Autor Tema: Koktel bar tri brufena i myoflex  (Posjeta: 86331 )

0 Članova i 77 Gostiju pregledava ovu temu.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #108 : Prosinac 06, 2008, 08:40:43 prijepodne »
Partizane,četnike i ustaše,možemo slobodno ostaviti avetima prošlosti,pa nek se one obračunavaju s njima ;D
Mi ovdje i sada imamo posla s bahatošču i otuđenošču bez premca,jednostavno ne mogu vjerovat šta nam rade i šta sve još imaju u planu da nam urade ???  Pretvorili su nas u ekonomske robove,a sad im je u planu da nas pretvore u EU kmetove-bezemljaše :-[  Oduđuju nam svaku kunu iz đepa,uz svakakva bezsmislena obrazloženja,oduzimaju nam zdravlje i to uz tvrdnje, da je to za naše dobrobit :-[  a sad imaju u planu da nam oduzmu svaki komadić zemlje :-[
Ta šta će sirotinji zdravstvo,to je samo za boggate,a sirotinja nek se podvrgne prirodnoj selekciji :-[
Ta šta će sirotinji zemlja,to je samo za bogate,a sirotinja nek na toj zemlji radi,plača zagarantirana u obliku dva krumpira mjesečno :-[
Ova "naša" Hrvatska mi počinje nalikovat na "Životinjsku farmu" od Orwella,jer ovom državom upravljaju svinje i to u punopm Orwllovskom značenju :-[
USTAJTE VI HRVATSKO ROBLJE....
Sutra bi moglo biti prekasno ???
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #109 : Prosinac 06, 2008, 10:07:36 prijepodne »
Jedan link o novcu ;D
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #110 : Prosinac 08, 2008, 09:44:17 prijepodne »
Zadojenost nacionliznom sa bilo koje strane nikome nije donijela nikada ništa dobro (sem ratnim profiterima). Na stranu pojedinačne ratne zločine kojih je bilo na svim stranama. Srbi su u HR i BiH živjeli i oni su se tu branili. Rezultat toga je Rebublika Srpska u BiH koju ja gledam kao nagradu i kompezaciju za izgubljene teritorije na kojima su vjekovima živjeli. Bolje se okrenuti ekonomiji i privredi jer sutra se može desiti da će Istra i Dalmacija biti "ugrožene" od Zagreba i šta onda. Onda se dijeliti na plemena?
Političari kada pričaju uvijek imaju neki skriveni cilj, pa tako i velike riječi kao agresori, okupatori itd, (teško će HR. na bilo kojem sudu to dokazati). Rezultat te priče koju su ljudi popušili je 200 bogatih obitelji i većina bogatstva rasprodana strancima, a i dalje će prodavati vidjet ćeš. Društvo temeljeno na potrošnji a ne na stvaranju novih realnih vrijednosti ne može opstati.
« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2008, 09:52:46 prijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #111 : Prosinac 16, 2008, 00:04:45 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
HRVATSKA IZNAD SVEGA,SAMO JE BOG OD NJE VEĆI,A HRVATSKI NAROD PREČI
Kad budemo imali na vlast političare koji se pridržavaju ove mudre izreke,nestat će večina problema koji danas guše Hrvatski narod

Worf, šta misliš o friško izglasanom zakonu (po hitnom postupku) o golfu , koji je od "vitalnog nacionalnog interesa", u kojem će biti moguće izvlaštenje zemljišta građanima i na njima moguća gradnja apartmana za prodaju?
 
ili bilo ko drugi, komentar, ako  je voljan iznijeti mišljenje


« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2008, 00:09:31 prijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #112 : Prosinac 16, 2008, 08:57:27 prijepodne »


Worf, šta misliš o friško izglasanom zakonu (po hitnom postupku) o golfu , koji je od "vitalnog nacionalnog interesa", u kojem će biti moguće izvlaštenje zemljišta građanima i na njima moguća gradnja apartmana za prodaju?
 
