Autor Tema: Dnevnik jedne Drama Queen  (Posjeta: 27037 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

vrhhy

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 202
    • Profil
    • Email
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #18 : Svibanj 12, 2016, 21:55:40 poslijepodne »
Hendrik, drži se, sretno sa oporavkom, budeš ti to izdržao i oporavio se.
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #19 : Svibanj 13, 2016, 19:59:58 poslijepodne »
Pacijent se oporavlja,kateter izvađen i digli ga iz kreveta i uz pomoć hodalice lagano šeta. Kroz dan dobiva tablete,a navečer morfij. Pisati na forum još ne može,jer je malo fijuuu....pa dok napiše,pa ispravi i već mu tablet padne i zaspi....pa ja radim izvješća umjesto njega  ;D

Henrik veli da više nema ni traga od onih bolova od prije operacije,jedino još boli taj dio gdje je operirano. Šav od 15 cm i nije ugrađeno 6 nego 8 šarafa i dvije šipke. Koliko sam zapamtila,fiksiralo se Th8,L1,L2,L3.
Postoji mogućnost da bude trebala još jedna operacija za L4,L5 i S1.....a može biti da se ti kralješci i sami stabiliziraju,pošto je ovo gore sad sve lijepo zategnjeno,utegnjeno.
U bolnici ostaje još desetak dana i onda se vraća sanitetskim prijevozom doma. Zatim slijede fizikalne,ali nema plivanja idućih 3 mjeseci.
I kaj još????????

Eh...da....sestre su grozne i razvlače ga i navlače po krevetu i onda ga sve boli,pa je naš Henri napravio DAR MAR na odjelu i sad ga svi maze i paze  ;)

Najgore je preživio i jako je sretan što se riješio čudovišta....nadam se Henrik da sam sve najvažnije napisala!!!
I za dan,dva on se javlja osobno iz svoje rezidencije u Rijeci  8) pusa Henri i sretna sam zbog tebe :)
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2016, 20:05:13 poslijepodne ladyanita »
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

amanda25

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 29
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #20 : Svibanj 14, 2016, 10:14:03 prijepodne »
Sretno s oporavkom, da sve bude dobro!

Kraljeznica.com forum

Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #20 : Svibanj 14, 2016, 10:14:03 prijepodne »

Elina

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 80
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #21 : Svibanj 14, 2016, 10:59:58 prijepodne »
Ma nece trebati jos jedna operacija
I neka si Henrik napravio dar mar. Oni su tamo radi nas, da bi namam bilo bolje i lakse
Ja pobrala neku virozu i kasljucam. I neznam sta je to, al me noge bole od kad sam operirana. Nekak sam si sva zeznuta

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #22 : Svibanj 16, 2016, 11:10:48 prijepodne »
Dragi moji! Prvo, Ladyanita je sve vjerno prenijela i bila je moja odlična glasnogovornica!
Meni je stanje životnog preporoda i čim mi Štimac napravi hodalicu po mjeri i dogovori udobni sanitet ja odlazim iz bolnice. Nakon 20 godina, a možda i cijelog života jer mi je od 10. mj. života slomljena kičma,  nemam bolove osim u mjestu kirurške intervencije.  Boli samo otpor kosti prema šipkama i šarafima. Nakon op. je bilo kako je rekla mislim Castanea, osjećaj da ću umrijeti,  bolovi stravični, ali sutradan ni traga simptomima zbog kojih sam došao.  O detaljima sa ludim sestrama pišem kad se vratim!  :)
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #23 : Svibanj 17, 2016, 06:56:37 prijepodne »
Neurokirurgija nije daleko  od psihijatrije. Prvo, jedan jauče od bolova i srami se zvati sestru, ja to riješim, zaspi on. Pozaspali i ostali, ali lik koji ima tumor na mozgu, ide svakih 5 minuta na hodalicu da ode pušiti. Na kraju ode na peozor jer je pogled na more noću sa Sušaka divan :roll:, izgubi ravnotežu i padne mi na noge. Rekoh mu da nanje puši i da će biti manji tumor, a za bolove jebemti jarca ima isto morfij. Sad ga bole kukovi, mene bole noge, ostali hrču, ustade on na hodalicu i eto ode opet pušiti. A hvali se da je dobar i popuši otkad zna za tumor samo jednu kutiju na dan! Sestra i dežurna dr. su se zbunile oko programa i ne znaju da li sutra jednom vade tumor ili drugom. Paralelno došlo malo dijete, dere se, majka da neće njena mala biti nova Nira Šitum i lupa sa štiklama po hodniku. A ja sam jedini popio 1 dcl crnog vina...


