Autor Tema: I ovo je naša stvarnost  (Posjeta: 58584 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #36 : Prosinac 22, 2009, 13:34:40 poslijepodne »
Madagaskar ima nam pomoći ima ,itekako,jer znaj jedno ,oni koji su izgradili ovu državu oni je mogu i srušit,a mislim da bi se to moglo i dogodit ,jer diraju sve svugdje nedaju ljudima posao,daju otkaze,firme idu u stečaj,uzimaju umirovljenicima,također oče i branitalejima skidat mirovine,naravno prvi sam za objavu registar ,al nek počistu prvo sve na vrhu jer ako krene loše mislim da će što se tiće mog grada imat balvan revoluciju ;)pa se vraćamo u 90,e sad nek gospoda razmislu jer nebi im volio bit u koži,jer doslovce sve su sj..... također i državne instirucije,zdravstvo ma sve apsolutno sve samo nemogu jednu stvar a to je duh u ljudima  ??? ???uf sad bi ja milinoviću kralješnicu operira gggggrrrr ???

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Pismo Djeda Mrazu
« Odgovori #37 : Prosinac 22, 2009, 13:57:10 poslijepodne »
U to ime, evo pisma za Djeda Mraza:


Dragi Djeda Mrazu......

U ovoj si godini uzeo mog najdražeg pjevača, Michaela Jacksona,
mojeg najdražeg glumca, Patricka Swayzeya,
i moju najdražu glumicu, Farrah Fawcett.

Pišem ti, da te upoznam da su moji najdraži političari Božidar Kalmeta i Darko Milinović!

Hvala!
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #38 : Prosinac 22, 2009, 15:10:26 poslijepodne »
 ;D ;D ;D

Kraljeznica.com forum

Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #38 : Prosinac 22, 2009, 15:10:26 poslijepodne »

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #39 : Prosinac 22, 2009, 18:00:56 poslijepodne »
Ja ne znam čemu se vi to svi fakat čudite....pa ja sam kao 15-godišnjak 1992. godine to znao sve, mislim morao si biti slijepac da to ne skužiš, bilo je samo pitanje vremena...sa sjetom sam gledao vojnike kako odlaze u borbu onako zaluđeni ni ne sluteći zašto se bore...onog trenutka kada se počeo favorizirati uvoz a ignorirati proizvodnja sve je bilo jasno...samo što je cijela država bila opijena nekim nacionalnim zanosom gdje su doslovno svi gurali glavu u pijesak....

Da budemo iskreni, da sam tada bio na vlasti pa i sam bih krao i to vjerovatno još i više nego ovi tada a i sada. Zašto? Pa zato što mi je to dozvoljeno, kužite?
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #40 : Prosinac 22, 2009, 18:18:18 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ja ne znam čemu se vi to svi fakat čudite....pa ja sam kao 15-godišnjak 1992. godine to znao sve, mislim morao si biti slijepac da to ne skužiš, bilo je samo pitanje vremena...sa sjetom sam gledao vojnike kako odlaze u borbu onako zaluđeni ni ne sluteći zašto se bore...
davore ispada po tvom postu da su svi bili budale zaluđene dok si ti kao 15-godišnjak znao sve,ne osuđujem te što si imao 15 godina al nikad nećeš ,moć shvatit što je bilo u srcima ljudi koji su po tvom zaluđeni išli stvarat državu u kojoj ti sad lipo uživaš,kao i tvoja dijeca.Krađa u državi nema veze sa stvaranjem države

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #41 : Prosinac 22, 2009, 19:18:44 poslijepodne »
Skužili smo samo to da su za tebe zaluđene budale svi koji su branili nekad ovo što smo mi svi skupa dozvolili da bude danas. Hrabar si to napisati na Kralježnici, odi to napisati na neki braniteljski forum. Moj rođak Blago Zadro da je danas živ bi ti došao tamo u Quatar i poravnao ti kralježnicu besplatno. Ako ti nisi znao zašto se bore, oni su znali, hrabro su branili svoje,borili su se zato da meni i tebi danas bude bolje,a to što nam nije bolje nisu oni krivi jer su dali sve. Ako ti tako izražavaš žaljenje za poginulima onda je to jako lijepo od tebe, ali shvati jednu stvar, da nije bilo tih "zaluđenih" ti bi bio prepušten agresoru na milost i nemilost, oni su svojom "zaluđenošću" štitili sve nas, pa i tebe, nisu razmišljali kako če si mladi naraštaji urediti budućnost, oni su se pobrinuli da je uopće imamo.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #42 : Prosinac 22, 2009, 19:32:38 poslijepodne »
Zar ima smisla uopće raspravljat ,ja svom djetetu nikad ne tupim o tim stvarima ,jer njega možda neće baš bit briga kako je  bilo prilikom stvaranja  90 godina njega zanima sadašnjost ne prošlost,tako da Davora razumim  da nemože to skužit ,jer ipak je on dijete koje sve zna :D :D Živija ti meni Davore 1000000 godina :D :D
PS.Ovakve izjave pokušaj izbjeć u stvarnom  životu,jer bi ti neko moga ispeglat kralješnicu,što se mene tiće moš prićat što hočeš ja u srcu imam Državu Hrvatsku,a na tebi će bit da se izboriš protiv mita i korupcije

uriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 254
  • ko drugom jamu kopa fizicki je radnik
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #43 : Prosinac 22, 2009, 19:33:24 poslijepodne »
Kaže se da prilika čini lopova.
Međutim Davore, i ti si otišao u inozemstvo crnčiti i to sigurno nije lako i golema je žrtva za tebe i tvoju obitelj.Školovan si,inteligentan i stručan čovjek. Vjerojatno si mogao utrpat se u neki nadzorni odbor,stranku,partiju,županijski odbor....Ali nisi,nego se boriš i krvavo radiš s bolesnom kralježnicom u stranoj zemlji .Dakle,ipak mislim da je to kod tebe više ironija na koju svako ima pravo.
Međutim,ipak vjerujem da je većina ljudi poštena i čestita.
Oni koji to nisu su mala beznačajna kasta sitnih duša  s kojima se ne bih mijenjao ni za ručak.
A što se tiče Domovinskog rata stvar je jasna.Hrvatsku su trebali braniti Hrvati,a ne Mongoli ili Finci.I nije  se borio nitko za njih nego za sebe , svoje i vlastita uvjerenja.
U situaciji u kojoj smo sada svi smo odgovorni.Zašto?!Zato što smo prihvatili kao nužnost korupciju,nepotizam i eroziju morala.Umjesto da osudimo vladajuću kastu mi joj se želimo približiti  i izvući korist.
Jadno,da nemože biti jadnije.
No nikad me nitko neće uvjeriti da je poštenje,domoljublje,čestitost i marljivost tek niz arhaizama i ispraznih floskula.
Opeklo me je kao i sve vas po sto puta.I mogao sam izabrati lakši put,ali nisam jer nebi mogao sebe pogledati u ogledalo.
Ali makar ostao sam kao "Pale sam na svjetu" rađe ću crknut  nego se sada mjenjat.Ne radi njih,vas,ovog ,onog,nego radi sebe samoga.
P.S:
"Mrijeti ti ćeš kada počneš sam u svoje ideale   sumnjati".S.S.Kranjčević
« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2009, 19:42:29 poslijepodne uriel »
Dijagnoza prije operacije proturzija L4-L5 i ekstruzija L5-S1 diska
19.5.2009 operirao ekstruziju diska L5-S1
Rehabilitacija i bolovanje od šest mjeseci.
Vratio se na posao 26.10.2009.
Još manje tegobe prisutne u vidu  povremenog trnjenja lijeve noge.Stvari polako idu na bolje.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #44 : Prosinac 22, 2009, 19:42:55 poslijepodne »
Svaka ti čast Uriel a i Denisu i Pantaghani.

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #45 : Prosinac 22, 2009, 20:58:07 poslijepodne »
Ajde ,ajde smirite se, nerviranje nije dobro za kralježnicu.

Gospodar sam riječi koju nisam izrekao a rob one koju jesam.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #46 : Prosinac 22, 2009, 21:47:41 poslijepodne »
A što je vas sve teško isprovocirati, to je čudo...

Da konstatiramo, licemjerje je obilježje vaše generacije, a poštenje i neustrašivost je obilježje moje. I fućka se svima nama za partizane i ustaše, branitelje i četnike, haške klupe, Blage Zadre i šta ti ja znam koga. Znam vrlo dobro tko je bio Blago Zadro i znam da nikad ne bi sirovo reagirao poput nekih koji se kunu da su mu rođaci. Npr. brijem da nitko ne zna tko je bio bojnik Alfred Hill. Ja gledam u budućnost i kako prehraniti obitelj sutra, i nemojte me podcjenjivati, na odsluženju vojnog roka sam Vukovarskim braniteljima na određeni način pokazao što mi predstavlja hrvatska zastava...predstavlja mi simbol moje domovine, a ne neki oltar kojem se ja moram klanjati, ni boga se ne bojim a kamo li nekih kvazi branitelja i ratnika, zaboli me i za Srbe i za Hrvate i sve...ovdje sam stekao toliko prijatelja iz Srbije da mi ne pada na pamet ih obilježavati u ime tamo nekih ratnika i amen....
Rat je bio, znamo svi pod kojim okolnostima i kako...i prestanite me napadati ko da sam antikrist...kak ono ide...ako ste bez grijeha....