ili bilo ko drugi, komentar, ako  je voljan iznijeti mišljenje



[/quote]


Jučer nas je spasio Pupovac iliti njegova Srpska stranka od novog seljačkog zakona,koji bi nam za našu dobrobit donio TAJKUNE SELJAČINE,jer nam nisu dovoljni ovi TAJKUNI MALOGRAÐANI ;D Za spašavanje hrvatskog  naroda  od golferskog zakona,očito nismo imali dovoljno Srbina u "Hrvatskom" saboru,pa ćemo sad imat i TAJKUNE SNOBOVE ;D


Ovo što nam rade,meni jako miriše na 30 i 40 godine prošlog stolječa,a to su radile dvije velike partije u tim godinama,s istim opravdanjem kao ovi danas,tj za dobrobit naroda :'(
Oni nemaju pojma koliko ovaj ispačeni Hrvatski narod želi da se oni konačno prestanu brinut za njegov boljitak ???


Danas se pitam,pa kako smo mi uopče mogli živjeti bez GOLFA i GOLF TERENA ???  Ta svima je jasno da će nas GOLF izvući iz GOSPODARSKE KRIZE ;D  Isto kao šta nas je u ratnim i poratnim godinama iz krize izvuklo 200 BOGATIH OBITELJI, pa oni su bili LOKOMOTIVA KOJA JE POVUKLA GOSPODARSTVO u Hrvatskoj :D :D :D :D :D
Slušajuči dušebrižnika Hebranga,inače čuvara HDZ-ovih duša,sve mi se čini da po stilu vladanja, HDZ postaje nasljednikom KPJ,barem ostavlja takav umjetnički dojam ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #113 : Prosinac 16, 2008, 09:16:27 prijepodne »
Sinoć u otvorenom Dražen Ladić kaže da  on ima projekat po kojem bi on sa stranim investitorima uložio milijardu??? kuna u golf teren sa pratećim objektima (čitaj stanovima). Pa ako je iole tačna ta cifra on je sam imao račun da progura taj zakon. Inače meni je zasmetlo kada se neko napravio pametan i rekao da je to zakon od "vitalnog nacionalnog interesa".  I mislim da je ovo ispipavanje terena za prodaju poljoprivrednog zemljišta strancima.

« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2008, 09:18:47 prijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #114 : Prosinac 16, 2008, 09:48:54 prijepodne »
Ye Jopan,pa zato i žele progurat zakon o zemljištu :'(
Žele za neobrađeno zemljište naplačivat kaznu od 15000 kuna ??? Tko normalan si može priuštit takve kazne?U ovoj zemlji gdje normalni ljudi žive s ispodprosječnim plačama,nitko? Na taj način žele prisilit ljude da rasprodaju zemlju,njima za bagatelu,a poslije će oni strancima,po ZNA SE kojim cijenama  :'(  zato i kažem TAJKUNI SELJAČINE ;D
Onaj tko bude dobio kaznu od 15000 kuna,a neće je platit,tu za njih uskače "DRŽAVA" i "U IME NARODA" konfiscira zemljište,te ustupa to zemljište za bagatelu svojim SELJAČINAMA :-[
To je osnovna i jedina svrha "zakona o zemljištu" :'(

P.S.
Pod "SELJAČINA" podrazumjevam mentalni stav iliti svjetonazor neke osobe,tu nikako ne mislim na SELJAKE,jer biti SELJAK je časno,a biti SELJAČINA je totalno bezčasno (retardirana bezskrupolozna osoba) ;D  a HSS je postao Hrvatska STRANKA SELJAČINA koja želi pošto poto progurat taj zakon :'(
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #115 : Prosinac 16, 2008, 10:02:24 prijepodne »
Dobro si ovo napisao.

Moja supruga radi u tržnom centru i gazda samo kaže ovaj mjesec plata manja 20%. svima.  (kao nije bilo dovoljno posla). Vidi sad, nema  zakona koji bi adekvatno štitio radnika, al ima zakon po kojem on mora bankama isplatiti ugovoreni dio, zato i umanji plaću.
Jesu nas hebali.

