Autor Tema: I opet "rasprave"  (Posjeta: 7293 )

0 Članova i 33 Gostiju pregledava ovu temu.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
I opet "rasprave"
« : Siječanj 17, 2009, 10:18:51 prijepodne »
Izgleda da nema potrebe za neurokirurzima jer se moze prepucavati i bez njih. Malo se salim ali stvarno non stop iste stvari.
Sad smo u dva posta krenuli o istoj temi. Grozno.

Ako netko ima za komentirat dr. Saftica molim da to napravi ovdje, a ja cu napraviti post u drugim temema da je nastavak ovdje.

Nemam trenutno vremena za pisat misljenje o Neuru odnosno sudjelovanju u forumu ali ne mislim nista previse lose. Covjek je dosao malo sudjelovao i zakljucio da nema vise interesa (iz raznih razloga). Pravo svakog je da sudjeluje ili ne.

I probajmo se malo drzati tema kao sto GSM kaze.

BTW, danas me vise nema na Net-u.
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2009, 10:23:25 prijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #1 : Siječanj 17, 2009, 10:42:25 prijepodne »
I bilo bi zgodno da se vise lijecnika "promovira" na forumu i stranicama pa barem i privremeno. Vecina ne zeli odvojiti ni 5 minuta za razgovor sa "smrtnicima", a pogotovo ne preko interneta.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #2 : Siječanj 17, 2009, 10:55:04 prijepodne »
Potpisujem i prvi i drugi post ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #3 : Siječanj 17, 2009, 11:40:26 prijepodne »
Ja se Bojane slažem ,a ujedno sad me stvarno nije briga ko je taj dr.Saftić ,vrijeme će pokazat a ja svoje mišljenje zadržavam al ne u daljnjim temama što se tiće njega ;)

Joško

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 176
    • Profil
    • Email
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #4 : Siječanj 17, 2009, 16:15:49 poslijepodne »
Slažem se s bojanom.
I koristim ovaj post da pozovem neurokiruga (s foruma) ali i druge doktore da se uključe na forum.  Bespredmetno je napadati motive njihovog uključivanja na forum! A kakvi god da bili motivi, oni u konačnici imaju za cilj pomoći onima koji imaju problema s kralježnicom. Možemo se jednako pitati koji su naši motivi da sudjelujemo u radu foruma. Uostalom mjesecima smo priželjkivali nekog stručnjaka da se uključi u rad foruma. 

Treba znati da se na forumu ne određuje dijagnoza niti ju tu trebamo tražiti, ali možemo ponešto naučiti o zdravlju kralježnice. Možemo pročitati iskustva drugih koja su dobro došla, posebno kad su pozitivna.

I zato, još jednom pozivam neurokirurga, ali i druge doktore da se povremeno uključe i osvrnu na neki post koji im se učini zanimljivim za komentirati.
2007. povremena bol u desnom boku
01/2008. dijagnoza: protruzija L5/S1   01-07/2008. širenje boli u desnu nogu
07/2008. mikrodiscektomija u Vinogradskoj   Zadovoljan oporavkom. Bez bolovova.

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #5 : Siječanj 17, 2009, 18:28:19 poslijepodne »
Slažem se Joško s tobom s ovim napred iznesenim.Pozvao si našeg "Neura" da se uključi i povremeno osvrne na neki post kao i ostale,Evo naš "neuro" je večeras posjetio naše stranice foruma ali neznam zašto nema snage da se odazove tom pozivu ???

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #6 : Siječanj 17, 2009, 20:05:03 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Slažem se Joško s tobom s ovim napred iznesenim.Pozvao si našeg "Neura" da se uključi i povremeno osvrne na neki post kao i ostale,Evo naš "neuro" je večeras posjetio naše stranice foruma ali neznam zašto nema snage da se odazove tom pozivu ???