Ja se nadam da se Henrik ne bude srdil zbog gornjeg teksta....ali ja dok te njegove bolničke doživljaje čitam krepavam od smijeha...jedino me on nasmijava ovih dana 8)
a o sestrama bude on sam.

Glavno da je on dobro....
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #24 : Svibanj 17, 2016, 07:10:53 prijepodne »
Ma nebude se Henrik valjda ljutio ali njegovi tekstovi i na mene ovih dana djeluju jako pozitivno,Da ih je bar malo više ;D ;D
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Elina

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 80
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #25 : Svibanj 17, 2016, 16:54:09 poslijepodne »
Henrik nam svima fali da nas nasmije.
Samo cekam da dodje kuci i da nam se u miru svoga doma javi
Saljem zagrljaj ozdravljenja

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #26 : Svibanj 17, 2016, 19:17:04 poslijepodne »
Ja sutra idem doma finim sanitetom, navodno. Pišem više s kompa, ali samo da znate da sam proglasio totalni rat njegovateljicama, sestrama i čistačicama i da cijeli dan skupljam gorivo da napunim gusku.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #27 : Svibanj 18, 2016, 17:46:52 poslijepodne »
Vidim da je prevoz sa sanitetom,Moj komentar na to je " ko preživi pričat če".Jednom sam si to priuštila i nikad više :o.zato Henrik brzo se javi da znamo da si preživio  ???
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #28 : Svibanj 19, 2016, 12:08:11 poslijepodne »
Evo, da konačno upotpunim Dnevnik drama queen sa svim potrebnim detaljima!  ;D

30.4. - vraćam se iz Irske u lošem stanju, bolovi u nogama, zdjelici i kičmi katastrofa; ne djeluje ama baš ništa od propisanih lijekova. Ujutro je za bacit se odmah kroz prozor! Neuro meni kaže da neću ja to izdržati od rujna i veli idemo hitno sl. tjedan. LOM dala uputnicu za bol. liječenje, daljnje moje panike znate već od prije...

8.5.2016. - prijem u bolnicu u Rijeci. Dođem na odjel nema me upisanog nego moram na hitnu. Odmah me prođe strava jer bu mi na hitnoj rekli da spadam u Zg! No, pozovem se na neura i kažem da smo se tak dogovorili. I lijepo, našli oni meni krevet, sve leže neki jadnici, ja sam si sav šik jer mi se činilo da idem na operaciju koju napraviš i sav si sretan. Uključim ja krevet, priključim se na net, gledam one jadne starce, vidim nitko se ne dere previše i mislim kak bu to super. U trenutku prijema nestao je sav strah.

9.5.2016. - počele pre-op pripreme, izvadila mi vampirica 8 doza krvi, došli sa interne sa EKG-om da mi pogledaju srce, razgovor s anesteziologinjom, sve 5, ja se smijem, zezam, solumedrol i morfij skupa sa šakom lijekova, nema boljega.

10.5.2016. - U 7.00 eto sestre, da mi neki plavi lijekić, Dormicum, i to pola tabletice, i zabandažira mi obje noge nekakvim steznicima. U 7.30, eto nje s kolicima i idemo mi u salu. I mene i dalje nije prpa. Dođemo mi gore, sad lezi na krevet i skidanje do gola. Pokrili me nekom plahtom i uveli u neku salu, sve izgleda ko' iz filma Slagalica strave. Daju mi infuziju, mjere tlak i vidim dovlače nove pacijente. Počne me hvatati prpa jer izgleda kao da svi idemo na klanje, a ja baš prvi. Malo su bla, bla, sve je to njima isto svaki dan, a ja bi da me netko tješi malo. Nigdje nikog, eto neki mesar i mesarica, zgrabe moja kola i u salu. Sad tamo dođe ipak mlada anesteziologinja i sve objasni. Da mi prvo infuziju, pa onda neki otrov koji hladi, maskicu s kisikom na nos (malo nije prijanjala jer je nos velik) i priča ona sa mnom, stavi mi nešto toplo na nogu i za sekundu, priča ona ponovno sa mnom i kaže "Kristijane, gotovi smo". Sad ja pitam kaj je gotovo, a ona veli "operacija!"

