Autor Tema: Naš forum  (Posjeta: 8987 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Naš forum
« : Prosinac 09, 2008, 21:30:10 poslijepodne »
Mislim da je naš forum pomalo krenuo u krivom smjeru ???  i da bi netko trebao sjesti i pročistit neke postove ???  Pod time ne mislim na cenzuru,ali neki postovi se jednostavno ne nalaze u temama u kojima bi se trebali nalazit,jednostavno ih treba premjestit u adekvatnu tematiku,time bi forum bio daleko pregledniji i čišči ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Naš forum
« Odgovori #1 : Prosinac 10, 2008, 01:22:47 prijepodne »
Samo kratko. Ja cu za blagdane srediti dio foruma. U planu je FAQ (najcesca pitanja) i izbor korisnih clanaka.
A budemo i citav forum doveli u red. Malo sam zanemario stvari jer sam imao puno drugih obveza. Ali kupio nedavno sam netbook pa sad mogu raditi u lezecem polozaju.  :)
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Naš forum
« Odgovori #2 : Prosinac 12, 2008, 23:21:29 poslijepodne »
Ajme bojane ev ja sam tako mislio da ću se rješit problema kad se maknem od stolnog računala da neću puno sjedit,al evo opet sjedim jel teško je na lapu pisat u ležećem položaju al iskreno bar možeš kombinirat pa tako malo na bok pa sjedni ,pa na leđa,uf nikako se smistit.
A što se tiće foruma bilo bi dobro to što kaže WORF al eto treba zdravlje čuvat,a i mi bi mogli malo pripazit di što pišemo tako da nebi možad bilo potrebno čistit.
Znaš kako kažu vrag odnija prišu :D :Dsamo polako ;)

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Naš forum
« Odgovori #3 : Veljača 20, 2009, 22:57:25 poslijepodne »
Mislim daje ovo zaključavanje teme sramota Bojane jer ipak sam je ja otvorio ehh i baš se na meni olomilo hahahah e to se zove demokracija da je koji doktor otvorio nebi bila zaklučana al što se tće mene možeš sve moje teme zaključat jer ovdje je počelo vladat nedemokratski sistem,zato Bojane ključ u ruke i sve mi  ih zatvori ;)

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Naš forum
« Odgovori #4 : Veljača 21, 2009, 00:01:30 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Mislim daje ovo zaključavanje teme sramota Bojane jer ipak sam je ja otvorio ehh i baš se na meni olomilo hahahah e to se zove demokracija da je koji doktor otvorio nebi bila zaklučana al što se tće mene možeš sve moje teme zaključat jer ovdje je počelo vladat nedemokratski sistem,zato Bojane ključ u ruke i sve mi  ih zatvori ;)

Denise,nemoj sve shvaćati "zdravo za gotovo" Nisi Ti sad bio u pitanju,zaista smo izašli iz teme.To više nisu bila pitanja za Bojana kao što si ti i postavio tu temu već se otišlo predaleko od "buhljivosti do ušljivosti" pa do "državnog neprijatelja" i do "Boška Buhe".Bojan da je mislio nešto loše on bi to još sinoć stornirao i zaključio temu.Međutim ukazao je da na drugom mjestu možemo raspravljati o moderatoru i ostalo.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Naš forum
« Odgovori #5 : Veljača 21, 2009, 00:42:34 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Mislim daje ovo zaključavanje teme sramota Bojane jer ipak sam je ja otvorio ehh i baš se na meni olomilo hahahah e to se zove demokracija da je koji doktor otvorio nebi bila zaklučana al što se tće mene možeš sve moje teme zaključat jer ovdje je počelo vladat nedemokratski sistem,zato Bojane ključ u ruke i sve mi  ih zatvori ;)

Denise,nemoj sve shvaćati "zdravo za gotovo" Nisi Ti sad bio u pitanju,zaista smo izašli iz teme.To više nisu bila pitanja za Bojana kao što si ti i postavio tu temu već se otišlo predaleko od "buhljivosti do ušljivosti" pa do "državnog neprijatelja" i do "Boška Buhe".Bojan da je mislio nešto loše on bi to još sinoć stornirao i zaključio temu.Međutim ukazao je da na drugom mjestu možemo raspravljati o moderatoru i ostalo.
Ma iskreno briga me imama puno tema neprimjerenih pa se sad na meni lomi al to hebiga tako mora bit samo pravda uvjek na kraju pobjedi,ne ljutim se ja na nikog samo na nepravdu

Dario

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 68
    • Profil
Odg: Naš forum
« Odgovori #6 : Veljača 21, 2009, 10:01:20 prijepodne »
Denise,

komentirati ću tvoje postove obzirom da u zadnje vrijeme uzimaš najviše "medijskog" prostora.

