana razuvjerija da je u njemu 29 stupnjeva.Još uvik ne znam bili mu povirovala...
Uglavnom sve zajedno je jad i bijeda,al mene je najvise frustrirala volja tih terapeuta...Njih nije briga za ništa, i totalno se vidi da su upisali zaj faks samo da bi se mogli zaposlit u Biokovci jer na Makarskoj rivijeri moš bit il konobar il fizioterapeut... Sramotno, sve mladi ljudi do 30-e godine i nikoga nije za ništa brige, glume Bogove u bijelim kutama a o fizioterapiji znam ja građevinarka više od njih jer mi je bolje razvijena logika...MA katastrofa.
Eto toliko od mene...
Al meni najteže palo šta je Denis s foruma pliva do mene u bazenu a ja nisan znala da je to on....Uh :)
E da imam jos jedno pitanje za Kokolino..
Interesira me zasto fizijatri u Bikovci ne preporučaju pacijentima operiranim od kralježnice plivat mjesecima nakon operacije??? U toj Biokovcni NITKO ne pliva, svi se samo točaju...Mene su gledali ko sedmo čudo, mislili se da se pripreman za ovo sad svjetsko prvenstvo...
« Zadnja izmjena: Prosinac 18, 2008, 23:53:00 poslijepodne Pegula »
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #24 : Prosinac 18, 2008, 23:16:41 poslijepodne »
Denis, nebi bilo lose da iskopiraš svoj post iz kafića i staviš ovde da ljudi vide i tvoje mišljenje o Biokovci a i malo se nasmiju pritom
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #25 : Prosinac 22, 2008, 00:31:56 prijepodne »

