Autor Tema: Kako se osjecas......  (Posjeta: 126577 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Kako se osjecas......
« : Travanj 23, 2009, 21:05:16 poslijepodne »
Ja bi otvorila temu, jel me zanima kako ste? Zanima me kako se bas sad osjecate, da ne letam po svima temama, ovde bi se mogli razjasniti i malo se razteretiti....jel moze, nadam se da nije glupa tema...

Evo ja sam trenutno umorna, da mi se place...pece me zada u nogama, al dan je bio predivan i suncan, pa necu plakati....saljem i vama soncece
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

goga

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 242
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #1 : Travanj 23, 2009, 21:16:50 poslijepodne »
Brinetka nije loša tema. Samo mislim da će ovdje najviše biti mama Kukumka. Ja sam trenutno grozno. Sve me boli a nesmijem popiti ni jednu tabletu zbog želudca. Doktor kaže "preduraj malo" kao da ja to neznam. Neka on dura te bolove. Već sam mislila mazati se nekim gelom a kad opet razmislim morala bi se namazati od glave do pete pa neću imati dosta tubu ni za mene pola. Dođe mi da plačem a onda se sjetim da ne vrijedi. A možda ću nešto već smisliti ili mi vi netko predložite.  :(

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #2 : Travanj 23, 2009, 22:15:52 poslijepodne »
Brinetka, odlična tema. Evo, ja sam danas dobro, za razliku od prethodnih dana.
Goga, probaj to bolno mjesto namazati Voltarenom ili onim deep reliefom. Meni je to znalo mrvicu pomoći onda kada sam se uklještila, a nikakav lijek nisam smjela uzimati. 
Operacija L4/L5 2007. godine

Kraljeznica.com forum

Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #2 : Travanj 23, 2009, 22:15:52 poslijepodne »

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #3 : Travanj 23, 2009, 22:47:46 poslijepodne »
Brinetka neznam što da kažem dva problema sam riješio ostala su mi još dva i 3 đokera ;D ;D ,eto da mi bude ovako sa kralješnicom ko sad nebih nikad ni pomislio a kamo li operirao ,al nažalost znam da neće jer kad dođe zima opet problemi ,al borit će mo se još smo mladi ;)

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #4 : Travanj 23, 2009, 23:27:40 poslijepodne »
A sta mislite na ultracrvenu lampu? Moj dragi osobni doktor bori bitku sa mnom...pa mi je to priporucio, a ja vama. Ja sam je nasla u Lidlu za 5 evra (u FR) a kod vas je jeftinija, i ima to svagdje kupiti; Ljepo se "nakecis" i lampu odmaknes metar od sebe i ona grije...nije da ces ozdraviti, al ljepo godi i univerzalna je, mores je koristiti za svasta...Druga stvar koja je najvaznija za kronicne bolove je TENS. Meni su rekli da ga mogu imati i po citav dan, ako mi godi, al samo 3 odredjena programa, al najbolje je 3x dnevno po 2 sata...
Treca stvar kreme od mentola, namazem, pa ona foliju preko, al jednom sam previse drzala, pa mi koza malkice izgorila...samo da ne boli...
Cetvrta stvar je elasticni pas, steznjak...ja mislim da vam to osiguranje krije i imate pravo na to, ako imate recept - samo pitajte doktora, jer sve je odvisno od vasog osobnog...on vas usmjerava, on vam pomaze, on vam je najbolji prijatelj...ja sam kudila, molila i izcupala sva prava koja sam mogla, samo se ne stidite...
Peto su tablete...meni je cjeli tim doktora predpiso Skenan(morfij), Neurontin, Cartrex, Omix, Paracetamol..al svako zna svoje, cjenim one koji mogu bez, al iskreno ja ne mogu...ne mogu ustati ako jih ne uzmem..

opet se ja razpisa...izvinite, ovo je tema za ono kako si sad, jel ti bolje...ipak je to forum Kraljeznica.com pa sta ces nego kukati  ;D ;D ;D ;D...to je psihoterapija..

evo ja na jednoj nozi imam 2 carape, a na drugoj ni jedne...stopalo mi je hladno totalno, zuji.....ma da zavrsim...cuvajte se
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

GSM

  • Gost
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #5 : Travanj 24, 2009, 00:09:57 prijepodne »
Najbolje da jedno stopalo stavis u vrucu vodu :)

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #6 : Travanj 24, 2009, 10:03:37 prijepodne »
A drugo stopalo u hladilnik (frizider) ;D ;D ;D ;D....

Cujem da se strajka u Hrvatskoj...i tu strajk svaki da, Sarkozy izgubio "popularnost" totalno..

GSM kako ti mama? Ja sam zasad malo ukocena, al dan je predivan, bit cu vani cjeli dan...saljem vam mali sunca.
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #7 : Travanj 24, 2009, 11:53:54 prijepodne »
Ja sam "do jaja"!!!!! Evo već 3. mjesec živim neki drugi život u kojem ne znam što je bol, a pogotovo ukočenost....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

GSM

  • Gost
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #8 : Travanj 24, 2009, 12:54:04 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
GSM kako ti mama? Ja sam zasad malo ukocena, al dan je predivan, bit cu vani cjeli dan...saljem vam mali sunca.