Došao Sanader u posjet 1. gardijskoj i upita jednog vojnika: - Vojniče koliko je sati? - 2 i 15, odgovori vojnik. - E, moj vojniče ne kaže se tako. Trebao si reći: "Zahvaljujući vladi i HDZ-u, sada je 2 i 15". Zatim upita slijedećeg vojnika: - Vojniče koliko je sati? - Zahvaljujući vladi i HDZ-u, ja nemam sat.
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2008, 13:44:17 poslijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #116 : Prosinac 16, 2008, 16:16:29 poslijepodne »
Evo jedan prigodni, vrijedi za obje države  :)

Allooo, ovdje Mujo, je l' to Parlament BiH?
- Jeste gospodine, a što želite?
- Oću da postanem član Parlamenta, šta mi za to treba?
- Jesi ti čovječe lud???
- Jesam, je l' treba još nešto?


Koliko takvih Muji ima u parlamentu RH? Odgovor - preko 100.
Operacija L4/L5 2007. godine

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #117 : Prosinac 16, 2008, 22:38:00 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Evo jedan prigodni, vrijedi za obje države  :)

Allooo, ovdje Mujo, je l' to Parlament BiH?
- Jeste gospodine, a što želite?
- Oću da postanem član Parlamenta, šta mi za to treba?
- Jesi ti čovječe lud???
- Jesam, je l' treba još nešto?


Koliko takvih Muji ima u parlamentu RH? Odgovor - preko 100.


odgovor:IMAJU KVORUM :D :D :D :D :D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #118 : Prosinac 17, 2008, 00:18:22 prijepodne »


> "Vlasnici kapitala ce kod radnika poticati kupnju skupe robe, stanova i tehnologije, obvezujuci ih pritom na skupe kredite do razine neizdrzivosti. Neplaceni dugovi ce izazvati bankrot banaka koje ce se morati nacionalizirati, pa ce drzava onda krenuti putem koji vodi u komunizam."
>
> Karl Marx, 1867.
>
>
>
>
>
>
>
>

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #119 : Prosinac 17, 2008, 00:28:43 prijepodne »
Evo sada sam gledao prenos propovjedi od vlč. Sudca i govori o tome kako je tunel Učka koji je napravljen od samodoprinosa prodan francuzima. I kaže da je vidio da se HR. policija i vatrogasci  zaustavljaju i plaćaju.
Njegov komentar je: "pa to nema nigdje u svijetu"
Ja nemam komentara.
Ma imam:
Ma meni se čini da nem ne gine taj Karl Marx.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #120 : Prosinac 17, 2008, 07:37:29 prijepodne »
NIje do Marxa već do onih koji su ga "čitali" po svom.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #121 : Prosinac 17, 2008, 08:04:22 prijepodne »
Bravo Luna :D
Tijekom povjesti nisu griješili samo sljedbenici Marxsa,griješili su i zgriješili milionske žrtve i sljedbenici Biblije ;D
Zar postoje dvostruka mjerila,jednima oprostiti,a drugima ne ;D
Idealno društveno uređenje ne postoji,niti će ikad postojat,ali postoji čežnja k tom uređenju,tako i naša vlast je donedavna pričala o "zemlji blagostanja",fora je u tome da su materijalno blagostanje doživjeli samo neki,a mi ostali bismo trebali doživjet duhovno blagostanje  ;) :D :D :D :D :D

