Autor Tema: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!  (Posjeta: 231229 )

0 Članova i 143 Gostiju pregledava ovu temu.

MMK

  • Newbie
  • *
  • Postova: 10
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #180 : Lipanj 18, 2011, 22:27:09 poslijepodne »
Sve sam ja otkrila ;D ;D ali je sramota da se takve stvari događaju :( Na kraju je i mene bilo sram da moram takve stvari otkrivati. A gospođa iz HZZO-a koja mi je sve to rekla mislim da će loše proći jer su me u daljnjem otkrivanju pitali tko mi je to sve rekao

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #181 : Lipanj 19, 2011, 09:12:11 prijepodne »
Kad bih pocela pricati sad o zdravstvenom sistemu imala bi reci samo bljak bljak bljak. Ja sam u sarajevu nasla stelu za mri jer me uvijek naruce kroz 6 mjeseci. Nista ih ne zanima sto te boli ni kako. A na mri standardno gotovo uvijek kad dodjem nema nikog.  Ako platis kes mos odmah nikakav povrat novca nista. Bez stele nista a bas ih strasno zanima lijepa rijec. pfff ako ne znas nekog gotov si. Za banje sam isto uvijek placala 500 eur 10 dana u fojnici pa ko voli nek izvoli.
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #182 : Lipanj 30, 2011, 17:53:51 poslijepodne »
Danas sam počeo opet malo ići na bazen, naravno preko HZZO-a, u splitske toplice, taman dok se more ugrije. I kako sad da ne pohvalim osoblje, kad me žena prvi put vidila i odmah mi rekla da mogu doći i sat ranije u bazen i slobodno uživati s vježbama. A ima nas samo troje u bazenu, tako, iako je mali i pliči duplo od onoga u Kalosu, mnogo mi znači u ovo doba hladnog mora...
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #183 : Srpanj 08, 2011, 15:04:08 poslijepodne »

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

To je bilo prije mjesec dana. A danas i ovih dana ga viđam u splitskim toplicama, hoda i to jako dobro, sav je na mjestu i zahvalan je osoblju toplica. Iako je mogao bilo gdje, on je bio u krapinskim i sada dolazi još malo u splitske. I čovjek je fantastično, sretan i nasmijan! A osoblje razdragano zbog uspješnog oporavka! Viđam to svojim očima svaki dan.
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #184 : Kolovoz 28, 2011, 15:43:27 poslijepodne »
U petak sam se vratila iz banje.zaisat su se potrudili.I doktorica i fizijatar.I po prvi put nakon duugoo vremena nemamproblema s L-L (negativan) mada me noge još pomalo bole kad hodam u listovima i butinama. Nadam se da ću i vježbe raditi.Zanima me da li je normalno da se nakon boravka u banji osjećam iznureno?

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #185 : Kolovoz 29, 2011, 14:50:03 poslijepodne »
Ne znam meni nije. Bila sam u banji davno davno jos kad sam isla za skoliozu nisam se osjecala umorno naprotiv ... Pa bitno je da nemas boli po meni. Pozz :)
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #186 : Kolovoz 29, 2011, 16:49:38 poslijepodne »
Zanima me da li postoje neka pravila ponašanja nakon banje? Ja sam značajno bolje.Osim bolova u nogama kad hodam i duže stojim.Hvala

MMK

  • Newbie
  • *
  • Postova: 10
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #187 : Rujan 26, 2011, 15:35:36 poslijepodne »
Evo ovdje sam se javila pred neki mjesec i sada javljam da je moj tata izgubio svoju životnu bitku. Pa sada zahvaljujem svima koji  su ga krivo liječili ponajprije dr. i njegovom "malom pomoćniku" koji mu je davao savjete po svome nahođenju jer ovaj nije znao osnovne stvari. I sada tvrdim izbjegavajte Krapinske toplice u širokom luku ako mislite imati žive svoje najdraže da vam se ne dogodi ono što se dogodilo nama.
« Zadnja izmjena: Rujan 27, 2011, 10:17:48 prijepodne bojan »

