Autor Tema: Kako se osjecas......  (Posjeta: 127233 )

0 Članova i 48 Gostiju pregledava ovu temu.

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #162 : Siječanj 28, 2010, 22:12:25 poslijepodne »
kako ste moji prijatelji, kako se osječate?

Ja sam super.....uvjek sam u društvu i nema krize....Mislila sam da če mi biti teže, al ide....pozdrav svima...
Vidjela sam da ste dobri u rokometu....super..
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #163 : Siječanj 28, 2010, 22:38:55 poslijepodne »
Hvala za rukomet! Sem zelo srečna da se dobro počutiš! (isprika ako nije točno napisano - govorni dio mi ide bolje) Društvo puno znači... A ako trebaš bilo koga nas uvijek će nekoga naći ovdje...
Pozdrav!  ;)
2006. interlaminectomia L4-L5

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #164 : Veljača 06, 2010, 00:05:43 prijepodne »
Fakat, cestitke za rukomet  ;)

E vidis, mene vise niko i ne pita kako se osjecam, pa ni majka rodjena  ;D
A osjecam se ................. ::) ne znam ... nerjeseno, po prirodi optimista, ali sam ispucala sve zalihe optimizma. I jos samo cekam da mi kazu da moram opet na operaciju .......... otkud covjeku vise snaga?
Kako ono? " Ne dao Bog da covjek prezivi sve sto moze izdrzati" Ja se nekad upitam, od cega sam? Cudan neki materijal. Sklon defektima a izdrzljiv  ::)
Boli me kad puno hodam. Je li to normalno, hocu reci nakon dva mjeseca lezanja i zdrava kicma bi me boljela, zar ne?
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #165 : Veljača 06, 2010, 10:12:14 prijepodne »
besana evo ja te pitam kako se osjećaš  :-*

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #166 : Veljača 06, 2010, 11:43:09 prijepodne »
Drago moji, koji ste mi i na privat pisali, evo da vam se javim.....
Ja sam psihički dobro, bolje nego što bi očekivala....nekako kao da mi je uslugu napravio....jer ja sam gore otupila, prihvatila sudbinu i mislila, ako več imam hendipek, onda bi bilo nezahvalno bilo šta tražiti....tako sam glupo razmišljala, i ne mogu vjerovati zašto sam to sebi dopustila...da izgubim svoje ja i prihvatim sve njegovo a svoje sve odbacim....sad se lječim kod svoje mame i predivno mi je....razmišljam više o tome, kako sam mogla to sebi dozvoliti...zašto nisam sebi udovoljavala...pa znao je kako stvari stoje samnom....a nikad niko nezna šta ga čeka u životu..

Neznam, odakle sam više našla snagu svaki dan prolaziti kroz usamljenost....nigdje nikoga....i kad sam bila slaba, sve bih morala sama...al eto, čovjek nadje snagu...možda sam voljela ljubav, pa sam potrpila i nadala se, da če jednom zid oko njega puči, težko je sa osobom, koja nikad ne pokaže osječaje, osim sa kerovima...

Sa zdravljem imam male potežkoče al ništa veliko....nekad mi se malo noga oduzme, al to je več poznato....pa i ovaj snjeg se navalio i tako svi osječamo tegobe...

Uklopila sam se tu u Slo i možda u septembru počinjem raditi u školi, pomoči ču djeci oko učenja, i raditi skračeno....upisala sam delavnice gdje se pravi nakit, pa ču se i u tom izkušati iako sam več i gore to radila, jer sam si morala nači hobi....izlazim sa prijateljicama i fino mi....osječam se, kao da sanjam...izlazim van, družim se, čujem i razumijem sve oko sebe...volim život...nedostaju mi psi, jer niko jih ne pozna kao ja....a sve ostalo ču ja preboliti....jer sam jaka...i nedam se...j.... :-X ja samoču, hoču život...

