Autor Tema: Iskustvo iz Sarajeva (besana)  (Posjeta: 99543 )

0 Članova i 16 Gostiju pregledava ovu temu.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #72 : Veljača 27, 2010, 13:36:46 poslijepodne »
HAHA...

Vidim kako je haićanskoj djeci oprostio....i to sa kamatama..............

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #73 : Veljača 27, 2010, 13:48:19 poslijepodne »
De Boga vam ne mjeshajte Boga u ovo  ;D

To je neka savim druga tema, za savim drugi forum  ;)

Davore, svako ima prava na svoje mishljenje u vezi bilo cega, pa i u vezi vjere. "Svak' za se travu pase"  ;D hehehe

Ko me upita za mirovanje, a plivanje? E pa tako je rekao doktor Eldin Burazerovic (to je taj drugi). Kao lezim, pa odem na plivanje, pa se vratim , pa lezim, pa malo prohodam, a sjedenje da izbjegavam, samo rucak, kafa i nazad u krevet. Sinoc sam ga  preko jednog prijatelja pitala smjem li vjezbe na podu, one na stomaku raditi, porucio mi je da smijem , ako me ne zaboli. Ja probala i zabolilo me, tako da nishta od toga nema. Prvi hirurg je bio dr. Alija Celjo, iskreno, cula sam od puno, bash puno ljudi da je ovaj Eldin bolji od Alije. Pa sad .... ako ga svi tako hvale, a ako on sam za sebe kaze da je agresivan hirurg, da operishe cim vidi potrebe za to, onda valjda treba da mu vjerujem. On je naglasio da bi mi operacija mozda trenutno donijela neko olakshanje, ali dugorocno, moglo bi doci do oslabljenja satbilnosti kraljeznice ... jbg  ::)

Pa probacu i to plivanje  ... vishe....samo ja kad pomislim da bi me opet moglo presjeci i prikovati za krevet brrrrrr, uzas. Eto, kaze nisam za operaciju i gotovo. On je jedini doktor, taj Eldin, koji mi je objashnjavao shta je shta na onom snimku MR. Toliko godina buljim u te snimke i nishta ne kontam  ;D. Fino mi covjek sve pokazao. I promjenjene diskuse, a slobodne nerve oko njih, fakat se vidi.
Seno javim ti se na pp za zenba  ;)
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #74 : Veljača 27, 2010, 13:54:56 poslijepodne »
Fakat vas molim da se sad ne prepucavate oko vjere, Boga, nemojte please.

Meni ova stranica pomaze oko moijih, ne malih problema, nemojte me tjerati odavde sa tom pricom, ljubim vas.
 :)
Ako imate meni ili bilo kome shta reci, poruciti, preporuciti, utjeshiti, ohrabriti a vezano je za ovo stanje, bolest, recite, a za ostalo imate PP ili SMS.
 :-*
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #75 : Veljača 27, 2010, 13:57:08 poslijepodne »
Sad opet moram promjeniti potpis  hahahaha, ovo k'o da je Zona sumraka ....svashta... kako me koji dr. vidi tako svoju dijagnozu 'ispali"  ;D
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

Tesla

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 194
    • Profil
    • Moje predstavljanje i iskustvo
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #76 : Veljača 27, 2010, 16:04:32 poslijepodne »
Besana Pozdrav! Nadam se samo da ti mogu pomoci te terapije i plivanja i moli boga da uspije. Ono sto moze biti dobro je da ne treba operacija i da se moze oporaviti, ali moze biti i lose, da se nemozes oporaviti, a ono nije za operaciju. Neznam dali ti je doktor objasnio sta je uzrok tvojih bolova? Meni je cudno to na neurohirurgiji, dodju neki u boljem stanju losijeg snimka i njega  operisu, a recimo ja sav rastiman i klecam, kazu da nevide uzrok za operaciju i da radim fizikalne i bit ce super. Pa hajde i ne treba operacija, ako nece pomoci. Najgora stvar sto se ne posvecuju daljim pretragama, pa se sve vrti u krug, fizijatar, kontrola i sve tako. Pa cak ni tablete ne propisuju, a kamo li da se pozabave tim bolom.