Tvoji postovi su, redovito, glomazni, nepregledni i s mnogo gramatičkih i pravopisnih pogrešaka. U tvojim postovima nedostaje jedna jasno izražena misao koja bi se, neprekinuto, protezala od početka do kraja posta. Svoje postove završavaš s komentarima tipa "šalim se" pa čitatelj ne zna koji je tvoj konačni stav prema temi.  Postaš u gotovo sve teme veliki broj nepotrebnih komentara. Stalno se žališ na stupanj demokracije na forumu te smatraš da ti forumaši stalno nanose nepravdu (riječi pravda i nepravda nalaze se u većini tvojih postova - pa nije ovo pravni forum). Okrivljuješ ljude, državu, svevišnjeg. Izravno i bezrazložno napadaš admina i stručnjake s foruma. Neobjektivan si (ne znam kako si s takvim osobinama zamišljao sebe kao moderatora?).

Ako ti na forumu sve smeta, poslušaj vlastiti savjet i pokreni svoj forum gdje ćeš biti i admin i moderator i imati ćeš pravo i ovlasti da kritiziraš do mile volje.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Naš forum
« Odgovori #7 : Veljača 21, 2009, 10:18:09 prijepodne »
Dario,dobro došao među državne neprijatelje ;D
Otvorit ćemo mali klub ANTIDENISISTA :D :D :D :D :D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Naš forum
« Odgovori #8 : Veljača 21, 2009, 12:57:08 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Dario,dobro došao među državne neprijatelje ;D
Otvorit ćemo mali klub ANTIDENISISTA :D :D :D :D :D

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seDario što je rekao,rekao je. Sigurno nije protiv Denisa kao osobe, iznesao je svoj stav a ovo nije forum da bi bili jedni protiv drugih već jedni uz druge bez obzira na naša različita mišljenja i stavove. I ovo Ti Worfe ne služi na čast da Daria "upregnjuješ" u svoja kola i da stvaraš neke tabore.Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Naš forum
« Odgovori #9 : Veljača 21, 2009, 13:53:48 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Denise,

komentirati ću tvoje postove obzirom da u zadnje vrijeme uzimaš najviše "medijskog" prostora.

Tvoji postovi su, redovito, glomazni, nepregledni i s mnogo gramatičkih i pravopisnih pogrešaka. U tvojim postovima nedostaje jedna jasno izražena misao koja bi se, neprekinuto, protezala od početka do kraja posta. Svoje postove završavaš s komentarima tipa "šalim se" pa čitatelj ne zna koji je tvoj konačni stav prema temi.  Postaš u gotovo sve teme veliki broj nepotrebnih komentara. Stalno se žališ na stupanj demokracije na forumu te smatraš da ti forumaši stalno nanose nepravdu (riječi pravda i nepravda nalaze se u većini tvojih postova - pa nije ovo pravni forum). Okrivljuješ ljude, državu, svevišnjeg. Izravno i bezrazložno napadaš admina i stručnjake s foruma. Neobjektivan si (ne znam kako si s takvim osobinama zamišljao sebe kao moderatora?).

Ako ti na forumu sve smeta, poslušaj vlastiti savjet i pokreni svoj forum gdje ćeš biti i admin i moderator i imati ćeš pravo i ovlasti da kritiziraš do mile volje.

