Autor Tema: I ovo je naša stvarnost  (Posjeta: 58596 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #54 : Prosinac 23, 2009, 07:23:47 prijepodne »
Ali nisu političari išli zaluđeni braniti svoje nego običan narod, zar su zaslužili danas da ih se naziva zaluđenima. Šta bi bilo da su svi onda pobjegli samo zato što su političari bili i ostali korumpirani. Mislim da su ti ljudi zaslužili puno više poštovanja,a to kako nam je danas smo si sami krivi. Oni koji su nam izborili svojim životima ovu državu zar su nam je trebali i servirati na pladnju

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #55 : Prosinac 23, 2009, 09:47:42 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
davore ispada po tvom postu da su svi bili budale zaluđene dok si ti kao 15-godišnjak znao sve,ne osuđujem te što si imao 15 godina al nikad nećeš ,moć shvatit što je bilo u srcima ljudi koji su po tvom zaluđeni išli stvarat državu u kojoj ti sad lipo uživaš,kao i tvoja dijeca.Krađa u državi nema veze sa stvaranjem države

Krađa u državi ima itekako veze sa stvaranjem iste....političari na čelu sa krivoustim su iskoristili rat za legalnu pljačku i 200 obitelji. Uostalom to je sam krivousti rekao tako da ja nisam rekao ništa novo.

Da, ja lijepo uživam....moja djeca siguno uživaju, ali djecu je najlakše obrlatiti, zar ne? Ja toliko uživam u hrvatskoj da sam sad ovisan o pustinjskim državama i njihovim investicijama....svašta...moj denise....vidi se da nisi osjetio kapitalizam? Ček, ti si ono radio u državnoj službi jel da?

Kao što kaže Uriel, mogao sam platiti jedno 5000 eur kolko je koštao posao u državnoj službi i sad raditi od 7 do 15 i primati božićnicu. Ali vjerujte mi da u mojoj generaciji relativno obrazovanih ljudi je malo takvih. Opet ponavljam, razlika je što mi gledamo prema naprijed kada donosimo odluke a ne prema nazad...rad u državnoj službi za mladog inženjera može samo značiti propast, pa kad bude imao jedno 50 godina i ostane bez posla, baš me zanima tko će ga zaposliti, pogotovo u privatnom sektoru....

U tuđini je teško...rijetki to znaju...nema goreg nego biti stranac negdje, ali zapamtite ovo... bolje je biti bijelac na Bliskom Istoku nego Hrvat u Hrvatskoj, definitivno....ovdje što se tiče administracije imamo VIP status, što će reći da u državnim institucijama bijelci imaju prednost pred ljudima druge boje kože, a još kad vide da si ing. građ...otvorena su ti sva vrata....zakon te štiti da ne ostaneš bez plaće itd.
Davore zato nam i je propala država jer su svi mladi sposobni inžinjeri  ko ti pobigli van raditi,a da država procvjeta isti bi se rado vratili,naravno biti pametan među budalama je jako velik uspjeh hahahha  :D :D odlučit ču se i ja ić radit u Zimbabve i bit uspješan inžinjer :D :D,umjesto da svoje znanje prodaješ u RH ti ga prodaješ nepismenom narodu, samo teško je u ljepoj našoj doć do zaposlenja jer svi pucaju na visoka mista i velike plaće,pa se onda odluču na rad u inozemstvu.Sve to ima svoju cijenu ako želiš novce ,ostavljaš obitelj pa ti se nedaj bože olomi na drugi način,ako si u RH nemožeš imat para koliko želiš al imaš obitelj,ja sam se odlučio na tu opciju.Uzet ću za primjer našeg Neura nadam se da se neće naljutit što njega uzimam u usta ,al što on nije  uspješan po tvom bi on trebao isto ići u Quatar i biti  još uspješniji doktor,naravno čovjek radi tu i isto je na jako dobrom glasu, a vjerujem da će sa svojom sposobnošću još dalje dogurati i neće mu bit potrebno inozemstvo,jer će svoju karijeru još bolje sagradit u RH,i dao bog još više takvih .Za kraj ove teme jer nema smisla da se prepucavam sa tobom samo ti lipo uživaj u svojoj slavi i novcima samo se nediraj u one koji su stvarli ovu državu jer ti nisi kompotentan da prićaš o takvim stvarima,kao što ja nisam da prićam o komunizmu

