Autor Tema: FORUM  (Posjeta: 5275 )

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
FORUM
« : Rujan 24, 2008, 13:34:54 poslijepodne »
Pozdrav svima,

Da li smatrate da mozemo zakljuciti rasprave oko toga tko je kakav (lijecnik i osoba) i sto je do sada napisao? Zao mi je da novi posjetitelji na forumu prvo vide tu prepisku i onda odustanu od pracenja foruma jer se sve svodi na prepucavanje.
Mislim da je do sada vec dovoljno napisano i svatko je zazuzeo svoju stranu, a novi korisnici imaju dovoljno toga za procitati da se odluce kasnije kome ce vjerovati.

Zamolba prema lijecnicima da se izostave zajedljive primjedbe. Isto vrijedi i za sve clanove foruma.
Mislim da nam zdravstveni problemi trebaju podici prag toleranicije i nacin ophodjenja.
Ne trebamo svi isto razmisljati ali zna se kako se raspravlja. Jedan od nacina ispravne komunikacije na forumu je ponasati se onako kako se svakodnevno ponasamo, a ne koristiti mogucnost anonimnosti za nepristojne komentare i neuljudnost.

I jos jednom hvala svima na konstruktivnom sudjelovanju u radu foruma.
« Zadnja izmjena: Rujan 24, 2008, 13:41:20 poslijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Forum
« Odgovori #1 : Rujan 24, 2008, 13:41:21 poslijepodne »
Smatram da je ovaj forum jedan od najkorisnijh dosada u povijesti foruma Hrvatske, jer je jaaaako veliki broj ljudi sa tegobama poput naših i mislim da ovakvo udruživanje i okupljanje na jednom mjestu može uvelike doprinijeti poboljšanju ukupne svijesti o kompleksnosti problema.
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

zidov

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 38
    • Profil
    • Email
Odg: FORUM
« Odgovori #2 : Rujan 24, 2008, 13:45:03 poslijepodne »
Slažem se Bojane ali nadam se da razumiješ što me je ponukalo da se javim.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: FORUM
« Odgovori #3 : Rujan 24, 2008, 13:49:26 poslijepodne »
Bojane,hvale vrijedan Gandijevski pristup i nadam se da će biti opčeprihvačen od svih članova foruma ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: FORUM
« Odgovori #4 : Rujan 25, 2008, 12:05:09 poslijepodne »
Slažem se sa svime napisanim i dodajem jedan prijedlog. Naime, možda bi mogli otvoriti jednu neobaveznu temu tipa forumski chat gdje bi se mogli voditi razgovori nevezani za bolest, gdje bi eventualno mogli "ostaviti" nešto smiješno (vic,fotku,video) čisto da se i malo nasmijemo... Predlažem da na tom topicu ne bude nekakvih strogih pravila, ali zato - na svim ovim drugim - da se doista držimo svih pravila pristojnog ponašanja. Eto, ne znam kako vam se čini taj prijedlog...recite što mislite...
Operacija L4/L5 2007. godine

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: FORUM
« Odgovori #5 : Rujan 25, 2008, 12:10:12 poslijepodne »
Da,mogli bi stavit pod "sve osim kralježnice" ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: FORUM
« Odgovori #6 : Rujan 26, 2008, 16:06:22 poslijepodne »
  Bojane mislim da si u pravu trebalo bi malo to zadržati na jednoj razini jel evo par ljudi koji su mi se obratili  poslije pregleda raznih doktora pitali su me za mišljenje osobno mislim da moj stav  neznači u jednini ništa te sam istima preporućio da posjete ove stranice i pročitaju razne postove tako da bi mogli koliko toliko razumjeti neke stvari te da donesu adekvatno rješenje.

 

Nagradne igre