Autor Tema: Kako se osjecas......  (Posjeta: 127165 )

0 Članova i 66 Gostiju pregledava ovu temu.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #144 : Siječanj 23, 2010, 21:19:52 poslijepodne »
Ja sam do jaja!!! Već 3 dana igram nogomet na ZG temperaturama...!!!!!!

P.S. Nadam se da nisam nikog uvrijedio.....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #145 : Siječanj 24, 2010, 12:52:45 poslijepodne »
Davore naprotiv mislim   da je svima drago da igraš nogomet i da ti je dobro,jel di je mala šteta ide brži oporavak ;)

GSM

  • Gost
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #146 : Siječanj 24, 2010, 13:00:18 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ja sam do jaja!!! Već 3 dana igram nogomet na ZG temperaturama...!!!!!!

P.S. Nadam se da nisam nikog uvrijedio.....

Daj ubaci sutra ili preksutra popodne mene u neku ekipu, igra se i meni. Ponjet cu opremu :)

goga

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 242
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #147 : Siječanj 24, 2010, 19:39:21 poslijepodne »
Objavite ime ekipe da kupim sportske novine da vidim tko je pobijedio.  ;D

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #148 : Siječanj 24, 2010, 20:26:42 poslijepodne »
Meni su nekad takve ekipe bile super bacimo jednu brzinsku pa na pivu u kafić hahhaha više bilo boca od pive nego datih golova  ;D ;D kad su se svi propili ekipa se raspala,u svakom slučaju igra je jedno i drugo vamo zabijaš golove,a u kafiću pivske boce :D :D  ŽIvio nogomet ;)

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #149 : Siječanj 26, 2010, 09:12:47 prijepodne »
Dragi moji, da se javim......imam veliku novost....vratila sam se za stalno u SLO....dosli smo na odmor i mene je moj pustio u slo da obavim poslove i nakon tjedna dva, skonto da je bolje da ja ostanem tu...jer njemu je sve to previse samnom....dosta mu svega bla bla....ja mislim da me vise ne voli...malo sam jos u soku al bar sam se rjesile one samoce gore....nikad nismo izlazili jer je on radio, a kad je bio fraj tezko mu bilo dati nekoliko evra za pice il pizzu...al razumijem ga...ja sam htjela več lanske godine iči al ja sam mu bar u oči pogledala i to rekla, a ne preko telefona...
Javim se vamjoš....sa kičmom je kako kad...ako dignem malu nečakinju onda mi nije dobro....a ako se ponašam normalno, onda je ok...mjehur je ok...bit ču ja super, tek sad ču da počnem da zivim, da putujem i da se druzim a ne kao u zatvoru....pozdrav svima...i nek vam bog il ono u sta vjerujete da puno, puno zdravlja....
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #150 : Siječanj 26, 2010, 09:47:06 prijepodne »
Draga Brinetka , ljudi su ti takvi, danas ovako sutra onako, ako ima interesa zajedno su ako nema onda ne.

Ima i ovdje na forumu ljudi koji se mijenjaju iz interesa otvoreno za 180 stepeni, tj nema dosljednosti, vidi se iz postova.

Želim ti puno sreće a ja mislim da će ti više faliti psi o kojima si se brinula nego taj telefonđija.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #151 : Siječanj 26, 2010, 10:41:42 prijepodne »
Draga Brinetka,

zao mi je sto se to dogodilo, a ponajvise mi je zao sto ti je na taj nacin to priopcio, to svakako nisi zasluzila. Ali to govori o njemu, a ne o tebi.
No, svaka cast na tvom stavu, i sto u svemu tome ne vidis sve crno, nego si se odmah "uhvatila" i onoga dobroga u tome.
I samo tako nastavi,  i izvuci ono sto je pozitivno iz cijele price. Jedna od njih je svakako i ta da si nam sada blize i da bismo mogli jednom neko druzenje organizirati i u SLO  :)
Uvijek postoji neki razlog zasto se neke stvatri dogode, nekada ih odmah ne vidimo, ali poslije vrijeme pokaze.

Budi nam i dalje tako jaka duhom, ali nemoj dizati necakinju  ;)

Velik pozdrav!
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #152 : Siječanj 26, 2010, 10:46:16 prijepodne »
Evo Pantaghana ti je napisala sve sta i ja mislim :)
Obzirom da smo sestre ona je ta koja je pokupila smisao za pisanje (ja se tjesim da sam ja pokupila smisao za humor :) )
Drž' se i budi pozitivna i hrabra i dalje!!!! Ja ti se  uvijek divim na tome!!!
Pozdrav
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Katarina A.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 207
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #153 : Siječanj 26, 2010, 12:16:06 poslijepodne »
Draga Brinetka,
žao mi je što ti se to dogodilo na takav način ali bolje prije nego kasnije, a vjerujem da ćeš se i sama bolje osjećati kod kuće, bolovi su u velikoj mjeri potencirani nezadovoljstvom i psihom, zato samo hrabro naprijed...
L5/S1 ekstruzija