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #56 : Prosinac 23, 2009, 09:50:39 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ali nisu političari išli zaluđeni braniti svoje nego običan narod, zar su zaslužili danas da ih se naziva zaluđenima. Šta bi bilo da su svi onda pobjegli samo zato što su političari bili i ostali korumpirani. Mislim da su ti ljudi zaslužili puno više poštovanja,a to kako nam je danas smo si sami krivi. Oni koji su nam izborili svojim životima ovu državu zar su nam je trebali i servirati na pladnju
Madagaskar mislim da se ntriba dalje objašnjavati nekom ko nezna cijeniti mrtve a ujedno sve to trpati u isti koš ???

Kraljeznica.com forum

Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #56 : Prosinac 23, 2009, 09:50:39 prijepodne »

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #57 : Prosinac 23, 2009, 09:50:58 prijepodne »
Domovinu smo imali prije stjecanje Države,kad smo stekli državu,ista je pretvorena u katastarsku česticu,a ista katastarska čestica je pokrivena debelom hipotekom,a vjerovnici poput lešinara lebde iznad nje,čekajuči pravi trenutak naplate ;D
Branitelji :D  na jednog pravog,dolaze tri lažna branitelja :D  Pa normalno da ljudi osječaju animozitet prema takvim braniteljima,koji su se  poput parazita uhljebili na državni proračun i uživaju u mnogim privilegijama koje im ne pripadaju :'( i sasvim je normalno da se danas više ne razlikuje kukolje od žita,već se sve trpa u isti koš.
Za takvo stanje stvari krivi su i sami branitelji,jer njihove se udruge protive objavi braniteljskog registra ???
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #58 : Prosinac 23, 2009, 10:20:52 prijepodne »
Da se vratimo na temu ;D
I ovo je naša stvarnost :D

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #59 : Prosinac 23, 2009, 10:42:04 prijepodne »
A i ovo je naša stvarnost

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #60 : Prosinac 23, 2009, 11:17:05 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
A i ovo je naša stvarnost

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Klasika,takve poteze političari su vukli još u doba prije potopa ;D  da bi dobili na rejtingu i narafski narod pada na šaku žita,al zna se tko jede pogaču :D
Evo još malo o našoj stvarnosti ;D

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
« Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2009, 11:28:52 prijepodne worf »
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #61 : Prosinac 23, 2009, 11:35:51 prijepodne »
također je i ovo klasika :D :D

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #62 : Prosinac 23, 2009, 14:43:29 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
također je i ovo klasika :D :D

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Ne,to su floskule koje uznemiravaju i žive i mrtve,a hrvatskom puku ne otvaraju nova radna mijesta,a potiču na nacionalni razdor,a dr. Franjo Tuđman je toliko truda uložio na nacionalnu pomirdbu hrvata ???
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #63 : Prosinac 23, 2009, 18:08:24 poslijepodne »
Drug Tito je govorio