Od Alije bjezi, on bas grijesi u operacijama i voli money. Sto se tice Eldina, i mog dr Hassana, oni su stvarno prijatni i sa njima sam pregovarao oko operacije, kada sam zadnji put lezao na NH. Imaju zlatne ruke sto se tice operacija i najvise su posveceni mozgu. Nekako mi se cini da dublja problematika kraljeznice im slabo ide, jer ne barataju puno sa opcijama. Ili dekompresija ili fizijatar. Trece nema, barem je tako samnom. Evo nas Neuro mi predlaze fuziju i nebi radio dekompresiju. Dobro bi bilo da imamo jednog koji je bas za kicme i da rastura sa tim, pa kada ovako zaglibimo, njemu. Ima na ortopediji kako cujem Gavrankapetanovic, Senainter ima sa njim iskustvo, e sad je fora kako doci do njega. Mogu ja dobiti misljenja i sve to sta mi treba uraditi, ali treba mi papir da bi mogao traziti pomoc.

Ne znam koliko si do sada vjezbala,  ako nisi puno onda ono sto je najbitnije, trebas se rijesiti bolova, tebletama strujama i sl., pa poceti lagano sa vjezbama, pa kada prigusti odmori koji dan, pa opet. Moguce je da ces imati bolnije reakcije, ali uspijeh je tek ocekivati kada ojacas misice. Ja sam uspio prevazici te krize sa vjezbama, vise me ne boli jace i mogu ih redovno raditi, ali iste. Tako i radim ih gotovo svaki dan. Nazalost nisam dobio napredak nakon svega toga. Cak sam i smrsao zadnjih mjesec 5 kg i idem dok ne spustim jos 5, a to je 75. Vidit cu sta ce i to donijeti.

Sretno!!!
« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2010, 16:10:56 poslijepodne tesla_001 »
02.2008. Povreda- Extruzija L5/S1, protuzija L4/L5
07.2008. Sarajevo Microdiscetomia, flavectomia, foramintomia L5/S1
09.2008. Post. op. Priraslice i hernija L5/S1, Protuzija L4/L5

2016. MRI torakalne kralježnice:
Kompresivni disk osteofiti na nivoima Th5-Th6, Th7-Th8,  i bulging disk Th11-Th12
U nivou Th4 diskretna siringomijelia...

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #77 : Veljača 27, 2010, 16:42:57 poslijepodne »
Eto i ja sam cula sve najbolje o dr. Eldinu, ali ne razumijem te kad kazesh da mislish da je on bolji za mozak, nego za kicmu, pa zar to ne ide skupa, to je kao kad bi rekao da neki otorinolaringolog je dobar za nos ali ne i za grlo. Ja zaista mislim da  neurohururg ima isto znanje o kicmi kao i o mozgu,

Shta cu? Nije za operaciju i gotovo, samo Tesla nije on meni rekao da je to stanje tako tesko da se NE MOZE operisati, nego on  misli da postoje shanse da se diskus sam vrati, tim plivanjem, skidanjem kila, fizikalnom terapijom.
Ne znam sad za Gavrankapetanovica, a nemam ni snage slushati trece mishljenje, tako da ne mislim ici kod njega, pa da je zlatan  ;D

Hvala na savjetima, zelim ti sve najbolje  ;)

operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

Tesla

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 194
    • Profil
    • Moje predstavljanje i iskustvo
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #78 : Veljača 27, 2010, 17:53:11 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Eto i ja sam cula sve najbolje o dr. Eldinu, ali ne razumijem te kad kazesh da mislish da je on bolji za mozak, nego za kicmu, pa zar to ne ide skupa, to je kao kad bi rekao da neki otorinolaringolog je dobar za nos ali ne i za grlo. Ja zaista mislim da  neurohururg ima isto znanje o kicmi kao i o mozgu,
Neurohirurzi nakon skolovanja idu na Specijalizacije, Kurseve, Workshopove, Simpoziume, kao npr. iz neurohirurskih oblasti : Pedijatrijska neurokirurgija, Neurokirurgija kicme, Tumori mozga, Neurotrauma, pa recimo primjer "Magistrirao je iz oblasti hirurškog lečenja bola u kičmi nakon neuspelih operacija diskus hernije" itd. Velika je to oblast i nemoguce je biti u svemu najbolji. Pa tako kada je upitanju mozak vecinom govore da je Burazerovic najbolji, kad su u pitanju djeca vecina predlaze Hassana. Kad je u pitanju kicme, na NH u Sarajevu nema da se kaze ko je najbolji, samo ko je losiji ili isti.

