Autor Tema: Kako se osjecas......  (Posjeta: 126635 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #180 : Veljača 17, 2010, 00:39:03 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Eto ja na sve ovo mogu reći da ova bol je nešto drugo od samog ukleštenja živca  dok je živac bio uklješten nisam noću mogu spvati , dugo stajati,poslije nekih aktivnosti bi mi stopalo išlo prema, naprijed ko da ga neko poteže,jutarnje tegobe dizanja te stopalo skroz utrnuto,apsolutno mi je operacija pomogla ,al moje dugotrajnooštećenje živca sigurno pravi ove bolove, kao i oštečeni mišići ,jer nikako nemogu skužit da kad je jugo bude mi super, kad okrene na buru jame ti ga meni, dok je prije bilo manje više uvjek isto.Eto i dalje tvrdim operacija je napravila velik korak za ovako malog ćovjeka,al dodatne tegobe nadam se da će polako nestajat s vremenom,,ali riječ kronično mi se nimalo nesviđa tako da imam blagi osjećaj da će me kralješnica uvjek pdsjećati tj da mi nikad neće dati mira.Al eto fala Bogu nedaj bože gore,a gore je i bilo.Eto sac baš jedva ćekam da vidim kako će fizikalne utjecat poslije operacije jer prije dok je živac bio uklješten laički nisu puno mogle ni napravit da li če sad poboljšati cirkulaciju obnoviti živac vidjet ćemo kako će bit poslje istih

MENI VEĆ 20 GOD. GOVORE "TREBA VREMENA" A MENI VRIJEME DONOSI SVE GORE I GORE I ŠTO ČINITI? ČEKATI...sory velika slova
frenk

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #181 : Veljača 28, 2010, 21:50:48 poslijepodne »
Pozdrav forumašima, kako ste...
Ja sam dobro....ne mogu više ležati na ledjima izegnuta....al inače ide....ne dam se ja. Privatno mi se nabaciva momčiča, al sve nešto mladušno....OMG. Život je ljep, iako je nekad neživot....

Mene počelo peči u trtici, repnjači....al pokušavam ignorirati dok ide....ono, kao kad nekog primjetiš kojeg ne bi baš volio da sretneš, pa se ufuraš, da ga ne vidiš....tako se i ja napravim....al nekad se ne da....sretno svima.
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #182 : Ožujak 01, 2010, 00:24:05 prijepodne »
Brinetko jedna , jesi čitava , jedva te ima odkad si nam se približila sve si dalje , glavno da ti konačno uživaš, pusti rep na miru dok ne izraste , ja sam tako i sad mi je do stopala stigo i donio u njih sve vražje nakane,znaš već o ćemu pričam-4 zida+tv+komp+lirica+lumidol+lorsilan+lubor+sanval,nešto malo klope+uf,joj i to je živote moj,pozdrav
frenk

Kraljeznica.com forum

Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #182 : Ožujak 01, 2010, 00:24:05 prijepodne »

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #183 : Ožujak 01, 2010, 06:23:24 prijepodne »
Paaaa.....ovih dana se osjećam malo napuhnuto.....produkt je to testiranja sirijske i australske janjetine zadnjih dana a i borim se sa kilama.....

Mislim da definitivno moram na dijetu......
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

krpica

  • Newbie
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #184 : Ožujak 01, 2010, 11:30:14 prijepodne »
pozdrav ukočenima

evo ostavih ja svoju dijagnozu i nitko ni da brcne...nema veze, vidim ja da se na chateraju puno više družite i zabavljate.
Evo već 4 tjedna uživam u rimskoj pozi ( fali mi samo grozdje ). Nisam bila na bolovanju ni na godišnjem ovako dugo od porodiljnog ( ima tome cca 21 godina hehehe)Moram priznati da mi se dopada...napokon sam malo odmorila mozak od posla.
Malo o mojoj terapiji..u Velikoj Gorici ima privatna poliklinika i mogu vam reći da je izvrsna ( čisto ,uredno, bez čekanja, vrhunski aparati i i fizioterapeti )cijena je 20 kn po terapiji. Doktorica mi je prepisala uzv, laser i magnet, i sada mi je bolje ( nakon 10 provedenih terapija ), ajoš me ide 10, pa ćemo vidjeti nastavak ( pretpostavljam vježbe i dijeta)....eto ovo je malo za upoznavanje....




besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #185 : Ožujak 02, 2010, 12:05:14 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
pozdrav ukočenima

evo ostavih ja svoju dijagnozu i nitko ni da brcne...nema veze, vidim ja da se na chateraju puno više družite i zabavljate.
Evo već 4 tjedna uživam u rimskoj pozi ( fali mi samo grozdje ). Nisam bila na bolovanju ni na godišnjem ovako dugo od porodiljnog ( ima tome cca 21 godina hehehe)Moram priznati da mi se dopada...napokon sam malo odmorila mozak od posla.
Malo o mojoj terapiji..u Velikoj Gorici ima privatna poliklinika i mogu vam reći da je izvrsna ( čisto ,uredno, bez čekanja, vrhunski aparati i i fizioterapeti )cijena je 20 kn po terapiji. Doktorica mi je prepisala uzv, laser i magnet, i sada mi je bolje ( nakon 10 provedenih terapija ), ajoš me ide 10, pa ćemo vidjeti nastavak ( pretpostavljam vježbe i dijeta)....eto ovo je malo za upoznavanje....





Hajd super, nek je nekom dobro, meni je bezveze. Ne smijem na bazen.  ::) A krajnje je vrijeme da krenem.  ::)
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #186 : Ožujak 02, 2010, 19:17:50 poslijepodne »
Eto ja se sad 2 dan već osjećam puno bolje poslije terapija,koliko  ih imam u toku dana nemam vremena za odomoriti,počinju od 08;00 do 14,00 u kontinuitetu ;)samo tako nek nastavu ja presrretan

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #187 : Ožujak 02, 2010, 21:10:18 poslijepodne »
Osjecam se nedefinisano. Dok mi se privatni zivot potpuno raspada, mirno cekam novi EMNG, pa onda nove fizikalne, pa malo injekcija, pregled kod reumatologa i urologa. Ma osjecam se sjajno nikad bolje  :(
Sorry na depresiji, javim se kad bude bolje  ::)
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #188 : Ožujak 03, 2010, 18:46:56 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Eto ja na sve ovo mogu reći da ova bol je nešto drugo od samog ukleštenja živca  dok je živac bio uklješten nisam noću mogu spvati , dugo stajati,poslije nekih aktivnosti bi mi stopalo išlo prema, naprijed ko da ga neko poteže,jutarnje tegobe dizanja te stopalo skroz utrnuto,apsolutno mi je operacija pomogla ,al moje dugotrajnooštećenje živca sigurno pravi ove bolove, kao i oštečeni mišići ,jer nikako nemogu skužit da kad je jugo bude mi super, kad okrene na buru jame ti ga meni, dok je prije bilo manje više uvjek isto.Eto i dalje tvrdim operacija je napravila velik korak za ovako malog ćovjeka,al dodatne tegobe nadam se da će polako nestajat s vremenom,,ali riječ kronično mi se nimalo nesviđa tako da imam blagi osjećaj da će me kralješnica uvjek pdsjećati tj da mi nikad neće dati mira.Al eto fala Bogu nedaj bože gore,a gore je i bilo.Eto sac baš jedva ćekam da vidim kako će fizikalne utjecat poslije operacije jer prije dok je živac bio uklješten laički nisu puno mogle ni napravit da li če sad poboljšati cirkulaciju obnoviti živac vidjet ćemo kako će bit poslje istih

MENI VEĆ 20 GOD. GOVORE "TREBA VREMENA" A MENI VRIJEME DONOSI SVE GORE I GORE I ŠTO ČINITI? ČEKATI...sory velika slova
Feanky a što reći meni je to sve poznato.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #189 : Ožujak 05, 2010, 18:58:42 poslijepodne »
Eto doletio vikend organizam se primirio i nažalost sve boli od glave do malog prsta izgleda da je zbog vremene ,a ponajviše radi reakcija na terapije,naravno proživjet ću pa nasatavak u Ponedijeljak :)