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

a mi danas pljujemo pa našoj državi :'( :'( :'( :'(

uriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 254
  • ko drugom jamu kopa fizicki je radnik
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #64 : Prosinac 23, 2009, 19:36:42 poslijepodne »
Ma ljudi moji ovo više nema smisla.
Stvari su kristalno jasne.
Zakon i proveđenje istoga.Ko je ukrao,uzeo lažni status branitelja,podmitio,obespravio,uništio,naudio nevinom  itd. Treba biti pošteno suđen i ako je kriv kažnjen.
U svakoj državi je bitno samo da svako radi svoj posao i pridržava se zakona.Ostalo su samo tlapnje.
Vrtiti se u krug oko magičnih brojki  925.,1101.,1493.,1527.,1848.,1914.,1918.,1941.,1945.,1991.,1995. je jalova rabota.
A mladi i stručni ljudi trebaju krenuti dalje,stvarati nove vrijednosti bilo u Dubrovniku,Dublinu,Sisku ili Berlinu.Ako društvo prepozna njihove kvalitete naći će načina da ih i zadrži.Ako ne onda ih i ne zaslužuje.
Vulgarno je djeliti lekcije iz domoljublja,morala ili vjere jer mislim da to spada u sferu intime svakog čovjeka.O tome se ne treba ni raspravljati nego svjedočiti vlastitim djelima.
Narod smo pomješanog i nesigurnog identiteta.Bojimo se sami sebe i vlastite prošlosti.
Ne možemo se dogovoriti niti oko jedne činjenice, niti oko temeljnih vrijednosti.
I čemo ovo virtualno prepucavanje!?
Svi ovdje obični ljudi, bolesnih kralježnica,raznovrsnih struka,slične imovinske kartice ,svak živi i bori se kako zna i umije,a zadojeni smo i mahniti kao u saboru.Kad zaboli jedni drugima bez problema dajemo korisne savjete,a u ovoj temi koja baš ništa neće riješiti u životu i jednog od nas pljušte prozivke i upiranja prstom.
Ne izdvajam ni sebe jer sam se isto upecao na ovu temu bezveze.
Dijagnoza prije operacije proturzija L4-L5 i ekstruzija L5-S1 diska
19.5.2009 operirao ekstruziju diska L5-S1
Rehabilitacija i bolovanje od šest mjeseci.
Vratio se na posao 26.10.2009.
Još manje tegobe prisutne u vidu  povremenog trnjenja lijeve noge.Stvari polako idu na bolje.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #65 : Prosinac 23, 2009, 20:34:22 poslijepodne »
Uriel dobro si  ovo napisao slažem se sa ovim ,nema smisla natezati se ,nek svak živi i misli te radi kako hoće,samo jedna stvar mi se nije svidjela od početka ove teme a to je pljucanje i omalovažavanje ove države,no nećemo dalje .Znaš nemam ništa protiv nikog al nevolim kad neko zatupi po svom i pljuje po nečem o čemu nema pojma.Eto ja se isključujem iz ove teme jer nema smisla  prepucavati se,jer ovo je  moja država, ma kakva bila da bila i uvjek će bit u mom  srcu ma kakva bila da bila,,jer ako nevolim politiku i političare ne mogu nevolit svoju državu,naravno štujem i sve osatle države ;)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #66 : Prosinac 23, 2009, 22:09:04 poslijepodne »
Eto i ja se slažem, kada ista ova država omogući mladim inženjerima ono što ovi nepismeni arapi mogu pa barem 5 % ja svečano obećajem da se vraćam doma...btw, uskoro mi dolaze supruga i klinci i započinjemo neki drugi život....daleko od "domovine"....što se tiče same domovine bila je i ostala maćeha mladim sposobnim ljudima....takva mi domovina NE TREBA....eto ja sam zaboravio možda vrijednosti, ali obitelj mi je ispred domovine, za razliku od denisa i njemu sličnih....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #67 : Prosinac 23, 2009, 22:49:26 poslijepodne »
Davore sve ti sritno bilo,ostani tamo i nevraćaj se više jer takvi nam u ovoj džavi ne trebaju,nadam se da ćeš bar svoju djecu naučit da su Hrvati.E ovakvi su mi najboji,  toliko ih poznam da mise riga na njih,odu u Ameriku i viću I love You America,kad se vratu glume velike patriote s punim đepovima ,a kad ih uvate godine onda im je America jako loša zemlja,naravno i Hrvatska im je nikakva jer su zbog iste bili prinuđeni otić hahahah ma strašno.No Coment.Davore eto nema smisla da se prepucavam  sa tobom jer sam te na slici vidio i mogu ti reć i da ne pripadaš ovoj zemlji zato svoju reputaciju gradi u tom svom Qataru.Za tebe jedna pjesma i rijeći pjesme kojeće te podsjećati na mene

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se


Kada vidiš kamen na kojemu piše
da je ratnik pao i nema ga više
nemoj samo proći k o da ne postoji
tu su hrabro pali prijatelji moji

slušaj kako grmi, kako more pjeni
pitaju te jesu li zaboravljeni
za njih se pomoli, nek mi braća znaju
heroji se nikad ne zaboravljaju

Branili su zemlju i rame uz rame
k o ratnici svjetla stali protiv tame
zato zora sviće, zato dan se budi
hvala im na svemu, slobodni smo ljudi ;)

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #68 : Prosinac 23, 2009, 22:55:59 poslijepodne »
I ujedno za kraj u ovoj temi časno sa operiranom kralješnicom u stavu mirno

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #69 : Prosinac 24, 2009, 07:39:34 prijepodne »
Eto sve smo riješili....