Madagaskar, tebi je glavni intelektualni domet, vidim, Xena.... i piše se Qatar, inače država koja investira u nešto i tim novcima hrani moju obitelj prema tome....

E da ne zaboravim, bosanci pravoslavne vjeroispovijesti su mi ubili sestričnu u dobi od 13 godina u Bosni....pa tako da znam nešto i tome...samo sam zasada za razliku od vas evoluirao....i nikad nisam previše vjerovao u povijest....ionako su je uvijek pisali pobjednici, uvjerio sam se to na partizanskom primjeru....

8 dana, sitno....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #47 : Prosinac 22, 2009, 22:02:04 poslijepodne »
Davore koliko vidim tebi je tvoja guzica prioritet ,a što se tiće teme otišo si pre daleko niko nije spominjo druge nacionalnosti i ne kakaj ne prebacuuj temu,ujedno tvoja domovina je tamo di tvojoj guzi paše,jer ti si osoba koja samo gleda sebe i kako će tebi dobro biti,blago tvojoj obitelji s tobom, sigurno im je dobro ,misliš da je u novcu sve hahahhah, eh velik je period još 8 dana svi će se obradovat tvojim novcima i poklonima ;)

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #48 : Prosinac 22, 2009, 22:10:26 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Da konstatiramo, licemjerje je obilježje vaše generacije, a poštenje i neustrašivost je obilježje moje.

Podpisujem ovo.B

Branitelj danas je kupljen, i šuti jer je kupljen. Ti koji bi tebi "trebali lomiti kičmu" su oni koj su uz "amen" politike dobili povlastice i gledaju kako se domovina

rasprodaje u bescjenje. Neće još dugo biti novaca za isplatu kupljenih invalidnina a uz njih će na*ebati i pravi.

Sljedi dužničko ropstvo u kome se namiruju lihvari bez pogovora. Zato smo u NATO-u.

Živi i zdravi bili pa vidjeli da će se prodati HEP (ode za kamatu) nakon toga privatizacija šuma , poljoprivrednog zemljišta ... IMAMO HRVATSKU.

Neko dobro reče -krivi smo što nismo bili Slovenci.





Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #49 : Prosinac 22, 2009, 22:22:07 poslijepodne »
Pa dokle god je Tuđmanu i Sanaderu i ostalima bila bitnija njihova guzica od vlastitog naroda, dotle će i meni moja obitelj biti prioritet...samo moj denise ti sve malo krivo interpretiraš, valjda još nisi skužio da nisi među 200 obitelji kao ni ja....

Po tvome ja sam kao svaki pravi čisti Hrvat i katolik trebao odabrati hrvatsku i burzu rada? Vidim da me pokušavaš prosvijetliti i izvesti na "pravi put" ali eto još jedanput velim da ću i sa crnim vragom samo da obitelji obezbjedim lagodan život, sve drugo su najobičnija lamentiranja....

Domovina je tamo gdje ti je dobro, to su još stari Rimljani konstatirali....pa sad, ta se domovina može zvati Srbija, Hrvatska, Qatar, Obala Bjelokosti, potpuno irelevantno....ma ljudi naravno da sam domoljub i da volim svoju zemlju, ali se treba isto tako malo spustiti i shvatiti da se od domoljublja ne živi.

Vjerujte mi da sam u zadnjih 6 mjeseci malo "otišao" na psihu i nije lako, a pogotovo nije lako kad se budem vraćao na godišnji pa me hrvatski carinici budu počeli pretresati na aerodromu....znam to jer mi pričaju naši ljudi koji ovdje rade, heba te, država ti ne da posao, ti se patiš po nekim pustinjama i onda te još ta ista država odere kad se vratiš da posjetiš obitelj....pa sad vi meni recite da li ja imam ijednog razloga slaviti hrvatsku državu....?

Vi svi imate malo iskrivljenu percepciju....da ste ovdje kao ja isto bi ste razmišljali, vjerujte mi...eto ja npr. nisam znao da sam rasist dok nisam došao ovdje....