Nadam se da ste dobro, od srca vam želim i hvala vam što ste uz mene.....hvala
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #167 : Veljača 06, 2010, 13:15:46 poslijepodne »
Draga brinetka,
Mislim da ces tek kasnije nekada shvatiti koliko si sretna shto si izasla iz takve "veze". Dala si mu i vise nego jednu priliku, prokockao je. A nije ni bitno ko je kome rekao da ne moze vise. Ti si svakako na dobitku. Sta ce ti neko ko te ne razumije, pa te svojim ponasanjem  cak tjera da se osjecas lose. To svakako utice i na bolest, to ti garantujem zivotom. I ja sam prosla kroz slicno nesto. Nismo zivjeli skupa, ali smo bili skupa 6 godina. Jedne prilike, mjesec dana prije operacije, sjedimo u restoranu, sa nekim njegovim poslovnim partnerima. Ja umirem od bolova, i to se vidjelo na meni. Znas shta mi je rekao? "Popravi tu facu"  :o To mi je rekao. Ubrzo sam otisla na operaciju. 22 dana u bolnici sam bila. U posjetu mi je dosao 1, slovima: jednom, I mada sam vec tada shvatila da pored sebe nemam prijatelja ostala sam jos 5 godina poslije toga u vezi sa njim. Zensko  ::)
I nikad niko ne zna shta mu se moze desiti. Njemu se  ubrzo neko jako bitan u zivotu razbolio. Boze sacuvaj, nisam osvetoljubiva, i nikada nikome ne bih pozeljela nista lose, ali vidim da zivot tako funkcionira. Karma. Zato pazim kakava sam prema ljudima, osobito prema onima kojima je potrebno malo vise razumjevanja.
Ti sad uzivaj, opusti se, znas kako nama prija kada su misici opusteni.  ;)
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #168 : Veljača 06, 2010, 15:15:13 poslijepodne »
besana ja i ti kao da smo sestre, i ja sam bila u vezi 6 godina i dobila u facu da ga ne zaslužujem jer sam bolesna

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #169 : Veljača 06, 2010, 21:31:47 poslijepodne »
Žalosno je ovo što čitam o muškarcima ,al istina je jedna ,da ih je većina papaka i idiota  koji nemaju pristup ženama te na idiotski i nekulturni naćin priopćavaju raskide ???

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #170 : Veljača 06, 2010, 22:01:46 poslijepodne »
Brinetka baš mi je drago da ti je krenulo! Oduševljena sam! Samo tako naprijed!

Što se tiče ljubavi, i ja sam imala padova, ali sada imam kraj sebe nekoga tko me iskreno razumije. I ponekad ga je meni žao što nisam uvijek onakva kakva sam bila s njim prije nego što su počeli moji sve veći problemi sa kralježnicom. Brzo planem, razljutim, gunđam, te mi je hladno za noge, pa ne mogu ovako ležati, pa ne mogu ništa kod kuće napraviti ali on to sve razumije i nada se, kao i ja, da ću konačno riješiti svoje probleme i opet biti ona stara.

Želim cure moje drage, da i Vi nađete onog pravog - koji će Vas razumijeti i voljeti takve kakve jeste!  :-*

p.s. A ja se nadam da ću svojega zadržati!  ;)
2006. interlaminectomia L4-L5

GSM

  • Gost
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #171 : Veljača 09, 2010, 16:09:59 poslijepodne »
Osjecam se divno... Vise nisam moderator i disem punim plucima, sad mogu pisati i hvaliti koga zelim... Naravno dok se to ne kosi s pravilima foruma :)

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #172 : Veljača 09, 2010, 17:16:28 poslijepodne »
Cuj nisi moderator? Pa shta sad, nismo valjda prepushteni sami sebi? ;D

operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #173 : Veljača 13, 2010, 22:01:13 poslijepodne »
Čitam temu i mislim se kako se osjećam,a noga mi govori da je najrađe odsićem manje bi muke imo ??? ??? razmišljam kakva bi to trebala cirkulacija pravit probleme pa ovo je strašno osjećam nogu ko drvo a bol je u cijeloj nozi guzici i preponi,eh baš mi dođe da je spojim na 220 da se rastrese pa ako preživim dobro ako ne opet spasio bi sve oko sebe,a ujedno ušparao u državnom proračunu

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #174 : Veljača 16, 2010, 19:10:07 poslijepodne »
Bezveze se osjecam danas. Tacnije nekih poslijednjih sat-dva. MORALA sam do banke, I sad tu voznju od pola sata, malo hodanja i stajanja moram "odbolovati".  >:(   ::)

Spakovala sam kofer. Idem u tu banju prekosutra, ako Bog da. Trebala bih ostati 15 dana. aBd.
Malo me stid, ali ne bi mi ovako brzo odobrili banju da nisam imala "vezu"  :-[
U Bosni kazu: "Ako si rodjen bez veze, onda si rodjen bezveze".  ::)

Pitam se shta li je sa Teslom?