Dario!!
Pod brojem 1 ako si ljubomoran što najviše uzimamediskog prostora to je tvoj problem dxao bog da si ovoliko pišu bar bi se izvukao neki zaključak.
Pod Br.2 neću više ponavaljat radim na par stranica i ne pridajem važnosti mojim greškama,a svaki pametan čovjek će znat proćitat bilo čiji post u kojem nemaa niti jednog interpu.znaka,meni osobno ne smeta ničija greška prilikom čitanja postova a imaju ih svi.
Pod Br 3 Moja misao je davno izražena a tvoj problem je što ne pratiš forum jer se to vidi i po izdatim postovim s tvoje strane-
Pod br.4Vidiš koiko čitaš postove na forumu kad nemaš pojma o čemu pričam nikad nisam ni u jednom momentu okrivio državu nego naprotiv branio istu,neslaganje s mnogima oko operaciskog stava ili ne operaciskog stava,ujedno mmislim da si ti pobrkao lončiće pomješao si sve postove u svojoj pametnoj glavi.
Pod Br.5 nikad sebe ni u snu nisam zamišljao kao  moderatora to mjesto prepuštam tebi i i svim kome to nešto znači :D
I zadnja stavka ništa meni ne smeta smetaju mi samo glupi ljudi koji ne prate forum pa pametuju,i komentiraju tuđe postove,a forum svoj ću otvorit ako me bude volja jer ne želim trenutno da ovaj forum bude privatna prčija većine a o tom dali ću bit na forumu ili ne može odlućit samo Bojan koji me može odlogirati tj maknuti s foruma i onda ćeš dobit forum privatiziran koji samo govori kako je operacija riješenje, i molim te više sudjeluj u forumu da bi mogao pratiti te ne brkati lončiće

Dario

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 68
    • Profil
Odg: Naš forum
« Odgovori #10 : Veljača 21, 2009, 15:42:24 poslijepodne »
Ja nisam kritizirao Denisa kao osobu već isključivo njegove postove tj. pristup na ovom forumu.

P.S.
Jedna kontradiktorna izreka koja bi možda bila prikladna:
"Ja jesam za demokraciju ali ne da svako govori ono što misli!"

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Naš forum
« Odgovori #11 : Veljača 21, 2009, 16:21:46 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ja nisam kritizirao Denisa kao osobu već isključivo njegove postove tj. pristup na ovom forumu.

P.S.
Jedna kontradiktorna izreka koja bi možda bila prikladna:
"Ja jesam za demokraciju ali ne da svako govori ono što misli!"
Dario No Comment morat će Denis zauvjek mućat al to je jako žalosno i Jopan je bio na ovim stranicama i čovjek je odustao čak i neki drugi članovi tako da mislim da će mi biti najbolje da se previše ne trudim i kasd budempo svi tako radili imat će novi članovi što i za saznat eto toliko budi pozdravljen

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Naš forum
« Odgovori #12 : Ožujak 06, 2009, 11:25:35 prijepodne »
Poštovana publiko križoboljaca,bilo mi je čast zajebavat se s vama ovih par godina moje putešestvije,ali svemu dođe kraj ;D  kao šta je došao kraj mojim križnim patnjama,iskreno se nadam da će doći kraj i vašim patnjama s križima :o
Kao šta je opće poznato da zdrav bolesnom ne vjeruje,tako i ja polako gubim kontakt s križoboljnim stanjem,pa da ne bih nastavio trkeljat gluposti po ovom svrsihodnom forumu,a ima toliko foruma na kojima mogu trkeljat gluposti ;D odlučih da ugasim svoj korisnički račun na ovom forumu ???
Znam da će to neke razveselit,a nekima će bit žao ;D 
Nadam se da sam barem nekom pomogao svojim savjetima ili barem olakšao ;D
Sretno vam bilo svima koliko vas na forumu ima ;D
Pozdrav Livio ;D

P.S.
  Škicnut ću ja svako toliko na forum,ali kao gost,a ako ne daj Bože opet dođe do problema s kičmom,nadam se da ćete me prihvatit nazad ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Naš forum
« Odgovori #13 : Ožujak 06, 2009, 19:46:43 poslijepodne »
Worfe, meni je iskreno žao što odlaziš jer si od prvog dana ovdje i puno si pridonio razvijanju foruma. Mogu ti se javiti kada budem dolazila u Poreč? Mislim, da ti prenesem najnovije vijesti s foruma  :D. Nemoj nas zaboraviti i svrati svako toliko. Mah, mah  :)
Operacija L4/L5 2007. godine

Tesla

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 194
    • Profil
    • Moje predstavljanje i iskustvo
    • Email
Odg: Naš forum
« Odgovori #14 : Ožujak 06, 2009, 22:43:00 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Znam da će to neke razveselit,a nekima će bit žao ;D 