Veronika

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 116
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #190 : Ožujak 14, 2010, 21:35:19 poslijepodne »
pa prilično sam grozno ::).. dok se sjetim da sutra opet moram na posao (naravno sjediti), mrak mi pada na oci.. 8) vise ne znam gdje da izvučem snage za ovo trpljenje..uz to zadnja 3 dana me drzi neka prehlada, non stop kisem, a svaki put kad kihnem presjece me u u mom l5-s1 disku i počelo me još jače boljeti.  Kad čovjek misli da ne moze biti gore - prevari se!  :'(  Uglavnom, vi koji razumijete kako je zivjeti s hernijom diska oraspoložite me jer stvarno nakon 1,5 godine svakodnevnih bolova sve teže se motiviram..
početkom 2012. dijagnosticiran HLA B-27 pozitivni spondiloartritis

19.10.2011. SED s RF anuloplastikom L5-S1, Vertebris
2009. PLDD L5-S1 Vinogradska
..........................................................................
MR: DDD L5-S1, annular tear, ekstruzija diska
diskogena bol
EMNG: kronična neuralna lezija radiksa S1 obostrano
skolioza

magi

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 90
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #191 : Ožujak 14, 2010, 22:09:25 poslijepodne »
Ubijena totalno ovom promjenom vremena! Desna noga malo ukočena i opet bole leđa i trtica-stvarno se nadam da je to samo privremeno stanje. Drugi tjedan krećem na terapiju pa će valjda krenuti na bolje, samo ne znam kako će to izgledati u kombinaciji s poslom.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #192 : Ožujak 14, 2010, 22:14:16 poslijepodne »
Ah drage moje - i mene koliko oduševljava što dolazi toplije vrijeme, toliko ga se i plašim. Od jučer leđa bole i bole, a onda još i noga, posebice stopalo. Od danas ujutro non-stop. Tri puta sam si stavljala TENS po 20 min - rekla mi je fizijatrica da mogu. Ne znam da li me boli od terapija iako sam tek tri obavila ili vremena, ali uopće mi se to ne sviđa. A od Lyrice i Amyzola mi se samo spava i vrti, a ništa drugo protiv bolova ne smijem piti.

A draga Veronika što se tiče motivacije za posao - tu sam zadnja koja bi ti mogla dati savjet. Poludim kad se sjetim svog posla! Zamisli samo kolegicu s posla kojoj kaže da te toliko bole leđa da uistinu više ne možeš raditi, a ona te pita: "Pa se nebreš malo potrpeti'". Onda ti njoj kažeš: "Pa ne boli me zub da odlučim da li ću odmah ili sutra kod zubara, pa će za sat-dva sve biti o.k." A ona te i dalje gleda ko tele! I kako onda objasniti nekome koga nikada u životu nisu boljela leđa, nije imao lumboishialgiu kako je to!  :)
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #193 : Ožujak 14, 2010, 22:18:47 poslijepodne »
A što reći lumbalni dio se smirio,a hebe me vratni i sad ti budi pametan uffffff

Superman

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 53
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #194 : Ožujak 15, 2010, 10:11:39 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ah drage moje - i mene koliko oduševljava što dolazi toplije vrijeme, toliko ga se i plašim. Od jučer leđa bole i bole, a onda još i noga, posebice stopalo. Od danas ujutro non-stop.

Vrijeme se mjenja s lošega na gore  :) .  Mislim da nas sad sve muči isti problem.
Bole i  leđa i noga. Ok možda noga i ne boli tolko ali neko čudno drhtanje se pojavilo.
Bolovi unatrag 6-7 godina
Dijagnoza: Extrusio disci i.v. L V dorsomedialis
               Lumboischialgia bil. preciouae I dex.
OP :25.02.2009. desnostrana interlaminektomija   L5-S1

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #195 : Ožujak 15, 2010, 10:36:15 prijepodne »
evo, da ne ispadne da je u ovoj temi uvijek samo kuknjava  ;)
 
ja se osjecam odlicno!
i to sto vrijeme mijenja, gotovo da mi ni ne smeta.

nakon godine ipo dana s bolovima, 3 mjeseca skoro pa i bez bolova.

Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #196 : Ožujak 15, 2010, 11:15:05 prijepodne »
Evo mi bodrili Blanku i sad me grlo malo hebe....... :)
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #197 : Ožujak 15, 2010, 11:35:15 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Evo mi bodrili Blanku i sad me grlo malo hebe....... :)

e bas sam razmisljala jesi joj isao dati podrsku
svaka cast!
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Kraljeznica.com forum

Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #197 : Ožujak 15, 2010, 11:35:15 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com