Autor Tema: Kutak za svakodnevnu komunikaciju itd....  (Posjeta: 6809 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Kutak za svakodnevnu komunikaciju itd....
« : Siječanj 27, 2010, 22:28:10 poslijepodne »
Mislim da bi u ovom kutku mogli komunicirati neobavezatno  što se tiće kralješnice o svemu i svaćemu, jer nema smisla druge teme zatrpavat s drugim postovima koji nisu primjereni u toj temi jer svi mi krenemo nekad drugom putem pa malo skrenemo s drugom temom  tamo gdje joj to nije mjesto.Eto za svakodnevnu komunikaciju bi dobro došlo pošto nemamo cheta,a PP se jako puno pišu manje od postova,pa nek ova stvar bude za slobodno pisanje.Nadam se da će te se složi sa tim a ujedno pitam Bojana da li misli da li je to ok ,ako nije ja brišem temu.

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Kutak za svakodnevnu komunikaciju itd....
« Odgovori #1 : Siječanj 27, 2010, 22:40:54 poslijepodne »
e denis denis, samo da ti je otvarat nove topice
pa imamo vec takvih topica koliko oces...npr tri brufena...itd...
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kutak za svakodnevnu komunikaciju itd....
« Odgovori #2 : Siječanj 27, 2010, 23:15:15 poslijepodne »
ja predlažem mali chat negdje sa strane - naravno ako je moguće...
2006. interlaminectomia L4-L5

Kraljeznica.com forum

Odg: Kutak za svakodnevnu komunikaciju itd....
« Odgovori #2 : Siječanj 27, 2010, 23:15:15 poslijepodne »

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kutak za svakodnevnu komunikaciju itd....
« Odgovori #3 : Siječanj 27, 2010, 23:37:24 poslijepodne »
Eto još par glasova i ja brišem ako većina misli da je nepotrebno,meni tako sve jedno .
Pegula znam da ima al svi mi napravimo skretnicu u  nekoj temi ,tako da bi bilo dobro na neki način rješiti taj problem da li nekom temom chetom itd,jer ipak kad neke dane nema što za pročitati mislim da bi se forumaši mogli bolje sporazumjevati tim putem a ne preko postova.Kao štoje <REnata rekla nevidim ništa loše u chetu jer je njih trenutno zamjenila PP.Komunikacja donosi lakši sprazum i bržu razmjenu nekih iskustava koje smo do sad pisali u postovima ujedno komunikacijom se oslobađamo stresa.Naravno onaj ko nađe nešto pametno, novo i dalje će  se ostavljati na forumu i o tom će se razglabati,u periodima kad niko nema što za reći nebi škodila vrsta komunikacije,naravno o svemu će odlućit Bojan i GSM

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Kutak za svakodnevnu komunikaciju itd....
« Odgovori #4 : Siječanj 28, 2010, 01:30:55 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Mislim da bi u ovom kutku mogli komunicirati neobavezatno  što se tiće kralješnice o svemu i svaćemu, jer nema smisla druge teme zatrpavat s drugim postovima koji nisu primjereni u toj temi jer svi mi krenemo nekad drugom putem pa malo skrenemo s drugom temom  tamo gdje joj to nije mjesto.Eto za svakodnevnu komunikaciju bi dobro došlo pošto nemamo cheta,a PP se jako puno pišu manje od postova,pa nek ova stvar bude za slobodno pisanje.Nadam se da će te se složi sa tim a ujedno pitam Bojana da li misli da li je to ok ,ako nije ja brišem temu.

Kao prvo nemoj odmah brisati jer je vec i ovako dovoljno neozbiljnosti. Ne moze se tek tako pisati i brisati poruke.
U ovom dijelu foruma se moze zapoceti bilo koja tema. Treba imati zasebne teme pa makar one bile i neobvezne. Po meni lose je da u jednoj temi bude sve i svasta. Mislim da je od ovog bitnije da se prije bilo kakvog pisanja prvo dobro razmisli o temi, a tek onda pise. Ovo nije mjesto za tok mislim.
Vise o tome u temi u kojoj smo poceli pisati o konciznosti.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kutak za svakodnevnu komunikaciju itd....
« Odgovori #5 : Siječanj 28, 2010, 13:57:08 poslijepodne »
Neću dati komentar zamolio bi te da izbrišeš  cijelu temu stvarno nemam živaca natjeravati se s nikim već sam jednom to prošao i ne želim opet upoznao sam drage meni ljude i to mi je naj bitnije radite kako hoćete

Kraljeznica.com forum

Odg: Kutak za svakodnevnu komunikaciju itd....
« Odgovori #5 : Siječanj 28, 2010, 13:57:08 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com