Evo pozdravljam vas sve, jesam Denis al sam vragolan hahahah ma oni će meni da ja moram platit net 25 kn po satu heheheh mislim  da se DENIS  školova  što se tiće turizma ,ajme meni ljjudi moji da ste vidili uzea sam lap i dva dana šetao hotelom u potrazi za signalom  da bih bar uz naš forum mogao bit bar zadovoljan ako ne mogu  biti tretmanom ovdje,i nemožete virovat šetam ja šetam ko budala ,ljudi me pitaju da što ja to radim ja im odgovaram TRAŽIM PODZEMNE VODE    :Dhah ma dobro da mi nisu počeli i plačat da im provjerim dal im u sobi ima  vode  a ne kužu da se vodom tuširaju hahhahahh i eto dragi moji kostoboljci u potrazi za signalom nađoh ja jednu ljepu gospodićnu i zamolih je da mi da da uđem u sobu ,te da probam sa sjeverne strane, kad čuda ja u hoplaaa a signal oplaaaa     eto ga neznam nekom sam se prišteka hahahah mislim ja  ma kome  kad ono na hotel  oprostite shebo ja njihovu šifru hehhehe sad ide na njihov teret i moram im što  više računa nabit    kao što Worf kaže nek odu što prije u privatizaciju hehehhei tako van ja ljudi moji zamolih mladu curu dal se mogu ja s njom čenđat za sobu, ista je pristala mislim da se razumimo nisam joj ništa osta dužan     ;Da oko moje slatko moran je pofalit da nije bilo nje nebi bilo ni signala.
Al sad to treba sredit na recepciji kad tamo ljuta gospođa valjda joj pun kufer i privatizacije i hotela a kamo li mene i ona meni al meniii ljudi moji ,da ovim rjećima ma što vi mislite da ste u hotelu hahahha    ;Dma nisan moga virovat pa pitan je ja zar je ovo hipodrom lječilište za konje   kad ona memože samo napravit zamjenu iz sobe u sobu i tako van mili moji da skratim priću zove ona svoju šeficu te istoj ja objasnim al i naglasim ako se to nemože da ću bit prisiljen otić ih tog luksuznog hotela te prijavit na inspekciju pa da oni vidu zašto se mora plaćat  soba odmah pri dolasku.Koliko ja znam samo se unaprid plačaju k......ve,te da ću ih morat pitat dali je propisano zakonom u vodenim terapijama da se iste sastoju sa punoglavcima  itd  ;Dhehh  na što gospođa reagirala jako brzo te me premjestila u tu sobu,mA JESU ONI PAMETNI AL SAM JA JOŠ PAMETNIJI HEHEHE     i evo sad vam pišen iz ove lipe sobe s francuskin ležajen, velikin pultom, lipin ormarima,o kupatili sve naj,čaše sterilizirane,telka,noćne lampe baroknog tila     , ajme meni lipi ma biće je ovo soba predsjednička sam još ćekam dal če me ko još doć izmasirat.Eto sad sam napokon toliko koliko zadovoljan neću cjepidlaćit za svaku ,mada su mi isto nabili nervozu taj dan da sam mora popit tablete al eto sve je prošlo sad napokon neko blagostanje.Sad  da odgovorim dragi moji:
_worf sigurno je u điru privatizacija a ujedno se pripremaju za blagdane ko zna možda se dolaze kupat talijani jel oni su gurmani punoglavaca pa se nadam da će eto možda počistit bazen 
_Mile srićo ma nisan moga u druge jel su mi u odobrenju stavili te. a kasno je bilo za promjenu jel bi ito odobrenje prenosio u drugu godinu pa mi nebi vridili ma to i kriva dr opće prakse nije me ni pitala u koje želim a znaš komisije kakve su,ko se s njima mora prepirat zato mi bolje bilo da prašin bilo di al dogodine ode denis  lasta prema sjeveru 
_Jasna srićo puno ti fala na lipin željama. evo ipak je koliko toliko ispalo dobro progutat ću neke stvari,a tebi kao i svima želim puno zdravlja 
_Jopane eto puno ti zdravlja želin čitajući tvoj post nije ti lako bilo s njima la znaj nisan ja mudrac al nisu ni oni reko sam u jednom svom postu što više mene boli a oni me zahebavaju ja to više snage da ih izrugam svaka čast pojedincima koji su zaslužili još ču ja njih masirat ako treba mukte ,al jako ih je malo,zato jopi prika nedaj se samo se sprdaj veseli jel mi svi moramo opstat nestane li nas ostane li država samo na doktorima navodim onim lošim kome koristi ta naša ljepa RH nemojmo biti punoglavci u bazenu nego raširimo se i nedajmo da nas gazu općenito u nićem nisu samo dr krivi ima tu i drugih institucija i zato samo po inspekcijama da viš kako se stvari mjenjaju   jopiiii prika drž se pa se opet ćujemo nadam se da neću izgubit signal 
Eto ekipa željan san vas svih  nedostajali ste mi svi al mislim da će mo se moć sad tipkat da ne ureknem .
Pozdrav svima i pusa  :-
PS.Nemojte zamirit nagramatičkim greškama ruke mi se tresu od struja biće su me tli na 220 spojit baš se ćudno osičan   
 

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #26 : Prosinac 22, 2008, 00:33:05 prijepodne »