Osobno podržavam mlade Grke u njihovim prosvjedima,svaka im čast,imaju muda ;D  Na žalost naši mladi prosvjednici su se 05.12.sakrili pod mamine skute ;D  Zastrašila ih je policija s nekoliko preventivnih hapšenja,a ja pomislio da će to proizvest kontra efekt ;D  Očito da im je ovaj materijalistički ustroj ušao u krv,pa su izgubili volju za revolucionarna djelovanja :D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #122 : Prosinac 17, 2008, 08:23:36 prijepodne »
Slažem se,.Što bi rekli nije loš Bog,samo nije mu dobra administracija na zemlji.Pogrešno čćitanje svetih knjiga dovodi do podaničkog odnoa prem kleru a ne do poštivanja Boga.Pa kada bi se uzeli neki parametri iz svetih knjiga, Manifesta , deklarcije o ljudskim pravima i još nekih kniga i to stavilo u zakonski okvir možda bi nešto i bilo.Utopija.Znam.Na sranu što svi imamo komletan haos u glavama, izazvan čežnjom za materijalnim.ne jednom se  zapitam zašto smo npr. u Sarajevt tokom rata bili bolji ljudi. Kad nemaš ništa,a dobiješ malo i to podjeliš.Sad se sve to izgubilo... Tržište ljudi, roba....

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #123 : Prosinac 17, 2008, 14:29:56 poslijepodne »
Evo još par prigodnih  :)

Pitanje za zastupnika Roma u Saboru: - Što vas je privuklo u koaliciju sa Sanaderom? - Satovi, brate, satovi!

***************

America: "We have George Bush, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash."
Croatia: "We have Ivo Sanader, no wonder, no hope and no cash."

******************

Sto bi se dogodilo kad bi se nasa Vlada nasla u pustinji?
Prvo bi se cudili, zatim bi sazvali sastanak i onda bi pijesak poskupio!
Operacija L4/L5 2007. godine

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #124 : Prosinac 17, 2008, 14:35:08 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Bravo Luna :D
Tijekom povjesti nisu griješili samo sljedbenici Marxsa,griješili su i zgriješili milionske žrtve i sljedbenici Biblije ;D
Zar postoje dvostruka mjerila,jednima oprostiti,a drugima ne ;D
Idealno društveno uređenje ne postoji,niti će ikad postojat,ali postoji čežnja k tom uređenju,tako i naša vlast je donedavna pričala o "zemlji blagostanja",fora je u tome da su materijalno blagostanje doživjeli samo neki,a mi ostali bismo trebali doživjet duhovno blagostanje  ;) :D :D :D :D :D

Osobno podržavam mlade Grke u njihovim prosvjedima,svaka im čast,imaju muda ;D  Na žalost naši mladi prosvjednici su se 05.12.sakrili pod mamine skute ;D  Zastrašila ih je policija s nekoliko preventivnih hapšenja,a ja pomislio da će to proizvest kontra efekt ;D  Očito da im je ovaj materijalistički ustroj ušao u krv,pa su izgubili volju za revolucionarna djelovanja :D

Ja sam bila na prosvjedu u Zagrebu, k'o fol po službenoj dužnosti  :). Bilo je par tisuća ljudi...Međutim, u izvještajima se (posebno je u tome prednjačila HTV), taj broj nekoliko puta smanjio. Meni je drago da je pokazan barem nekakav otpor, jer ovo mrtvilo kod nas jednostavno nije normalno.
Operacija L4/L5 2007. godine

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #125 : Prosinac 17, 2008, 15:34:33 poslijepodne »
Deziderio, ma nisu tako psovali nego su citirali jednog od repera (mislim da je to bila neka pjesma Ede Majke), a onda su mediji to izvukli iz konteksta. Prosvjed je propao jer djeca (uglavnom je riječ o vrlo mladim ljudima), nisu znali sastaviti pravi popis zahtjeva. Točno se vidjelo da oni ne kuže neke elementarne stvari koje su bitne za organizaciju prosvjeda. Mladi su s pravom generalno nezadovoljni, a mi stari smo već naučili da nas prave budalama. Rekla bih da većina nas starijih ima sindrom žrtve (štiti svog zlostavljača), a to vučemo još iz doba socijalizma. Osim toga, ljudi se kao i u nekim bivšim vremenima boje gubitka posla, posebice zato što su svi prezaduženi.
 
Operacija L4/L5 2007. godine

 

Nagradne igre