Autor Tema: Dani iščekivanja  (Posjeta: 8410 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

timesurfer

  • Newbie
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Dani iščekivanja
« : Siječanj 16, 2018, 10:02:04 prijepodne »
Ukkoliko ste proćitali moje predstavljanje nastavak slijedi.Napokon sam nakon 4 sata truckanja u ambulantnim kolima stigao na pregled u Vinogradsku gdjeme je umjesto Dr.Rotima doćekao njegov kolega isto profesor neurokirurg šta sam unaprid zna jer sam dan ranije bija obavješten da Dr Rotima taj dan neće biti.Moja  MR je bila star malo više od godine dana ali je profesor potvrdio da če biti potrebna stabilizacija kičme ili ESI i da to oni tu rade samo triba nova MR i pregled kardiologa s obzirom na moje srćane probleme.Ja ga lipo zamolio da mi bar da ESI kako bi se riješio ovih pustih tableta protiv bolova a on mi reće neide to tek tako iako to dugo ne traje treba se redovno prijavit za tako nešto (praktićno kao neka lista čekanja) ali svećemo dogovorit kad vidimo nove nalaze, tako ja opet put pod noge i natrag kući dabih obavio sve to štase od mene traži.Nisam puno baš napravio sa odlaskom u Zagreb ali je i ovo jedan mali pomak prama naprid.
Toliko za sad dragi forumaši i čujemo se nanovo kad stvari krenu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2018, 10:21:42 prijepodne timesurfer »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Jedan dva tri nagrbusili smo svi koji patimo od ovog gore.

topalo

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 121
    • Profil
Odg: Dani iščekivanja
« Odgovori #1 : Siječanj 16, 2018, 16:04:23 poslijepodne »
Dobrodošao na forum , vidim da su tvoje tegobe velike kao i nažalost većine nas na forumu. Forum je malo zamro, ali nadam se da ćeš iz prethodnih postova naći odgovore na svoja pitanja. Žao mi je da si radio toliki put a malo napravio ali tako to ide. MR star godinu dana može davat krivu sliku tj puno se toga moglo promjenit u tih godinu dana. Koji te doktor zaprimio u Zagrebu? Sretno napred!
Laminektomija L1/L2 5/2016
Interlaminektomija L2/L3 4/2017
Interlaminektomija L2/L3 foraminotomia L 3  5/2017

Kraljeznica.com forum

Odg: Dani iščekivanja
« Odgovori #1 : Siječanj 16, 2018, 16:04:23 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com