Autor Tema: Og Mandino "Dvanaesti anđeo"  (Posjeta: 6807 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Og Mandino "Dvanaesti anđeo"
« : Siječanj 18, 2009, 22:10:38 poslijepodne »
Jedna jako lijepa knjiga koju sam ovih dana procitala i toplo ju preporucam (mada, mozda ce ipak bolje sjesti zenama  ;D)

S korica knjige:
"Jedna od najdirljivijih knjiga ikada pročitanih. Kad bi svaka oboeshrabrena osoba bila motivirana svojim nikad-se-ne-predajem duhom, bilo bi puno više sretnih ljudi." (Norman Vincent Peale)
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Og Mandino "Dvanaesti anđeo"
« Odgovori #1 : Siječanj 18, 2009, 23:45:53 poslijepodne »
Slažem se duh je najbolji ljek za sve pantaganice bio jedan moj poznanik koji inaće radi programe za kompjutere ima čovjek para ko u prići al eto nije imo duha i jednom samo na benziskoj crpki blokirao ostao u autu mozak pao kao sustav Windowsa ,jedva ga spasili,a sad e sad je druga prića ćovjek sad ima duh,sve novce prepustio je drugima a njega se nemože prepoznat samo se smije,zafrkava,supe aute zamjenio je starim krntijama stanove dodjelio djeci svoj poso i dalje obavlja al na drugi naćin i uvjeren sam da je sad i sretan :) ;)

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Og Mandino "Dvanaesti anđeo"
« Odgovori #2 : Siječanj 19, 2009, 14:52:39 poslijepodne »
Pantaghana, puno hvala. Ja ovih dana čitam samo crnjake (Beograd za pokojnike, Ruski prozor Dragana Velikića, malo manji crnjak), i baš mi treba nešto što će me malo "dignuti".
Operacija L4/L5 2007. godine

Kraljeznica.com forum

Odg: Og Mandino "Dvanaesti anđeo"
« Odgovori #2 : Siječanj 19, 2009, 14:52:39 poslijepodne »

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Og Mandino "Dvanaesti anđeo"
« Odgovori #3 : Siječanj 19, 2009, 22:34:21 poslijepodne »
Ja momentalno čitam Harolda Robinsa-Avanturisti i Lovci u mutnom,al ne znam dal da vam to preporučim,nije baš ni po mom ukusu,ali došle mi knjige pod ruku,pa čitam ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Kraljeznica.com forum

Odg: Og Mandino "Dvanaesti anđeo"
« Odgovori #3 : Siječanj 19, 2009, 22:34:21 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com