 Evo da vam se javim na brzinu dok imam signala iz ovih jako loših Makarskih toplica tj zatvoreničkog odjela uf gr 
nadam se da ste mi svi dobro da vas zdravlje služi,a ja evo  umirem ljut sam ko pas pucam po šavovima uf grrr 
nemogu još virovat da mi je tako loše.
Ljudi moji nemojte ni za živu glavu otić u Makarsku  ,sobe su stare u jednom djelu te sam evo već  drugu godinu nažalost tu i znajmljuju mi staru sobu,igrom slućaja tj.mog njuškanja po hotelu,otkrio sam da postoje i bolje sobe koje vam neće iznajmiti  kao pacjentu preko odobrenja HZZO kao nit uz nadoplatu,te iste iznajmljuju samo odabranima.
Ali hebeš sobe naviko sam ja spavat i u vreći za spavanje  ;bitno je to što ne dobijate nikakve terapije i slušajte me dalje:
_mali bazen je 5  X 5 m  te je u istom tako čisto da pinoglavci plivaju u njemu još samo fali raznih predmeta kao što su čašice od jogurta pivske boce i limenke,te razni špaheri , te ostali predmeti
_veliki bazen vam je temperatura  tako prikladna da se ni pingvini nebi kupali a čak su i medvjedi popjegli u tolpilje bazene 
_što se tiće struja ma super samo što te ne priključu na 220W jel svaka im struja traje po 2_3 minute.blato im je ne ono ljekovito nego se mogu od njega raditi razne figurice hmmmm,možda bi bilo dobro da ih pitam bar bih u ovih 21 dan možda nešto napravio od njih te okrenuo kakav bisnis 
_hrana im je super samo  nije dovoljnja niti za novorođenće a kamo li  za ovakvog medvjeda kao što sam ljudi moji ja,ne da se falim al tako vam je to,grrrrrr   
Uffff evo  crkavam od gladi te ujedno sam već pojeo pola najbližeg susjeda ajme meni uffffff,kad se sjetim svakki dan moram molit da mi daju salatu.juhu.il od voća,a kamo li  dobiti desert koji sam danas na koljenima molio i to s ovakvom kičmom pa si postavim pitanje šta će mi to sve grrrrrr 
Malo o osoblju kuharice i kuhari koje nevidite su najbolji,konobari nisu loši,konobarice su mmmmmmm ,ali šefica recepcije je ajme ti ga meni kad je vidiš odmah te prođu bolovi te bih istog trena pobjegao  kući al ipak ona sve zna i ona je najpametnija,ma sad mi ža što je nisan štakon po glavi tresnija.
Ljudovi moji što da vam još kažem hahahah da to to je vrhunski hotel sa 0 zvjezdica u kojem nema ni interneta osim onoga za 25 kn po satu ili vam kažu da uzmete lap pod ruku pa da hvatate signale u noći sa okolnih kuća ajme meni majko moja di ja dođe ni u JNA mi nije bilo ovako   
 Evo izgubit ću signal jerl vam pišem sa klupa iz parka a samo što kiša ne padne olujno jugo je a meni nosi boju sa monitora,eto lipi moji nedo vam bog da vamo dođete,al ko voli neka izvoli jel ipak je to hrvatski hotel u kojemu samo što ne nestane i vode i struje al ipak oni bi eliti iznajmljivali magluuuuuuuuu ufffffffff al sam se iznervira sad im idem tamo malo pravit nervozu jel ipak mislim da mi je to još ovdje jedina razonoda.
Eto dragi moji beskičmenjaci pozdravlja vas Denis iz propalih toplica,ako se uopće tako mogu nazvati,te ujedno ako se uspijem javiti bilo bi mi drago jel volio bi proćitati vaše komentare jel sam malo u zaostatku nadam se da su kololina ,neuro,i zidov zdravi,a što se tiće pacjenatapuno pozdravadezideriu,jopanu worfu jasni,pantagani i svima ostalima da ne nabrajam puno pusa     

 
 
 

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #27 : Prosinac 22, 2008, 00:50:10 prijepodne »
Hhahah pegulice ovo me podsitilo na jednu zgodu koju su prepričavali u toplicama pacjenti da je za vrijeme vježbi jedna pacjentica prilikom mahanja rukama udrila drugu pa ova pala u nesvist mislim srušila se više od straha da bi navodno neka fizijatrica koja je vodila rekla ajme meni puknit ćuuu ev se ceriiiim hahha ma da rekla je onako gledavši u nju MA ŠTO JE TOJ ŽENI hahah znači pitala je pacjente dali znaju što joj se dogodilo umjesto da je potrčala te vidjela o čemu se radi kažu da je ta bakica ležala a svi su je gledali :D :D :D onako u čudu pa čak i fizijatrica hahahh ma nemogu virovat imam osjećaj kako je baka pala da je stao cjeli fil da su se svi smrzli hhahah ajme meni fala bogu vratija sam se živ ,mada mi još punoglavci iz kupaća izlazu,ubiće me žena pita neki dan ma odakle ovaj žohar u kadi a ja u zafrkanciji ma to ti je iz makarske biće su se nakotili u cjevima hahhah.Jojjjjjjj odreće me se i majka i žena jesam grozan :D :D ;)