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Ne znam sad za Gavrankapetanovica, a nemam ni snage slushati trece mishljenje, tako da ne mislim ici kod njega, pa da je zlatan  ;D


I ne savjetujem ti da ides njemu vec govorim opcenito primjer, kada se dosta zakomplikuje i traje bol godinama kao kod mene.
02.2008. Povreda- Extruzija L5/S1, protuzija L4/L5
07.2008. Sarajevo Microdiscetomia, flavectomia, foramintomia L5/S1
09.2008. Post. op. Priraslice i hernija L5/S1, Protuzija L4/L5

2016. MRI torakalne kralježnice:
Kompresivni disk osteofiti na nivoima Th5-Th6, Th7-Th8,  i bulging disk Th11-Th12
U nivou Th4 diskretna siringomijelia...

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #79 : Veljača 27, 2010, 22:45:48 poslijepodne »
 Što je i kakav je to "agresivni neurokirurg". Čuo sam i doživio na svojoj koži /zapravo duboooko ispod nje/ za mesar-neurokirurg ali za "agresivni" nisam.Dali takav ima i 1/2 pacijenta ? Moždamazohisti idu knjemu pod nož?
frenk

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #80 : Veljača 27, 2010, 22:52:57 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Što je i kakav je to "agresivni neurokirurg". Čuo sam i doživio na svojoj koži /zapravo duboooko ispod nje/ za mesar-neurokirurg ali za "agresivni" nisam.Dali takav ima i 1/2 pacijenta ? Moždamazohisti idu knjemu pod nož?

Ja sam čula za izraz "agresivni kirurg" - općenito! Vele da ti vole operirati i ono što se ne i ne bi trebalo operirati! Vole "rezuckati" - bi rekli po domaće! :)
2006. interlaminectomia L4-L5

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #81 : Veljača 27, 2010, 23:06:56 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Što je i kakav je to "agresivni neurokirurg". Čuo sam i doživio na svojoj koži /zapravo duboooko ispod nje/ za mesar-neurokirurg ali za "agresivni" nisam.Dali takav ima i 1/2 pacijenta ? Moždamazohisti idu knjemu pod nož?

Ja sam čula za izraz "agresivni kirurg" - općenito! Vele da ti vole operirati i ono što se ne i ne bi trebalo operirati! Vole "rezuckati" - bi rekli po domaće! :)

Tako je, a tako sam i ja napisala, jer tako sam ga ja shvatila. Cim vide potrebu za operacijom nagovaraju pacijenta na to.
Tesla, fakat nisam znala za te specijalizacije. I zaista sam mislila neurohirurg operishe kicnu i mozak, podjednako dobro ili loshe.
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #82 : Ožujak 12, 2010, 15:18:54 poslijepodne »
Ne razumijem, nigdje nikog, jeste li to svi ozdravili ...ili?  ???
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #83 : Ožujak 12, 2010, 17:21:50 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ne razumijem, nigdje nikog, jeste li to svi ozdravili ...ili?  ???

To pitanje ti i mene u zadnje vrijeme muči. Ko da se dopisujem sama sa sobom!?  ???
2006. interlaminectomia L4-L5

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #84 : Ožujak 12, 2010, 17:59:10 poslijepodne »
Eto, isto i ja razmishljam, tebe ponekad vidim,  ni Denisa nema ko zna otkad, madagaskar rijetko, Helene nema, Sena gdje je, Tesla, GSM??Gdje je on?  ??? Samo je aktivna tena "Slusham trenutno" hahaha, meni nije ni do cega, pa ni do muzike.
Nigdje nikog, mislim ako su ozdravili, super, bash mi je drago, eto samo nek napishu kako su ozdravili.  ;D
Nishta moja Renata, ti i ja cemo se dopisivati  ;)
Kako si mila? Boli li te? Citam juce kako si shetala sat i po , i kako ti je to godilo. pa uhvatih sebe da ti zavidim,  :-[ shetati sati i po, puf, ja sanjam o tome. Od 3. decembra sav kontakt sa vanjskim svijetom bio je kada odem doktoru na kontrolu, pregled, a i to je bilo brze nazad nego tamo.
Ne mogu josh na bazen, jer je hladno. Bojim se da ne pogorsham stvar. Sad ce, nadam se, malo otopliti vrijeme.
I tako, vrijeme ide, bolje jeste, ali hocu li ja ikada shetati, otici u bioskop. raditi 8 sati, obuti shtikle, potrcati (u tim istim shtiklama  ;D)  . Brat mi je, cini mi se u ozbiljnooj vezi, pa se nadamo da ce i svadba ubrzo, ako Bog da, a ja se pitam kako cu ja to? Ni sjediti dugo ne mogu, ni zaplesati ... :(