Zaključili smo da sam ja državni neprijatelj br. 1 jer sam se drznuo tražiti kruha van svoje domovine, a ista ta domovina je jako puno učinila da imam stalan posao, a po pismenosti nekih na forumu se vidi tko je Hrvat a tko poznaje hrvatski pravopis, uostalom tko kaže da sam ja Hrvat po nacionalnosti? Ja samo volim svoju domovinu, ali ona nešto ne voli mene, kao što ne voli ni prave branitelje. Možda bih se trebao vući po bolovanjima i šlepati cijeli žvot za nekim, a ne radom stvarati nove vrijednosti. Domovini su davno ponuđene moje usluge i mojih kolega, međutim odbijeni smo. Vjerovatno zato što ne razmišljamo konzervativno i što nismo potkupljivi. Pa kad neće jedni hoće drugi....djecu treba odškolovati.

Žalosno je ali istinito, sam sam se uvjerio, da smo van Hrvatske puno cjenjeniji nego doma.... :'(

Denise pošto vidim da ti živiš od domoljublja, otkrij nam svoju tajnu jer meni to ne uspijeva, kad dođem kupiti kruh traže me neke šarene papiriće, pa makar imao zastavu istetoviranu na čelo..
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #70 : Prosinac 24, 2009, 09:45:18 prijepodne »
Samo ti Davore uživaj u plodovima svog rada,meni i nekolicini koji su se tako i izjasnili na ovom forumu je žao da nismo emigrirali kad smo mogli,a u 50-tima je malo kasno ;D  Osim ako ne prodam sve nekretnine koje posjedujem,pa da odem živjeti negdje kao čovjek,negdje gdje ima reda i zakona,negdje gdje su pravila životne igre odavno postavljena i svima jasna,negdje gdje domoljubi ne harače vlastiti narod,negdje gdje nema časnih i poštenih ljudi u zatvoru ;D

Ovaj klip posvečujem Denisu i ostalim velikim patriotima,da vide šta nas uskoro očekuje ;D

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2009, 09:48:01 prijepodne worf »
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #71 : Prosinac 24, 2009, 10:14:37 prijepodne »
Cuda se dogadjaju i evo ja se moram sloziti u nekim dijelovima s Davorom   :) :)

U potpunosti ga razumijem sto je otisao traziti zivot negdje drugdje, i da mi je kraljeznica u malo boljem stanju vjerojatno bi i ja ucinila isto.
Odajem pocast i uvijek cu, svima onima koji su se borili u ratu, koji su poginuli, i nikad mi nece biti svejedno kada na dan godisnjice pada Vukovara vidim sve one svijece. Ali, na zalost, ono sto mi danas imamo nije ono za sto su se ti ljudi borili, niti je to ono sto bismo mi "obicni" ljudi htjeli i sto smo ocekivali da cemo imati.

Pricaju nam price (politicari), prave nas budalama, cesto se pitam kad ih cujem, da li oni stvarno misle da smo svi mi s druge strane potpuno retardirani pa cemo "popusiti" njihove price.

Ako se usporedim sa svojim prijateljima koji su bili pametni pa nakon faksa otisli negdje vani, pa dodje mi da placem. I ne mislim tu samo na materijalnu korist. Zive u normalnim drzavama, uredjenima, gdje vladaju zakoni i pravila, gdje znaju sto ih sutra ocekuje, gdje sebi i svojoj djeci mogu osigurati lijep zivot, gdje ako su dobri u svom poslu, mogu puno postici. A na zalost, nista od toga ne vidim u ovoj nasoj zemlji.
I da, jako jako sam razocarana, jer ovo nije mjesto kakvo sam mislila da ce biti.
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Kraljeznica.com forum

Odg: I ovo je naša stvarnost
« Odgovori #71 : Prosinac 24, 2009, 10:14:37 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com