Autor Tema: Koktel bar tri brufena i myoflex  (Posjeta: 86293 )

0 Članova i 42 Gostiju pregledava ovu temu.

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #180 : Ožujak 30, 2009, 19:08:00 poslijepodne »
Stolica za sve prilike i neprilike ;)

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #181 : Ožujak 30, 2009, 19:10:42 poslijepodne »
dizajn nadmašio i moju stolicu...  :D
2006. interlaminectomia L4-L5

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #182 : Travanj 19, 2009, 11:05:05 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pa priajtelju di si ti vidim ja da se ti sunčaš kuči uz sobna svjetla hahahha a evo i ja izađem na balkon pa sunčam leđa ,iskreno baš sam se zamislio di si ti znaš da su falile tvoje sličice ;)
Moj Denise,ne izlazim nikud, ja san ti ka švora ka one tvoje benediktinke iz Zadra.Ti bar imaš balkon a ja ni balkona ni dvorišta.Hvala Ti na onoj pjesmi od gospodina Krmka,eto hvala na sjećanju.Ja sam Ti prešao na drugi forum gdje se ljudi uistinu druže i ne gledaju sve crno i ne kukaju.To me ubija.Svoju bolest sam prihvatio i s njom se nosim.Želim biti optimističan i humorističan,ali izgleda da na ovom forumu u ovom zabavnom djelu forumaši nisu baš zagrijani i stvarno predlažem da se ukine ovaj koktel bar "Tri brufena i myofleks".Pozdrav Tebi i svim forumašima od Dezideria.
šapnimi koji je to forum možda sam već na njemu  ;D ;D ;D ;D

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #183 : Rujan 10, 2009, 11:04:36 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Jopan ajde ti lijepo onda samnom u MR ;D

Jako je tijesno, ali može, malo bi se stisnuli a platili bi jedan snimak.  ;D  Zamisli dođemo kod neurokirurga i objašnjavamo koje je čija kraljeznica. hehe. Ma nemože MR snima samo segmente.  Može zato bazen, plivanje itd. skupa,   ;) i ja ti objasnim tj. motiviram te za snimanje MR-a.

Kao Ćiro Blažević, ja vam kažem da  nama fali jedan takav  ,on bi nas izliječio,i li u najmanju ruku ubijedio da nismo bolesni.
Šteta što nije besmrtan. 
« Zadnja izmjena: Rujan 10, 2009, 11:09:46 prijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #184 : Rujan 10, 2009, 13:44:18 poslijepodne »
 ;D 8)

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #185 : Listopad 24, 2009, 21:47:18 poslijepodne »
Dijelite li ljude?  Da , naravno: dijelim ih na dobre i loše, na vrijedne i lijene, na pametne i glupe .. ako ste mislili ono po vjerskoj, nacionalnoj rasnoj ili bilo kojoj drugoj pripadnosti NE. To rade samo PRIMITIVCI. 
                                                                                                        Mirko Filipović, Nedjeljom u 2

Ovo je moj istomišljenik.

A ovo južni i sjeverni hrvatići je strvarno smiješno. 
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #186 : Listopad 25, 2009, 00:58:22 prijepodne »
Samo mrtav miš je dobar miš-rečenica iz jedne hrvatske sapunice koja bila danas na tv-u.

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #187 : Studeni 10, 2009, 18:07:58 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
ako mislis govoriti "ja mislim ovo", "ja mislim ono" onda se nemoj previse truditi.

Pa dječak dragi ako se nasmije misliti a smije samo prepisivati , kopirati, slušati  onda ti ja nisam taj. Nisi objektivan što se tiče sudjelovanja na ovom forumu kao moderator.

 I ti me na nekoga podsječaš.

-Nisi objektivan-  je poruka GMS-u koja je cenzurirana u temi Laserska operacija.
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2009, 18:13:43 poslijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Houston, I think we have a problem ...
« Odgovori #188 : Studeni 11, 2009, 12:11:40 poslijepodne »
Houston, I think we have a problem ...



« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2009, 12:18:43 poslijepodne pantaghana »
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Bandica za predsjednika...
« Odgovori #189 : Studeni 11, 2009, 12:14:09 poslijepodne »
nastavljamo u istom stilu...


(ovo posebno posvecujem jednom forumasu, znat ce se on prepoznati  ;D ;D)
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2009, 12:18:53 poslijepodne pantaghana »
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #190 : Studeni 11, 2009, 12:40:05 poslijepodne »
Što se mene tiče, činjenica da je mene Bandić častio svaki mjesec sa 3 paketa pelena  za obadvoje djece što imam s tim da je to potrajalo do 6 godine života....od negativnosti mogu spomenuti jedino parkiranje, ali kad sve zbrojim ne vidim zašto ne bih glasao za njega. U normalnom demokratskom društvu kada dođe vrijeme za izbore, potencijalni glasač prvo se uhvati za novčanik pa usporedi stanje sa stanjem nakon zadnjih izbora i onda lako donese odluku....s tim da ova moja konstatacija nije selektivna, već se odnosi na sve mlade bračne parove sa djecom u ZG....

Sad mogu neki donijeti zaključak "gle prodao se za malo pelena" ali isto tako je činjenica da ovi prije njega nisu ni pomišljali na tako nešto...eto...