Denise ne daj se!!!!!!!!!!!   ;)
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

trucker

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 181
    • MSN Messenger - trucker070@hotmail.com
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #175 : Veljača 16, 2010, 20:17:13 poslijepodne »
Ja odlično.... Evo me kod milana,uhvatio sam nečiju mrežu,tako da me neće skupo koštati  ;D ;D...Sutra i prekosutra imam nekoliko utovara po Italiji pa nazad.Pozdrav svim forumašima!
2005-2009 problemi s kralježnicom,bolovi u križima i niz desnu nogu
22.05.2009. INTERLAMINECTOMIA L V/S I LAT.DEX.   ABLATIO DISCI I.V.DRAINAGE
Od operacije na ovamo manje/više bez bolova...

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #176 : Veljača 16, 2010, 20:47:30 poslijepodne »
Besana eto na dane je tako nekad super al eto sad će to struje i masže razradit ;)
Trucker pozdrav čuvaj se Talijanki  :D :D

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #177 : Veljača 16, 2010, 22:02:30 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Čitam temu i mislim se kako se osjećam,a noga mi govori da je najrađe odsićem manje bi muke imo ??? ??? razmišljam kakva bi to trebala cirkulacija pravit probleme pa ovo je strašno osjećam nogu ko drvo a bol je u cijeloj nozi guzici i preponi,eh baš mi dođe da je spojim na 220 da se rastrese pa ako preživim dobro ako ne opet spasio bi sve oko sebe,a ujedno ušparao u državnom proračunu
Za utjehu,nisi sam,kao da si presnimio moje tegobe i napisao,meni dođe da odem u radionu,stegnem stopalo u šraftok i uključim cirkular...
frenk

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #178 : Veljača 16, 2010, 22:50:11 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Čitam temu i mislim se kako se osjećam,a noga mi govori da je najrađe odsićem manje bi muke imo ??? ??? razmišljam kakva bi to trebala cirkulacija pravit probleme pa ovo je strašno osjećam nogu ko drvo a bol je u cijeloj nozi guzici i preponi,eh baš mi dođe da je spojim na 220 da se rastrese pa ako preživim dobro ako ne opet spasio bi sve oko sebe,a ujedno ušparao u državnom proračunu
Za utjehu,nisi sam,kao da si presnimio moje tegobe i napisao,meni dođe da odem u radionu,stegnem stopalo u šraftok i uključim cirkular...

I ja vam se pridružujem! Često svojima doma kažem: daj mi iščupaj lijevu nogu ( :o), ali više na to ne obraćaju pažnju - ali ipak ponekad dobijem onda kućnu masažu - to mi malo "omekša" nogu, pa je barem malo lakše.
Mene svako jutro (i onda popijem tablete, pa je sat, sati i pol bolje) i svaku večer uz nogu koja boli cijeli dan bole i leđa - takav pritisak ko da mi slon pritišće kralješke zajedno i hoće ih zdrobiti!  >:(
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #179 : Veljača 16, 2010, 23:50:20 poslijepodne »
Eto ja na sve ovo mogu reći da ova bol je nešto drugo od samog ukleštenja živca  dok je živac bio uklješten nisam noću mogu spvati , dugo stajati,poslije nekih aktivnosti bi mi stopalo išlo prema, naprijed ko da ga neko poteže,jutarnje tegobe dizanja te stopalo skroz utrnuto,apsolutno mi je operacija pomogla ,al moje dugotrajnooštećenje živca sigurno pravi ove bolove, kao i oštečeni mišići ,jer nikako nemogu skužit da kad je jugo bude mi super, kad okrene na buru jame ti ga meni, dok je prije bilo manje više uvjek isto.Eto i dalje tvrdim operacija je napravila velik korak za ovako malog ćovjeka,al dodatne tegobe nadam se da će polako nestajat s vremenom,,ali riječ kronično mi se nimalo nesviđa tako da imam blagi osjećaj da će me kralješnica uvjek pdsjećati tj da mi nikad neće dati mira.Al eto fala Bogu nedaj bože gore,a gore je i bilo.Eto sac baš jedva ćekam da vidim kako će fizikalne utjecat poslije operacije jer prije dok je živac bio uklješten laički nisu puno mogle ni napravit da li če sad poboljšati cirkulaciju obnoviti živac vidjet ćemo kako će bit poslje istih

 

Nagradne igre