P.S.
  Škicnut ću ja svako toliko na forum,ali kao gost,a ako ne daj Bože opet dođe do problema s kičmom,nadam se da ćete me prihvatit nazad ;D
Jeste da mi je zao worf sto odlazis, ali mi je vise drago zato sto na ovakav nacin nas napustas. Ovo je zaista lijep oprostajni post i fina prica, kada jedan krizoboljac izadje iz patnji. Svakako ostavio si dosta korisnih postova koji ce se i dalje pratiti. Dabogda se ti nama nikada ne vratio kao krizoboljac.
Nadam se da cu i ja i vecina nas svijetla obraza nekada napisati ovako slican oprostajni post.
Sve najbolje u daljem zivotu, a pogotovo zdravlja!!!
« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2009, 22:44:55 poslijepodne tesla_001 »
02.2008. Povreda- Extruzija L5/S1, protuzija L4/L5
07.2008. Sarajevo Microdiscetomia, flavectomia, foramintomia L5/S1
09.2008. Post. op. Priraslice i hernija L5/S1, Protuzija L4/L5

2016. MRI torakalne kralježnice:
Kompresivni disk osteofiti na nivoima Th5-Th6, Th7-Th8,  i bulging disk Th11-Th12
U nivou Th4 diskretna siringomijelia...

Katarina A.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 207
    • Profil
    • Email
Odg: Naš forum
« Odgovori #15 : Ožujak 06, 2009, 23:47:51 poslijepodne »
Znaš, ja sam blogerica već više od dvije godine i kada ljudi odluče otići često im kažem "jednom bloger, uvijek bloger", jer znam da možda neće pisati ali neće odoliti da škicnu što se događa sa svim onim ljudima koje su "upoznali"...
Tako vjerujem da ćeš nas i ti ponekad obići, jer kad sam počela tražiti neke odgovore prvo sam naletjela na tvoje postove i super su mi došli...
Svako dobro ti želim, pa kad se i mi uskoro riješimo problema da se sretnemo na nekoj veselijoj temi...
« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2009, 23:49:28 poslijepodne Katarina A. »
L5/S1 ekstruzija

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Naš forum
« Odgovori #16 : Ožujak 07, 2009, 23:59:03 poslijepodne »
Worf što da kažem eto žao mi je što ideš,vjerujem da nisi nikad nikog uvrjedio zlonamjerno ,razlog odlaska ne znam al eto ako je taj što navodiš, što da ti kažem nego možda i jedna od pametnijih odluka.Ja cjeli tjedan skoro nisam bio dugo  na forumu žao mi je što moram reć, al nisam ni razmišljao o svojoj kičmi,da se niko ne uvrjedi forum je sjajan  da se puno toga naučiti, ima jako dobrih linkova ,postova itd.... mislim da ću i ja morat što manje dolazit jer primjećujem da mi psihićki utječe više na kralješnicu.Neznam što bih ti rekao kao što si i sam rekao ima drugih stranica prika Worf ako se sretnemo na nekoj erotskoj stranici nečemo se natezat postovima, čija je crnka ,čija plavka, hahahh :D:Ljudino eto nadam se da ćeš se ponekad javit tako da znamo da si bar živ,i ujedno zapamti, to ti ja sad javno kažem niko na forumu ti nije želio zlo ,nesporazuma je bilo prepucavanja itd,al to je sve zbog toga što je ovo virtualni svjet tako da smo svi mogli protumačit neke stvari krivo,ljudino nemoj zamirit ,a ujedno nemoj se osječat krivim zbog nekih možda svojih ispada i vjerujem da ti taj čovjek neče zamjerit svi mi to napravimo u efektu bjesa,bitno je da to nije zlonamjerno.Ne znam malo me sad to šokiralo kad sam pročitao da odlaziš al eto nemogu te sprječit,želim ti sve najbolje,kažem javi se ponekad i sretno ti bilo želim ti puno sriće ,zdravlja i veselja,te ujedno nikad se nezna možda će mo se sresti u moru prilikom ronjenja il na Moto skupu pa če mo bacit jednu utrku.
Žao mi je neznam što drugo reći Worfinoooo puno pozdrava od Denisa :'(

 

Nagradne igre