2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #50 : Prosinac 22, 2009, 22:31:18 poslijepodne »
Davore a tko brani političare ili govori da je danas tu dobro. Pa svaka ti čast što si otišao van i brineš se za svoju obitelj. Ali si podcijenio one koji su nahebali davno prije a takvih žrtava ima puno i u Bosni. A to što ima svakakvih profitera to neču ni komentirati jer ih stvarno ima ali poznam isto tako puno hrabrih boraca koji su jako zakinuti ali to se baš ne spominje jer eto nekima su ovi podmićeni trn u oku, a tako naši političari djeluju, zavade nas pa vladaju.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #51 : Prosinac 22, 2009, 22:32:26 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Da konstatiramo, licemjerje je obilježje vaše generacije, a poštenje i neustrašivost je obilježje moje.
Licemjerje je naše obilježje hahahh naravno jer smo stvarli državu,a poštenje i neustrašivost je tvoje jer si stvorio državu u tom Qatru neustaršivost ti ti je vrlina naravno kad si udaljen km :D :D

Podpisujem ovo.B

Branitelj danas je kupljen, i šuti jer je kupljen. Ti koji bi tebi "trebali lomiti kičmu" su oni koj su uz "amen" politike dobili povlastice i gledaju kako se domovina

rasprodaje u bescjenje.






Ha hah Jopane e baš da je tako nebi se reklo al eto to je tvoje mišljenje,nemoj mislit  da branitelji moraju mučat jer ih je strah da im se neuzme mirovina,nešto što je stečeno je stečeno i niko ih nemože zakinut u tome.Što se tiče lomljenja kičme kičmu neče slomit branitelji  jer su je već slomili a propast će gledat mlade generacije koje dolazu, nadam se da neće morat selit u Qatar,ili će se morat izborit za svoja prava ratom.kako god okrenio neko če jest gov..... ;)

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #52 : Prosinac 23, 2009, 00:54:17 prijepodne »
Ćika Jovan očito sve zna o kupovini i misli da bi oni koji su jednom branili trebali opet i uvijek, e pa nekih više ni nema a to kako se po njima danas pljuje je i bolje da ne mogu vidit. Sve nas lijepo stjeraj u red, u kut ili na dijetu ::)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #53 : Prosinac 23, 2009, 06:42:22 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
davore ispada po tvom postu da su svi bili budale zaluđene dok si ti kao 15-godišnjak znao sve,ne osuđujem te što si imao 15 godina al nikad nećeš ,moć shvatit što je bilo u srcima ljudi koji su po tvom zaluđeni išli stvarat državu u kojoj ti sad lipo uživaš,kao i tvoja dijeca.Krađa u državi nema veze sa stvaranjem države

Krađa u državi ima itekako veze sa stvaranjem iste....političari na čelu sa krivoustim su iskoristili rat za legalnu pljačku i 200 obitelji. Uostalom to je sam krivousti rekao tako da ja nisam rekao ništa novo.

Da, ja lijepo uživam....moja djeca siguno uživaju, ali djecu je najlakše obrlatiti, zar ne? Ja toliko uživam u hrvatskoj da sam sad ovisan o pustinjskim državama i njihovim investicijama....svašta...moj denise....vidi se da nisi osjetio kapitalizam? Ček, ti si ono radio u državnoj službi jel da?

Kao što kaže Uriel, mogao sam platiti jedno 5000 eur kolko je koštao posao u državnoj službi i sad raditi od 7 do 15 i primati božićnicu. Ali vjerujte mi da u mojoj generaciji relativno obrazovanih ljudi je malo takvih. Opet ponavljam, razlika je što mi gledamo prema naprijed kada donosimo odluke a ne prema nazad...rad u državnoj službi za mladog inženjera može samo značiti propast, pa kad bude imao jedno 50 godina i ostane bez posla, baš me zanima tko će ga zaposliti, pogotovo u privatnom sektoru....

U tuđini je teško...rijetki to znaju...nema goreg nego biti stranac negdje, ali zapamtite ovo... bolje je biti bijelac na Bliskom Istoku nego Hrvat u Hrvatskoj, definitivno....ovdje što se tiče administracije imamo VIP status, što će reći da u državnim institucijama bijelci imaju prednost pred ljudima druge boje kože, a još kad vide da si ing. građ...otvorena su ti sva vrata....zakon te štiti da ne ostaneš bez plaće itd.
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Kraljeznica.com forum

Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #53 : Prosinac 23, 2009, 06:42:22 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com