Autor Tema: Lyrica  (Posjeta: 11023 )

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

tonyy

  • Newbie
  • *
  • Postova: 6
  • gospode zdravlja !
    • Profil
Lyrica
« : Travanj 22, 2012, 01:50:11 prijepodne »
pije li tko lyricu ?

tonyy

  • Newbie
  • *
  • Postova: 6
  • gospode zdravlja !
    • Profil
Lyrica
« Odgovori #1 : Svibanj 02, 2012, 17:52:37 poslijepodne »
nemoguće,,,,da nitko na forumu ne pije lyricu za bol,,,pa javite se slobodno na PM

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Lyrica
« Odgovori #2 : Svibanj 06, 2012, 06:56:55 prijepodne »
Evo ja sam nedavno imao akutnu situaciju oko kralježnice i njemački ortoped mi je dao Lyricu na recept....samo sam dobio poruku od jednog forumaša kojem vjerujem da to ne uzimam i nisam uzimao.....eto toliko....o nuspojavama ne znam ništa i ne opterećujem se jer su drugi već to sve izanalizirali pa ja nemam više šta dodati....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Lyrica
« Odgovori #3 : Svibanj 06, 2012, 10:50:19 prijepodne »
Ama ljudi moje ne moze vam od tog nista biti, problem je sto nekom djeluje nekom ne. Meni je npr. djelovao neurontin, a od lyrice sam bila pospana i nekako kao zombi. Za bol mi nije pomogla, imala sam i ja negdje paket al sam bacila. Lyricu sam dobila u Francuskoj isto, izgleda da je njime sve vezano uz ono 'uzmi saku lijekova' pa ce biti bolje ... ;D
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

hemligt

  • Newbie
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
Odg: Lyrica
« Odgovori #4 : Travanj 19, 2013, 10:38:22 prijepodne »
Ja sam počeo piti Lyricu, također me zanimaju iskustva drugih. Prva tri dana sam uzimao 75mg samo navečer, nakon toga 75mg ujutro i 75mg navečer. Moram priznati da napokon spavam kako treba (inače sam spavao po 2 h noću) sada bez problema do 8h u komadu potegnem. za sada nemam nikakvih značajnih nuspojava po danu, navečer malo zamagljen vid i suha usta... Bolovi u nozi su i dalje prisutni no smanjenog intenziteta.
L4/5 bulging
L5S1 hernija diska
Lumboišijalgija

 

Nagradne igre