Autor Tema: Nova organizacija foruma (prijedlog)  (Posjeta: 8457 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Nova organizacija foruma (prijedlog)
« : Ožujak 27, 2010, 23:47:35 poslijepodne »
Napravio sam promjenu u organizaciji foruma.
Ne mora ostati ovako i zato me zanimaju misljenja.
Cini mi se da bi moglo biti korisno da rasprave i pitanja o kraljeznici budu raspodjeljena po dijelu kraljeznice. Lakse je za pracenje odnosno pronalazanje teme. Pogotovo za nove posjetitelje.

Nisam siguran da li napraviti poseban podforum za opisivanje iskustava i savjeta. Znaci da bude:

1. Problemi s kralježnicom: postavite pitanje u odgovarajući podforum

2. Kralježnica - vaša iskustva i savjeti (i da ovdje mozda isto bude po dijelovima kraljeznice)

3. Druge teme povezane s kralježnicom

4. Druge medicinske teme

5. Forum i stranice


Ja cu kasnije premjestiti trenutne teme u odgovarajuce podforume.
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2010, 00:07:03 prijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Joško

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 176
    • Profil
    • Email
Odg: Nova organizacija foruma (prijedlog)
« Odgovori #1 : Ožujak 28, 2010, 01:26:31 prijepodne »
Mislim da ne bi bilo loše izdvojiti jedan dio foruma u kojem bi se moglo samo čitati, ne i postati. Taj dio bi bio prvenstveno namjenjen novim korisnicima foruma, da se ne gube u pomalo već bespućima postova i tema na forumu. Taj dio bi mogao sadržavati po administratoru/moderatoru najkorisnije postove ili rasprave, bez svih onih citata i off topic postova koji se pojavljuju u gotovo svim temama. I povremeno se nadopunjavati s nečim novim, korisnim... Naravno, ako žele i mogu, novi korisnici mogu i uživati danima u čitanju cijelog foruma :)  Al mislim da se dosta novih članova gubi u silnim temama i postovima, i da bi rado htjeli za pčetak pročitati neki sažetak koji bi im mogao koristiti, a i koji bi ih na kraju lakše uveo u forum.
Samo ideja..
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2010, 01:32:14 prijepodne Joško »
2007. povremena bol u desnom boku
01/2008. dijagnoza: protruzija L5/S1   01-07/2008. širenje boli u desnu nogu
07/2008. mikrodiscektomija u Vinogradskoj   Zadovoljan oporavkom. Bez bolovova.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Nova organizacija foruma (prijedlog)
« Odgovori #2 : Ožujak 28, 2010, 01:36:28 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Mislim da ne bi bilo loše izdvojiti jedan dio foruma u kojem bi se moglo samo čitati, ne i postati. Taj dio bi bio prvenstveno namjenjen novim korisnicima foruma, da se ne gube u pomalo već bespućima postova i tema na forumu. Taj dio bi mogao sadržavati po administratoru/moderatoru najkorisnije postove ili rasprave, bez svih onih citata i off topic postova koji se pojavljuju u gotovo svim temama. I povremeno se nadopunjavati s nečim novim, korisnim... Naravno, ako žele i mogu, novi korisnici mogu i uživati danima u čitanju cijelog foruma :)  Al mislim da se dosta novih članova gubi u silnim temama i postovima, i da bi rado htjeli za pčetak pročitati neki sažetak koji bi im mogao koristiti, a i koji bi ih na kraju lakše uveo u forum.
Samo ideja..

To sam pokusao napraviti tj. krenuo sam s tim ali nije lako. Zato i ima malo odvojenih poruka.
Nalazi se ovdje
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Dostupno je samo registriranim clanovima. Mislim da je uredu da je dostupno samo clanovima jer izbor trazi vrijeme, a mislim da je registracija najmanje sto netko koga zanima sve ovo moze napraviti. Veci broj clanova pomaze da se forum i stranice shvate ozbuljno i da mozda dogovorim neku suradnju.

Ako netko zeli pomoci moze se javiti na PP (administiranjem tj. kopiranjem ili samo slanje linkova do korisnih poruka pa ih ja kopiram)
Ne znam trenutno je li moguce kopirati citavu temu.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Kraljeznica.com forum

Odg: Nova organizacija foruma (prijedlog)
« Odgovori #2 : Ožujak 28, 2010, 01:36:28 prijepodne »

GSM

  • Gost
Odg: Nova organizacija foruma (prijedlog)
« Odgovori #3 : Ožujak 28, 2010, 01:50:10 prijepodne »
Forum treba biti rasporedjen ovako:

Kategorije:
1. Novi clanovi (predstavljanje)
2. Bolovi (pod-forumi: isijas, bol u nozi, radikulopatija - bol u T kraljesnici - bol u L kraljesnici - bol u C kraljesnici)
3. Stanja i dijagnoze (pod-forumi: Artritis i osteoartritis - DDD - Fibromialgija - Osteoporoza i frakture - Skolioza - Stenoza - Ostalo)
4. Načini liječenja (pod-forumi: Alternativna medicina (kiropraktika, akupunktura, osteopatija, bioenegergija) - Fizikalna terapija - Kirurško liječenje - Ne-kirurško liječenje - Lijekovi i injekcije)
5. Opustena i neobavezna rasprava

Ovo nije izmisljanje tople vode, nego forum radjen po uzori na najkvalitetnije i najposjecenije svjetske forume o bolestima kraljesnice.

Uskoro ce ovako nesto biti objavljeno u sklopu Spinoteke (najveci centar za edukaciju o bolestima i minimalno-invazivnim zahvatima na kraljesnici na podrucju bivse Jugoslavije koji se stvara u suradnji s najcijenjenijim svjetskim doktorima), no mislim da bi bilo jako dobro kad bi se i ovaj forum rasporedio u slicnom formatu.
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2010, 01:59:52 prijepodne GSM »

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Nova organizacija foruma (prijedlog)
« Odgovori #4 : Ožujak 28, 2010, 03:22:27 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Forum treba biti rasporedjen ovako:

Kategorije:
1. Novi clanovi (predstavljanje)
2. Bolovi (pod-forumi: isijas, bol u nozi, radikulopatija - bol u T kraljesnici - bol u L kraljesnici - bol u C kraljesnici)
3. Stanja i dijagnoze (pod-forumi: Artritis i osteoartritis - DDD - Fibromialgija - Osteoporoza i frakture - Skolioza - Stenoza - Ostalo)
4. Načini liječenja (pod-forumi: Alternativna medicina (kiropraktika, akupunktura, osteopatija, bioenegergija) - Fizikalna terapija - Kirurško liječenje - Ne-kirurško liječenje - Lijekovi i injekcije)
5. Opustena i neobavezna rasprava

Ovo nije izmisljanje tople vode, nego forum radjen po uzori na najkvalitetnije i najposjecenije svjetske forume o bolestima kraljesnice.

Slazem se s vecim djelom prijedloga koji si napisao.
Stvar je jednostavna. Postoji ovo
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
i jos par jacih foruma koji imaju slicne strukture.
Ja sam ipak za prilagodjavanje i preuzimanje najboljih stvari. Vidim da se i kod njih jos mjenjaju stvari i otvaraju novi podforumi
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2010, 12:15:31 poslijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Nova organizacija foruma (prijedlog)
« Odgovori #5 : Ožujak 28, 2010, 03:46:24 prijepodne »
Mislim da je veci dio strukture rijesen. Sad jos sredjivanje poruka
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Kraljeznica.com forum

Odg: Nova organizacija foruma (prijedlog)
« Odgovori #5 : Ožujak 28, 2010, 03:46:24 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com