Autor Tema: Scipion - fizioterapija  (Posjeta: 12994 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Scipion - fizioterapija
« : Veljača 18, 2009, 11:41:25 prijepodne »
mirujem u krevetu, "šećem" po netu, pa sam našla ovu stranicu: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se.
2006. interlaminectomia L4-L5

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #1 : Veljača 18, 2009, 11:55:14 prijepodne »
Renata, ovo je super.
Operacija L4/L5 2007. godine

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #2 : Veljača 18, 2009, 13:26:29 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Renata, ovo je super.

hvala - što sve čovjek nađe kad utipka u google samo "pojača torakalna kifoza" - to me trenutno najviše muči
2006. interlaminectomia L4-L5

Kraljeznica.com forum

Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #2 : Veljača 18, 2009, 13:26:29 poslijepodne »

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #3 : Veljača 18, 2009, 23:08:44 poslijepodne »
Renata uper stvar  jako dobro objašnjeno čista 5 tebi na ovom a ujedno da kopiram onaj zadnji dio a odnosi se na:


 Kojim putem u liječenju hernije krenuti pitanje je na koje odgovor trebaju dati liječnik i fizioterapeut u dogovoru s pacijentom uz poštivanje objektivnog stanja i uz procjenu mogućih opasnosti.


Ovaj kraj mi je zanimljiv jako a zanimljiv je jer ostaje ono samo jedno ,dali je to moguće dogovoriti s lječnikom i pacjentom o objektivnom stanju kao i procjeni mogućih opasnosti,osobno mislim da je to nemoguće bar u većini slućajeva jel doktorova rijeć je zadnja i tu nastaju problemi i po tom ispada da ipak nije dokazano da je operacija riješenje jel nema objektivnosti procjene zajedničke suradnje itd... eto opet sam se uvjerio da sam u pravu a što se tiće operacije riješenje je samo u jednom slučaju a to je HITNOSTI,jer da je prilikom razgovora pitati doktora na pregledu koliko je to hitno nijedan to neće potvrditi jedino ako se ne radi o akutnoj boli gdje se primjenjuje hitna intervencija al u tom slućaju pacjent je prinuđen potpisati te ukoliko se nešto dogodi dr pere ruke ;)

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #4 : Veljača 19, 2009, 14:57:42 poslijepodne »
Hvala na pohvalama! I meni se baš svidjela ta rečenica. Ja sam dogovorila sa svojim neurokirurgom prvu operaciju, nije me tjerao na ništa i taj dio se uistinu popravio - mislim na L4-L5, ali sad zeza S1 i nešto još do sada neotkriveno u torakalnom dijelu.
Neurologica se strašno protivila operaciji i dan-danas me gleda ko ljuti ris kad dođem kod nje na EMNG.
Sutra idem kod neurokirurga, pa ću javiti novosti.
2006. interlaminectomia L4-L5

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #5 : Veljača 19, 2009, 22:44:45 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Hvala na pohvalama! I meni se baš svidjela ta rečenica. Ja sam dogovorila sa svojim neurokirurgom prvu operaciju, nije me tjerao na ništa i taj dio se uistinu popravio - mislim na L4-L5, ali sad zeza S1 i nešto još do sada neotkriveno u torakalnom dijelu.
Neurologica se strašno protivila operaciji i dan-danas me gleda ko ljuti ris kad dođem kod nje na EMNG.
Sutra idem kod neurokirurga, pa ću javiti novosti.
Žalosno je što vas Neurologica tako gleda i moj Neurokirug prije 6 godina je meni rekao Doćeš ti meni kad tad  ??? ??? on je sad otišao u mirovinu al mi je ta loša preporuka ostala kod drugog neurokirurga s kojim imam uvjek probleme prilikom pregleda jer je isti bio u viziti kad sam odbio operaciju,nažalost imamo samo jednog,tako da razmišljam da bilo što da se dogodi morao bi tražit rješenje u drugom gradu jer izgleda ovaj naš jedan jedini u gradu ima monopol nad pacjentima  a i ujedno u bolnici

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #6 : Veljača 20, 2009, 15:28:11 poslijepodne »
Ma odakle ti to da netko ima monopol. Tak nema konkurencije i teško da će onda održavati i formu (op.kvalitetu) bježi po drugo mišljenje.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #7 : Veljača 20, 2009, 20:16:53 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ma odakle ti to da netko ima monopol. Tak nema konkurencije i teško da će onda održavati i formu (op.kvalitetu) bježi po drugo mišljenje.
Oću samo ne znam kod kog Dr jel imamo samo jednog ;)

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #8 : Veljača 20, 2009, 21:32:28 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ma odakle ti to da netko ima monopol. Tak nema konkurencije i teško da će onda održavati i formu (op.kvalitetu) bježi po drugo mišljenje.
Od danas imam i ja takav problem ali sam ga opisala pod "iskustva sa doktorima", pa molim za Vaša mišljenja.
2006. interlaminectomia L4-L5

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #9 : Veljača 22, 2009, 18:49:30 poslijepodne »
Koji problem?

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #10 : Veljača 22, 2009, 19:11:10 poslijepodne »
Kokolina monopol od strane pojedinih lječnika al ne monopol kao izraz monopol,već drugim izrazom manipulacija nad istim kolegama i bolnicom :o

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #11 : Veljača 22, 2009, 23:39:56 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Koji problem?

nerazumijevanje od strane neurokirurga opisano ovdje Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
2006. interlaminectomia L4-L5

Kraljeznica.com forum

Odg: Scipion - fizioterapija
« Odgovori #11 : Veljača 22, 2009, 23:39:56 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com