Zaboravih reci, da imam i ovo: radikulopatija, tek sad mi rekli , a logicno je da imam i to  ::)
« Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2010, 18:07:50 poslijepodne besana »
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #85 : Ožujak 12, 2010, 18:13:56 poslijepodne »
U stvari znam gdje je GSM, vidjam ga redovno na drugom forumu, uredno odgavara ljudima sa istim ovakvim i slicnim problemima koje imamo i mi. I super, drago mi je, samo ne bi li bilo logicnije te ljude uputiti ovamo, na ovu stranicu?
Eto .... moje skromno mishljenje  :)
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

uriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 254
  • ko drugom jamu kopa fizicki je radnik
    • Profil
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #86 : Ožujak 12, 2010, 18:35:10 poslijepodne »
Ma nemoj tako...
Plesat ćeš ti još na bratovoj svadbi.
Samo treba stisnuti zube ,dobro se izmoriti šetnjom i pomalo smanjivati lijekove.
Fizička aktivnost uvjek pomaže.Mic po mic.A i bazen ti je bolje hladan nego nikakav.










Dijagnoza prije operacije proturzija L4-L5 i ekstruzija L5-S1 diska
19.5.2009 operirao ekstruziju diska L5-S1
Rehabilitacija i bolovanje od šest mjeseci.
Vratio se na posao 26.10.2009.
Još manje tegobe prisutne u vidu  povremenog trnjenja lijeve noge.Stvari polako idu na bolje.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #87 : Ožujak 12, 2010, 19:00:24 poslijepodne »
Slažem se sa Urielom Besana! Samo polako - prvo bućkanje u vodi, pa kasnije na suhom, pa šetnja, pa možda koja masažica... Bez brige, bit će!
U "mom odjeljku" vidiš kako se "zabavljam" na terapijama. Danas sam spavala 3 sata od lyrice, a uredno me leđa, pa par minuta kasnije i noga zabole i onda bole i bole. Kad doktoricu pitam što da popijem protiv bolova ona kaže - pa pijete Lyricu i Amyzol. Da, pijem, ali ne pomažu jer sam sa Lyricom tek na početnoj dozi od 150 mg dnevno, pa još ne djeluje. Ustvari djeluje - na spavanje i vrtoglavicu.
Toliko o meni!
Ajde Besana - samo naprijed! Sjeti se kako si hrabro krenula kod fizijatra! Samo tako hrabro dalje!  :-*  ;)
2006. interlaminectomia L4-L5

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #88 : Ožujak 12, 2010, 19:21:19 poslijepodne »
Hvala oboma, hocu, sad cu na bazen, ovih dana.  ;). Ne smijem u hladan bazen, zaboli me kicma, a imam problema sa slijepim crijevom, hronicna upala ...bazen na koji planiram ici je topao, topla voda, sve, podno grijanje, ali treba meni tako 'otopljenoj'  ;D doci do kuce, ma izaci iz tog hotela je dovoljno, ovdje je minis josh uvijek, pushe sjeverac.

Pa onda banja

Pa onda fizikalna terapija

Pa onda .... ne znam

A sumnjam da cu plesati  :(, jedino tramal da popijem  ;D
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Iskustvo iz Sarajeva (besana)
« Odgovori #89 : Ožujak 12, 2010, 19:32:14 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Hvala oboma, hocu, sad cu na bazen, ovih dana.  ;). Ne smijem u hladan bazen, zaboli me kicma, a imam problema sa slijepim crijevom, hronicna upala ...bazen na koji planiram ici je topao, topla voda, sve, podno grijanje, ali treba meni tako 'otopljenoj'  ;D doci do kuce, ma izaci iz tog hotela je dovoljno, ovdje je minis josh uvijek, pushe sjeverac.

Pa onda banja

Pa onda fizikalna terapija

Pa onda .... ne znam

A sumnjam da cu plesati  :(, jedino tramal da popijem  ;D

To sa hladno-toplim te razumijem. I ja na terapijama imam bazen. I onda poslije bazena moram još 40 minuta pješačiti do doma jer me nema tko voziti, a ja inače nisam u stanju voziti zbog lijeve noge, a sad i zbog Lyrice. Pa pričekaj dok zatopli!

A što se tiče plesanja - nemoj odmah odbaciti tu misao! To neka te bude misao vodilja - želim otplesati na bratovoj svadbi barem jednu laganicu = stiskač = sentiš!  ;)
2006. interlaminectomia L4-L5

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre