Autor Tema: Epiduroliza-ambulanta za bol Osijek  (Posjeta: 23150 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Epiduroliza-ambulanta za bol Osijek
« Odgovori #36 : Kolovoz 18, 2017, 22:52:13 poslijepodne »
Ljiljana danas se dogodilo sranje s nogom. Čak me jučer nije boljela,ali to je očito bilo zatišje pred buru.
I jutros je bilo relativo ok do 11. Tad je počela trnut,pa grčevi bolni i ajde ja u krevet. I taman stigla noga ispod koljena totalno odrvenila. Ne mogu ju pomaknuti,ne mogu stopalo pomaknuti...ono psti stoje tvrdo jednostavno nemaš kontrolu nad njom. Pomaknem ju jedino ako je rukom premjestiš. Kaj sad? Lom mi radi popodne,pa sam tako čekala pola 1 i tad sam ju nazvala. Došla mi je u kućnu posjetu,dobila injekciju deksića i apaurina i uputnicu za neuroligiju. Znači ako se ne smiri na hitnu.  Nakon kojih pola sata počelo je to opuštati,ali jako sporo. Sa stopalom i prstima nema šanse,jedino sam mali prst mrvicu mogla pomaknuti. Onda sam zaspala i probudim se ok. Dobro s bolovima. To je živac,ništa drugo. Josip mi je danas podigao CD i poslao. Lom napisala na uputnicu Paresis n peronei dex. I sad si misli. Stalno se nešto dešava u nogi sad poslje,tak da mi se čini da bude trebalo na neurologiju. Ako bude ok jer stvarno i ne bih baš...strah me svega....onda budem u Medikol išla na Emng jer nemam snage sad opet čekati bar dva mjeseca. A Lom se isto nasmijala na nalaz. Da se to otopilo bilo bi super,ali da baš do kraja evo čudno mi je malo. Ne znam stvarno više kaj se dešava  :'(
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Mak

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 35
    • Profil
Odg: Epiduroliza-ambulanta za bol Osijek
« Odgovori #37 : Kolovoz 20, 2017, 13:57:40 poslijepodne »
Anita, da li ti je sada barem malo bolje...???  Sve će se riješiti očitajem CD -a kad ga dobiš...!!!  Ja sam skroz zbunjen ovim tvojim zadnjim nalazom, pa te molim da nas obavijestiš kako je očitanje po neuru...???  Svi želimo da Ti bude bolje, poslije Osijeka !!!

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Epiduroliza-ambulanta za bol Osijek
« Odgovori #38 : Kolovoz 20, 2017, 16:48:35 poslijepodne »
Anita svaka čast na lom da ti hoće doći doma,to je stvarno super.Najbolje da ti odmaraš dok netko ne pogleda taj cd.Neurolog ti nebude ništa strašno napravio ili prepiše ljekove ili fiz ili Mr.oni ti dođu na isto skoro kao ovi u ambulanti za bol,ja nekak navijam da napraviš emg,ipak ti se noga pogoršava,ali nemoj brinuti znaš i moju situaciju i situaciju od Josipa i Eline,tako da nažalost ima još mjesta pogoršanju...samo polako ako možeš da se što manje živciraš jer to sve utječe,još malo pa ćemo sve saznati i riješiti nekako.Znam da je čekanje najgore..
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Kraljeznica.com forum

Odg: Epiduroliza-ambulanta za bol Osijek
« Odgovori #38 : Kolovoz 20, 2017, 16:48:35 poslijepodne »

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Epiduroliza-ambulanta za bol Osijek
« Odgovori #39 : Kolovoz 20, 2017, 20:47:15 poslijepodne »
Da ..imam super lom . Samo je sad problem jer uskoro joj stiže beba,točno me strah tko bude na zamjenu došao. :-[
Sad mi je stanje ok. Mene noga od petka takoreći ne boli ,ali to stalno trne, grčevi i  par puta se dnevno ukoči,ali ne jako da ne mogu mrdnuti. Nije strašno,ali se ne usudim ni nikamo ići,a ni bome u auto sjesti jer to sad već ne znaš kad može opet buknuti. Živčana nisam ni malo. To kad se desilo sam malo plakala,a kasnije sam se i smijala. ono zoveš kćer da ti podigne nogu jer sama neide nikud  :P  Iz te kože se van ne može. Bude mi naša fizioterapeutkinja A..... probala sutra Emng srediti u bolnici ako bude mogla jer je i ona sama na moru. Ako ne uspije, onda idem u Medikol to čim prije riješiti, mada su kune na rezervi  :P ( škola je tu..knjige joooj )
Ljiljana da li ti je Esi pomogla ? Danas se zvala jedna prijateljica koja je isto prošla Esi i epidurolizu i naravno bez koristi. Sad bude išla na tri tjedna u Osijek ,na to svakodnevno hodanje na nekave terapije,razgovore i kaj ja znam. Sutra se budemo vidjele kod Lom ,pa budem točno znala o čemu se sad tu radi. Još se budemo morali u Osijek odseliti  ;) ;)
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

topalo

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 121
    • Profil
Odg: Epiduroliza-ambulanta za bol Osijek
« Odgovori #40 : Kolovoz 20, 2017, 21:46:53 poslijepodne »
Joj Anita tako mi je žao ovo pročitat. Probaj čim dobiješ CD otić neurokirurgu da on pogleda CD jer ovo njihovo očitanje mi ne drži vodu uz ovakve tvoje simptome. Nigdje ni ne spominje operirani segment . Sve im je malo čudno u tom očitanju. Drži se i javljaj.
Laminektomija L1/L2 5/2016
Interlaminektomija L2/L3 4/2017
Interlaminektomija L2/L3 foraminotomia L 3  5/2017

Kraljeznica.com forum

Odg: Epiduroliza-ambulanta za bol Osijek
« Odgovori #40 : Kolovoz 20, 2017, 21:46:53 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com