Standardno lose, bolovi jednaki unatoc Oksidonu... :(

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #9 : Travanj 24, 2009, 19:16:24 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ja sam "do jaja"!!!!! Evo već 3. mjesec živim neki drugi život u kojem ne znam što je bol, a pogotovo ukočenost....

Bas mi je drago za tebe, nek potraje...nadam se da vjezbas  ;D ;D ;D
Ja sam bila vani sa kerovima, polako sam sa grabljama kupila ono pokoseno, pa sam umorna, a dalje ne bi komentirala....aaaaaaajjjjjjj noga ledena...i kukovi me bole. Jesam se razkukala ko stara baba  ;D

GSM zao mi je za tvoju mamu, pa sta dlje, sta se ceka. Stvarno ti hvala za sve koristne informacije...a inace kako si ti, ako nije tajna???
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

Katarina A.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 207
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #10 : Travanj 24, 2009, 19:52:38 poslijepodne »
A ja se samo pitam da li ću i kad moći reći kao Davor...sa sjetom se sjećam prošlog ljeta kad sam do kasne jeseni koristila svaki trenutak da skočim na plažu, mislim da je to i najveći razlog mojeg odgađanja jer se bojim da bih zbog oporavka izgubila ljeto, a i pomalo se nadam da će mi more pomoći kao prije nekoliko godina.
L5/S1 ekstruzija

GSM

  • Gost
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #11 : Travanj 24, 2009, 20:28:33 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
GSM zao mi je za tvoju mamu, pa sta dlje, sta se ceka. Stvarno ti hvala za sve koristne informacije...a inace kako si ti, ako nije tajna???

Cekamo kontrolu, ne treba nigdje zuriti. Samo strpljenja i povjerenja u doktora :)

Ja sam odlicno, hvala na pitanju. Radim, studiram i brinem o mami.

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #12 : Travanj 24, 2009, 22:16:06 poslijepodne »
GSM nisam ni mislila, da treba zuriti, bas suprotno, treba sve aspekte iztraziti i biti strpljiv, jer s takvim iskustvom, kao sto ga imate vi, ja potpunoma razumijem strpljivost. Moj tata je uvjek govorio Bog pa doktor, i nema druge.
A sta studiras, i izvini na mojoj radoznalosti  :-[ :-[

Katarina, ma reces i ti kao Davor, samo vjeruj da ce biti bolje, koliko god se ta rjecenica cinila iztrosenom, eto ja vjerujem u tebe i u sve nas...
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

GSM

  • Gost
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #13 : Travanj 25, 2009, 01:59:13 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
GSM nisam ni mislila, da treba zuriti, bas suprotno, treba sve aspekte iztraziti i biti strpljiv, jer s takvim iskustvom, kao sto ga imate vi, ja potpunoma razumijem strpljivost. Moj tata je uvjek govorio Bog pa doktor, i nema druge.
A sta studiras, i izvini na mojoj radoznalosti  :-[ :-[

Da, slazem se s tobom, trenutno je takva situacija (Bog pa doktor)... Inace, studiram ekonomiju. Laka noc ;)

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #14 : Travanj 25, 2009, 16:53:13 poslijepodne »
Vidim da ste se svi razpricali...gdje su svi, kako ste???
Ja sam mislila sinoc da cu svisnuti od bolova, sad me udarilo i u drugu stranu, pa si pomazem s stakom..Kukovi me bole, a pete malo otekle i jedva stanem na noge...izvinite za kukanje, al iskreno mi pomaze kad mogu reci kako mi je, nekako znam kad to ovde izreknem,da me razumijete...
Eto mislim i na vas, i znam da ima i gore od mene, al kad te ovako scepa....neznas sta bi vise radio, samo da prodje.
Nadam se da ste dobro...
Poz svima

Wolf u emisiji Rizi-bizi ce biti nesto o motoristima? Imal tebe?
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #15 : Travanj 25, 2009, 16:59:11 poslijepodne »
Brinetka, kad čujem kako tebe i druge boli, meni je neugodno reći da sam dobro. Bože, tako bih voljela da vam se nekako može pomoći. Ne mogu razumjeti da se pored takvog napretka medicine, ljudi moraju toliko mučiti.
Operacija L4/L5 2007. godine

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #16 : Travanj 25, 2009, 19:43:28 poslijepodne »
Ja cekam slikanje, doktor misli da imam po 3 put herniju, al necu nista o tom, dok ne odem na slikanje...nije bas da se umire od bolova, samo se kuka Jasna  ;D ;D ;D,. Meni je dobro dok se krecem, al nije mi dobro kad se odmorim, pa onda hocu da ustanem. Evo sad mirujem i icu nogu staviti u vrucu vodu, da uskladim temp. sa drugom.
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #17 : Travanj 27, 2009, 11:02:43 prijepodne »
Osjecam se dobro, nadam se da i drugi. Nema Tesle 01, kako je on? Bas sam citala ono o Gospinoj travi pa se sjetila..
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

Kraljeznica.com forum

Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #17 : Travanj 27, 2009, 11:02:43 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com