Autor Tema: Konačno operacija  (Posjeta: 16627 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Konačno operacija
« : Veljača 27, 2016, 13:19:58 poslijepodne »
Evo, drage moje i dragi, da vas obavijestim o svojoj borbi za operaciju.
Jučer me pregledao prof. dr. Dinko Štimac, šef riječke neurokirurgije i zaključio da mi ipak ima spasa. Operirat će me ugradnjom šipki kroz četiri kralješka, stabilizirati kralježnicu koja doslovce pleše i iritira živac, a kad je vidio MRI snimke rekao je da uopće nije čudo da me tako sve boli. Operacija nije minimalno inazivna, traje četiri sata, ali se može ići iz bolnice za 5 dana. :) Tako da je sreća velika. Prof. Štimac je poznati, inovativni neurokirurg, imam dosta povjerenja u njegovu stručnost. Postoje određeni rizici u slučaju pogreške, kao paraliza ili iskrvarenje, ali sumnjam da bi kirurg tog ugleda išao u operativni zahvat da postoji jaka dvojba o uspješnosti. Osim toga, ja bih išao i na eksperimentalno liječenje, samo da me riješi užasa, čak i prihvatio veće rizike time. Ovo kako sada živim je katastrofalis, s tim drogama i još i uz to teško pokretan. Dalje ćemo vidjeti kako će to ići, ali radost je kod mene na visokoj razini ovih dana. :) Jedino mi se ne javlja LOM koja mi treba dati D1 uputnicu, ali ako me bude izvrijeđala zašto sam išao liječniku na svoju ruku, onda bude dobila svoga boga!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #1 : Veljača 27, 2016, 14:01:27 poslijepodne »
Tako mi je drago radi tebe,Super pa medicina napreduje,Nemorate biti strah što operacija nije minimalno invazivna.neboli to ništa jače :) (provjereno :) ) samo da ti to već ugrade i da se riješiš bolova.želim ti svu sreću ovog svijeta :),tvoj slućaj mi vraća vjeru i daje novu nadu da se ipak može kralježnica riješit.Sretno :)uz tebe sam :)
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

ivan bozic

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 27
    • Profil
    • Email
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #2 : Veljača 27, 2016, 17:05:29 poslijepodne »
Henrik,želim ti puno sreće u riješavanju problema. Nadam se,a vjerujem i svi koji prate forum,da će sve biti ok i da ćeš biti nakon svega ko novi. Da konačno izbaciš sve te droge i da ti život postane normalniji i ljepši. Pošto već imam dvije operacije iza sebe i uskoro i treću,želio ti bi dati savjet,mada nam nisu iste dijagnoze... Ako ti nakon zahvata preporuče češće fiz.terapije i vježbe,shvati to ozbiljno i drži se toga,duže ćeš biti bez većih poteškoća. Ovo ti pišem na temelju vlastitog iskustva. Pozdrav svima

Kraljeznica.com forum

Odg: Konačno operacija
« Odgovori #2 : Veljača 27, 2016, 17:05:29 poslijepodne »

Elina

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 80
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #3 : Veljača 27, 2016, 19:25:09 poslijepodne »
Aaaaa, tako sam sretna zbog tebe. Vjeruj mi, skakala bi da mogu ;). Konačno ćeš se riješiti tableta i ludih nuspojava. Znaš da ćemo svi biti uz tebe i navijati da sve prođe ok, što i naravno hoće.
Prijatelju razveselio si mi dan :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #4 : Veljača 27, 2016, 20:42:03 poslijepodne »
Evo i mene...tu sam. Cijelo sam popodne hodala u bazenu (tak je preporučil neuro) od plivanja sam danas odustala jer je voda bila brrrrr...hladna!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dragi moj Henrik!!
Da znaš....jučer sam cijeli dan bila na iglama i čekala tvoju poruku. Kad je napokon stigla tak sam bila vesela da sam i mami i kćerki išla ispričati da ideš na operaciju i da si napokon našao neurokirurga koji nije digao ruke od tebe.

Eeee nemogu ti opisati koliko sam sretna zbog tebe. I nemoj brinuti,sve bude u redu. Evo kak si i sam rekao,da se bar 80% bolova riješiš samo da možeš normalnije živjeti.

Ja sam već razmišljala da nakon operacije odabereš Vž.Toplice za rehabilitaciju da ti mogu doći u posjetu,jer u Rijeku nebum mogla. ;D ;D
Sretno....sretno....sretno  :-*
Još ti tam nekaj ugrade s 3D printera i ko novi budeš.
« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2016, 21:13:51 poslijepodne ladyanita »
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

vrhhy

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 202
    • Profil
    • Email
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #5 : Veljača 27, 2016, 20:53:33 poslijepodne »
Konačno dobra vijest u moru crnila  :) :)
Pohvala doktoru na odluci da te operira.
Ako se dobro sjećam u Rijeci su izveli i operaciju gdje su pacijentu ugradili kralježak koji je isprintan na 3D printeru, svaka im čast na stručnosti i inovativnosti.
Želim ti puno sreće i uspješno rješenje dugogodišnjih problema, tako da ne moraš trošiti lijekove.
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #6 : Veljača 28, 2016, 22:44:12 poslijepodne »
Hvala Vam puno na podršci!
Operirat će me prof. Štimac koji je i ugradio taj inovativni 3D kralježak. Doktor je odličan, shvatio je o čem se radi čim me pregledao i objasnio mi zašto imam užasne bolove po noći i ujutro - jer mi se kralješci taru jedan o drugi putem diskova i onda to pritišće živac koji boli kao crni vrag.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #7 : Ožujak 21, 2016, 19:08:37 poslijepodne »
Drage i dragi forumski podržavatelji/ce, eto mene iz Rijeke. Za sve koji željno očekuju izvješće samo da kažem da je sve odrađeno i da sam dobio korzet da mi drži kralježnicu jer više nisam mogao hodati bez osjećaja da ću pasti. Odmah su mu dali u bolnici pa ćemo papirologiju srediti kasnije. Neuro kad je vidio da ne mogu hodati i da sam posve nestabilan je to odmah udijelio, drži mi salo kao da sam princeza, ali se osjećam stabilnije. Jedino što me i dalje bole noge užasno, ali bar nemam takav osjećaj padanja. Inače, bolje da su mi to dali prijevremeno nego da tam opadnem o ostanem. :D MR he bila užasna, bučna i drndava, bez zraka, a ne možeš se pomaknuti; kao da sam ušao u kombajn. Malo me počela hvatati klaustrofobija i to najviše zbog tog zujanja i drndanja. RTG je bila mila majka. A nalazi za tjedan dana! I onda pišem više. Razgovarao sam s kirurgom o operaciji, kaže da je to po složenosti znatno na skali od 1-10 oko 3, ali da je deset puta kompliciranije od hernije diska. Treba min. 6 tjedana da se učvrsti i tada se isto mora nositi korzet. Tako, sad čekamo nalaze tjedan dana, a onda opet vidimo kako i što!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #8 : Ožujak 21, 2016, 20:56:01 poslijepodne »
Nemaš pojma koliko se radujem da ti je napokon sve krenulo. Brzo će tebe neuro srediti,samo sad da nalazi budu gotovi.
Pa si valjda dobio čepiće za uši za vrijeme magnetske? Ja sam u Medikolu dobila i bila sam unutra 25 minuta,ali mi je bilo gore tada nego sad u Avivi gdje sam bila 55 min. Sad sam se fino namjestila i malo sam i zadrijemala. U Avivi je poluotvoreni tip aparata.

Dobro...glavno da si ti lijepo sve obavio,a ortoza će ti sigurno pomoći samo da se navikneš...i da vidiš  :-* hahaha ko carica Sissi  ;D

Uglavnom....drži nam se  :-*
« Zadnja izmjena: Ožujak 21, 2016, 20:57:46 poslijepodne ladyanita »
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #9 : Ožujak 21, 2016, 21:41:14 poslijepodne »
Pa da, tako se ona zatezala i utezala da ne bi bila debela, ali joj nije niš pomoglo kao štitnik protiv noža kad je imala atentat. Meni bi ovo možda i spasilo život jer ima čelika. Super je da se može disati, za razliku od ortoze koju sam imao prije 20 godina. To je žuljalo sa svih strana, stvaralo dekubituse i nije dalo disati. Ovo ima isti efekt u lumbalnom dijelu, a ne stišće pluća. Jedino me žulja - salo, hahaha! I nije posve nepomično, tako da se mogu namjestiti da me ne boli, a da opet stoji i ne mrda. Dobra vijest je da mi neće vaditi moje diskove! Sve će to ostati, samo će učvrstiti kralješke! :) To me veseli. I neće otvarati sprijeda drob, nego odostraga to sve odraditi. Ono što je preporučivao ortoped prije 20 godina nije bila opcija, ali ovo sada jest!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #10 : Travanj 08, 2016, 13:04:21 poslijepodne »
Neuro mi je javio da mi je nalaz MR "grozan", "jaka rotaciona skolioza", operirao bi odmah, no ja molim ipak za jesen jer moram zaraditi još nešto para da imam od čega živjeti za vrijeme oporavka pa smo se dogovorili za rujan.

E sad, mene zanima kako se pripremiti za tu operaciju. Znam da vas je sve bilo strah, mene je užasno strah komplikacija pa i smrti, iako je to izvrstan neurokirurg i imam veliko povjerenje u ekipu tamo, ali svejedno me strah. Očito se moram početi izvlačiti iz depresije jer nije dobro da idem na operaciju u koma stanju, ali mi je sad ova vijest dala elana! Kako ste se vi pripremali za svoje operacije? Inače, napravit će mi TLIF, što me jako veseli, jer ne bih da mi čačkaju po drobu!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #11 : Travanj 08, 2016, 13:48:23 poslijepodne »
Uhh...napokon. Ajde ako si tako odlučio onda budeš još par mjeseci preživio,s obzirom da do sada jesi.
Eh,a sad strah....jučer sam jednog frenda vozila u bolnicu na ESI....to nije normalno kako je bil preplašeni,mada sam mu sto  puta rekla da to nije ništa. Uglavnom sam se opet uvjerila kak ste vi muški bolje cendravi od nas baba.

Uglavnom ja sam imala tri carska reza,pa sam se odmah tješila s tim da gore od toga sigurno ne može biti. Tak da se operacije nisam bojala....dobiš lijepo narkozu i nemaš pojma kaj ti rade,ništa te ne boli i to ti je to.
Već sam sto puta napisala da je operacija nula prema oporavku,pogotovo onih par dana u bolnici,a tebi bude sigurno par tjedana koma.

Za opraciju se nemoj bojati,ja sam moje dvije cimerice u bolničkoj sobi toliko ohrabrivala da mi jedna još dan danas ne može zahvaliti.

Henrik...sve će biti u redu. Imaš vrhunskog neurokirurga i samo ne misli o tome i sve će biti ok. SRETNO....
« Zadnja izmjena: Travanj 08, 2016, 20:55:35 poslijepodne ladyanita »
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #12 : Travanj 08, 2016, 13:56:16 poslijepodne »
Da, cendravi smo, to je istina.  ;D Ako tko može paniku napraviti, to smo mi muški. Mene je počela zastrašivati mama da se mi u familiji teško budimo iz anestezije i svašta nešto, pa sam joj rekao nek mi to ne spominje i da ću se sve dogovoriti sa anesteziologom. Neuro kaže da će mi dati odmah opake droge nakon operacije tak da ne osjetim bol, tako da mislim da će mi najgori dio biti ležanje i početak kretanja. A ako treba spavati ću i 5 dana, samo da ne znam niš! :D
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #13 : Travanj 08, 2016, 14:51:09 poslijepodne »
Gle....znači prvi carski sam imala prije 22 godine,dva dana se nisam mogla probuditi iz aneszezije i to je bilo strašno. Drugi carski prije 16 godinai probudila se nakon osam sati. Treći niti nisam bila u potpunoj anesteziji,nego sam dobila spinalnu i budan si. Oni režu,ništ ne osječaš...lijepo razgovaraš sa doktorima.
To sam napisala radi toga da velim koliko je medicin napredovala.
Velim ti opet....sve bude ok  :-*
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #14 : Travanj 08, 2016, 16:52:52 poslijepodne »
Henrik neboj se ništa,bit će sve ok.Nemoj puno o tome razmišljati,fokusiraj se na posao da ti vrijeme brže prođe,nemoj slušati " babe koje copraju" Osjećaj kad čekaš datum operacije ti je kao kad se zaljubiš ;D stalno neki leptiriči po trbuhu ruju..samo pozitiva i biće ok,drži se :-*
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

vrhhy

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 202
    • Profil
    • Email
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #15 : Travanj 11, 2016, 07:15:26 prijepodne »
Kao što i drugi pišu, teže će ti biti nakon operacije nego za vrijeme.
Bude sve dobro, sad si sve pripremi i ne brini.
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #16 : Travanj 11, 2016, 16:09:27 poslijepodne »
Neke stvari sam sredio u pripremi za operaciju.  8)

Prvo, dao sam anticipiranu naredbu i tako postao prvi hrvatski građanin koji koristi opciju vlastito napisanog zakona; dakle, da u slučaju da nešto pođe po zlu, da odluke o održavanju na životu donose dvije bliske prijateljice koje su pravnice. Jedna dr. iz područja statusnog prava, a druga mr. iz područja medicinskog prava. Uz to sam odredio listu od 10 ljudi, članova obitelji i prijatelja, sa kojima one mogu razgovarati, ali nisu vezane njihovim mišljenjem. Odluku mogu donijeti samo ako se obje slažu; ako ne, o tome će odlučiti sud.

Drugo, napisao sam oporuku. Stala je na jednu stranicu.

E, a sada se mogu baciti na posve pozitivno razmišljanje! :)
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #17 : Travanj 11, 2016, 21:57:04 poslijepodne »
OMG....OMG...OMG...OMG... :(

Daj se smiri....ništa ti se neće dogoditi i ništa neće poći po zlu.
Dogodilo se bude to da buš ti ko nov i napustil buš forum,a nas ko šljivi  :)
Ne znam od kud ti nekaj takvoga padne na pamet,ja još uvijek vjerujem da ću se oporaviti i nastaviti normalnim životom. Sad se pitam da li sam ja to malo skrenula????
« Zadnja izmjena: Travanj 11, 2016, 21:59:55 poslijepodne ladyanita »
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Kraljeznica.com forum

Odg: Konačno operacija
« Odgovori #17 : Travanj 11, 2016, 21:57:04 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com