Da sam toliko prozivan,ne bih se ni ja uključio u rasprave ;D
Mi se s njim možemo,ali ne moramo složit,on nam se može,ali ne mora sviđat,ali mu moramo priznat da je stručnjak i da zna šta govori,isto kao i Zidov i Kokolina.
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #7 : Siječanj 17, 2009, 21:49:48 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Da sam toliko prozivan,ne bih se ni ja uključio u rasprave ;D
Mi se s njim možemo,ali ne moramo složit,on nam se može,ali ne mora sviđat,ali mu moramo priznat da je stručnjak i da zna šta govori,isto kao i Zidov i Kokolina.
To je njegovo osobno pravo i to poštivam.Tu se slažem s tobom.Nit ga hvalim nit ga kudim a nema razloga da ja njemu osporavam njegovu stručnost,a tko sam ja?

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #8 : Siječanj 17, 2009, 21:55:30 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Slažem se Joško s tobom s ovim napred iznesenim.Pozvao si našeg "Neura" da se uključi i povremeno osvrne na neki post kao i ostale,Evo naš "neuro" je večeras posjetio naše stranice foruma ali neznam zašto nema snage da se odazove tom pozivu ???

Da sam toliko prozivan,ne bih se ni ja uključio u rasprave ;D
Mi se s njim možemo,ali ne moramo složit,on nam se može,ali ne mora sviđat,ali mu moramo priznat da je stručnjak i da zna šta govori,isto kao i Zidov i Kokolina.
Worf mislim da niko nikad nije ni s jednom  rjećju osporavao njegovu stručnost što se mene osobno tiće može slobodno davat komentare a ja isto tako to mogu prihvatit na način koji mi najviše odgovara,a ujedno ne dozvoljavam nikom da mi nameće neka pravila kao što ja nikom ne namećem.Ja nisam operiran zamisli da bilo ko  novi na ovom forumu dođe a da ga ja uvjeravam da nije to za operaciju,znase stručnjaci postoje pa nek oni odluče a mi donosimo zadnju rjeć u svemu tome ;)
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2009, 21:57:33 poslijepodne denis 68 »

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #9 : Siječanj 17, 2009, 22:55:54 poslijepodne »
Denise ti si meni drag al mislim da si pretjerao.
Nije to prodaja krompira ili neznam čega da čovjek skuplja ovdje mušterija, čovjek radi, trudi se, tamo se zrači, uvodi nove tehnologije i šta ja znam sve ne. Za vi Davora i drugih koji se spremaju na operaciju ja bi se suzdržao od onakvih komentara.
Ja i ti smo posebni slučajevi, puno toga probali a ništa nam ne pomaže. Slažem se, treba se čuti i naš glas, glas onih kojima doktori neuspijevaju pomoći al ima i ona tema -koliko je važna psihička proprema za operaciju, pa ajmo pomoći kolegama.
Ja često vidim da neuro navrati na forum, čita postove, pa ajmo mu dati podršku, što bi Koklina rekla -to su ljudi više od djela a manje od riječi.

Ps. Nika daj malo napiši teksta o operaciji, ti samo -dobar čovjek, dobar čovjek, i mene je malo iziritiralo.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

herni

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #10 : Siječanj 17, 2009, 23:51:17 poslijepodne »
jopane,
potpisujem post a ovim na kraju si me uspio i nasmijati ;) ;) ;) ima da se nika sad raspiše do ujutro....

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #11 : Siječanj 18, 2009, 12:48:29 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ps. Nika daj malo napiši teksta o operaciji, ti samo -dobar čovjek, dobar čovjek, i mene je malo iziritiralo.
hehe pa sta ti Nika moze pisat o operaciji, nebi da je ona operirala hehe :)
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #12 : Siječanj 18, 2009, 19:25:39 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Denise ti si meni drag al mislim da si pretjerao.
Nije to prodaja krompira ili neznam čega da čovjek skuplja ovdje mušterija, čovjek radi, trudi se, tamo se zrači, uvodi nove tehnologije i šta ja znam sve ne. Za vi Davora i drugih koji se spremaju na operaciju ja bi se suzdržao od onakvih komentara.
Ja i ti smo posebni slučajevi, puno toga probali a ništa nam ne pomaže. Slažem se, treba se čuti i naš glas, glas onih kojima doktori neuspijevaju pomoći al ima i ona tema -koliko je važna psihička proprema za operaciju, pa ajmo pomoći kolegama.
Ja često vidim da neuro navrati na forum, čita postove, pa ajmo mu dati podršku, što bi Koklina rekla -to su ljudi više od djela a manje od riječi.