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #28 : Prosinac 24, 2008, 16:26:11 poslijepodne »
Plivanje ti nisu prepisivali jer vjerovatno u bazenu 5x5 sa 30 bolesnika nemaš mjesta ni za točanje. Čistoća u bazenima u većini Toplica je katastrofa. Uprave štede gdje stignu. Kupuju nekakve filtere iz Njemačke koje pročišćavaju jednu te istu vodu 6 mjeseci?! Za naplaćivanje  u Kalosu sam čula od mnogih bolesnika . Navodno naplaćuju masaže ,sobe s kupatilom (?!), TV i frižider, malo bolji jelovnik?!....

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #29 : Prosinac 24, 2008, 19:22:23 poslijepodne »
Da kokolino to sam čuo i ja za kalos da je tamo strašno neznam dosta ljudi hvali Topusko Tuhelj Varaždinske,Krapinske dogodine sigurno idem ako bog da u Topusko nadam se da će bit bolje nego u makarskoj.

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #30 : Prosinac 24, 2008, 21:05:54 poslijepodne »
Pazi, u Topuskom ti se čeka više od godinu dana, pa ti jedna godina propada.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #31 : Prosinac 25, 2008, 19:18:07 poslijepodne »
Hvala mile vodit ću raćuna o tom moram nazvat pa će mi znat sve objasnit hvala na savjetu ;)

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #32 : Prosinac 26, 2008, 17:43:59 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Plivanje ti nisu prepisivali jer vjerovatno u bazenu 5x5 sa 30 bolesnika nemaš mjesta ni za točanje.
Ma bazen je 20-et metarski i ima prilicno mista za plivat jer skoro niko ne pliva svi hodaju samo jer im fizijatri NE DAJU plivat (onima koji su operirani).CAk sam ja jednog terapeuta pitala zasto tu niko ne pliva a on mi na to onako povisenim tonom: pa to su ljudi operirani na kraljeznici. a ja ono u cudu:pa šta???
NE znam, nije mi bilo jasno, stalno sam pitala ZAŠTO al mi niko nije znao reč zašto nego samo doktori ne daju i to je to...
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #33 : Prosinac 26, 2008, 20:45:14 poslijepodne »
Pegulice da neznam zašto svi tamo ko mrtvaci samo ležu nikom se neda ništa fizijatrice imaju vježbe za one operirane  i neoperirane iste što nema nikakve logike ,mene su tirali da vježbam dok su bile grupne vježbe te sam dotičnu fizioterapeutkinju upozorio te rekao da mi je dr. napomenuo da prilikom osjeta prvih bolova dalje ne radim kad bi ona vidila ad ne radim vježbe osramotila bi me pred svima ufffff ma to mi nije bilo ni u vojsci tako ???,a ako nebi poslušao ona bi se derala ko da mi je žena :D :D ma neznan ja što je ona umislila al oni ne poštivaju mišljene i preporuku doktora već radu po svom samo da bi odradili taj dan.Znaš da nebi imo konflikt s istom prebacivao sam se u veliki bazen onaj   s kojeg pada žbuka te se vraćao u opet onaj mali topli i na kraju pegulice dobi denis upalu crijeva grrrrrrr  ??? ???,ma ja samo znam da njih nije briga imaju šablonu rada i tog se pridržavaju ;)

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #34 : Prosinac 27, 2008, 20:04:33 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
na kraju pegulice dobi denis upalu crijeva grrrrrrr 
hehehehe pa jel ima nesto na tebi sta nije upaljeno??hehe
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #35 : Prosinac 27, 2008, 22:04:22 poslijepodne »
hahah pegulice ma nisam baš tolki jeremija :D :D :D bitno da motor radi hahahahhah dok motor radi dobro je kad nebude onda denis na otpad hahahahah :D :D

 

Nagradne igre