Ubrzo je došla i svijest da je bila operacija jer je kičma bolila za popizditi. Što samo mjesto intervencije, što sama rana. Prvo oni mene okreću na RTG, ja se derem ko' životinja. Onda hajde u sobu. A kad ono, kateter postavljen i još dren, ne mogu se sam okrenuti bez sestre/njegovateljice. I sad one na tu zašivenu ranu, pol sata nakon operacije, mene namještaju i ja se derem kao zvijer. Okrenu me na trbuh i rastežu mi ruke gore, a ja kažem da ne mogu tako okretati ruke jer imam problema u cervikalnoj kralježnici. Još bi se njegovateljica smilovala, ali me sestra snažno povuče za ruku i viče: "opusti mišiće!". Mene je to toliko bolilo da nisam razlikovao mišiće od kosti i od implantata i probam joj to reći, a ona me tako povuče - mislim da je to bila bol 10 - da sam samo zaurlao: "ma kravo jedna!" Nekako one mene namjestile i otišle bijesne i sad ja molim sestru da mi da morfija i uspava me jer ću poludjeti od bolova, ali đubre neda i kaže da je nakon operacije najteže, da neka si ja ne umišljam da mogu naručivati kako hoću i da će noć biti teška i ako preživim super. Plačem ja ko' ljuta godina, ode krava i ne da mi ništa. Malo odspavam, evo noć, molim kravu br. 1. da mi da nešto protiv bolova, ona kaže da mi je dala dosta, ali eto bit će dobra prema meni i sad mi da neku pikicu. To nešto djelovalo i ja mislim da bih bolje prošao na desnoj strani i za pola sata pitam da li me može preokrenuti na desno, a ona se izderala da ne mogu ja nju zvati svakih 5 minuta. Preokrenula me nešto laganije (valjda si je ipak razmišljala kakva mora biti to da joj pacijent kaže da je krava).

11.5.2016. ujutro prvo došao prof. Ledić da mi pogleda noge; tad još ja ni ne znam razmjere problema. Noge rade, on sretan i ode. Evo mojeg prof. Štimca i on mi kaže da je plan bio manje invazivan, ali da nije samo bila u pitanju rotacijska skolioza, nrgo takva nestabilnost da su kralješke mogli micati kako su htjeli. Umjesto standardne ekipe, pridružio se prof. Ledić i njih su dvojica 5 sati to namještali i stabilizirali jer je bilo katastrofalis. Za operaciju je to bio zadnji vlak, do rujna bi se cijela kičma raspala, ostao bih paraliziran u najmanju ruku, a vjerojatno bi pukla aorta pa onda RIP.

Ode on i nema njega, kičma boli na 8-9, tražim dežurnog morfija, a oni meni dali pola doze iako je Štimac odredio cijelu. Ja ne znam kaj oni s time rade, možda se sami drogiraju, ugl. kad sam se žalio direktno Štimcu došla je opet ona bijesna sestra i rekla: "dobro, sad kad inzistiraš onda ću ti dati!"

E sad, bolovi zbog kojih sam došao potpuno su nestali. Ugrađen mi je EXPEDIUM sistem za fiksaciju i stabilizaciju kralježnice u razinama Th11-Th12-L1-L2. Sada me jedino boli mjesto intervencije gdje se kosti opiru implantatima, ali pijem znatno manje opijata i sada pak i djeluju kad se popiju. Jako sam umoran, osjećam kao da me pogazio vlak, tako da sada neću puno više pisati.

Doma sam, dovezli me jučer furgonom. Izlazak iz Rijeke je bio stravičan, ali su oni na autoputu ubrzali i eto mene za sat i pol doma. Imam hodalicu jer moram ponovo učiti hodati, sad pak ravno. Bolove mogu očekivati još 6 tjedana, nakon toga se mogu početi više kretati. Pokenut ću postupak za toplice pa dok se to odobri taman će proći ovo vrijeme užasa.