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #154 : Siječanj 26, 2010, 13:52:00 poslijepodne »
Draga Brinetka, žao mi je što ti se to dogodilo, ali se nadam da će ti ipak sada biti bolje. Ipak si među svojima, a uvijek se možeš i nama javiti, a ako ikad konačno organiziramo to druženje, moći ćeš nas pridružiti bez problema! Sretno!  :D
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #155 : Siječanj 26, 2010, 15:23:04 poslijepodne »
A što da kažem sve su drugi članovi rekli prije mene.Eto ja ti želim najviše snage da to prebrodiš i sa što manjim stresom da ti kralješnica i dalje ostane smirena,a dotični gospodin nažalost moram reći je jedan od mnogih koji sramoti muški rod,sory na ovoj izjavi al takvi su mi likovi poznati koji nemaju svoj stav, karakter kao ni onu stvar da kažu direktno u oči nekom nešto.
Drže se i čuvaj se puno sriće želim.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #156 : Siječanj 26, 2010, 15:30:24 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Draga Brinetka , ljudi su ti takvi, danas ovako sutra onako, ako ima interesa zajedno su ako nema onda ne.

Ima i ovdje na forumu ljudi koji se mijenjaju iz interesa otvoreno za 180 stepeni, tj nema dosljednosti, vidi se iz postova.

Želim ti puno sreće a ja mislim da će ti više faliti psi o kojima si se brinula nego taj telefonđija.
Jopane ako imaš što reći onda imenuj jer svojim zatajivanjem ispada da si i ti jedan od tih ;)i nemojmi samo u drugom postu reći ti si taj jer ću ti odma odgovorit ja sam svoje govorio i na forumu i ljudima u oči i mislim da mi niko nije zamirio,i ja to cijenim.

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #157 : Siječanj 26, 2010, 16:02:21 poslijepodne »
Hvala vam na podrzci....istina, ufatila sma se za ono pozitivno, rjesila sam se emocionalno nesposobnog tipa i zatvora....ako mu mam u 30 godina nije vidjela parisssssssssssssss, nebi ga ni ja....nisam ga ni u ovih 5 godina.....nismo nigdje ni izlazili, al zao mi pasa....nisam se ni pozdravila od njih....ljubi vas sve....brinetka...
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #158 : Siječanj 26, 2010, 17:21:32 poslijepodne »
Draga moja brinetka,

Kako vec znas mene moj nije bio ostavio (citaj samo sto nije) vec sam se ja sama zanogetala iz francuske, 'bem ti francusku i zapadnu evropu. Sto ti kazes ko u zatvoru, nikdje nista ako nemas love i nisi celicnog zdravlja (a mi to nismo nazalost). Nego ti sto pominjes ovo putovanje i to, samo ti lijepo produzi do Sarajeva, kod mene si uvijek dobrodosla bujrum, a mozda ako se dobri bog smiluje i daju nam ovaj bezvizni rezim dodjem i ja do Slovenije ;D.
Sad ce tebi tek svanuti, nista se ne brini polako svaki dan, bazen ako mozes pa onda spa tretmani poslije bazena, kupke cuda ;D :D.
E jest neki frajer kad niste mogli izaci na picu, pa za sta onda radi toliko ufffff sve znam nije bio ni onaj moj bolji.
Pusa draga moja i nista se ti ne sekiraj sad ce ti tek biti bolje medju svojima si 
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #159 : Siječanj 26, 2010, 17:26:48 poslijepodne »
Ne sekiraj se Brinetka, taj te nije zavrijedio. On je na gubitku, a ti samo čuvaj sebe.

goga

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 242
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #160 : Siječanj 26, 2010, 19:39:23 poslijepodne »
Draga Brinetka iskreno mi je žao što je tako završilo ali ako se taj tvoj ne drži onoga u dobru i u zlu onda tebe nije ni zaslužio pogotovo što je kukavica koja nezna pogledat u oči. Osoba koja se razboli treba joj pružiti još više pažnje a ne okrenuti leđa. I onom psetu kad je bolestan pomogneš mu na sve načine jer ga nemožeš gledati da se pati a kamoli čovjeku. Drago mi je da si bolje i osnuj si novi život kakav si željela jer ima na ovom svijetu i dobrih ljudi. Zaslužila si to. Pusa!  :-*

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #161 : Siječanj 26, 2010, 21:07:48 poslijepodne »
Uh pas samo ako nokat ozljedi, odma panika.....a mene ne bi ni zagrlio kad bi skapala.....
Sena.....izsmijala sam se ti do suza, a i moja mama samnom...dobro je meni...kaze mama, da joj je cudno sto sam plakala samo 2 minute, a i to kad sam vidjela da mi brat plače....jer mu bilo žao mene..
Bit če sve ok, malo spa i masažica muških ruku i bit ču ko nova....hahhah

HVALA VAM SVIMA
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

 

Nagradne igre