Možda nisam u pravu, priznajem da nisam savršen, ali ako netko smatra da me može prosvijetliti, samo naprijed, sa uvažavanjem prihvaćam sve argumente....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #191 : Studeni 11, 2009, 13:06:16 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Sad mogu neki donijeti zaključak "gle prodao se za malo pelena" ali isto tako je činjenica da ovi prije njega nisu ni pomišljali na tako nešto...eto...
Možda nisam u pravu, priznajem da nisam savršen, ali ako netko smatra da me može prosvijetliti, samo naprijed, sa uvažavanjem prihvaćam sve argumente....
Pa ja se slazem s tobom Davore...
Evo recimo i kod nas u Splitu...
Nas gradonacelnik je rjesio mnogim mladim parovima problem, otvorio je prilican broj novih vrtica.
Evo meni bas ispred kuce jucer otvoren predivni novi vrtic, nadam se da cu jednog dana imat dijete i da ce ic u taj vrtic.
Sad ce ispast da sam se ja prodala radi vrtica,al ovi prije Keruma nisu ni promisljali o tome:)
Prema tome da se gospodin Kerum kandidira za predsjednika ja bi mu dala potporu, tako da i tebe razumijem za Bandića.
Čekaj Davore, jesi ono ti imao nešto protiv Keruma? :D ;D ;D ;)
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2009, 19:27:16 poslijepodne Pegula »
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #192 : Studeni 11, 2009, 13:34:48 poslijepodne »
Sve se vraća ;D

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #193 : Studeni 11, 2009, 15:19:44 poslijepodne »
Čuj, više gledam prema svom dvorištu, ni Bandić nije oličenje intelektualca, ali Kerum je redikul.

Ne sjećam se da sam napisao negdje da podržavam Bandića za predsjednika.....a ako vas već zanima onda znajte da ne podržavam njega za predsjednika države, ne da mi se sada nabrajati argumente, ali ako budete inzistirali onda ću si dati truda...

Što se tiče Kerumovih vrtića i načina "nabave" istih da vidim da li ima netko pametan da mi rastumači da li je to bilo protuzakonito ili u sveopćem interesu građana? Mislim, razumijem se dosta u tu materiju i znam odgovore i to vrlo precizne pa eto vidim na forumu ima pametnijih od mene pa neka mi objasni svoj stav o tome....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #194 : Studeni 11, 2009, 15:23:17 poslijepodne »
O davore davore, pa sto si tako ozbiljan?!?!
Mi smo se samo malo zezali.
Ti volis zezanciju, pa nemoj onda u ozbiljne vode odvlaciti pricu, a posebno ne u politicke. Ovo je ipak koktel bar tri brufena i myoflex, a ne kavica s predsjednikom  ;D pa kojim god!
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #195 : Studeni 11, 2009, 15:30:32 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ne sjećam se da sam napisao negdje da podržavam Bandića za predsjednika.....a ako vas već zanima onda znajte da ne podržavam njega za predsjednika države, ne da mi se sada nabrajati argumente, ali ako budete inzistirali onda ću si dati truda...
:D :D :D
Mozda ovdje:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
ali kad sve zbrojim ne vidim zašto ne bih glasao za njega.
I ovo gore je sve zajedno bila šala... :D ;D
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #196 : Studeni 11, 2009, 20:20:25 poslijepodne »
 :D Što vas dvi pegulice i pantaganice imate protiv druga bandića i ja ču glasati za njega  :o :D :D

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #197 : Studeni 11, 2009, 20:24:06 poslijepodne »
Tema -korisnik ines-girl. problemi nakon laserske operacije je naprasno zaključana , pa da malo nastavimo ovdje:

A opet obratno ima postova koje je podpisao Neuro a kao da ih je pisao GSM.

Primjer: Neuro nas je jednom obmanuo rekavši da se otvorene "klasične" operacije ne rade.

Kada su se ljudi javljali  da se rade, jer su imali takve operacije on se ispravio i rekao da se rade ali da on takve operacije ne radi.

Da bi u zadnje vrijeme izjavio da on radi takve vrste operacije, pa  mi sada nije ništa jasno.

Pa sada neznam da se GMS i Neuro ne dogovore dobro ili je to možda ista osoba.

Dalje, kada je Kokolina prije naprasnog napuštanja foruma (čak sumnjam izrevoltirana ovom spoznajom)  spomenula da joj se -fiškal- nick name -tnp

1970
- čini kao neko ko je naprasno napustio ovaj

forum aludirajući na -neura - ovaj više ne pojavljuje na forumu a neuro vrlo brzo vraća.

Evo i link gdje se to odvijalo Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Neki dan kada sam ovo samo malo provukao kroz redove , taj dio mi je izbrisan iz posta bez dole obavijesti -Edit- modertora..  (znači nešto smrdi)

Sada ko je to bio? Neznam. Možda i neka treća osoba koja se provlači pod te nick-ove a ima interese.

Evo ja sada kao i Kokolina postavljam pitanje kako GMS zna toliko povjerljivih informacija koje bi mogle znati samo osobe zaposlene u toj bolnici .

I stvarno malo razmislite o ovome i volio bi da prokomentarišete. Jer osječam da neko nekoga ovdje vuče za nos , a ja nevolim kada meni to neko radi.

Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

 

Nagradne igre