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #188 : Rujan 26, 2011, 18:37:27 poslijepodne »
MMK,teško je bilo što reći kada izgubiš nekog tako dragog.Pretužna je činjenica da za tako bolesne i starije, a nažalost i bolesne i sve mlađe nikoga i nigdje nije briga, sve ostaje na onom snađi se kako znaš.A svi ćemo jednog dana ostarjeti i biti bolesni.Tužno, tužno do kraja... :( :( :(
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

sanjacilic

  • Newbie
  • *
  • Postova: 5
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #189 : Svibanj 22, 2013, 13:49:35 poslijepodne »
Jel tko bio u termama selce?

Fiumanka

  • Newbie
  • *
  • Postova: 19
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #190 : Svibanj 23, 2013, 12:31:00 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Jel tko bio u termama selce?

ja sam bila.

i na trsatu i u selcima baš.

samo riječi pohvale imam.
L5/S1, prosinac 2012.

nidmax

  • Newbie
  • *
  • Postova: 1
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #191 : Srpanj 21, 2013, 14:00:35 poslijepodne »
Evo vam se javljam iz Varaždinskih toplica, hotel Terme,doplatio sam 40kn dnevno za jednokrevetnu sobu,smješten na vrh u tzv golubarnik i imam finu sobu,veliki wc. Soba je stvarno super,jedino što nema tv ali sam ponio laptop i usb stik za internet.Na sjevernoj je strani, pa nema vrućine i lijepo se spava.
što se tiče vježbi,imam individualnu gimnastiku i za fizijatrice imam samo riječi hvale,imam vježbe u bazenu i plivanje.
što se tiče hrane ona je dobra,jednom je bila večera slaba (sir vrhnje luk), te sam nakon večere otišao na ćevape u fast food Nena, odmah preko puta ulaza u Terme (odlični ćevapi!,pola litre žuje 10kn).
Ako nekog nešto još zanima,nek napiše u ovih narednih 15 dana dok sam tu,pa da odgovorim. Pozz

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #192 : Rujan 04, 2013, 15:05:10 poslijepodne »
Halo križoboljci, gdje ste?Prošlo ljeto- evo jeseni, a na forumu-nigdje nikog.Pa da pitam:ima li netko iskustva sa Thalassoterapijom u Crikvenici, koliko se čeka, smještaj hrana, osoblje... :P
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

buhtlica

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 136
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #193 : Listopad 19, 2016, 16:15:47 poslijepodne »
Jeli mozda netko bio na fizikalnoj terapiji u split u bolnici krizine?

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #194 : Listopad 19, 2016, 21:55:28 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Jeli mozda netko bio na fizikalnoj terapiji u split u bolnici krizine?

Jesam ja ali prije 10 godina.

buhtlica

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 136
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #195 : Listopad 19, 2016, 22:17:05 poslijepodne »
Od tad je bilo preuredjenje!!nadam se da je sad bolje:))))

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #196 : Listopad 19, 2016, 22:26:06 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Od tad je bilo preuredjenje!!nadam se da je sad bolje:))))

Buhtlice najprije toplice. Fizikalna i odlazak u toplice nije ista stvar. Kako psihički tako i fizički.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Toplice: iskustva, pohvale i pokude!
« Odgovori #197 : Listopad 20, 2016, 11:54:29 prijepodne »
Ja sam morao krenuti s fizikalnima prije toplica jer se predugo čekalo. Da nisam krenuo na fizikalne, pogoršala mi se atrofija mišića i onda bi teže prošla rehabilitacija. Jako su me boljeli kukovi nakon operacije, naročito desni, radi rasporeda težine, a pri tome se nije niti znalo da imam sklerotične promjene u kukovima, tako da je sve to bilo dosta bolno, ali je u stvari na kraju ispalo OK u smislu kondicijskoj jačanja. Bolovi su i dalje tu, ali moram se pomiriti da budu ostali uvijek do jedne mjere. Važno je da neću crknuti, bar ne sa 33. :)
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

 

Nagradne igre