Ps. Nika daj malo napiši teksta o operaciji, ti samo -dobar čovjek, dobar čovjek, i mene je malo iziritiralo.
Hhahhah naravno nisam ni mislio da ćeš shvatit ovo kao neki napad al ujedno ko i što kažeš mi smo posebni slućajevi hahahhahh :D :D najvjerovatnije je problem u tome sad bi nešto reko al nesmim ostat ću suzdržan,nego Jopi gle sad prijatelju ovo evo sve ove dane ležim radi  upale grla i viroze da bi me evo već dva dana kičma rastrgala već sam se vidio na operaciskom stolu zvao sam doktoricu ad bi mi ona rekla ako tako nastave bolovi da ću morat to i uradit,znaš kako to denis rješio popio 1 tabletu paramecatola Lekadola radi temperature,uzeo antibiotike radi grla,te se ujutro javio na hitni gdje su mi dali injekciju voltaren dexst...,i evo fala bogu super opet u funkciji,znači zaključak je da što sam bviše ležo to je slabila muskulatura a s tim je kralješnica više pritiskala disc koji mi je pritiskao živa te su mi nastajali bolovi u lumbalnom djelu kao i stopalu ,te krvnim žilama iza koljena sam svoj majstor hahahh-
Jopi što se mene tiče  neuro može doč kad god poželi ja ga nisam ni potjero nit mu se proturjećio jel ipak on ima  sigurno više iskustva od mene,a što se tiće mojih komentara nisam se samo slagao s tim što je neko s foruma odma dao reklamu za njega kako je super itd.možda i nije od te osobe bila reklama  već odraz zadovoljstva al eto i sam znaš postovi to drukčije prikazuju.
Eto zato sam onako reagirao i ovim putem javno prizivam NEURA tj Gosp Saftića da nam se pridruži u daljnjim sudjelovanjima na forumu i bilo bi mi draga da se pridruži jer će bar sigurno pomoć drugim forumašima jer meni kao što sii i reko Jopi ja sam poseban slućaj, i ja se uzdam uz dragog Boga ;)

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #13 : Siječanj 18, 2009, 19:41:12 poslijepodne »
Tko je "otjerao" neurokirurga s foruma, ne znam, samo znam da je glupo da se ovdje raspravlja o njegovom radu, a posebno da u tim raspravama najvise sudjeluju ljudi koji ga nisu niti upoznali, niti razgovarali s njim, niti se kod njega operirali. Ako je netko iznio dobro misljenje o njemu, na osnovu svog osobnog iskustva (!!!), po tome ne treba pljuvati. Svatko od nas ima svoje misljenje, nitko mu ne brani to iznijeti, ali, mislim da nije u redu pricati i komentirati stvari koje ne zna, bez obzira radilo se tu o neurokirurgu, ili bilo kojoj drugoj temi s ovog foruma.

 
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: I opet "rasprave"
« Odgovori #14 : Siječanj 18, 2009, 20:45:02 poslijepodne »
Pantaganice mislim da neura nije potjerao niko čovjek nije možda imao vremena možda se nije slaga  s nekim  mišljenjima neznam al osobno koliko se ja sjećam u postovima ako je neko i reko svoje mišljenje nije nikog s tim želio uvrjedit,složio bi se s bojanovim mišljenjem neuro je možda čovjek od djela ne od pisanja i komentara tako da je po mom mišljenju otišao sam,al kolliko vidim iz postova drugih isti bude prisutan na sajtu samo ne želi davat komentare zašto to on zna,nadam se da će se prikljućit ubrzo ;)

 

Nagradne igre