Toliko od mene za sada. Implantati su titanski, ostaju doživotno i imat ću kome šta ostaviti u nasljedstvo. :D
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #29 : Svibanj 19, 2016, 12:32:17 poslijepodne »
Glavno je da je sad to sve iza nas. Da znaš da si me jako izmučio...pogotovo na dan operacije. Ali si me i hvala bogu i nasmijao....tak da je moja mlađa kćer komentirala : Gle pa ovu!!! jer sam se morala smijati na glas.
Sad samo laganini....što više odmaraj da se sve to fino zareste,ne samo iz vana nego unutra je bitno. Sad je lijepi život pred tobom....jako sam sretna zbog tebe...a ja trenutno prolazim ne kroz drame nego kroz horore. Pusa Henri  :-*
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Elina

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 80
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #30 : Svibanj 19, 2016, 15:47:35 poslijepodne »
Henrik zelim ti sto bezbolniji oporavak
Bio mi je gust procitati ovaj tvoj post i kako si sestru nazvao kravom. E neka si
Drzi se

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #31 : Svibanj 19, 2016, 17:39:43 poslijepodne »
Henrik,želim ti uspješan i što bezbolniji oporavak,najgore je prošlo.Sada samo polako u nove pobjede :-*
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #32 : Svibanj 19, 2016, 21:04:36 poslijepodne »
Ej Henry i luftaj tu tvoju p. da se ne upali. Hahaha....znaš da se meni rez upalio pa sam onda morala i antibiotike piti
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #33 : Svibanj 23, 2016, 09:42:52 prijepodne »
Danas je trebala patronažna doći, ali PM od LOM-ače je u petak zaboravila nazvati tak da bu patronaža došla sutra. Još jedna noć s koncima na p., a žulja sve i još dekubitus. Za popizditi.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #34 : Svibanj 23, 2016, 12:10:33 poslijepodne »
  Ta pa tvoja Lomača je stvarno koma....mislim da bi i njoj bio red doći. Za kaj postoje kućne posjete ?? I dok sestra izvadi konce ,doktorica bi to trebala pogledati. tak si ih možeš i sam izvaditi.....kud vodi ovo zdravstvo više ??  :'( :'(
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #35 : Svibanj 24, 2016, 11:01:36 prijepodne »
Došla sestra danas ujutro, izvadila 19 šavova! Kaže da si bili duboki jer je velik rez, meni to izgleda pregrozno, drugima je cool. Sada se konačno mogu istuširati kak spada i više me ne svrbi.

Za lomaču nemam riječi kako je glupa. Umjesto da je i dalje na uputnici za kontrolu neurokirurga ona napisala dijagnozu skolioza, jer ona i dalje postoji samo je smanjena, ona je napisala "prisutnost drugih funkcionalnih usadaka (implantant)" i ja sad prvo pišem neuru da li je to OK ili mora napisati ponovo. Njega pak molim da egzaktno ordinira terapiju i to točno koju jer bi me krava sad skinula sa svih lijekova, a mene i dalje boli. Ne boli više 10/10 kao pol sata od operacije, sad je 5/10, ali ima dana kad boli za poludjeti ima dana kad je dosta jedan tramal pa čak i Brufen. Ona se boji da ne postanem ovisnik. Ma nek se goni lijepo u svoju debelu guzicu. Moram se 3 mjeseca oporavljati, izrezan sam kao *****, imam 2 šipke i 8 šarafa u kičmi, a ona me zajebava sa ovisnošću. I što je najbolje, ja uopće nemam simptome ustezanja ako ne popijem te droge, ali ujutro moram da mogu početi dan. Dođe mi da je prebijem, a nemam snage. :D

Ladyanita, Ti si sa Castaneom bila u nekim toplicama i rekla si da su bile super. Di je to bilo? Meni treba da mogu neograničeno koristiti toplije bazene, više nego da me tam navlače sa vježbama i po strujama i magnetima, netko da mi pomogne ponovo naučiti plivati i da uživam. I da nisu vještice kao u bolnici i maltretiraju. Imam puno zahtjeva!

St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Kraljeznica.com forum

Odg: Dnevnik jedne Drama Queen
« Odgovori #35 : Svibanj 24, 2016, 11:01:36 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com